Kiralık 3 Motorlu Hasta Yatağı

Kiralık 3 Motorlu Hasta Yatağı

Kiralık 3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Yaşlı, yatalak, hasta ya da iyileşme sürecinde olan kişiler için sıklıkla tercih edilen kiralık hasta yatağının birçok çeşidi bulunuyor. Bunlar arasında bulunan 3 motorlu hasta yataklarının da işlevlerine göre birçok modeli mevcuttur. 3 Motorlu kiralık hasta yatağı; 3 adet pistonlu motor, hasta karyolası başlığı, korkuluk ve tekerleklerden meydana geliyor.

3 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

3 adet piston motorla çalışan 3 motorlu hasta yatağı 200 kg’a kadar hasta taşıma kapasitesine sahiptir. El kumandası sayesinde ayak ve baş bölgesinde aşağı yukarı hareketler kolayca kontrol edilebilmektedir. Elektrikler kesilse bile sistem 9 voltluk piller sayesinde çalışmaya devam eder. Karyolanın 4 köşesinde nikelajlı serum ve standart serum takma askılıkları bulunmaktadır. Hasta karyolası üzerinde hava delikleri yer almaktadır ve bu sayede terleme, nemlenme, küflenme gibi olumsuz durumlar önlenmiş olur. Standart 3 motorlu hasta yataklarının boyu 200 cm, eni 90 cm uzunluğundadır. Bu ölçüler yatağı modellerine göre değişebilir. Hasta yatağı karyolası başlıkları antibakteriyel boya (abs) kaplamadır. Sökülebilir başlıklar abs özelliği sayesinde de kolayca silinebilir ve temizlenebilir. Yan korkuluklar ise, alüminyum malzemeden kaplanmış olup, amortisörler sayesinde kolayca kaldırılıp indirilebilir özelliğe sahiptir. Yatağın rahatça taşınabilmesi amacıyla karyola altına teker montesi yapılmıştır. Plastik tekerler 360 derece hareket edebilme özelliğine sahiptir. 4 adetten oluşan tekerler çapraz kilit sistemi sayesinde karyolaya tamamen sabitlenmiştir.

3 Motorlu Hasta Yatağı Avantajları

3 motorlu hasta yatağının en önemli avantajı, karyolanın ayak ve baş bölgesinin pistonlu motorlar sayesinde istenilen şekilde hareket ettirilip ayarlanabilme özelliğidir. Kumanda üzerinde bulunan tuşlar sayesinde ayarlanabilen bu sistem elektrik kesildiğinde bile özel pilleri sayesinde çalışabilir. Ayrıca kiralık hasta yatağı kurulumu ve teslimatı tamamen ücretsizdir. Bulunduğunuz ilde hizmet veren bir firma tarafından hasta yatağı kiralama işlemi yaptıysanız genellikle aynı günde teslimat ve kurulum işlemi yapılır.

Kiralık Hasta Yatağı 3 Motorlu Full Abs

Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık 3 motorlu hasta yatağı ile daha etkili ve güvenli bir evde bakım hizmeti verebilirsiniz. 3 motorlu yatakların sahip olduğu yukarı aşağı bütün yatak hareket kabiliyeti ile yatağı hastanızı transfer edebileceğiniz en düşük seviyeye kadar indirmeniz artık mümkün. Kiralık hasta yatağı HYE-700K modelimiz piston motorlarının gücü sayesinde 200 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Kiralık 3 Motorlu Hasta Yatağı

Kiralık hasta yatakları ürün kategorimizde 3 motorlu hasta yatakları grubunda bulunan HYE-700K, hastaneler, huzur evleri, evler ve diğer yataklı tedavi kurumlarında kullanılabiliyor. Yan korkulukları ve baş-ayak panelleri ABS (anti bakteriyel silinebilir) plastik malzemeden üretilmiş yatak hastanız için yüksek düzeyde konfor ve güvenli bir yatma tecrübesi sunar.

Kiralık hasta yatağı ürünü lazer kesimli sıvı geçirmez kılıflı hasta yatağı şiltesi ile birlikte size teslim edilir. Firmamızdan kiraladığınız ürünlerin yerinize teslimat ve kurulumu için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.

Ürün Özellikleri

  • 3 motorlu hasta karyolası
  • Korkuluklar: ABS (anti bakteriyel silinebilir) plastik
  • Başlıklar: ABS (anti bakteriyel silinebilir) plastik
  • Serum Askılığı
  • Ölçüler: 211 cm x 111 cm
  • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm
  • Lazer kesim ortopedik hasta yatağı

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir. Sipariş verdiğiniz aynı gün en geç 4 saat içinde kiraladığınız hasta yatağı evinize veya istediğiniz yere firmamız servis elemanları tarafından teslim edilerek kurulumu yapılacak ve elektrikli yatağın kullanımıyla ilgili size kısa bir eğitim verilecektir.

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi