Yazılar

Hastane Yatağı Fiyatları

Hastane Yatağı Fiyatları

Uygun Fiyatları İle İyileşme Sürecine Katkı Sağlayan Yataklar

İnsan hayatı boyunca pek çok hastalık ile mücadele eder. Bazı insanlar diğerlerine göre daha şanslıdır ve ayaktan atlatacakları hastalıklar ile mücadele ederken bazı kişiler, yürüme hatta ayağa kalkma gibi faaliyetlerini kaybedebilirler. Bu durum hastalıklarla olmayıp kazalar ile de gerçekleşebilmektedir. Ömür boyunca yatmak zorunda kalanların yanı sıra çok uzun süre tedavisi gereği yatmak zorunda olanların hasta yatağı kullanması kısıtlı olan faaliyetlerin de körelmemesi açısından çok önemlidir. Hastalığın boyutuna bağlı olarak yatakların çeşitleri de değişebilmektedir.

Hastane Yatağı Fiyatları

Hastane Yatağı Fiyatları

Biz firma olarak her türlü ihtiyaca cevap verecek yatak üretimi yaparak mağduriyetleri ortadan kaldırmayı ve mümkün oldukça hastaların halinden memnun bireyler olması yolunda adımlar atıyoruz. Yatakların birbirinden ayrılan fonksiyonları vardır. Fonksiyonlarına göre değişen hastane yatağı fiyatları da makul ücretler ile yatak sahibi olmanın mümkün olduğunu göstermektedir. Hasta yatağı üretimlerimizde 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu ürünlerimiz ile memnuniyet amaçlıyoruz. Ürettiğimiz bu ürünlerde hastane yatağı fiyatları motor gücüne bağlı olarak değişmektedir.

Hastalara ve Hasta Yakınlarına Kolaylık Sağlayan Fonksiyonlar

Yataktan çıkamayan kişiler için özellikle kişisel bakımlarını yaparken çok yorulmamayı sağlayan destekli yatakları tercih etmek hem bakıcı hem de hasta açısından çok önemlidir. Hasta bakıcının klasik bir yatakta hastaya yardımcı olması ile hasta yatağı kullanılarak yardımcı olması arasında çok bariz görülebilecek farklar vardır. Bu farkların başında hasta bakıcının çok yorulması, hastaya kalan zamanlarda çok etkin zaman ayıramaması anlamına gelir. Çok kilolu olmayan bir hastanın bile kaldırılarak yiyecek yedirilmesi ya da su içmesine yardım edilmesi güç ister. Bu gücün bu faaliyetlere harcanıyor olması hasta bakıcının da bel ve omurga sağlığı açısından risk taşır. Baş kısmı kaldırılabilen hastane yatakları, huzur evlerinde, bakım merkezlerinde ve evlerde de rahatlıkla kullanılması için ürettiğimiz ürünlerdir.

Yatak Yaralarını Azaltan Teknoloji

Hastane yatakları bir süredir her türlü ortamda görülmeye başlayan konfor açısından rahat ürünlerdir. Motor güçlerine bağlı olarak donanımsal pek çok özelliğe sahip olan bu ürünleri sadece karyola anlamında değil yatak anlamında da pek çok özel fonksiyon ile donatarak üretmekteyiz. Sürekli yatmak yer çekiminin etkisi ile yatakla temas eden noktaların tahriş olmasına ve zamanla yara halini almasına neden olur. Bu durumu havalı hastane yatakları ile en aza indirmek hatta ortadan kaldırmak mümkündür.

Havalı Hasta Yatağı

Havalı Hasta Yatağı

İçerisinde bulunan hava ile iyileşmek için ihtiyaç duyulan hava desteğinin yanı sıra hem ağırlıkları eşit bir şekilde dağıtır hem de dalgalı şişme özellikleri ile vücuda uyum sağlar. Hastane yatağı fiyatları bu ürünler eklense bile cazip koşullar ile elde edilmektedir. Pek çok ürün arasından en uygun tercih yapıldıktan sonra imalatını da bizzat yaptığımız hasta yatağı fiyatları kiralama yöntemi sayesinde çok aşağı düzeye düşebilecektir.

Çocuklar İçin Ürettiğimiz Yataklar Satın Alınabildiği Gibi Kiralanabiliyor

Hasta yatağı montajı, kiralama işlemlerini satış işlemlerini yürütürken internet sitemiz üzerinden yatakların tanıtımlarını da yapıyoruz. Özenle üretilen bu tasarımların çocuklar için üretilen hastane yatakları da bulunuyor. Bu şekilde kendilerine daha iyi bakılan hastalar daha kısa sürelerde iyileşerek topluma kazanılmaktadır. Psikolojik olarak her harekette başkasına muhtaç olmak hastaları çok mahcup hissettirir. Ürettiğimiz yataklarda hastaların kumandayı kullanması ve pek çok donanımsal özellik ile kendi ihtiyaçlarını kendisinin karşılaması mümkün olmaktadır. Bu özellikler hayata daha bağlı hastalar meydana getirir ki iyileşme açısından moral çok önemlidir aynı zamanda bu durum hasta yakınlarını da mutlu eden çok büyük bir etkendir.

Hasta Yatağı Tedavide Nasıl Bir Rol Oynar?

Hasta yatağı yatalak ya da felçli hastalar için oldukça önemli ve kullanılması zorunlu olan bir yatak çeşididir. Bu yatak çeşidiyle beraber hastaların tedavi sürecinde daha hızlı ve daha sağlıklı bir iyileşme süreci geçirdiği görülmüştür. Hasta yatakları ülkemizde son yıllarda oldukça kullanılan ve tercih edilen bir ürün çeşidi olmuştur. Ülkemizde bu ürünün tercih edilmesinin sebebi kullanımının oldukça basit ve kolay olmasından kaynaklanmaktadır. Hasta yatakları ülkemizde ve dünyada felçli ve yatalak hastalar için oldukça fazla kullanılan bir ürün olmuştur. Hasta karyolası felçli hastalar için normal yataklara oranla oldukça kaliteli ve sağlıklı bir üründür. Fiyat olarak da normal yataklara oranla daha uygundur.

Ülkemizde ki hasta yatakları elektrikli ve manuel olmak üzere iki adettir. Manuel hasta yatakları ülkemizde son yıllarda tercih edilmeyen bir ürün olmuştur. Manuel yatakların tercih edilmemesinin sebebi kullanımının elektrikli modele göre daha zor olmasıdır. Elektrikli model ülkemizde oldukça tercih edilen ve kalitesi iyi bir yatak modelidir. Elektrikli yataklar motor ile hareket eden ve kumandayla kullanılan bir yatak çeşididir. Kumanda sayesinde elektrikli yataklar kolay bir şekilde çalışarak hastanızın tedavisine yardımcı olmaktadır. Elektrikli hasta yatakları ülkemizde uygun fiyatlarla ve kaliteli modelleriyle satışa sunulmaktadır. Ülkemizde satışa sunulan elektrikli hasta yataklarının üç modeli bulunur. Bu modellerini hepsi motor ile hareket etmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Seçenekleri

Firmamızda hastanızın iyileşmesine yardımcı olan hasta yataklarının satış ve kiralamasını uygun fiyatlarla yapmaktadır. Firmamız ayrıca elektrikli hasta yataklarının imalatını da yapmaktadır. Firmamızın yatakları ülkemizdeki en kaliteli ve sağlam yataklardır. Hasta karyolasının hastanın tedavisinde iyi bir etki yaptığı sağlık uzmanları tarafından da belirtilmektedir. Hastaneler, huzurevleri vb diğer sağlık kuruluşları da hasta yatağı ürününü kullanmaktadır. Son yıllarda evlerde de kullanılmaya başlayan bu yataklar oldukça fonksiyonludur. Sadece felçli ve yatalak hastalar için değil kaza geçirip kısa süreli yatmak zorunda olan vatandaşlarımız da bu yatakları kullanabilmektedir. Hasta yatağı satın alırken kaliteli ve sağlam yatakları tercih etmenizi öneririz. Firmamızı seçerek uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralama ya da satış yapabilirsiniz.

Hastane Yatakları

Hasta Yatağı Artık Sadece Hastanelerde Kullanılmıyor

Hasta yatağı hastanelerde gördüğümüz ve ameliyat olmuş ya da tedavisini devam ettiren vatandaşlarımızın kullandığı özel bir yatak türüdür.  Hastanın daha konforlu bir yatma imkanı olması için hasta yataklarını kullanmak oldukça önem arz etmektedir. Hastaneler, huzurevleri, bakımevleri gibi sağlık merkezlerinde çoğunlukla bu yatak türü kullanılmaktadır. Hasta yatağı elektrikle çalışan ve genellikle baş ve ayak kısmını kaldıran bir üründür. Hastanelerde vb sağlık kuruluşlarında gördüğümüz hasta yatakları genelde bu şekildedir. Ayrıca özel bir yatak çeşidi olduğu için başlığı, hastanın güvenliği için yan korkuluğu, serum takmak için serum askılığı ve yatağı hareket ettirebilmek içi tekerlekleri gibi kendine has özellikleri bulunur.

Hastane Yataklarının Evde Kullanımı

Eski zamanlarda sadece hastaneler ya da benzeri sağlık kuruluşlarında kullanılan hasta yatağı artık evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Hasta yatakları artık sadece hastaneler için evlerde de kullanılabilecek şekilde dizayn edilmeye başlanmıştır. Hastanede hastayı yatırmak için belli bir para ödersiniz ama hastayı hastanedeki konfordaki bir yatakta evinizde yatırmak daha mantıklı olacaktır. Evde bakım hem hasta hem de hastayla ilgilenen kişi için daha iyi olacaktır. Evde tedavisini devam ettiren hasta, hastane ortamından kurtulduğu için psikolojik olarak kendini hasta hissetmeyecektir ve daha neşeli olacaktır. Hasta bakıcısı ise hastanedeki refakatçi odasından kurtulup evinde rahat bir şekilde hastasıyla ilgilenebilecektir. Evde hasta karyolasının kullanımı işte bu nedenlerle artmaktadır.

Ev Tipi Hasta Yatakları

Ev Tipi Hasta Yatakları

Evlerde kullanılan hasta yatakları hastanelerde kullanılan yataklar gibi elektrikli motorla çalışmaktadır. Bu motor kumandası sayesinde yatağı hareket ettirerek rahat bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamada yardımcı olmaktadır. Evinizde kullanım için son derece konforlu olan bu yataklarımız sayesinde hastanelerde olan yatak rahatlığını evinde de yaşamaya başlamıştır. Hasta, konforlu yataklar sayesinde iyileşme sürecini daha iyi geçirmeye başlamış, hastanede yatmak için verdiği günlük yatış parasından da kurtulmuştur. Fiyat olarak da alınmayacak düzeyde olmayan hasta yataklarını tüm vatandaşlarımız rahat bir şekilde alabilmektedir. Sadece satın alma olarak değil kısa süreli tedavi görmek zorunda olan vatandaşlarımız da hasta yatağı kiralama işlemi yaparak da hasta karyolası kullanabilmektedir. Evinizde konforlu bir tedavi görmek için ev tipi hasta yatağı kullanmanızı öneririz.

Hasta Yatağı Kullanım Alanları

Hasta yatağı felçli hastaların tedavi sürecinde olumlu etkisi olan bir yatak türüdür. Evinizde rahatça kullanabileceğin bu yatakları felçli hastanız var ise kullanmanızı ısrarla önermekteyiz. Yatalak hastanızın iyileşme sürecini hızlandıran ve olumlu etki yapan hasta yatakları ayrıca kullanım bakımından da oldukça kolay bir üründür. Hasta karyolası sayesinde hastanız rahatça ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Güvenli ve kaliteli de olan bu ürün hastanızın sağlığı için oldukça önem arz etmektedir. Sağlık bakanlığımız ve sağlıkla ilgili diğer kuruluşlarda bu yatakların kullanımını önemsemektedir. Bu nedenle bu ürünün kullanılması konusunda halkımız bilinçlendirilmektedir. Halkımızın bilinçlenmesi sonucu hasta yataklarının kullanımı ülkemizde oldukça yüksek bir noktaya gelmiş bulunmaktadır.

Manuel Ve Elektrikli Hasta Yatakları

Hasta yatağı elektrikli ve manuel olarak iki farklı türü bulunan yataktır. Manuel modelimiz günümüzde kullanımı oldukça azalan bir modelidir. Kullanım bakımından kolay olmayan bu modelimiz bu nedenle tercih edilmemektedir. Manuel modelimizde yatakta bulunan kol sayesinde yatak hareket etmektedir. Hasta yardım olmadan bu kolu kendisi çekememektedir. Elektrikli modelimizde ise motor bulunmaktadır. Bu motor elektrikle çalışmaktadır. Kumandayla hareket eden bu motor sayesinde yatakta hareketler olmaktadır. Bu kumandayı hasta kendisi hiçbir yardım olmadan kullanabilmektedir. Kumandadaki tuşlara basarak yatağın herhangi bir yerini hareket ettirebilmektedir. Elektrikli modelimiz fiyat olarak da manuel yataklara göre daha uygundur. Günümüzde elektrikli modellere talep oldukça fazla olup manuel yatakların üretimi neredeyse hiç olmamaktadır.

Elektrikli Hasta Yatağı Modelleri

Üç farklı elektrikli hasta yatağı modelimiz bulunmaktadır. Bu üç modelimizde evlerde, hastanelerde, huzurevlerinde vb yerlerde kolayca kullanılabilmektedir. Günümüzde evlerde kullanım için kolayca tasarlanan hasta yataklarını evinizin bir odasında rahatça kullanabilirsiniz. Yer kaplama açısından normal yataklara daha pratiktir. Hasta yatağı fiyatları bin Türk lirasından başlayıp dört bin Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Tüm modellerimiz oldukça kaliteli olup son derece sağlamdır. Her yerde kullanabileceğiniz yataklarımızı garantili olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tüm yataklarımız iki yıl garantilidir. Kurulum sürecinde de herhangi bir ücret almadan hızlı ve sağlam bir kurulum yapmaktayız. Felçli hastanızın iyi bir tedavi süreci geçirmesini istiyorsanız hasta yatağı kullanmanızı öneririz.

Hastane Yatağı

Hastane Yatağı Çeşitleri

Günümüzde birçok değişik hastane yatağı çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitler hastaların yaşadıkları problemlere bağlı olarak tercih edilebilir. Özellikle de ortak şekilde farklı motor sistemleri bulunmaktadır. Hastaların daha rahat edebilmesi adına 1 ya da 2 ve 3 ile 4 motor sistemleri kapsamında bir seçim gerçekleştirilebilir. Burada önemli olan hastanın ne kadar hareket edebildiği ve ne gibi bir bakıma ihtiyaç duyduğudur. Tüm bunlar ele alınarak birbirinden farklı modeller kapsamında hastane yatağı seçimi gerçekleştirilebilir.

Özellikle hastanede yeni çıkmış bir kısa bir süre bakıma ihtiyaç duyan hastalar adına hastane yatakları kapsamında sadece 1 ya da 2 motor sistemleri yeterli gelebilmektedir. Tabii tedavi sürecinin daha hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi adına tüm motor sistemlerinin hastane yatağı bünyesinde montajının gerçekleştirilmiş olması da yine tercih edebilir. Bu durum tamamen kişisel tercihlere ve aynı zamanda bütçeye bağlıdır. Günümüzdeyse artık çok uygun fiyatlar kapsamında satın alma veya kiralama seçenekleri ile hastane yatakları büyük bir güven içerisinde temin edilebilmektedir.

Birbirinden Değişik Hasta Yatakları Çeşitleri

Aslına bakılırsa bu durumu 2 farklı seçenek dahilinde ayırmak mümkündür. Bunlardan biri hastaneden yeni çıkmış ve belli bir süre kapsamında iyileşme sürecini atlatması gereken kişiler olarak söylenebilir. Diğeri ise yatağa bağımlı olarak yatmak zorunda olan ve gün içerisinde yoğun bir bakıma ihtiyaç duyan felçli hastalar ile birlikte yaşlı insanlardır. Bu bağlamda ise hastane yatağı seçenekleri dahilinde üzerine monte edilmiş farklı özellikler değişebilmektedir. Örneğin tüm hastalar için ortak şekilde baş bölgesinden farklı açılarda ve hızlarda ayarlanarak oturur pozisyona gelme imkanı sunan hasta yatakları burada ön plana çıkmaktadır.

Aynı zamanda ayak kısmı ile birlikte aşağı ve yukarı hareket eden asansör sistemleri ortak şekilde bütün hastalar için hastane yatakları kapsamında değerlendirilmektedir. Bu sayede hatalar rahatlıkla zemine basıp ayağa kalkabilir, iyileşme süreci kapsamında günün farklı zamanlarda rahatlıkla hareket etme imkanını da elde edebilir. Diğer yatak çeşitleri kapsamında ise felçli hastalar ve yaşlı insanlar konusunda tuvalet ve çağrı düğmesiyle lavabo gibi seçenekler yer almaktadır. Bu detaylı kapsamı altında hastalar hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha fazla iyileşme imkanı bulabilmektedirler. Aynı zamanda ona bakanlar da bu konuda büyük bir rahatlık yaşarlar.

Farklı Özellikleri Bulunan Hasta Yatağı Çeşitleri

Günümüzde son teknoloji seçenekler dahilinde üretimleri gerçekleştirilen hastane yatağı modelleri daha birçok değişik özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle sağlam tekerlekleri ile montajı gerçekleştirilmiş yatak çeşitleri, kilitlenebilir özellik kapsamında hastaların herhangi bir şekilde rahatsız hissetmesine önlem almaktadır. Aynı zamanda 360 derece dönme yeteneği kapsamında tekerlekler rahatlıkla her yere taşınma özelliğine sağlıyor. Daha farklı seçenekler açısından serum askısı ile birlikte yemek masası ve özellikle de alüminyum tabanca kalitesi altında sağlam bir biçimde üretimleri yapılmış yan korkuluklar da ön plana çıkmaktadır.

Bu şekilde hasta sağa veya sola rahatlıkla gün içerisinde hareket edebilmekte ve düşme riski tamamen ortadan kalkmaktadır. Bütünüyle profesyonel bir hizmet kapsamında üretimleri gerçekleştirilen ve fabrikasyon bir imalat dahilinde doğrudan halka satış ve kiralama imkanı ile sunulan bu hastane yatakları, site bünyesinde çok uygun fiyatlar ile rahatlıkla elde edilebilir.

Uygun Fiyatlarla Elde Edilebilecek Olan Hasta Yatağı Çeşitleri

Günümüzde hastane yatağı çeşitlerini aynı zamanda kiralama veya satın alma seçenekleri dahilinde de ayırmak mümkündür. Bu konuda özellikle belirli bir süre dahilinde bakıma ihtiyaç duyan hastalar için kiralama seçenekleri çok daha düşük maliyetler altında gerçekleştirilebilmektedir. Bu şekilde insanlar hastalarına en iyi şekilde bakarak onların iyileşme süreçlerine daha hızlı bir noktaya getirebilmektedir. Özel motor sistemleri ya da sağlam malzeme yapısı kapsamındaki çelik üretim iskelet kısmı ile birlikte aynı zamanda serum askısı ve yemek masası gibi daha birçok değişik seçenek altında ürünler elde edilebilmektedir.

Tabii aynı zamanda yaşlı insanlar ile birlikte felçli hastalar adına da daha detaylı hastane yatakları çeşitleri büyük bir güven içerisinde elde edilebilmektedir. Burada tek yapılması gereken doğrudan fabrikasyon imalatı altında üretimleri yapılmış ve adrese kadar gelinerek montajı gerçekleştirilen seçenekler dahilinde yatakların satın alınması ya da kiralanmasıdır. Ayrıca çok uygun maliyetler altında günümüzde bu yataklar temin edilebilmektedir.

Hastane Yatağı Kiralama Ve Satışı

Hastane Yatağı Kiralama Ve Satışı

Günümüzde artık farklı yerlerde hastaların bakımı için birbirinden değişik fonksiyonel yapılara sahip olan hastane yatakları ön plana çıkmaktadır. Bunun temel nedeni ise satın alma işleminin yanı sıra aynı zamanda kiralama seçeneklerini bulunmasıdır. Bu yüzden değişik süreler kapsamında bakıma ihtiyaç duyan hastalar iyileşme süreçlerini en iyi biçimde geçirmeleri adına, bu hasta yatağı çeşitlerine sahip olabilmektedirler.

Tabii burada öncelik olarak hastanın ne tür bir problem içerisinde olduğunu bilmek gerekir. Bu şekilde hastane yatağı farklı fonksiyonel özellikleri kapsamında elde edilebilir ve değişik süreler altında kiralama işlemi gerçekleştirilebilir ya da satın alınabilir. Özellikle son dönemlerde hastane yatağı kiralama olanakları çok fazla değerlendirmeye başlanmış durumdadır.

Hastaneden henüz yeni çıkmış ve iyileşme süreci adına belli bir süre bakıma ihtiyaç duyan kişiler için, kiralama sistemi ön plana çıkmaktadır. Bu şekilde çok fazla para harcamadan değişik yapıları altında elde edilmiş olan hasta yatağı kiralama sayesinde, tıpkı hastanede olduğu gibi evde de rahatlıkla bakım imkanı yakalanır bilmektedir. Uygun bir kader dahilinde adreste gelmek suretiyle bu hasta yatakları kiralama seçenekleri değerlendirilerek profesyonel bir kapsamda montaj gerçekleştirilmektedir.

Farklı özelliklere sahip olan hasta yatakları

Günümüzde birçok değişik özelliklere sahip olan hastane yatakları bulunmaktadır. Bu yataklar her ne kadar hastaların durumuna göre seçim gerçekleştirilerek elde edilse dahi, yine de günümüzde ortak bir şekilde yataklara monte edilmiş olan motor sistemleri her şekilde kullanılmaktadır. Özellikle de baş bölgesi ile birlikte ayak kısmından rahat hareket etme imkanı sağlayan hastane yatağı bünyesindeki bu motor sistemleri, farklı açılara getirilmek suretiyle hastaların öncelik olarak ilaçlarını tam zamanda almalarına ve yemeklerini de doğru zamanda yemelerine imkan vermektedir.

Diğer yandan bu hastane yatağı kiralama seçenekleri altında elde edilebilecek olan ürünler, günlük aktivite açısından da televizyon seyretme veya kitap okuma ile birlikte cep telefonu gibi çok değişik seçeneği değerlendirme imkanı da sağlamaktadır. Bu şekilde belirli süreler dahilinde elde edilebilecek olan hasta yatağı kiralama ürünleri, bütçeler dahilinde oldukça uygun fiyatlar ile Emek yatak firması kapsamında fabrikasyon olarak da doğrudan sunum ile sağlanmaktadır.

Değişik özellikleri ile birlikte kiralama ve satış gerçekleştirilecek hasta yatak çeşitleri

Günümüzde hastane yatakları birçok değişik özellik kapsamında üretilmektedir. Bunlar içerisinde özellikle motor sistemleri kapsamında aşağı yukarı hareket etme yeteneğine sahip olan asansör seçenekleri de ön plana çıkmaktadır. Bu sayede gün içerisinde hasta yürümek istediği zaman zemine rahatça basabilmek için hastane yatağı çeşitleri aşağı doğru yine bilmektedir. Aynı zamanda yukarı çıkmak suretiyle onlara bakan insanların çok fazla eğilip yorulmalarına gerek olmadan işlemleri gerçekleştirmesine fırsat sunar.

Tabii sadece bu motor sistemleri değil aynı zamanda özellikle hastaların sağa veya sola hareket ederken düşmemesi adına, güçlü yan korkulukların yanı sıra serum askısı ve yemek masaları da özel olarak hastane yatağı kiralama seçenekleri kapsamında sunulmaktadır. Firma bünyesinde çok uygun fiyatlar altında elde edilebilecek olan bu yatak çeşitleri kişisel tercihler kapsamında kiralama işlemi gerçekleştirilebilir ya da satın alma fırsatı değerlendirilebilir. Tabii bu da hasta yatağı kiralama adına belirli bir süre için bakılması gereken hastalar için ön plana çıkmaktadır. Bu sayede hastalar çok kısa bir süre içerisinde hem fiziksel hem de psikolojik olarak iyileşir bilmektedir.

Uzun süreli bakıma ihtiyaç duyan hastalar için yatak çeşitleri

Bu konuda özellikle hastane yatakları felçli hastalar ile birlikte hareket edemeyen yaşlı insanlar adına büyük bir önem arz etmektedir. Herhangi bir durum olduğunda ona bakanlara seslenme fırsatı sunacak özel çağrı düğmesi ile birlikte ayrıca tuvalet ve lavabo seçenekleri de bu hastane yatağı ürünleri üzerinde yer almaktadır. Bunlar ise firma kapsamında çok uygun fiyatlarıyla satın alma imkanı elde edebilmektedir. Tabii bu kapsamda hastane yatağı kiralama imkanı da yine değişik süreler altında sağlanmaktadır.

Akla gelecek daha birçok değişik özellikler kapsamında üretimleri tamamen kaliteli bir malzeme yapısı sayesinde sağlam bir şekilde yapılan bu hasta yatağı kiralama fırsatları altında, bu ürünlere büyük bir güven içerisinde ulaşılabilir. Üstelik sağlam tekerlek özellikleri kapsamında da her yerde değişik odalara rahatlıkla sarsıntısız taşınma imkanı elde edilebilmektedir.

Hastane Yatağı Kiralama

Hastane Yatağı Kiralama

Dünya üzerinden ne çok hasta insan var öyle değil mi? Diğer normal insanlardan çok daha ağır şartlarda yaşamlarına devam ettikleri kesin. Örneğin bazıları çok uzun yıllar hiç kıpırdamadan bir yatağın üstünde mahkum olabilirken, bir kısmı ise konuşamıyor, göremiyor, işitemiyor ya da yürüyemiyor… İşte bu durumda olan hastalar için de sağlık sektörüne yön veren dev medikal şirketler devreye girerek onlar için gerekli olan tüm hastane ya da ev ortamında kullanım kolaylığı sağlayan her türlü medikal ürünlerin imalatını yaparak satış ve kiralama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Şirketimizde bunlardan yalnızca bir tanesidir.

yatalak hastalar için hasta yatağı seçimi

Yatalak hastalar için gerekli olan en önemli medikal ürünlerin başında da hasta yatakları gelmektedir. Bunların bir kısmı hastanelerde kullanıma uygun iken bir kısmı da ev tipi hasta yatağı olup, adeta sıradan bir ev karyolasıymış gibi görünen ancak baza içerisine yerleştirilen bir mekanizma sayesinde hasta yatağı olarak imal edilmiş olanlarıdır. Kimisi elektrikle çalışırken kimisi ise havalı ya da manuel kullanıma açık olan hasta yatakları da üretilmektedir. Biz tüm bu hasta yataklarına kısaca hastane yatağı da diyebiliriz. Malum sadece hastaların kullanımı için dizayn edilmişlerdir çünkü… Hastane yatakları tüm medikal şirketlerde satışa sunulduğu gibi kimi zaman da sadece bir kaç aylığına kiralanabilmektedir. Özellikle de 4 ay ya da daha kısa vadeli kullanım durumlarında hasta ya da hasta yakınları öncelikle ya hasta yataklarını kiralama ya da ikinci el hasta yataklarının satışına yönelmektedirler. Ancak çoğu zaman ikinci el hasta yataklarının fiyat ya da kullanışlı olanlarını bulmak öyle her zaman mümkün olmadığından olsa gerek daha çok hastane yatağı kiralama konusunda araştırmalar yaparak ona göre kendilerine bir yön çizerler.

Hastane Yatakları

Aslına bakarsanız kısa süreli kullanım durumunda hastane yataklarını kiralanması oldukça mantıklı bir fikir.
Hastane yatakları çeşit çeşittir. Yukarıda biraz bahsettik aslında ama biraz daha açacak olursak, hastane yatakları 2 motorlu, 3 ya da 4 motorlu olanları, bunların bir kısmında lazımlık bulunurken bir kısmında bulunmamaktadır. Çünkü bazı hastalar kısa sürelide olsa hiç hareket etmeden yatmak zorunda iken bir kısmı ise arada sırada ayağa kalkıp kendi ihtiyaçlarını kendileri görebilmektedir. Bunlardan başka, hastane yataklarının bazıları havalı olup hastanın vücuduna göre şekil alırken bazıları ise manuel olarak ayarlanabilen uzaktan kumanda sistemi ile çalışan yatak çeşitleri ile karşınıza çıkabilmektedir.

İkinci el hasta yatakları

Ancak; bir hastane yatağı kiralanacak veya ikinci el hastane yatağı alınacak ise tüm bu saydığımız özelliklerden başka bulunması gereken en önemli özellik, hastane yataklarının oldukça hijyen ve kullanışlı olmalarıdır. Daha önceki “ikinci el hasta yatağı” adlı yazımızda bu konuya daha ayrıntılı olarak yer vermiştik. Sitemizi ziyaret eden takipçilerimize bu konu hakkında ayrıntılı bilgi almaları için yazımızı okumalarını tavsiye ediyoruz.

Hastane yatağı kiralama konusu öyle basite indirilmeyecek kadar önemlidir. Zira burada önemli olan hastanın rahatlığı olduğu kadar aynı zamanda harcanan emek ve işin ekonomik boyutudur. Sonuçta hastane yatağı kiralama alanında bir takım araştırmalar yapılır ve sonunda gereken ücret ödenir. Bu ödenen paranın boşa gitmemesi için de profesyonel kişilerden yardım almak en doğru seçim olacaktır.

Hastane yatağı kiralamak isteyenler için de bir an önce firmamızla iletişime geçerek ekip arkadaşlarımızda yardım almalarını öneriyoruz. Zira firmamız size bu alanda en geniş ve en doğru bilgileri vererek satış ya da kiralama konusunda da ödeme kolaylığı sağlayacaktır.