Havalı Yatak Fiyatları

Havalı Yatak Fiyatları

Uzun bir süre yataktan kalkmaması gereken hastalar için mutlaka özel olarak hazırlanmış havalı hasta yatağı çeşitleri kullanılmalıdır. Bu yapılmadığı takdirde hastalar sabit kalarak kan dolaşımının dengesiz bir hale gelmesine ve hücrelerin sabit kalmasına neden olur. Bu da zaman içerisinde birtakım yaraların ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Sürekli olarak aynı noktaya baskı yapan vücudun farklı noktaları kapsamında kan dolaşımı burada istenilen dengeye ulaşmaz ve hücreler kendini yenileme sürecine girmez. Bu da yaşlı ve bozulmuş olan hücreleri belli bir zaman içerisinde deri kısmında farklı morarma ve yaraların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden çok uygun havalı yatak fiyatları kapsamında günümüzde birbirinden değişik seçenekleri ve tam ekipmanları ile havalı yatak seçenekleri çok fazla talep görmektedir.

Özel bir üretim ile gerçekleştiren havalı hasta yatağı çeşitleri hasta karyolaları üzerine yerleştirerek hastaların rahat bir şekilde hareket etmesine imkan tanımaktadır. Yan taraftaki korku karyola korkulukları sayesinde havalı yatak üzerinde rahatça sağ tarafa ya da sola dönme imkanı elde eden kişiler için çok uygun havalı yatak fiyatları kapsamında satın alma şansı elde edilebilir.

Havalı Yatak Çeşitleri Ve Özellikleri

Özellikle tamamen profesyonel bir üretim altında hazırlanan birbirinden farklı havalı hasta yatağı çeşitleri adına mutlaka uzman doktorlar bu konuda boru tipi havalı yatakların en az 12 cm civarında bir yüksekliğe ulaşacak şekilde kullanılmaları büyük bir önem taşımaktadır. Bu sayede vücudun farklı noktalarında sürekli olarak akış halinde olması gereken kan dolaşımı düzenli bir şekli gelebilmektedir. Kan dolaşımının düzene girmesi ile birlikte bir ilçesindeki hücrelerde kendisini sürekli bir biçimde yenileme imkanı bulabilmektedir. Bu sayede vücudun farklı noktalarında sürekli olarak yapmaktan dolayı yaralar ortaya çıkmamaktadır.

Tamamen kaliteli bir malzeme yapısında hazırlanmış olan ve hızlı bir biçimde şişirilerek tüm değişik ağırlıklar altında dayanıklılık sağlayan bu yatak çeşitleri, çok uygun havalı yatak fiyatları kapsamında satın alınabilmektedir. Ayrıca kan dolaşımı düzene giren hastalar iyileşme sürecinde daha hızlı bir şekilde atlatabilmekte ve sağlığını çabucak kavuşma şansını yakalayabilmektedir.

Havalı Hasta Yataklarının Diğer Özellikleri

Günümüzde popüler olan ve hastalar için yoğun bir talep alan birbirinden değişik havalı hasta yatağı çeşitleri, yanında daha birçok değişik özelliği de sunmaktadır. Bunlar içerisinde ventilasyon sayesinde terlemeyi önler ve özellikle kullanma nedeniyle meydana gelecek olan birtakım yaraların önüne geçer. Birçok farklı modeli bulunan havalı hasta yatakları bu konuda değişik havalı yatak fiyatları kapsamında tercih edebilmektedir. Burada ürünün dayanıklılığı ve kalitesi ön plana çıkarken farklı yüksekliklerde hazırlanmaları ve hastaların rahat bir şekilde hareket etmeleri noktasında da ayrıca fiyat farklılıkları değişebilmektedir. Vücudun herhangi bir yerinde hiç bir yarının oluşmaması ve kan dolaşımını düzene girmesi ile birlikte hücrelerin sürekli olarak kendini yenilemesi adına mutlaka havalı yastık yataklar hastalar için kullanılmalıdır.

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

HAVALI YATAK FİYATLARI

İşte size bir teknoloji harikası daha… havalı hasta yatakları

Teknoloji o kadar çok ilerledi ki bu korkunç ilerleyiş beraberinde akıl almaz bir takım ürünlerin buluşunu da berberinde getirmekte. Bu bazen gerçekten de ürkütücü olabiliyor. Örnekleri saymakla bitmez, ancak; kötü amaçlı üretilmiş ya da geliştirilmiş olan gerek ürünler, silahlar ya da internet programları haricinde pek çoğu yaşamımızı çok fazla kolaylaştırır nitelikte olduğu kesin elbette ki.

Örneğin cep telefonları, bilgisayarlar, internet vs… bunların en işe yarar olanları da sağlık hizmetine sunulan buluşlardır. Bu hizmetlerden sadece bir tanesi hakkında kendimizce biraz araştırmalar yaparak sizleri de bu alanda aydınlatmak istiyoruz. Yukarıda da dediğimiz gibi bir teknoloji harikasıdır kendileri, evet makalemizin konusu havalı hasta yatakları

Havalı hasta yatakları, hasta yataklarının içinde bizce en konforlu olanları. Zira özellikleri ve hastaya sağladığı faydalar saymakla bitmez. Şimdi bu havalı hasta yataklarını biraz daha yakından irdeleyelim,

Havalı Hasta Yatağı Özellikleri ve Fiyatları

Özellikleri; İçerisinde ki özel sistemler sayesinde zamana göre kendini dengeleyerek hastanın vücut yapısına göre şekillenen ve bu sayede hasta vücudunda yaralanma ve dökülme riskini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Hastanın vücuduna gerektiği zaman hava üfleyerek kan dolaşımını hızlandırır, cilt dokusunun zedelenmesini engeller. Dolayısıyla kan hücrelerinin devamlı canlı kalmasını sağlar.

Hasta vücudunun ağırlık merkezini dengelemekte olup, bu sayede herhangi bir hasta bakıcının yardımına dahi gerek kalmadan hastanın yatış pozisyonunu otomatik olarak ayarlayabilmektedir.

Havalı Yatakların Emek Yatak markalı ve 12 cm olanlarının tercih edilmesi hasta için her zaman daha kaliteli ve konforlu bir tedavi süreci geçirmesini sağlayacaktır, zira yükseklik oranı ne kadar fazla olursa kan dolaşımı da bir o kadar kaliteli olacaktır.

Havalı hasta yataklarının bir diğer önemli özelliği de hastanın terleme oranını en aza indirgediği için deri üzerinde kızarıklık ya da en küçük bir tahrişe bile mani olarak hastanın rahatsız olmasını engellemektir. Ayrıca bu yataklar hastanın iç organlarının çok daha fonksiyonlu olarak çalışmasına da yardımcı olmaktadır.

Fiyatları; Bu kadar övgüyle bahsedilen havalı hasta yataklarının fiyatlarına hiç bakmasak mı acaba ? 🙂 diye düşünebilirsiniz, ancak; yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.

Havalı hasta yatağı fiyatları boyutuna, yüksekliğine, yapımında kulanılan malzemeye göre elbette ki değişkenlik gösterebilir. Ancak şu anda piyasada bulunan havalı hasta yatağı fiyatları üç aşağı beş yukarı 100 TL ila 1500 TL arasında değişmektedir. Şaşırdınız öyle değil mi? Evet gerçekten de bu kadar çok özelliği bulunan bir yatak modelinin bu denli ucuz olması da ayrıca insana rahat bir nefes aldırır vaziyette…

Sizler de çevrenizde veya ailenizde bir müddet yatmak zorunda kalacak olan hastalarınız var ise, onlar için hemen bir havalı hasta yatağı siparişi verebilir veya onları bu konuda bilgilendirerek tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Bunun için de öyle koca bir arayış içine girmenize gerek yok. Hazır elinizin altında internet var iken hemen sayfamıza girerek bu havalı hasta yataklarını inceleyip bütçenize en uygun olanını seçip siparişinizi vermeniz halinde en kısa sürede adresinize kadar teslim ederek, kurulum aşamasında da sizlere yardımcı olacağımızı garanti ediyoruz.

Unutmayın ki, sağlığınız yoksa hiç bir şeyiniz yok demektir! Önce sağlık diyoruz ve sizleri satış noktalarımıza bekliyoruz.