Emek Hasta Yatakları

Emek Hasta Yatakları Mükemmel Bakım İçin Tasarlanıyor

Hastane çıkışı sonrası hastaların evlerde bakımlarının önemi oldukça büyüktür. Özellikle tedavi süreçlerinin daha hızlı bir şekilde ilerlemesi ve tamamen sağlıklı olarak ayağa kalkabilmek adına tüm olanakları evde de mümkün hale getirilmesi gerekmektedir. Tabii sadece evde değil aynı zamanda bakım evleri veya huzur evleri ile birlikte birçok değişik yerde de oldukça önemlidir. Bu konuda özel olarak imalatları gerçekleştirdiğimiz birbirinden farklı hasta yatakları imalatı kapsamında, sizleri profesyonel bir destek sağlayarak sevdiklerinizin hastalığını tamamen rahat bir şekilde geçirmesine olanak sunmaktayız.

Bütün ile kaliteli malzeme yapısında hazırlanmış ve bütün aksanları özel bir çalışma altında yerleştirilmiş olan hasta yatakları içerisinden keyifli bir tercih sağlayabilirsiniz. Hastaların bütün farklı ağırlıkları en iyi şekilde taşıyacak çelik tasarım altında bir araya getirilmiş olan bu yatak seçenekleri, gün içerisinde hastanın konforu en iyi şekilde sağlayacak hasta yatağı üretimi altında hazırlanmış olarak ön plana çıkmaktadır.

Profesyonel bir hizmet altında üretimleri gerçekleştirilen kaliteli hasta yatakları

Hastalara kusursuz bir bakım gerçekleştirebilmesi için özel olarak üretimleri sağlanmış olan hasta yatakları imalatı, firmamız bünyesinde titiz bir çalışma altında yapılmakta ve üstelik tüm testlerden en iyi şekilde geçmektedir. Fabrikadan doğrudan halka satış veya kiralama işlemi altında elde edilebilecek olan bu hasta yatağı modelleri, güven içerisinde sizlere ulaştırılmakta; uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanım şansını yanında getirmektedir. Özellikle tamamen kaliteli bir aksan altında hazırlanmış motor sistemleri sayesinde, sevdiklerinizin gün içerisinde bakımını en iyi şekilde gerçekleştirme şansını değerlendirebilirsiniz.

Hasta Yatağı
Hasta Yatağı

Uzaktan kumandalı şekilde kullanım şartını sağlayan bu hasta yatakları sayesinde, baş bölgesi ile birlikte ayak kısmını rahatlıkla hareket ettirebilir ve bu sayede istediğiniz açı ve hız kapsamında yatağı değişik pozisyonlara getirebilirsiniz. Bu sayede hasta yatakları ile birlikte hastalar oturur pozisyona gelebilir ve gün içerisinde ilaç saatini kaçırmadan ya da yemeğine rahatlıkla alma şansına değerlendirebilir. Ayrıca sadece ilaç ya da yemek saatleri değil aynı zamanda günlük aktivite kapsamında da keyfi televizyon seyredebilir ya da kitap okuma keyfini de en iyi şekilde yaşayabilir.

Değişik açılara getirilerek hastanın gün içerisinde hareket etmesine olanak tanıyan uzaktan kumanda sistem kapsamındaki motor seçenekleriyle, birbirinden kaliteli hasta yatak modelleri; emek yatak firması olarak sizlere tamamen profesyonel ve kaliteli bir hizmet kapsamında sunulmaktadır. Ayrıca asansör sistemleri sayesinde de gün içerisinde hastalar rahatça zemine basarak ayağa kalkabilir, hareket etme şansını da bu şekilde keyifle değerlendirilir. Diğer taraftan hasta yatağı üretimi kapsamında profesyonel şekilde hazırlanan bu yatak modelleri, yukarı doğru kalkarak da hastalara bakanların fazla eğilmeden tüm işlerini yapmasına fırsat vermektedir.

Değişik fonksiyonel yapıları altında hasta yatakları

Firmamız bünyesinde özel fabrikasyon hizmet çatısı altında üretimleri tamamen kaliteli malzeme yapısı altında gerçekleştirilen hasta yatakları imalatı kapsamında, sizlere büyük bir güven sunmaktan gurur duyarız. Özellikle bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sağlam referanslar eşliğinde sizleri ayrı bir güven sunuyor, müşteri memnuniyetini her daim ön plana tuttuğumuz hizmet kapsamında; ürünleri satın aldıktan ya da kiraladıktan sonra da sürekli olarak en iyi desteği sağlamaya devam ediyoruz.

Üstelik tam fonksiyonel yapıları altında bu hasta yatağı çeşitleri içerisinde serum askısı, yemek masası ve aynı zamanda çelik ve tasarım altında hazırlanmış yan korkuluklar da bulunmaktadır. Bu şekilde bu hasta yatakları ile birlikte sevdikleriniz iyileşme süreçleri kapsamında rahatlıkla sağa ya da sola hareket edebilir, en ufak bir problem yaşamadan güven içerisinde bu süreci güvenle atlatabilir.

Çok uygun fiyatlar eşliğinde değerlendirilebilecek olan birbirinden farklı özel fonksiyonel yapılara sahip olan yatak çeşitleri, firmamız bünyesinde kişisel tercihlere bağlı kalınarak güven içerisinde seçim yapma şansınız sunulmaktadır. Her kısmı özel bir aksan altında tamamen sağlam bir şekilde bir araya getirilerek bütünleştirilen bu hasta yatağı üretimi adına, her yatak birbirinden farklı testlerden geçmek sureti ile hazırlanmaktadır.

Hastalığa göre birbirinden farklı özelliklere sahip yatak çeşitleri

Özellikle hastaların yaşadıkları duruma bağlı olarak birçok değişik hasta yatakları imalatı aldığında firmamız bünyesinde güven içerisinde ürünleri elde edebilirsiniz. Bunlar içerisinde kısa bir süre bakıma ihtiyaç duyan hastalar adına farklı sayılardaki motor sistemleri ile birlikte hasta yatağı çeşitlerini kiralama ya da satın alma yöntemleri ile temin edebilirsiniz. Bu şekilde bütçenizi koruyabilir ve aynı zamanda hastanızın konforlu bir şekilde tedavi sürecinin daha hızlı bir seviyeye gelmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Aynı zamanda felçli hastalar ve yaşlılar adına da yine birbirinden farklı hasta yatakları, çağrı düğmesi ve tuvalet ile birlikte lavabo gibi seçenekler eşliğinde elde edilebilmektedir. Bu şekilde uzun bir süre hastanızın vücudunda farklı noktalarında herhangi bir morarma ya da şişme gibi durumlar ortaya çıkmadan, ayrıca hiçbir ağrı ya da acı yaşamadan rahatlıkla bu sürece atlatma şansı değerlendirilebilir. Firmamız bünyesinde fabrikasyon olarak hasta yatağı üretimi eşliğinde doğrudan halka satış ve kiralama seçeneğiyle sunulmuş birbirinden farklı yatak modelleri, her bütçeye uygun olarak kiralama veya satın alma sistemi altında sunulmaktadır.

Hasta Yatağı Sektörünün Ülkemizdeki Gelişimi

Hasta Yatağı Sektörünün Ülkemizdeki Gelişimi

Hasta yatağı yani medikal ürünler sektörü ABD ve özellikle Avrupa’da oldukça parlayan bir sektördür. Özellikle hasta yataklarının normal yataklara oranla daha kaliteli, sağlam ve güvenilir olması gelişmiş ülkelerde bu ürünün kullanılmasını sağlamıştır. Ülkemizde de hasta yatağı kullanımı son yıllarda oldukça artış göstermiştir. İnsanlarımızın bilinçlenmesi ve insanların hastalarını daha kaliteli ve sağlıklı yataklarda yatırma isteği ülkemizde hasta karyolası kullanımını oldukça yükseltmiştir. Ülkemizde bu sektör ilk olarak manuel hasta yataklarının üretilmeye başlanmasıyla ortaya çıkmıştır. Manuel hasta yatakları normal yataklardan farklı olarak yatağın baş kısmında bulunan kol sayesinde hareket eden ve yan korkulu, tekerlek gibi normal yataklardan farklı olarak hastanın güvenliğini sağlayan parçaları olan bir yatak türüdür.

Manuel Ve Elektrikli Hasta Yatağı Üretimi

Manuel hasta yatakları ülkemize ilk girdiği zaman oldukça fazla kullanılan bir ürün olmuştur. Günümüzde ise bu yatakların önemi azalmıştır. Manuel hasta yatağının öneminin azalmasının sebebi yatağın baş kısmına bulunan kolun hastanın kendi çabasıyla kullanamamasıdır. Bu kolu hastanın yakını aracığıyla kullanılması ülkemizde yeni model hasta yatağı ihtiyacını doğurmuştur. Bu ihtiyaç sonucu Avrupa da ve ABD de kullanımı oldukça fazla olan elektrikli hasta yatağı modelinin ülkemizde üretilmesine neden olmuştur. Bu elektrikli hasta karyolasında motor sayesinde hareket mekanizması vardır. Bu hareket mekanizması motorun kumandası sayesine olur. Bu kumandayı hasta kimsenin yardımcı olmadan kolayca kullanabilmektedir.

Elektrikli Hasta Yatakları
Elektrikli Hasta Yatakları

Kumandadaki tuşlar sayesinde hasta yatağı istediği şekilde hareket ettirebilir. Elektrikli hasta yatağı ülkemizde oldukça çok kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Elektrikli hasta yataklarının ayrıca manuel yataklarda olduğu gibi yan korkulukları, başlıkları ve tekerlekleri bulunur. Bu ürünlerin tamamı son kalite olup hepsi antibakteriyel özelliğe sahiptir. Antibakteriyel özelliğe sahip olması sonucu hastalıktan dolayı bağışıklığı düşük olan hastanın grip vb hastalıklardan korunması önlenir. Firma olarak 10 yılı aşkın süredir elektrikli hasta yataklarının imalatını yapmaktayız. Hasta yatağı ve medikal sektöründe gelişmeleri dikkate alarak firmamız modern ve kaliteli üretim yapmaktadır. Bu yataklarda kullandığımız motor ülkedeki en kaliteli motor modelidir ve on yıla kadar garantili olarak hizmete sunulur.

Hasta Yatağının Normal Yataklardan Farkları

Ülkemizdeki bazı hastaların hastalıkları ileri düzeydedir. Bu hastaların iyi bir tedavi süreci geçirmesi sağlıkları açısından oldukça önemlidir. İleri düzeyde hastalığı olan vatandaşlarımızın iyi bir sağlık süreci geçirmemesi onların hastalığını daha da kötü duruma getirebilecektir. Bu hastaların yattığı yerde oldukça önemlidir. İleri düzeyde hasta olan vatandaşlarımızın çoğu felçli ya da yatalaktır. Bu nedenle bu tarz hastaları normal yataklarda yatırmak sağlıklı olmayacaktır. Normal bir yatakta yatan felçli ya da yatalak bir hasta sürekli aynı konumda yatacağı için tedavisi iyi olmayacaktır. Sürekli hareketsiz yatan bir hastanın kan dolaşımı da normal seyirlerde olmayacaktır. Sabit bir konumda yatan hastanın ayrıca vücudunda terleme ve yara olma olasılığı oldukça yüksektir.

Bahsettiğimiz nedenlerden dolayı felçli ya da yatalak hastaların kullanması gereken bir yatak ihtiyacı doğmuştur. Bu yataklar ülkemizde ilk olarak hastane huzurevi vb diğer sağlık kuruluşlarında kullanılmaya başlanmıştır. Bu yatakların belirttiğimiz bu yerlerde kullanılmaya başlanması sonucu ülkemizde felçli ya da yatalak hastaların bu sağlık kuruluşlarında tedavisi başlamıştır. Ülkemizde felçli ve yatalak hasta sayısının çok olması ve sağlık kuruluşlarında yeteri kadar yer olmaması sonucu birçok hasta bu tedavi hizmetini alamamıştır. Bu nedenle hasta yataklarının evlerde kullanılma ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacı gören firmamız sağlık kuruluşlarında kullanılan hasta yatağı modellerinin evlerde kullanılabilecek şekilde üretimine başlamıştır. Bu üretim sonucu birçok hasta evinde tedavi görmeye başlamıştır.

Sağlam Konforlu Ve Güvenli Hasta Yatakları

Firmamızın üretime başlaması sonucu artık birçok hasta evinde de hasta yatağı konforuna kavuşmuştur. Fiyat olarak da bu yatakları tüm vatandaşlarımızın alabileceği fiyatlarla vermekteyiz. Günümüzde bu yatakların evlerde kullanılmaya başlanması sonucu yatalak ve felçli hastalarımızın çok büyük bir bölümü evinde rahat bir ortam da tedavi sürecini geçirmeye başlamıştır. Hastalarımız aynı sağlık kuruluşlarında olduğu gibi elektrikle çalışan bu yatakları kumanda sayesinde kimsenin yardımı olmadan hareket ettirebilecektir. Hasta yatağının hareket etmesi sonucu hastanın kan dolaşımı normale gelecek ve hastanım vücuttaki terleme ve yara çıkma oranı oldukça azalacaktır. Felçli ve yatalak bir hastanız varsa siz de hasta yataklarını uygun fiyatlarla firmamızdan satın alabilirsiniz.

Hasta Yatakları İmalatı

Hasta Yatakları İmalatı

Yatağa bağımlı olan insanlar, geçici bir süre yatağa bağımlı kalmak zorunda olan hastalar için tasarlanmış hasta yatakları, hastalar için olduğu kadar hasta yakınları içinde çok önemli bir ihtiyaç. Hastalar hastalıkları süresi içinde kendilerini güvende hissetmek isterler. Hasta yatakları hastaya her türlü ihtiyaçlarının rahatça karşılanabileceği imkanlar sunmaktadır.

Hasta Yatak Çeşitleri

Hasta yatakları imalatı yapan firmalar her türdeki hastalar için çok değişik fonksiyonlara sahip yataklar üretmektedirler. Hasta yataklarının en önemli özelliklerinden biri ergonomik oluşlarıdır. Hasta yatakları tekerlekleri sayesinde rahatlıkla hareket edebilme özelliğine sahiptir. Hastanın almak istediği pozisyona göre ayarlanabilir olmaları hasta ve yakınları açısından çok önemli ve gerekli bir konfor sunmaktadır. Hasta yatakları imalatı hastaların ihtiyaçları ölçüsünde gelişmektedir. Hastanın durumuna göre her türlü hasta karyolası ve yatağı bulmanız mümkündür. Manuel kullanıma sahip, elektrikli ve motor gücüyle hareket eden, lazımlığı kendinden olan, anti bakteriyel özelliğe sahip olan hasta yatak çeşitleri mevcuttur. Hasta yatakları hastaların durumuna göre satın alınabildiği gibi hastaların iyileşme sürelerine göre kiralama da yapılabilmektedir. Hasta yatakları imalatı yapan üretici firmalar hastaneler içinde tercihe göre hasta yatakları imalatı yapmaktadırlar.

Manuel hasta Yatakları

Manuel yataklar hasta yakınları tarafından elle, güç kullanılarak hareket ettirilen yataklardır. Bu modellerin fiyatları otomatik yataklara göre daha ekonomiktir.

Elektrikli Kumandayla Çalışan Hasta Yatakları

Bir veya daha fazla motoru bulunan hasta yatakları kumanda edilebilir ve çok kullanışlı olan yataklardır. Hasta açısından tam bir konfor sağlamaktadır. Fiyat olarak biraz daha pahalı olan bu yataklar en çok tercih edilen modellerdir.

Lazımlıklı hasta Yatakları

Bu yataklar daha çok yaşlılarda ve felçli hastalar için tercih edilen yatak modelleridir. Tuvalet ihtiyaçlarını da yatakta sağlayabilecekleri donanıma sahip yataklardır.

Anti Bakteriyel Özelliğe Sahip Yataklar

Bu yatak modelleri daha çok uzun süreli kullanımlarda tercih edilen modellerdir. Anti bakteriyel özellikleri sayesinde kolay temizlenebilen ve bakteri barındırmayan yatak modelleridir.

Hastanın iyileşme sürecinin hızlandırılması ve hastalık süresince hastanın rahat etmesinin sağlanması son derece önemlidir. En fazla konfora hastaların ihtiyacı vardır. Sağlıkla kalın.

Hasta Karyolası İmalatı İstanbul

Hasta Karyolası İmalatı İstanbul

Hasta karyolası, yatağa bağımlı veya uzun süre yatak istirahati ile tedavi olması gereken kişiler için kullanılması gerekli olan karyola çeşididir. İnsanlar neden hasta yatağı karyolasına ihtiyaç duyar? Çünkü hasta bir insanın normal şartlarda bir yatakta yani hasta karyolasında yatması tedavisini sürdürmesi mümkün değildir. Zaten var olan rahatsızlığının üzerine bir de normal karyolada yaşamını sürdürecek olan hastanın sağlık sorunlarına yol açacak durumlar ortaya çıkması kaçınılmaz bir sondur. Bu yüzden firmalar, hastaların hastalığına ve tedavi şekline uygun hasta karyolaları üretmektedir.

yaşamsal faktörlerine en uygun medikal hasta karyolaları

Hasta karyolası imalatçıları, kişinin hastalık ve diğer yaşamsal faktörlerine en uygun medikal hasta karyolaları üretmektedir. Bu karyolalar sanıldığının aksine, hastane ortamında tedavi gören hastaların evlerinde de aynı kendi yatak karyolaları gibi ölçüde üretilmektedir. Hem dizayn hem de konfor açısından deneyimli personellerle üretilen bu yatakların evlerimizde ki yataklardan tek farkı hastanın kullanımına uygun araç –gereç ve bakımıyla ilgili düzeyde imal edilmektedir. Dış görünüş olarak da evimizde kullandığımız yatakların karyolaları ile de aynı görünümdedir. Örneğin; ahşap olarak üretilen hasta karyolaları, hastanın hem psikolojik hem de sağlığı açısından büyük önem arz etmektedir.

Hasta Karyolası İmalatı

Hastanın bulunduğu ortam ve tedavi göreceği yada yaşamını sürdüreceği alana uygun ölçü ve ebatlarda bu hasta karyolalarının imalatı yapılmaktadır. En önemli bir detay olan hasta karyolası, hastanın yaşamını daha kaliteli ve hijyenik kendi ortamında rahatça geçirebilmesine yardımcı olmaktadır. Tabii ki, hasta karyolasını her firmadan almak yanlış bir tercih olur.

Hastanızın konforundan ziyade sağlığını tehdit edici özellikte olan karyolalardan uzak durulması ve iyi araştırılması gerekmektedir. Piyasada bulunan çok çeşitli hasta karyolaları vardır. Önemli bir konu da bu yatakları imal eden firmaların, fiyat, kalite, dayanıklılık ve ne kadar süre ile imalatını yaptıklarını dikkate almak gerekir. Dayanıksız ve kötü malzeme ile üretilen bir yatağın hastanın daha çok tedavisine olumsuz yönde etkileyecek ve ayrıca bir maliyet çıkaracağını da göz önünde bulundurmamız gerekmektedir.

Biz ekonomik hasta yatakları satıyoruz!

Ucuz diye tabir ettiğimiz bir hasta karyolasının dayanıksız, kalitesiz olması hasta yakınlarının tekrar bir yeni yatak ve karyola almasının önüne geçemeyeceğimizi düşünmeliyiz. Bir çok çeşit ve farklı fonksiyonlarda olan bu hasta karyolalarının, hasta yakınlarının ailesinde mevcut hastalığı olan felç veya yaşlılığa bağlı veyahut ta uzun süre tedavi görecek olan yakınlarının da hayatlarını bir nebze olsun iyileştirmek, güzel koşullarda yaşatmak , onlara destek olmak elbette ki bu medikal ürünlerin en iyi araştırılarak alınmasına öncelik sağlamaktadır.