Emek Hasta Yatakları

Emek Hasta Yatakları Mükemmel Bakım İçin Tasarlanıyor

Hastane çıkışı sonrası hastaların evlerde bakımlarının önemi oldukça büyüktür. Özellikle tedavi süreçlerinin daha hızlı bir şekilde ilerlemesi ve tamamen sağlıklı olarak ayağa kalkabilmek adına tüm olanakları evde de mümkün hale getirilmesi gerekmektedir. Tabii sadece evde değil aynı zamanda bakım evleri veya huzur evleri ile birlikte birçok değişik yerde de oldukça önemlidir. Bu konuda özel olarak imalatları gerçekleştirdiğimiz birbirinden farklı hasta yatakları imalatı kapsamında, sizleri profesyonel bir destek sağlayarak sevdiklerinizin hastalığını tamamen rahat bir şekilde geçirmesine olanak sunmaktayız.

Bütün ile kaliteli malzeme yapısında hazırlanmış ve bütün aksanları özel bir çalışma altında yerleştirilmiş olan hasta yatakları içerisinden keyifli bir tercih sağlayabilirsiniz. Hastaların bütün farklı ağırlıkları en iyi şekilde taşıyacak çelik tasarım altında bir araya getirilmiş olan bu yatak seçenekleri, gün içerisinde hastanın konforu en iyi şekilde sağlayacak hasta yatağı üretimi altında hazırlanmış olarak ön plana çıkmaktadır.

Profesyonel bir hizmet altında üretimleri gerçekleştirilen kaliteli hasta yatakları

Hastalara kusursuz bir bakım gerçekleştirebilmesi için özel olarak üretimleri sağlanmış olan hasta yatakları imalatı, firmamız bünyesinde titiz bir çalışma altında yapılmakta ve üstelik tüm testlerden en iyi şekilde geçmektedir. Fabrikadan doğrudan halka satış veya kiralama işlemi altında elde edilebilecek olan bu hasta yatağı modelleri, güven içerisinde sizlere ulaştırılmakta; uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanım şansını yanında getirmektedir. Özellikle tamamen kaliteli bir aksan altında hazırlanmış motor sistemleri sayesinde, sevdiklerinizin gün içerisinde bakımını en iyi şekilde gerçekleştirme şansını değerlendirebilirsiniz.

Hasta Yatağı
Hasta Yatağı

Uzaktan kumandalı şekilde kullanım şartını sağlayan bu hasta yatakları sayesinde, baş bölgesi ile birlikte ayak kısmını rahatlıkla hareket ettirebilir ve bu sayede istediğiniz açı ve hız kapsamında yatağı değişik pozisyonlara getirebilirsiniz. Bu sayede hasta yatakları ile birlikte hastalar oturur pozisyona gelebilir ve gün içerisinde ilaç saatini kaçırmadan ya da yemeğine rahatlıkla alma şansına değerlendirebilir. Ayrıca sadece ilaç ya da yemek saatleri değil aynı zamanda günlük aktivite kapsamında da keyfi televizyon seyredebilir ya da kitap okuma keyfini de en iyi şekilde yaşayabilir.

Değişik açılara getirilerek hastanın gün içerisinde hareket etmesine olanak tanıyan uzaktan kumanda sistem kapsamındaki motor seçenekleriyle, birbirinden kaliteli hasta yatak modelleri; emek yatak firması olarak sizlere tamamen profesyonel ve kaliteli bir hizmet kapsamında sunulmaktadır. Ayrıca asansör sistemleri sayesinde de gün içerisinde hastalar rahatça zemine basarak ayağa kalkabilir, hareket etme şansını da bu şekilde keyifle değerlendirilir. Diğer taraftan hasta yatağı üretimi kapsamında profesyonel şekilde hazırlanan bu yatak modelleri, yukarı doğru kalkarak da hastalara bakanların fazla eğilmeden tüm işlerini yapmasına fırsat vermektedir.

Değişik fonksiyonel yapıları altında hasta yatakları

Firmamız bünyesinde özel fabrikasyon hizmet çatısı altında üretimleri tamamen kaliteli malzeme yapısı altında gerçekleştirilen hasta yatakları imalatı kapsamında, sizlere büyük bir güven sunmaktan gurur duyarız. Özellikle bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sağlam referanslar eşliğinde sizleri ayrı bir güven sunuyor, müşteri memnuniyetini her daim ön plana tuttuğumuz hizmet kapsamında; ürünleri satın aldıktan ya da kiraladıktan sonra da sürekli olarak en iyi desteği sağlamaya devam ediyoruz.

Üstelik tam fonksiyonel yapıları altında bu hasta yatağı çeşitleri içerisinde serum askısı, yemek masası ve aynı zamanda çelik ve tasarım altında hazırlanmış yan korkuluklar da bulunmaktadır. Bu şekilde bu hasta yatakları ile birlikte sevdikleriniz iyileşme süreçleri kapsamında rahatlıkla sağa ya da sola hareket edebilir, en ufak bir problem yaşamadan güven içerisinde bu süreci güvenle atlatabilir.

Çok uygun fiyatlar eşliğinde değerlendirilebilecek olan birbirinden farklı özel fonksiyonel yapılara sahip olan yatak çeşitleri, firmamız bünyesinde kişisel tercihlere bağlı kalınarak güven içerisinde seçim yapma şansınız sunulmaktadır. Her kısmı özel bir aksan altında tamamen sağlam bir şekilde bir araya getirilerek bütünleştirilen bu hasta yatağı üretimi adına, her yatak birbirinden farklı testlerden geçmek sureti ile hazırlanmaktadır.

Hastalığa göre birbirinden farklı özelliklere sahip yatak çeşitleri

Özellikle hastaların yaşadıkları duruma bağlı olarak birçok değişik hasta yatakları imalatı aldığında firmamız bünyesinde güven içerisinde ürünleri elde edebilirsiniz. Bunlar içerisinde kısa bir süre bakıma ihtiyaç duyan hastalar adına farklı sayılardaki motor sistemleri ile birlikte hasta yatağı çeşitlerini kiralama ya da satın alma yöntemleri ile temin edebilirsiniz. Bu şekilde bütçenizi koruyabilir ve aynı zamanda hastanızın konforlu bir şekilde tedavi sürecinin daha hızlı bir seviyeye gelmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Aynı zamanda felçli hastalar ve yaşlılar adına da yine birbirinden farklı hasta yatakları, çağrı düğmesi ve tuvalet ile birlikte lavabo gibi seçenekler eşliğinde elde edilebilmektedir. Bu şekilde uzun bir süre hastanızın vücudunda farklı noktalarında herhangi bir morarma ya da şişme gibi durumlar ortaya çıkmadan, ayrıca hiçbir ağrı ya da acı yaşamadan rahatlıkla bu sürece atlatma şansı değerlendirilebilir. Firmamız bünyesinde fabrikasyon olarak hasta yatağı üretimi eşliğinde doğrudan halka satış ve kiralama seçeneğiyle sunulmuş birbirinden farklı yatak modelleri, her bütçeye uygun olarak kiralama veya satın alma sistemi altında sunulmaktadır.

Konforlu ve Güvenli Hasta Yatağı İmalatı

Konforlu ve Güvenli Hasta Yatağı İmalatı

Hasta yataklarını genellikle yatağa bağımlı felçli hastalar ya da yaşlıktan dolayı yatmak zorunda olan vatandaşlarımız tercih etmektedir. Normal yatakların bu hastalar için konforunun düşük ve sağlıksız olması hasta yataklarına olan ihtiyacı doğurmuştur. Hasta yatakları oldukça konforlu, güvenli ve sağlıklı yataklardır. Normal yataklara göre daha konforlu olan hasta yatağı felçli ya da yaşlı vatandaşlarımız için oldukça önemli bir yatak çeşididir. Ülkemizde kullanımı son yıllarda oldukça artış gösteren hasta yatakları bu sayede daha çok felçli ve yaşlı vatandaşımıza ulaşmıştır. Bu vatandaşlarımızın hasta karyolası sayesinde tedavi sürecinde daha hızlı iyileşme sağladığı görülmüştür. Hasta yatağı hastayı hem fiziksel hem de psikolojik açıdan daha olumlu yapan bir yataktır.

Hasta Yatağı Üretimi

Ülkemizde hasta yatağı üretimi son yıllarda artış göstermiştir. Ülkemizde hasta karyolası kullanımının artması sonucu bu sektörde faaliyet gösteren firma sayısı da artış göstermiştir. Firmaların bu sektöre katılımının artış göstermesi ülkemizde hasta yatağı sektörü oldukça bilinen bir sektör olmuştur. Hastane, huzurevi gibi sağlık kuruluşlarında kullanılan hasta yatakları son yıllarda artık evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Evlerde kullanımın artması sonucu felçli ya da yaşlı hastalar hastan yerine evlerde tedavi görmeye başlamıştır. Evde tedavi görmeye başlayan bir hasta daha rahat ve sessiz bir ortamda tedavisini sürdürmektedir. Evde hasta yatağı kullanımının artmasına sebep olan en önemli etkenlerden biri de bu yatakların ev ortamında kullanılmaya müsait olmasıdır.

İmalatçı Firmadan Hasta Yatakları
İmalatçı Firmadan Hasta Yatakları

Firma olarak konforlu ve güvenli hasta yatağı imalatı yapmaktayız. Firmamızın imalatını yaptığı tüm yataklar kaliteli ve sağlamdır. Sağlıklı koşullarda güvenli bir şekilde üretilen yataklarımız kalite kontrol yapıldıktan sonra hizmetinize sunulmaktadır. Ürünlerimiz kontrolden geçmeden asla hizmetinize sunulmamaktadır. Yataklarımız kaliteli işçilik ve hızlı teslimat ile hizmetinizdedir. Yataklarımızı toplu ya da perakende bir şekilde satın alabilirsiniz. Ülkemizde konforlu ve güvenli hasta yatağı imalatı yapan firma sayısı oldukça azdır. Firmamızın imalat fabrikasını ziyaret ederek hasta karyolası üretim sürecimize göz gezdirebilirsiniz. Ülkemizde sadece satış hizmeti veren firmalar ve sadece hizmet amaçlı alan sağlık kuruluşları hasta karyolası ihtiyaçlarını firmamız tarafından karşılamaktadır.

Hasta Karyolası Hangi Parçalardan Oluşur

Hasta yatakları normal yataklardan farklı olarak tasarlanmaktadır. Hasta yatağı felçli, yaşlı ve yatağa bağımlı hastalar için üretilen bir yataktır. Hasta karyolasını evlerde, hastanelerde vb yerlerde kullanma şansına sahipsiniz. Felçli kilolu ya da yatağa bağımlı hastaların yerinden kaldırılması oldukça zordur.  Bu nedenle bu hastalarla ilgilenen bakıcısı tek başına bunu yapamaz ve birisinden yardım ister. Hasta yatakları sayesinde hasta bakıcısı hastasıyla tek başına kolayca ilgilenebilmektedir. Hasta karyolası hem hasta bakıcısı hem de hasta için rahat ettiren bir yataktır.  Sürekli yatmak zorunda olan hastalar için kolaylık olan hasta yatakları ülkemizde günümüzde kullanımı oldukça artan bir ürün ve tercih edilen bir üründür.

Hasta yataklarımız birçok parçadan oluşmaktadır. Bu parçalar elektrikle çalışan motor, motoru çalıştıran kumanda, yan korkuluk, başlık, serum askılığı, kilitlenebilen tekerler ve şiltedir. Hasta yatağının kasası ise demirden yapılmaktadır. İlk parçamız olan elektrikli motor yatağın hareket mekanizmasını sağlayan parçadır. Bu parça sayesinde hareketsiz yatan hasta hareket kabiliyetine sahip olacaktır. Hastanın hareket etmesi sonucu hastayla ilgilenen bakıcısı hastayı yerinden kaldırmadan hastanın ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar. Hasta yatağının motoru kumanda sayesinde hareket etmektedir. Kumandadaki tuşlar sayesinde yatak yerinden hareket etmektedir ya da sabit şekline dönmektedir. Bu elektrikli motor yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Ülkemizdeki her hasta yatağı üreticisi yurt dışından ithal motorları kullanmaktadır.

Hasta karyolasının yan korkulukları demir, plastik ya da alüminyum olabilir. Yatağın özelliğine göre yan korkuluk modellerimiz değişmektedir. En kaliteli yan korkuluk modeli plastik modeldir.  Hasta yataklarının başlıkları da demir ve plastikten oluşur. Alım gücünüze göre yatağınıza uygun başlık ve yan korkulukları seçebilirsiniz.  Hasta karyolasının dört bir tarafında serum askılığı takma bölümü bulunur. Serum askılığı yatakla beraber ücretsiz bir şekilde gelmektedir. Hasta yataklarında kilitlenebilen frenli tekerlek bulunur. Hasta yatağınızı kolayca sabitleyebilir ya da istediği yere taşıyabilirsiniz. Hasta yataklarında kullanılan şilteler de özel şilte türüdür. Dört parçalı, visco ve lazer kesim şilte çeşitleridir. Hasta karyolasının tüm parçaları karyola ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.

Hasta Yatağı Sektörünün Ülkemizdeki Gelişimi

Hasta Yatağı Sektörünün Ülkemizdeki Gelişimi

Hasta yatağı yani medikal ürünler sektörü ABD ve özellikle Avrupa’da oldukça parlayan bir sektördür. Özellikle hasta yataklarının normal yataklara oranla daha kaliteli, sağlam ve güvenilir olması gelişmiş ülkelerde bu ürünün kullanılmasını sağlamıştır. Ülkemizde de hasta yatağı kullanımı son yıllarda oldukça artış göstermiştir. İnsanlarımızın bilinçlenmesi ve insanların hastalarını daha kaliteli ve sağlıklı yataklarda yatırma isteği ülkemizde hasta karyolası kullanımını oldukça yükseltmiştir. Ülkemizde bu sektör ilk olarak manuel hasta yataklarının üretilmeye başlanmasıyla ortaya çıkmıştır. Manuel hasta yatakları normal yataklardan farklı olarak yatağın baş kısmında bulunan kol sayesinde hareket eden ve yan korkulu, tekerlek gibi normal yataklardan farklı olarak hastanın güvenliğini sağlayan parçaları olan bir yatak türüdür.

Manuel Ve Elektrikli Hasta Yatağı Üretimi

Manuel hasta yatakları ülkemize ilk girdiği zaman oldukça fazla kullanılan bir ürün olmuştur. Günümüzde ise bu yatakların önemi azalmıştır. Manuel hasta yatağının öneminin azalmasının sebebi yatağın baş kısmına bulunan kolun hastanın kendi çabasıyla kullanamamasıdır. Bu kolu hastanın yakını aracığıyla kullanılması ülkemizde yeni model hasta yatağı ihtiyacını doğurmuştur. Bu ihtiyaç sonucu Avrupa da ve ABD de kullanımı oldukça fazla olan elektrikli hasta yatağı modelinin ülkemizde üretilmesine neden olmuştur. Bu elektrikli hasta karyolasında motor sayesinde hareket mekanizması vardır. Bu hareket mekanizması motorun kumandası sayesine olur. Bu kumandayı hasta kimsenin yardımcı olmadan kolayca kullanabilmektedir.

Elektrikli Hasta Yatakları
Elektrikli Hasta Yatakları

Kumandadaki tuşlar sayesinde hasta yatağı istediği şekilde hareket ettirebilir. Elektrikli hasta yatağı ülkemizde oldukça çok kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Elektrikli hasta yataklarının ayrıca manuel yataklarda olduğu gibi yan korkulukları, başlıkları ve tekerlekleri bulunur. Bu ürünlerin tamamı son kalite olup hepsi antibakteriyel özelliğe sahiptir. Antibakteriyel özelliğe sahip olması sonucu hastalıktan dolayı bağışıklığı düşük olan hastanın grip vb hastalıklardan korunması önlenir. Firma olarak 10 yılı aşkın süredir elektrikli hasta yataklarının imalatını yapmaktayız. Hasta yatağı ve medikal sektöründe gelişmeleri dikkate alarak firmamız modern ve kaliteli üretim yapmaktadır. Bu yataklarda kullandığımız motor ülkedeki en kaliteli motor modelidir ve on yıla kadar garantili olarak hizmete sunulur.

Hasta Yatağının Normal Yataklardan Farkları

Ülkemizdeki bazı hastaların hastalıkları ileri düzeydedir. Bu hastaların iyi bir tedavi süreci geçirmesi sağlıkları açısından oldukça önemlidir. İleri düzeyde hastalığı olan vatandaşlarımızın iyi bir sağlık süreci geçirmemesi onların hastalığını daha da kötü duruma getirebilecektir. Bu hastaların yattığı yerde oldukça önemlidir. İleri düzeyde hasta olan vatandaşlarımızın çoğu felçli ya da yatalaktır. Bu nedenle bu tarz hastaları normal yataklarda yatırmak sağlıklı olmayacaktır. Normal bir yatakta yatan felçli ya da yatalak bir hasta sürekli aynı konumda yatacağı için tedavisi iyi olmayacaktır. Sürekli hareketsiz yatan bir hastanın kan dolaşımı da normal seyirlerde olmayacaktır. Sabit bir konumda yatan hastanın ayrıca vücudunda terleme ve yara olma olasılığı oldukça yüksektir.

Bahsettiğimiz nedenlerden dolayı felçli ya da yatalak hastaların kullanması gereken bir yatak ihtiyacı doğmuştur. Bu yataklar ülkemizde ilk olarak hastane huzurevi vb diğer sağlık kuruluşlarında kullanılmaya başlanmıştır. Bu yatakların belirttiğimiz bu yerlerde kullanılmaya başlanması sonucu ülkemizde felçli ya da yatalak hastaların bu sağlık kuruluşlarında tedavisi başlamıştır. Ülkemizde felçli ve yatalak hasta sayısının çok olması ve sağlık kuruluşlarında yeteri kadar yer olmaması sonucu birçok hasta bu tedavi hizmetini alamamıştır. Bu nedenle hasta yataklarının evlerde kullanılma ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacı gören firmamız sağlık kuruluşlarında kullanılan hasta yatağı modellerinin evlerde kullanılabilecek şekilde üretimine başlamıştır. Bu üretim sonucu birçok hasta evinde tedavi görmeye başlamıştır.

Sağlam Konforlu Ve Güvenli Hasta Yatakları

Firmamızın üretime başlaması sonucu artık birçok hasta evinde de hasta yatağı konforuna kavuşmuştur. Fiyat olarak da bu yatakları tüm vatandaşlarımızın alabileceği fiyatlarla vermekteyiz. Günümüzde bu yatakların evlerde kullanılmaya başlanması sonucu yatalak ve felçli hastalarımızın çok büyük bir bölümü evinde rahat bir ortam da tedavi sürecini geçirmeye başlamıştır. Hastalarımız aynı sağlık kuruluşlarında olduğu gibi elektrikle çalışan bu yatakları kumanda sayesinde kimsenin yardımı olmadan hareket ettirebilecektir. Hasta yatağının hareket etmesi sonucu hastanın kan dolaşımı normale gelecek ve hastanım vücuttaki terleme ve yara çıkma oranı oldukça azalacaktır. Felçli ve yatalak bir hastanız varsa siz de hasta yataklarını uygun fiyatlarla firmamızdan satın alabilirsiniz.

Hasta Yatakları Üretiyoruz Satıyoruz ve Kiralıyoruz

Hasta Yatakları Üretiyoruz Satıyoruz ve Kiralıyoruz

Hasta yatağı sektörü ülkemizde önemi oldukça artan bir sektör haline gelmiştir. Hasta yatağı kullanımı günümüzde ülkemizde oldukça yukarı seviyelerdedir. Bu nedenle birçok firma bu alanda hizmet vermeye başlamıştır. Ülkemizde girişimcilerin bu alanda faaliyet göstermesi oldukça artmıştır. Biz firma olarak bu sektörün en eski firmalarından biriyiz. Günümüzde kullanılmayan manuel hasta yataklarının ülkemizde ilk üreticisi bizdik. Şu an da en çok kullanımı olan elektrikli hasta yataklarının da üretimini ülkemizde ilk biz yapmaya başlamıştır. Firma olarak teknolojik gelişmeleri takip ederek ülkemizde hasta yatağı imalatına yön vermekteyiz. Ülkemizde hasta yatağı sektöründeki yenilikleri ilk olarak firmamız getirmiştir. Firma olarak en kaliteli ve modern yatakların üretimini yaparız.

Uygun Hasta Yatağı Fiyatları İle Satışlar

Hasta yatağı imalatının yanı sıra satış hizmeti de vermekteyiz. İmalattan direk olarak satış yaptığımız için fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Ülkemizdeki en kaliteli aynı zamanda en ekonomik hasta yataklarının satışını firmamız yapmaktadır. Firma olarak elektrikli hasta yataklarının satışını yaparız. Satışını yaptığımız elektrikli yataklar motor ile çalışmaktadır. İki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu modellerimiz elektrikle çalışan yataklarımız bazılarıdır. Bu modellerimizin hepsi kaliteli olup farkları motor ve hareket farklılığından olmaktadır. Tüm ürünlerimizin Türkiye’nin her yerine satışı bulunmaktadır. Satışı olan ürünlerimiz garantili olarak hizmetiniz sunulmaktadır. Satış fiyatımız bin Türk lirasından başlamaktadır. Üretim atölyemiz İstanbul’da olup 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerimiz

Satın almanın yanı sıra hasta yataklarını kiralık olarak da alabilirsiniz. Kısa süreli ihtiyaçlar için hasta yatağı kiralama hizmeti sizin içi iyi olacaktır. Firma olarak kiralama hizmeti de vermekteyiz. Kiralama hizmetinde de yine aynı yataklarımızı hizmetinize sunmaktayız. Hasta yatağı kiralama fiyatları üç yüz Türk lirasından başlamaktadır. Kiralama süremiz en az iki aydır. Kiralama süresi boyunca yatağınız garanti kapsamındadır. Yatağınızda herhangi bir sorun çıkarsa bizi arayarak çözüm bulabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama faaliyetimiz İstanbul ilini kapsamaktadır. Diğer şehirlerde kiralama hizmeti için o şehirlerde bulunan bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Firma olarak sadece bireysel müşterilerimize değil medikal firmalara da hizmet vermekteyiz. Medikal firmalara toplu alımlarda indirimler yapmaktayız.

Emek Yatak olarak medikal sektöründe yirmi yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. Medikal sektörünün en önemli ürünlerinden biri olan hasta yatakları Emek Yatak firmamızın yoğunluğunu verdiği ürün olmuştur. Hasta yatağı yatalak, felçli hastaların kullandığı ya da yaşlılıktan dolayı yatmak zorunda olan vatandaşlarımız için üretilmiş yatak türüdür. Bu yatağın üretimi ülkemizde son yıllarda oldukça artmıştır. Vatandaşlarımız artık hasta yatağı kullanımına oldukça önem vermeye başlamıştır. Emek Yatak olarak bu yatakların imalatını firma olarak ülkemizde ilk yapan firmalardan biriyiz. Bu ürün sayesinde hastanız daha çabuk ve daha sağlıklı bir iyileşme süreci geçirecektir. Hasta yataklarının iyileşmede etkili olduğu sağlıkla ilgili birçok kuruluş tarafından da belirtilmiştir.

Emek Hasta Yatakları ile Daha Etkili İyileşme

Hasta yatağı sayesinde hasta yakını da daha rahat bir bakım süreci geçirecektir. Hasta yatağı kullanan hasta moral ve fiziksel açıdan daha iyi olacağını için hasta yakınına zorluk çıkarmaz. Hasta bakıcısı hasta yatağı sayesinde hastasına daha uygun koşullarda bakım hizmeti verecektir. Hasta yatakları sayesinde hasta evinde yatabilecek ve hastaneden kurtulacaktır. Evinde bakım hizmeti gören bir hasta hastane de bakım hizmetine göre daha etkili bir hizmet görür. Hasta evinde olduğu zaman temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda ve gürültüsüz ortam konusunda daha rahat edecektir. Evinizde çok fazla yer kaplamadan rahat bir şekilde hastanıza bakım hizmeti vermek hem hastanız hem de sizin için daha iyi olacaktır.

Hareketli Hasta Yatakları

Hasta yatakları hareket edebilme özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde sürekli yatan bir hasta yatak sayesinde baş ve ayak kısmını hareket ettirebilecektir. Bu hareketle beraber hasta temel ihtiyaçlarını ve vücudunun belli yerlerini dinlendirme şansına sahip olacaktır. Hastanın bacağı ya da vücudu hareket olduğu zaman hastanın kan dolaşımı zayıflar bu nedenle yatağın hareket etmesi sonucu hastanın kan dolaşımı normal seviyelere gelmektedir. Hasta yataklarının yanı sıra havalı yatak da hastanın kullanması gereken bir üründür. Hasta karyolanızın yanında havalı yatak almanız yatalak bir hastanızın tamamen iyileşmesini sağlamaktadır. Havalı yatak sayesinde hastanızın terlemesi ve vücudunda yara çıkması engellenmektedir.

Ev İçin En Uygun Hasta Yatağı

Ev İçin En Uygun Hasta Yatağı

Hasta yatakları hastanelerde, huzurevlerinde vb sağlık kuruluşlarında kullanılan bir yatak çeşididir. Günümüzde artık evlerde de kullanılmaya başlanması sebebiyle hasta yataklarının evlerde kullanıma özel üretimi başlamıştır. Ev ortamında tedavi görmesi gereken hastalar için de artık hasta yatağı imalatı yapılmaktadır. Evde tedavi gören bir hasta hastanede ya da benzeri sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastaya göre daha çabuk iyileşme sağlamaktadır. Evde yatan bir hasta moral ve psikoloji açısından daha iyi olmaktadır. Hastane ortamından kurtulan hasta biraz olsun kendini daha az hasta hissedecektir. Hastanın evinde yatması hastayla ilgilenen kişi içinde daha iyi olacaktır. Hasta bakıcısı hastasına evinde daha rahat bakım uygulayacaktır.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Evlerde kullandığımız hasta yatakları genelde elektrikle çalışan iki motorlu ya da üç motorlu yataklardır. Ekonomik bir fiyat arayan müşterilerimiz için iki motorlu modelimizi öneririz. Bu modelimizde dual motor sayesinde yatağın baş ve ayak kısmı kalkmaktadır. Dual motorumuz oldukça kaliteli olup yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Dual motorlu modelimiz en ekonomik modelimizdir. Fiyatı 1000 lira ile 1900 lira arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar arasındaki bu değişikliğin sebebi yan korkuluk ve başlık modellerden dolayı olmaktadır. Plastik yan korkuluklu ve plastik yan başlıklı modelimiz fiyat olarak en yüksekken, demir yan korkuluklu ve demir başlıklı modelimiz en ekonomik modelimizdir. Dual motorlu tüm modellerimiz kalite olarak oldukça iyi seviyededir.

Ev Tipi Hasta Yatağı Çeşitleri
Ev Tipi Hasta Yatağı Çeşitleri

Üç motorlu modelimiz ise piston motoru sayesinde iki motorlu modelimize göre daha kalitelidir. Baş ve ayak kısmını kaldırmasının yanı sıra yatak yukarı aşağı da hareket etmektedir. Piston motorlu modellerimiz ise 2300 lira ile 2650 lira arasında değişiklik gösterir. Yan korkuluklar plastik ya da alüminyum olabilir. Başlıklar ise plastiktir. Ev için özel ürettiğimiz bir başka modelimiz daha bulunmaktadır. Bu modelimiz ev tipi ahşap hasta yatağıdır. Bu modelimizde yan korkuluk ve başlıklar tamamen ahşaptan oluşmaktadır. Evinizdeki eşyalarla aynı tarz bir hava gösteren bu yatak sayesinde hastanız normal bir yatakta yatacağını düşünür. Ahşap modelimizde de dual motor bulunmaktadır.

Hasta Yatakları Nasıl Üretiliyor

Felçli ya da yatalak hastalar günlerinin birçoğunu yatakta geçirmek zorundadırlar. Bu nedenle bu hastaların yattığı yatağın rahat ve temiz olması oldukça önemlidir. Konforlu ve rahat bir yatakta yatan hasta psikolojik olarak da daha iyi olacaktır. Psikolojik olarak iyi olan bir hastanın tedavi süreci de daha iyi geçecektir ve hasta daha hızlı bir iyileşme süreci geçirecektir. Hastanın yattığı yerin temiz olması da oldukça önemlidir. Hastaların vücutları bağışıklığa düşük olduğu için virüslerden daha kolay etkilenmektedirler. Bu nedenle yatak çevresinde olan bir virüs hastanızın kolayca hasta edebilir. Bu nedenle temizlenebilen bir yatak kullanmak oldukça önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz önerileri dikkate alırsanız hastanız daha kolay bir iyileşme süreci geçirecektir.

Hasta Yatağı Üretim
Hasta Yatağı Üretim

Konforlu, temiz olan ve felçli hastaların sürekli yatmasına olan sağlayan yataklara hasta yatağı denir. Hasta yatağının üretimi titizlik gereken bir süreçtir. Firma olarak hasta yatağı imalat sektörüne dikkat çekeriz. Manuel ve elektrikli hasta yatağı üretimi yapmaktayız. Günümüzde elektrikli hasta yatağı imalatına daha çok önem vermekteyiz. Manuel hasta yatağının kullanımı zor olduğu için artık bu modelimizin üretimini yapmamaktayız. Ev tipi hasta karyolası imalatını ise her gün yapmaktayız. Siparişlerini hızlı bir şekilde yetiştirmek için çaba sarf ederiz. Elektrikli modellerimizin imalatını yaparken kullandığımız motor yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Bu motor ithal ederken en kalitelisini getirmeye özen gösteririz.

Hasta Yatağı Üretim Süreci

Hasta yatağı üretimi yaparken işçilerimiz eldiven takmaktadır. Kullandığımız boya en kaliteli olup ayrıca hastanın virüs kapmasını engeller. Yataklarımızın başlıkları ve yan korkulukları antibakteriyel özelliğe sahiptir. Üretim depomuz İstanbul dadır. Ürettiğimiz yatakların uygun fiyatlarla satışını ve kiralamasını yaparız. İmalattan halka satış yaptığımız için ürünlerimizin fiyatları oldukça uygundur. Uygun fiyatlarla hasta yatağı almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Üretim sürecimiz oldukça titiz bir şekilde olmaktadır. Tüm güvenlik önlemlerini alarak ve son model parçalar kullanarak üretim hasta yataklarının üretim sürecini gerçekleştiririz. Toplu siparişlerini hızlı bir şekilde sizleri mağdur etmeden gerçekleştiririz. Evlerde, hastanelerde vb sağlık kuruluşlarında ürünlerimizi güvenle ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Manuel Hasta Yatağı

Manuel Hasta Yatağı Üretimi Hala Yapılıyor Mu

Bir hasta karyolası yatalak hastaların ya da engellilerin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış bir yataktır. Hasta karyolası çeşitleri yatarak bakım (emekli ve huzurevleri) ve özel evde bakımda kullanılır. Bu yatakların tipik özellikleri arasında, ayarlanabilir yatma yüzeyleri, en az 65 cm ergonomik bakım için ayarlanabilir yükseklikler ve minimum çapı 10 cm olan kilitlenebilir jantlar bulunur. Çok kesitli, genellikle elektronik olarak etkilenen yalan yüzeyleri, rahat oturma pozisyonları, şok pozisyonları veya kalp pozisyonları gibi çeşitli pozisyonlara uyacak şekilde ayarlanabilir. Hasta karyolası çeşitleri ayrıca düşmeyi önlemek için çekiş çubukları ile donatılmıştır.

Ayarlanabilir yüksekliği sayesinde hemşirelik bakımı hem hemşireler hem de sağlık bakımı terapistleri için ergonomik bir çalışma yüksekliğine ve aynı zamanda sakinlere kolay erişim sağlayan bir dizi elverişli konuma izin verir.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Manuel hasta yatağı çeşitlerinde yatak sistemleri, bakım yatağının işlevselliğini geleneksel bir yatak çerçevesine yükseltmek için bir seçenek sunar. Manuel hasta yatağı sistemi, klasik dişli çerçeveyi değiştirerek mevcut bir yatak çerçevesiyle değiştirilebilen elektronik olarak ayarlanabilen bir oturma yüzeyi sağlar. Bu, bakım yatağının işlevselliğinin bilinen yatak odası mobilyalarına tamamen entegre olmasını sağlar. Manuel hasta yatağı, bir bakım yatağının tüm temel işlevlerini sağlar. Bununla birlikte, hastaneler, yatak söz konusu olduğunda hijyen, istikrar ve uzun ömür için daha sıkı gereksinimlere sahiptir. Hastane yatakları genellikle özel özellikler (örneğin tutucular, yoğun bakım bağlantıları, vb.) ile donatılmıştır. Gelişen teknoloji ile yerini daha lüks yataklar alsa da hala bazı hastanelerde mevcuttur. Hemşirelik bakım yatağının bu versiyonu, yaralanmaları önlemek için düşmüş yüzeyin zemine yakın indirilmesini sağlar.

Uyku pozisyonundaki en düşük yatak yüksekliği, taban seviyesinin yaklaşık 25 cm yukarısında, gerektiğinde yatağın yanına yerleştirilebilen, yuvarlanabilen bir matla birlikte – düşme nedeniyle yaralanma riskini azaltır. Yataksız yataklar, hastalara bakım için kullanılan geleneksel önlemlere bir alternatif olarak, yasal, sorunlu kısıtlama (bebek karyolası, bağlama cihazları) sağlar.

Elektrikli hasta yatağı sensörler ve bildirim fonksiyonları dahil olmak üzere teknik ekipman yatakları “akıllı” veya “akıllı” rulmanlar olarak bilinir. Elektrikli hasta yatağı sistemlerindeki bu türden sensörler, örneğin, kullanıcının yatakta olup olmadığını, sakinlerin hareket profilini kaydedebileceğini veya bakım yatağını kaydedebileceğini belirleyebilir. Bu ölçümler bakıcılara kablo veya kablosuz olarak iletilir. Elektrikli hasta yatağı sistemleri, alarm işlevlerine bağlanır ve bakım verenlerin hareket etme ihtiyacını değerlendirmelerine yardımcı olur. Akıllı rulmanlar daha iyi bakım kalitesine katkıda bulunmalıdır.

Örneğin, yatak tarafındaki hareket yoğunluğundaki belgelenmiş sensör verileri, bakıcıların karar vericilere yardımcı olmak için bir taşının taşınması gerekip gerekmediğine karar vermelerine ve karar vermelerine yardımcı olabilir. Bu yatağın, zemin seviyesinden 10 cm’den daha azına indirgenebilecek bir sözde yüzey ile başka bir uyarlamasıdır; Bu aynı zamanda, yatak başı yatay bir konumdan düşse bile, en düşük seviyede yaralanma riskini azaltır. Özellikle, düşük yükseklik, örneğin çeyrekler halinde hareket ederek, hareket kabiliyetlerini korumak ve desteklemek için sınırlı motor kabiliyetine sahip olanlara bağımsız olarak yatağa geri dönme imkanı verir.

Hasta Yatağı Mekanizmaları

Tekerlekler, yatağın odanın içerisinde kolayca hareket etmesine imkan sağlar. Tekerleklerin kilitlenebilirlik özelliği vardır. Başın yüksekliği (Fowler’ın pozisyonu olarak bilinir) hastaya, personele veya her ikisine de biraz fayda sağlayabilir. Fowler’ın pozisyonu, hastanın beslenmesi veya diğer bazı aktivitelerde dik vaziyette oturmak amacı ile kullanılır ya da bazı hastalarda, soluk alıp verme işini kolaylaştırabilir ya da çeşitli nedenlerle hasta için yararlı olabilir. Ayakların yüksekliği söz konusu hastanın yatağına daha rahat dönebilmesi ve hareket etmesine destek olabilir, aynı zamanda belirli koşullar için de gerekli olabilir.

Hasta Yatağı Üretimi

Hasta yatağı üretimi İngiltere’de ilk kez 1815 ve 1825 yılları arasında ayarlanabilir yan rayları olan yataklar şeklinde ortaya çıktı. Modern 3 parçalı ayarlanabilir hastane yatağı, 20. yüzyılın başlarında icat edildi. Modern baskılı hastane yatağı ilk başlarda orjinal olarak yatak örtüsünü merkezden çıkarmak için umuduyla dahili bir tuvalet içeriyordu.

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte hasta yatağı üretimi çok daha fonksiyonel şekilde yapılmaktadır. Elektronik ve akıllı yataklar daha çok tercih edilse de şu anda bazı hastaneler ya da evler için manuel Hasta yatağı üretimi nadir de olsa devam etmekte ve kullanılmaktadır.

Hasta Yatağı Üretim Ve Satış

Hasta Yatağı Üretim Ve Satış

Büyük bir titizlik içerisinde ve tamamen profesyonel bir kapsamda üretimleri gerçekleştirilen hasta yatağı çeşitleri, mutlaka özel olarak imalat şekilde fabrikadan halka satış ya da kiralama sistemleri kapsamında gerçekleşen firmalardan satın almak büyük bir önem arz etmektedir. Bu sayede daha kaliteli bir malzeme yapısı altında ve daha doğru teknik servis ile montaj seçeneklerini değerlendirmek mümkündür. O yüzden hasta yatağı üretimi konusunda titiz bir çalışma gerçekleştiren firmalardan birbirinden değişik fonksiyonel yapılara sahip olan yatak çeşitleri büyük bir rahatlık içerisinde güvenli bir biçimde satın alınabilir ya da kiralanabilir.

Özellikle hastaların durumlarına bağlı olarak seçimi yapılmak suretiyle hasta yatağı satış işlemlerini mutlaka bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan kaliteli firmalardan gerçekleştirmek gerekmektedir. Bu şekilde herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla uzun yıllar yatak seçenekleri kullanılabilir. Bu yüzden mutlaka imalat kapsamında yalnızca bu yatak seçenekleriyle ilgilenen ve alanında önemli referanslar kazanmış firmalar ile alışveriş yapılmalıdır. Belirli zamanlar içerisinde bu sayede teknik servis desteği de rahatlıkla alınabilmektedir.

Doğrudan halka satış ve üretim işlemleri

Günümüzde farklı sebeplerden dolayı bakıma ihtiyaç duyan hastalar için birbirinden değişik hasta yatağı fiyatları kapsamında özel fonksiyonlar yapıları ile bu yatak çeşitleri elde edebilmektedir. Tabii bu yataklar hastaların ihtiyaçlarını tam olarak karşılık verecek özelliklere sahip şekilde satın alınabilmesi için, bunu imalat kapsamına doğrudan halka satış işlemi gerçekleştiren firmalarla yapmak büyük bir önem arz etmektedir.

Bu sayede özellikle değişik motor sayılarına sahip hasta yatağı çeşitleri, hastaların günlük aktivitelerini rahatlıkla yapmalarına imkan tanımaktadır. Üstelik böylesi büyük firmalar dahilinde üretimi gerçekleştirilen bu yatakların montajı da tamamen profesyonel bir kapsamda güvenilir personel ile yapılma imkanı elde edebilmektedir. Bu da uzaktan kumanda sistemi ile elektrikli bir seçenek altında değerlendirilen bu yatakların, rahatlıkla güven içerisinde kullanılmalarını fırsat tanır. O yüzden hasta yatağı üretimi sağlayan böylesi büyük firmaları değerlendirmek akılda olması gereken ilk durumdur. Ayrıca bu da daha uygun fiyatlar kapsamında bu yatak seçeneklerini satın alma imkanı ya da kiralama fırsatını sağlar.

Tamamen profesyonel bir hizmet kapsamında hasta yatağı satışları

Bu konuda tamamen profesyonel bir hizmet sunan birçok değişik firma bulunmaktadır. Birbirinden değişik özelliklere sahip seçenekler hasta yatağı satış fırsatları altında tamamen özel bir işçilik ile hazırlanmış bir şekilde sunulmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle farklı sayılardaki motor sistemleri ile birlikte aynı zamanda güçlü bir mukavemete sahip olan korkuluklar ve yemek masası veya serum seçenekleri de yatağın dört bir kısmında yer almaktadır. Bütün bu seçenekleri de artık çok uygun hasta yatağı fiyatları kapsamında elde etmek günümüzde mümkündür.

Tabii bunu gerçekleştirirken doğrudan halka satış seçeneklerini sunan ve özel bir üretim sağlayan ürünleri elde etmeye çalışmak çok daha büyük bir önem arz eder. Bu şekilde baş bölgesi ile birlikte aynı zamanda ayak kısımlarının hareket yeteneği bulunan yataklar, ayrıca asansör sistemleri kapsamında da aynı anda destek sağlayan seçenekler birbirinden farklı hasta yatağı modelleri altında elde edilebilir. Tabii burada hastaların ihtiyaç duyduğu özelliklere de bakmak suretiyle buna göre satın almak ya da kiralamak, dikkat edilmesi gereken diğer önemli hususlardan biri olarak ön plana çıkar.

Hastaların durumlarına göre değişik yatak çeşitleri

Günümüzde felçli hastalar ya da yaşlı insanlar ile birlikte belirli bir süre bakılması gereken kişiler adına hasta yatağı üretimi bütün bu durumlar baz alınmak suretiyle gerçekleştirilmektedir. Bu da hastaların ihtiyaç duydukları avantajları rahatlıkla değerlendirmelerine fırsat verirken, diğer yandan çok uygun hasta yatağı satış fiyatları kapsamında bu ürünleri güvenilir bir şekilde etme imkanını verir. 1 ya da 2 ve 3 ile 4 motor sayıları dahilinde elektrikli şekilde ve uzaktan kumandalı olarak kontrol edilebilen yatak seçenekleri, aynı zamanda felçliler ve yaşlıların gün içerisinde rahatlıkla hareket edebilmesi adına aynı anda kullanılması mümkün bir tasarım altında rahatlıkla kullanılmalıdır.

Diğer yandan ve tuvalet ya da lavabo ve çağrı düğmesi gibi özellikler de bu yataklar üzerinde tam donanımlı bir şekilde hazırlanmış olarak bulunmalıdır. Günümüzdeyse bunları artık oldukça düşük bütçeler kapsamında hasta yatağı fiyatları ile elde etmek çok kolaydır.

Dayanıklı Ve Rahat Hasta Yatağı İmalatı

Dayanıklı Ve Rahat Hasta Yatağı İmalatı

Sitemizde satışa sunulan, farklı özelliklere sahip ve çeşitli amaçlara hizmet eden hasta yatakları ile kriterlerinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Birçok avantaja sahip olan bu yataklar, tüm ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak nitelikte profesyonel elemanlarımız tarafından dizayn edilmiştir. Tamamen hastanın konforu ve sağlığı göz önünde bulundurularak tasarlanan bu yataklar hem hasta için hem de o hastaya bakan kişi için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Satın Alma Ve Kiralama

En ve boy bakımından tüm yaş gruplarının vücut yapılarına uyum sağlayan hasta yatağı üretimi çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca satışa sunulan ürünler gene bizim personellerimiz tarafından dizayn edildiği için hastanın vücut ölçülerine veya hastalığına uygun olacak biçimde yatak tasarlamak da mümkündür.

Gerekli kriterleri karşılayacak hasta yatakları arzuya ve talebe göre üretilmektedir. Ayrıca hastanın sahip olduğu hastalığa göre hasta yatakları imalatı da tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Birinci sınıf malzeme kullanımı ile imal edilen bu yatak modeli, hastaları antibakteriyel oluşumlara karşı en iyi şekilde korumaktadır. Kolay bir biçimde hareket etme olanağı sağlayan bu hasta yatakları kişinin hastalığını atlatmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Aslında yatakların çalışanlarımız tarafından dizayn edilmesi müşteriler adına sunulan büyük bir avantajdır. Çünkü personelimiz ne tür hasta yataklarının daha çok satıldığına dikkat ederek buna göre üretim yapmaktadır. Ayrıca yataklar konusunda siz müşterilerden gelen şikayetleri göz önünde bulundurarak bu kusurları bir daha ki hasta yatağı üretimi sürecinde tekrarlamamak adına elimizden geleni yapabiliriz. Ayrıca özel siparişlerinizi de alarak kriterlerinize en uygun yatak modelini üretebilir ve ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verecek yatak modelini ortaya çıkarabiliriz.

Hasta Yatağı Üretimi

Hastaların sağlık ve konforu göz önünde bulundurulduğu ve sadece hasta yatağı imalatı üzerinde çalışıldığı için üreticiler artık bu konuda uzman hale gelmiştir. Bu yüzden hastaların durumuna, yaşına, hastalığın türüne göre gibi kriterlere en uygun modeli üreterek hem rahat hem de kullanışlı modeller ortaya çıkarmaktadırlar. Ayrıca yalnızca satış değil, kiralama imkanı da sunulmaktadır. En çok tercih edilen hasta yatakları önceden üretilmiş olduğu için bunlar arasından seçiminizi yaparak ihtiyaçlarınıza uygun hasta yatağını çok uygun ücretler ile kiralayabilirsiniz. Hasta yatağını ihtiyaçlara göre üreten firmamız çocuk yataklarının yanı sıra ev tipi modeller ile de hastaların rahat bir süreç geçirmelerini sağlar.

Hastanın sağlık durumu göz önünde bulundurulduğunda çalışanlarımız nasıl bir yatak üreteceklerini bilirler. Siz de dilerseniz yatak konusunda kriterlerinizi belirleyerek firmamıza başvurabilirsiniz. Özel yatak siparişiniz öncelikle hastanın konforu için sonrasında ise hastaya bakan kişinin rahat etmesi için dizayn edilir. Medikal alanda hizmet veren firmamız; üretim, satış ve pazarlama işlerinin tümünü tek başına hallederek tüm müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Önceden belirlenmiş boyutlar ve kriterler ile firmamıza başvurarak hasta yatağı imalatı sürecinin ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz.

Fabrikadan Hasta Yatağı Satışı

Fabrikadan direkt olarak satışı yapıldığı için hasta yatağı modelleri ek bir ücrete sahip değildir ve bu yüzden alıcılara fiyat konusunda da büyük avantaj sağlanmıştır. Fiyatlar belirlenirken hasta yatağı üretimi sürecinde tercih edilen motorun cinsine bakılır. Siz de seçeceğiniz motor cinsine göre yatağın fiyatındaki artış veya inişleri belirleyebilir ve yatağınızda hangi motorun kullanılacağına kendiniz karar verebilirsiniz. İmalat sürecinde yapacağınız tercihler yatağınızın nasıl olacağını belirleyecektir.

Motorun markasından yatak kenarlarındaki korkuluklara kadar her türlü kriteri siz belirleyebilirsiniz. Çünkü hazır halde bulunan önceden üretilmiş yatakların yanı sıra, hastanın durumuna göre de özel olarak hasta yatağı üretimi yaptırabilirsiniz. Bu sayede hasta kişi için en uygun olacak yatağın imalatı sağlanmış olacaktır. Üreticiler tarafından, hastaların iyileşme sürecine konfor katacak yatak modelleri üretilmektedir. Hazır modelleri seçmek ya da özel olarak siparişini vereceğiniz modellerin üretimi için internet sitemize başvurabilir veya telefon ile sipariş verebilirsiniz. Ürünler firmamız tarafından tasarlanıp satışa sunulduğu için nakliye ve kurulum sürecinden de müşterilerimiz yararlanabilir. Ayrıca gene aynı sebepten, yataklarda 2 yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi uygulanmaktadır.

Yataklarınızda meydana gelecek herhangi bir problemi derhal çözüme kavuşturmak için personelimiz en iyi şekilde çalışarak diğer hasta yatağı imalatı sürecinde sorun yaratan aynı hatalar yapılmayacaktır. Siz de sitemizde yer alan, önceden üretilmiş yatakları, kriterlerinizi karşılıyorsa satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Eğer kriterlerinize uygun değilse de belirlediğiniz özellikler göz önünde bulundurularak dizayn edilecek yatak için sipariş verebilirsiniz.

Hasta Karyolası Üretimi

Hasta Karyolası Üretimi

Hasta karyolası üretimi medikal firmaların, hastanelerin ve evlerde bakımı yapılan hastaların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak firmamızda yapılmaktadır. Hasta yatakları yani hasta karyolası üstünde kullanılan hasta döşekleri imalatını da firmamız kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bir hasta yatağı; karyola, döşek, yan korkuluklar, başlıklar ve motordan oluşan bir bütündür. Hasta yatakları, yatan hastaların tedavi sürecinde etkin bir hasta odası eşyası olarak kullanılır. Kaliteli bir hasta yatağı hastanın yatarak tedavisi esnasında tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilecek şekilde üretilmiş olmalıdır.

Hasta Karyolası Farkı

Hasta karyolasını normal karyolalardan ayıran en belirgin fark; bu karyolaların hareket edebilme özelliğine sahip olmalarıdır. Bu hareket manuel olarak sağlanabildiği gibi elektrik sistemiyle çalışan motorlarla da sağlanabilmektedir. Manuel hareket sistemine sahip hasta karyolaları artık çok fazla üretilmeyip elektrikli hasta karyolası üretimi yaygınlaşmıştır. Çünkü elektrikli hasta karyolasının hastaya sağladığı faydalar çok daha fazla olup kullanım kolaylığı açısından da manuel karyolalardan çok daha kullanışlıdır.

Hasta Karyolası Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Elektrikli hasta karyolası üretiminde kullanılan temel malzeme demir profildir. Demir profil kullanılarak karyolanın kasası imal edilir. Daha sonra hastanın yatma platformu olan kısımlar ise sac kullanılarak üretilir.

Hasta Karyolası Korkulukları

Diğer bir karyola bileşeni olan yan korkulukların üretimi için ise üretilecek karyolanın cinsine göre malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemelerden en çok kullanılanı ABS (anti bakteriyel plastik) malzemedir. Bunu müteakip olarak da alüminyum malzeme kullanılmaktadır. Ev gibi bakım ortamlarında kullanılacak karyola imalatı için ise daha çok ahşap malzemeler kullanılmaktadır. Demir profil kullanılarak üretilen ekonomik hasta karyolası modelleri de daha çok hastane ve huzur evi gibi yataklı bakım merkezlerinde kullanım alanı bulmaktadır.

Hasta Karyolası Başlıkları

Karyola başlıkları her karyolada baş ve ayak kısımlarında olmak üzere iki adet olarak bulunur. Bu başlıkların görevi hem hastanın yataktan düşmesini engellemek hem de karyolaya belli bir sağlamlık ve konfor sağlamaktır. Karyola başlıkları da daha çok ABS malzemeden üretilmektedir. ABS başlıklar bakteri tutmaması ve kolayca temizlenebilir olması açısından tercih edilmektedir.

Emek Yatak hasta karyolası imalatçısı firma olarak, hastanızın konfor ve güvenliği için ürünlerimizi en kaliteli malzemeler kullanarak imal etmeye özen gösteriyoruz.

Hasta Yatağı Üretimi

Modern Hasta Yatağı Üretim Tesisleri

Yatağın rahat olması, her hasta için çok önemlidir. Düz ve rahatsız edici bir yatakta yatan bir hasta için, günler geçmez. Psikolojik rahatsızlık veren bu yatakların yerine, hasta yatakları seçenekleri ile satışa sunulan ve kiralanan yataklar tercih edilmelidir. Yatak imalatının en önemli konularından biri olan hasta yatağı seçenekleri, firmamızın özel imalat tasarımları içerisinde yer almaktadır. Hasta yatağı üretimi, özel izinlerle gerçekleşmektedir. Sağlık kategorisinde söz sahibi olan resmi mercilerden alınan izinlerle, belli standartlar çerçevesinde hasta yatağı imalatı gerçekleştiriyoruz. Hasta yatağı üretimi konusunda profesyonel çözümlerle hareket eden firmamız, kaliteli ve kullanışlı yatakları adresinize göndermektedir. İki, üç ve dört motorlu hasta yatakları, ev tipi ve hastane tipi olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Ayrıca karyola tipi yataklar da vardır.

Manuel yataklardan çok otomatik motorlu yataklar daha fazla rağbet görmektedir. Hasta yatağı üretimi konusun güncellenen üretim hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Hastaların beden yapıları, fiziksel yapısı ve eklem sorunları, bu imalatta dikkate alınan konulardır. Ayak kısımlarının ve baş kısmının yukarı aşağı hareketi, özel mühendislerimiz tarafından tasarlanmaktadır. Teknik özellikleriyle hasta yatağı üretimi işlemleri, sağlık dünyası için etkili bir çözüm olarak değerlendirilmektedir. Yatakların üretim özellikleri kullanım alanları ve motor özelliklerine göre belirlenmektedir. Kullanım alanı olarak iki çeşit yatak vardır. Ev tipi ve hastane tipi olmak üzere iki çeşit üretilen hasta yatakları, hastaların hayatını çok kolaylaştırmaktadır. Serim, lazımlık ve benzeri birçok eklenti ile uyumlu olan hasta yatakları çeşitleri, hastanın yıkanması ile ilgili işlemler de birebir uyum özelliklerine sahiptir.

Modern ve Kullanışlı Hasta Yatakları Üretimi

Hastane dünyasını her geçen gün modernleşmesi ile birlikte, hasta yatağı imalatı işlemlerinde de modernleşme gerekli hale gelmiştir. Problemsiz bir şekilde hastamızın iyileşmesi için, özellikle ağır hastalar için, kolay kullanımlı hasta yatağı imalatı gerçekleştiriyoruz. Tekerlekli, sağlam ve kullanışlı korkuluklu, yemek masası ile uyumlu, bu yataklara özel döşeklerle birebir kullanılabilen hasta yatağı imalatı ürünlerimiz, istediğiniz etkili çözümleri aynı çatıda bir araya getirmiştir. Yatalak hastalar, sürekli yattıkları için sırt kısımları yara olur. Bu nedenle sırt kısımları hava alan şişme yataklar tercih edilmektedir. Şişme yataklar, boru ve dilimlidir. Yataklarımız bu ürünlerle uyumludur. Ayrıca hasta yatağı imalatı kategorisindeki ürünlerimiz, visco yatak çeşitleriyle de uyumludur. Alman motor, bu sektörde en çok tercih edilen motor çeşididir.

Kalitenin adı olan bu motorlarla, uzun yıllar hasta yatağı kolaylıkla kullanılabilir. Bir hastanın başında durup, yastık düzeltmek ve ayaklarının altına yastık koymak, meşakkatli bir iştir. Motorlu özellikleriyle bu yataklar, bakıcılara zor gelen bu işi de kolaylıkla gerçekleştirmektedir. Tekerlekli olması nedeniyle, oda değiştirme veya odada yer değiştirme işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yatalak bir hastanız varsa, ona büyük bir iyilik yapın ve motorlu hasta yatağı alın.

Bütün Hastalar Faydalansın

Her hasta için yatak süresi vardır. Bazıları ömür boyu yatalak kalabilir. Kısa süreli yatak tedavisi görenler için kiralama yöntemi tercih edilmektedir. Hasta yatakları tercihlerinden istediğinizi kiralayabilirsiniz. Ayak ayarları ve baş kısmının ayarları, bu yataklarda kolaylıkla gerçekleşmektedir. Özel korkuluklu yataklarla, hastalar yataktan düşmez. Böylece güvenli bir şekilde hasta bakımı gerçekleşmiş olur. Hasta yatakları kategorisinden, kolay ve pratik kullanım özellikleri, istediğiniz tedavi süreci için en iyi tercihtir. Plastik kısımları kaliteli ve metal kısımları paslanmaz özelliklere sahiptir. 150 kilo ile 400 kilo arasında taşıma kapasiteli yataklar, motor özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Dayanıklı ve kullanışlı olması nedeniyle, uzun yıllar rahat bir şekilde kullanılabilir.

Fabrikadan Halka Hasta Yatakları Satışı

Fabrikadan Halka Hasta Yatakları Satışı

Hastaların yattıkları ortamlarda hareketsiz kalmaları sonucunda hastalık seviyeleri ilerlemektedir. Çünkü uzun süre yatalak olarak yatan kişilerin özellikle sırt kısmında büyük yaralar meydana gelmekte ve bu yaralar kişinin cildinin hasar görmesine neden olmaktadır.

Bu yüzden kişiler evlerde ve hastanelerde kaliteli şartlarda üretilmiş ve hastanın refah seviyesini yükseltecek şekilde üretilmiş olan yatakları tercih etmektedir. Bu yataklar çeşitli özelliklerinden dolayı hastalar tarafından tercih ediliyor. Hasta yatağı fabrikalarında üretilen bu yatakların özellikleri arasında hastanın belli süreler ile hareket ettirilmesi, hastanın temizliği için steril ortamların oluşturulması gibi özellikler bu yatakların özellikleri arasında yer alır.

Hasta Yatağı Nereden Alınır?

Hastaların rahat edebilmesi için üretilmiş olan hasta yatağı satın almak isteyen kişiler hasta yatakları.com sitesi ile iletişime geçebilirler. Hasta yatakları sitesinde değişik özelliklerde çeşitli hasta yatağı ve karyolaları bulunmaktadır. 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olarak üretilen hasta yatakları sıfır olarak müşterilere satılmaktadır. Firmanın kendi fabrikalarında üretilen hasta karyolası ve yatakları araya aracı kurumlar konulmadan direkt olarak fabrikadan halka satışları yapılmaktadır. Bu sayede bu yataklara ihtiyacı olan kişiler daha ekonomik şartlar altında hasta yatağı satın alabilirler.

Gerek İstanbul’dan gerekse Türkiye’nin her bölgesinden kişiler hasta yatağı satın almak için site ile iletişime geçebilir, hasta yatakları hakkında detaylı bilgi alarak yatak alma işlemini istedikleri gibi sonuçlandırabilir.

Hasta Karyolası Özellikleri Nelerdir?

Firmada üretilen hasta karyolası ve yatakları hastaların hayatını kolaylaştıracak şekilde üretilmiştir. Bu anlamda hasta karyolası çeşitleri arasında lazımlıklı hasta karyolası, 4 parça hasta yatağı, lazer kesimli hasta yatağı ve visco hasta yatağı gibi çeşitler bulunmaktadır. Hastanelerde ve evlerde kişiler bu karyola ve yatakları kolay bir şekilde kullanabilirler. Elektrik ile çalışan bu yataklar bir kumanda yardımı ile kolay bir şekilde hareket ettirilebilme özelliğine sahiptir. Bu karyolaları ve yatakları temizlemek oldukça kolaydır.

Hasta yataklarının içinde yer alan hava motorları sayesinde kişiler yatakları istedikleri zamanlarda şişirebilirler. Kişiler bu özelliklerdeki hasta yatakları ve karyolaları almak için hasta yatakları sitesi ile iletişime geçebilirler. Kişiler siteden yatakları satın alabilir veya uzun süreli olarak kiralayabilirler.

Motorlu Hasta Yatağı Üretimi

Motorlu Hasta Yatağı

Emek Sağlık firması sektörde 20 seneden fazla varlığını sürdürmektedir. Konusu ve üretim yaptığı sağlık medikal ürünlerin hem imalatını hem de satışını yapmaktadır. Ürün çeşitliliği konusunda geniş bir yelpazeye sahip olan firma, sağlık sektörünün alışılagelmişin dışında bir imalatçı olduğunu her zaman göstermiştir. Yenilikçi ve farklı dizayn ve modellerde üretimini yaptığı motorlu hasta yataklarından bahsedeceğiz. Bu yataklar elbette yatılı tedavi gören hastalar veya uzun süre hasta yatağı kullanmak zorunda olan hastalar veya da engelliler için özel olarak tasarımı yapılan ve medikal malzemeden oluşan yataklardır.

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki;

hasta yatağını kullanacak olan hastanın rahatlığı, tedavi aşaması,mevcut hastalığının seyrine göre hareket kabiliyetini kısıtlamayan ürünler olmalıdır. Ergonomik bir yapı ve çeşitlilikle kaliteli malzemeden imal edilen bu hasta yatakları Emek Sağlık tarafından imal edilerek hastaların hizmetine sunmuştur. Hasta yakınları bu hasta yataklarını seçerken de hastanın mevcut rahatsızlığı dikkate alarak vücut yapısı vb.. özelliklerine göre seçim yapmalıdır.

Motorlu Hasta Yatağı Üretimi

Emek Sağlık firması yıllarca seri üretiminde ilk öncelikle tek elden alıcıya yani hastaya ulaştığı için fiyat konusunda da hasta yakını ve hastaları son derece memnun etmektedir. Motorlu hasta yatakları tek çeşit değil bir çok çeşitten meydana gelmektedir. Bu hasta yatakları 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu çeşidiyle üretimi yapılmakta ve hastalara sunulmaktadır.

Motorlu hasta yatakları özel dizayn edilerek küçük bir kumanda sayesinde elektrikle çalışan hasta yatağıdır. Baş, boyun bölgesi, bel çevresi, ayaklar ve vücudun bir çok eklem bölgesini hareket ettirerek hastanın daha konforlu yaşamını sürdürmesini sağlayan motorlu hasta yatakları üretilmektedir. Ayrıca, bu motorlu hasta yatakları farklı pozisyonda hastayı rahatlatacak şekilde yemek yemesini, uyumasını hatta kitap okumasını sağlayacak sessiz çalışan mekanik bir sistemle imal edilmiştir. Çünkü hasta ne kadar rahat ederse tedavisi ve yaşam kalitesi o kadar konforlu olacaktır.

Sürekli üzerine koyuyoruz!

Emek Sağlık bu yüzden ilk elden imalatçı olarak geniş çaplı bir Ar-ge (araştırma-geliştirme) departmanı oluşturmuştur. Sürekli kendini daha fazla geliştirerek özellikle yaşlı ve çocuk hastalara yönelik motorlu hasta yatakları konusunda kendini son derece geliştiren bir firma olmayı başarmıştır. Firmanın öncelikli misyonu, bir ticari firma olmanın dışında hasta ve hasta sağlığı hatta hasta yakının tedavi ve yaşamını idame ettirebilmesi konusunda son derece pratik ve kullanımı temizliği kolay motorlu hasta yatakları imalatını yapmayı hedeflemiştir.

Bizler hastalarımızın, yani sevdiklerimizin her zaman yanımızda olmasını istediğimizden tabii ki onların tedavileri boyunca yanımızda sağlıklı bir şekilde yaşam sürmelerini isteriz. Bu sayede medikal ürünleri satın alırken de dikkat ederek hem uygun fiyat ve kalitede ürünler almaya gayret gösteririz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve eğitimli personeli ile de Emek Sağlık firması güvencesinde hastalarımıza motorlu hasta yatağı alarak  onlara büyük oranda destek sağlamış olmaktayız.