Yazılar

Kiralık Hasta Yatağı Çeşitleri

Kiralık Hasta Yatağı Çeşitleri

Kiralık hasta yatağı hastaların belli bir dönem, iyileşene kadar kullanacakları ve hastalığı süresi boyunca ihtiyaçlarını maksimum ölçüde giderebilecekleri yataklardır. Kiralık hasta yatağı hem hasta açısından, hem de hasta yakını açısından son derece önemli bir ihtiyaçtır. Yatalak hasta değilse maksimum 4 ay kullanılacak olan yatak, satın almaktan çok daha ekonomiktir. Hastanın rahatsızlığına göre seçilebilecek birçok hasta yatak modelleri bulunmaktadır. Kiralık hasta yatağı aylık ücretlendirilecek kiralanmaktadır.

Hasta Yatak Çeşitleri

Kiralık Hasta yatağı çok çeşitlidir. Manuel hasta yatakları ve motorlu hasta yatakları olarak ikiye ayrılır. Motorlu hasta yatakları ise kendi içinde 2, 3, ve 4 motorlu olmak üzere kendi içinde ayrılırlar. Motorlu hasta yatakları gerek hasta açısından gerekse hasta yakınları açısından çok daha pratik ve kolay kullanımlıdır. Bir kumanda sayesinde gerek hasta gerekse yakınları bütün fonksiyonlarını kullanabilirler. Hasta yataklarında motor sayısının artması yatağın daha kullanılabilir ve pratik hale gelmesini sağlamaktadır.

Hasta Yatak Çeşitleri

Hasta Yatak Çeşitleri

Manuel Hasta Yatakları

Kiralık hasta yatağı içinde manuel hasta yatakları adından da anlaşılabileceği gibi elle kullanılabilen yataklardır. Manuel hasta yatakları;

 • Kol gücü ile çevirmeli olarak kullanılan hasta yatakları Tur
 • Yatağın baş ve ayak kısmı el gücüyle kullanılır ve hareket ettirilir
 • Ayak kısmı diz hizasından kıvrılır başka bir alet ile düz açı verilerek dikleştirilir
 • Manuel hasta yataklarını başlıkları ahşap olduğundan mikroplara karşı korunaklı Iğdır
 • Manuel hasta yataklarında korkuluk bulunmaktadır ve sistem denilen bir sistemle hareket ettirilmektedir
 • Hasta yatağında 4 adet tekerlek bulunur tekerlekler kilit sistemi ile kilitlenebilir ve hareket etmezler

Manüel hasta yatakların da serum takılabilir durumuna göre ayarlanmış serum askısı bulunmaktadır. Hasta yataklarımız 2 yıl garantilidir.

İki Motorlu Hasta Yatakları

Kiralık hasta yatağı içinde en fazla tercih edilen yataklar tek motorlu ve 2 motorlu hasta yataklarıdır. Bu yatakların baş ve ayak kısmı bir kumanda yardımıyla hareket edebilmektedir. Tek bir tuşla sırt bölgesi kaldırılıp indirilebilir durumdadır. Yine, farklı tek bir tuşla ayak kısmı kaldırılıp indirilme özelliğine sahiptir. Hasta yatakları boyası,  elektriklenmeyi önleyen antistatik bir boya ile boyanmıştır. Aynı zamanda 2 motorlu hasta yatakları hastanın terlemesini engelleyen bir havalandırma sağlamaktadır. Tek ve 2 motorlu hasta yataklarında 360 derece dönebilen her biri kilitlenebilen tekerleri bulunmaktadır. Bu durum Hem Yatağın rahat hareket etmesini hem de sabitlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca 4 farklı yerde serum askısı bulunmaktadır.

2 Motorlu Hasta Yatakları Özellikleri

 • Yatakları en önemli özelliklerinden biri antibakteriyel oluşu ve elektrostatik boya sayesinde herhangi bir elektriklenmenin olmamasıdır. Bu nedenle hiçbir koşulda kararma ve paslanma oluşmaz.
 • Yatakların tamamı kaliteli sac sistemi ile kaplanmıştır. Bu sayede hem yatakta terleme olmaz,  hem de bu durum yatağın hava almasını sağlar.
 • Yatakların her biri tekerleri her yöne 360 derece dönebilen kilitlenebilir plastik tekerlerden oluşmaktadır.
 • Korkuluklar plastiktir ve her birinin antibakteriyel özelliği bulunmaktadır
 • Kullanılan yatakların eni 90 cm boyu 190 cm yüksekliği ise 12 cm’dir.
Motorlu Hasta Yatakları

Motorlu Hasta Yatakları

Üç Motorlu Hasta Yatakları

3 motorlu elektrikle çalışan kiralık hasta yatakların da 3 ayrı motor bulunur. 2 motorlu hasta yatağından biraz daha fazla geliştirilmiş özellikleri vardır. 3 motorlu hasta yatakları kumanda ile aşağı yukarı hareket ettirilebilir, hasta bakımı diğerlerine göre daha kolaydır, 3 motorlu hasta yatakları aynı zamanda asansörlü özelliğe sahiptir. Bu yataklarda yatağın maksimum yüksekliği ayarlanabilmektedir. Hastanın inmesine yardımcı olmak için de istenildiği ölçüde aşağı doğru kumanda sayesinde indirilmektedir.

Üç Motorlu Hasta Yatakları Özellikleri

 • Kumanda ile hareket eden hasta yataklarında asansör özelliği bulunmaktadır.
 • ABS sistemi bulunmaktadır.
 • Antibakteriyel özelliğe sahip plastikten yapılmış, medikal özelliklere sahip yataklardır.
 • 3 motorlu hasta yatakları ev ortamında kullanılabilecek özelliklere sahiptir.
 • Kiralık hasta yatağı 4 adet hidrolikli fren sistemi ile kontrol altında tutulmaktadır. Hidrolik fren sisteminin özelliği kilitlendikten sonra tamamen şaseye bağlanır ve hareket etmez.

Dört Motorlu Hasta Yatakları ve Özellikleri

Kiralık hasta yatağı içinde 4 motorlu hasta yatakları, 3 motorlu yataklara göre biraz daha fonksiyonel yataklardır.  Özellikleri birbirine yakındır. 4 motorlu yataklarda da ABS sistemi bulunmaktadır. Antibakteriyel özellik zaten bütün hasta yataklarında olduğu gibi 4 motorlu hasta yataklarında da bulunmaktadır. Fonksiyonel olarak gerek hasta tarafından gerekse hasta yakınları tarafından çok kolaylıkla kullanılabilir özellikleri vardır. O anlamda evde Kullanıma ve hasta bakımına yardımcı yataklardır.

Dört Motorlu Hasta Yatakları Özellikleri

 • Yatağın baş ve ayakucu aşağı yukarı ve 4 piston gücü ile hareket etmektedir.
 • Kumanda sayesinde hasta tarafından ve yakınları tarafından kolaylıkla kullanılabilmektedir.
 • Yatakta bulunan 4 adet çiftli tekerlek 360 derece dönebilme özelliğine ve ABS sistemi sayesinde kilitlenebilir özelliğe sahiptir.
 • Yatak da bulunan hava delikleri sayesinde terlemeye izin vermez.

Kiralık hasta yatakları konusunda uzman firmamız manuel yatak dâhil diğer tüm yataklarda kiralama işlemi yapmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek hastanızın durumunu belirtirseniz, size uygun yatak konusunda yardımcı oluruz.

Kiralık Hasta Yatağı Fiyatları

Kiralık Hasta Yatağı Fiyatları

Kiralık hasta yatağı fiyatları özellikle hasta yakınları için oldukça önemli bir durumdur. Hasta yatakları kişilerin iyileşmesi için oldukça önemlidir. Hastalar için tedavinin önemli olduğu kadar aynı zaman da yattıkları alanlarda tedavi sürecinde büyük öneme sahiptir. Hastaların yattıkları alanın hem ihtiyaçları olan eşyaların bulunacağı hem hastanın sağlığı hem de hastanın bakımı için uygun olması gerekir. Hastanede bulunan ortam hastaların sağlığı için oldukça iyidir. Ancak bazı durumlarda hastaların evde bakılması da gerekebilir. Evde bakım sırasında hastaların en fazla ihtiyaç duydukları eşya yatacakları alandır. Hasta yatağı hastalar için özel olarak üretilir. Hasta yataklarımızın seçiminde dikkatli davranılması ve hastaya uygun olması için uzman personellerimizden hizmet alabilirsiniz.

Kiralık Hasta Yatakları Neden Önemlidir?

Kiralık hasta yatağı fiyatları önemli olsa da bu konuda önemli olan başka durumlar da vardır. Hasta olan kişilerin özel bakıma ihtiyaçları vardır. Aynı zaman da hastaların özel şartlar altında da bakılması gerekir. En fazla da yaşlı olan hastalar için yattıkları alan oldukça önemlidir. Bedensel özrü bulunan kişiler içinde bu yataklar oldukça önemlidir. Bedensel olarak cerrahi işlemden geçmiş olan kişilerin de bulundukları ortam kadar yatakları da önemlidir. Çünkü bu kişilerin doğru bir hasta yatağında yatmaları gerekir. Bu durum kişilerin sağlığı için oldukça önemlidir. Bu nedenle de en uygun hasta yatağının tercih edilmesi gerekir. Hastaların rahat bir şekilde yatmaları, rahat bir şekilde uyku uyuyabilmeleri ve yataktan kalkmaları gerektiği zaman bu durumun kolaylıkla sağlanabilmesi oldukça önemlidir.

Kiralık Hasta Yataklarının Çeşitleri Nelerdir?

Kiralık hasta yatağı fiyatları kadar yatakların çeşitleri de oldukça önemlidir. Bu nedenle de farklı birçok çeşidi bulunur. Hem motorlu hem de elektrikli hasta yatağı çeşitleri bulunur. Motorlu modellerin arasında hem çift motorlu hem üç motorlu hem de dört motorlu farklı çeşitleri bulunur. Bu yatakların her birinin farklı özellikleri de bulunur. Hasta yataklarının karyolaları birbirinden farklıdır. Yataklar parçalı şekilde bulunur. Bu yatakların aynı zaman da lazımlık özelliği bulunan yataklarda vardır. Hasta yataklarının baza kısımları da birbirinden farklıdır. Hasta yataklarında kumanda özelliği de bulunur. Kumanda kullanım açısından da kolaylık sağlar. Hastaların evde de hastane konforunu yakalamalarına yardımcı olur. Bu durum hastaların iyileşmesi için de önemlidir.

Hasta Yatakları Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kiralık hasta yatağı fiyatları yanı sıra dikkat edilmesi gereken başka bazı konularda vardır. Hastanın rahatlığının düşünülmesi gerekir. Hastaların sağlığı da önemlidir. Hasta yatağı seçimi yapılırken doktorun görüşünün de alınması oldukça önemlidir. Çünkü doktorların önerisi yatak seçiminde önemli bir yere sahiptir. Hastaların yataklarında rahat yatabilmeleri gerekir. Yatağın ne çok yumuşak ne de fazla sert olması gerekir. Hastaların yataklarından rahat bir şekilde inip çıkabilmeleri gerekir. Aynı zaman da hasta yatağının yüksekliğinin de ayarlanabilmesi gerekir. Hasta yatağının hareket imkânının olması gerekir. Hasta yataklarımızın motorlu olması da önemlidir. Hasta yatağının kiralanma imkânı da vardır.

Hasta Yatağı Kiralanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kiralık hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi almak daha iyi seçim yapmanıza olanak tanıyor. Ancak bunun yanında dikkat edilmesi gereken bazı konular da vardır. Yatağın kiralanacağı hastanın yaşı, kilosu göz önünde bulundurularak tercih edilmelidir. Çünkü hasta yatağının her açıdan rahat olması önemlidir. Hasta yataklarında bulunan kılıfların su geçirmeyen bir özelliğe sahip olması gerekir. Bu sayede hastanın idrar kaçırması durumunda bile bir sorun oluşmaz. Ürünün kir tutmaması ve kolay bir şekilde yıpranmayan bir kumaştan elde edilmesi de hastaya bakan kişiler için büyük bir avantajdır. Hasta yatağının kiralanması sırasında kullanışlı olması oldukça önemlidir. Çünkü hem hastaların hem de hasta yakınlarının rahat etmesi gerekir.

Hasta Yatağı Neden Kiralanmalıdır?

Kiralık hasta yatağı fiyatları satın almaya oranla çok daha uygundur. Üstelik hasta yatağı kiralandığı zaman hastanın iyileşmesi sonucunda geri teslim edilir. Sadece hastanın yatağı kullandığı gün kadar ödeme işlemi yapılır. Bu da bütçe açısından oldukça önemlidir. Aynı zaman da hasta yatağı kiralama süresini siz hastanızın durumuna göre belirlersiniz. Hastanızın kiralama süresinden önce iyileşmesi durumunda da kullandığınız gün kadar ücret ödersiniz. Aynı zaman da bu kiralanma süresinin ihtiyacın devam etmesi halinde uzatılma durumu da mümkün olan bir durumdur. Firmamızdan hasta yatağı konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kiralık Hasta Karyolası

Kiralık Hasta Karyolası

Kiralık hasta karyolası, kısa süreli nekahet dönemi geçirecek hastalar için gerekli bir tıbbi yataktır. Hayat kalitesinin en olumsuz anları, hastayken yaşanılan zamanlardır. Moralin yüksek tutulması bir hasta için iyileşmede en önemli faktörlerden biridir. Morali yüksek tutabilmek içinse hastanın konforunu sağlamak çok önemlidir. Özellikle evde uygulanan tedavi süreçlerinde hastaların konforunu ve de dolayısıyla moralleri olumsuz hale getiren etkenlerin başında, düzgün bir yatakta istirahat etmemesi gelmektedir. Neredeyse günün tamamını yatakta geçiren hastalar bir de konforsuz bir yatakta bulunduklarında iyileşme sürelerinin uzaması normal bir sonuç olacaktır. İşte bu problemi ortadan kaldırmak için üretilen hasta yatakları ve karyolaları satılık ya da kiralık imkanları ile evlerde tedavi olacak hastaların da hizmetine sunulmaktadır.

Hasta Karyolası Nedir?

Hasta karyolası, normal yataklardan farklı olarak, hastanın isteği ve ihtiyacı doğrultusunda baş, orta ve ayak kısımları hareket edebilen, yükseklik ayarı yapılabilen ergonomik yatak sistemleridir. Motorlu sistemleri sayesinde kolaylıkla hareket ettirilerek hasta için en uygun şekle getirilebilen hasta karyolası, hem hastalar hem de bakıcılar için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Hasta yatağı edinmenin püf noktası, hasta için en doğru ürünü seçebilmektir. Bunun için de ürünler dikkatli bir şekilde incelenmeli, hastanın ihtiyacına en uygun ürün tercih edilmelidir.

Kiralık Hasta Karyolası

Hasta karyolaları, satın almak istemeyenler için belli süreliğine kiralık olarak da hastaların kullanımına sunulmaktadır. İhtiyaç sahibinin, kiralık hasta karyolası talebi sonrasında, yapılan ücret teklifinin kabul edilmesi ile servisi gerçekleştirilen karyolanın kurulumu ve teknik detayların kullanıcıya anlatımı gerçekleştirilmektedir. Kiralık hasta yatağı tahsisi gerçekleştirilirken, tüm hasta seti beraber verildiğinden ilave alez, yatak veya serum seti ihtiyacı bulunmamaktadır. Hasta karyolaları genelde 2 motorlu, 3 motorlu veya 4 motorlu olarak tasarlanmakta olup, bütçeye ve hastanın durumuna göre istenilen ürün tercih edilebilmektedir. Bu nedenle de kiralık hasta karyolası alırken de internet sitesi detaylı incelenmeli, ürün görsellerine dikkat edilmelidir.

Hastane Yatağı Kiralama

Hastane Yatağı Kiralama

Dünya üzerinden ne çok hasta insan var öyle değil mi? Diğer normal insanlardan çok daha ağır şartlarda yaşamlarına devam ettikleri kesin. Örneğin bazıları çok uzun yıllar hiç kıpırdamadan bir yatağın üstünde mahkum olabilirken, bir kısmı ise konuşamıyor, göremiyor, işitemiyor ya da yürüyemiyor… İşte bu durumda olan hastalar için de sağlık sektörüne yön veren dev medikal şirketler devreye girerek onlar için gerekli olan tüm hastane ya da ev ortamında kullanım kolaylığı sağlayan her türlü medikal ürünlerin imalatını yaparak satış ve kiralama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Şirketimizde bunlardan yalnızca bir tanesidir.

yatalak hastalar için hasta yatağı seçimi

Yatalak hastalar için gerekli olan en önemli medikal ürünlerin başında da hasta yatakları gelmektedir. Bunların bir kısmı hastanelerde kullanıma uygun iken bir kısmı da ev tipi hasta yatağı olup, adeta sıradan bir ev karyolasıymış gibi görünen ancak baza içerisine yerleştirilen bir mekanizma sayesinde hasta yatağı olarak imal edilmiş olanlarıdır. Kimisi elektrikle çalışırken kimisi ise havalı ya da manuel kullanıma açık olan hasta yatakları da üretilmektedir. Biz tüm bu hasta yataklarına kısaca hastane yatağı da diyebiliriz. Malum sadece hastaların kullanımı için dizayn edilmişlerdir çünkü… Hastane yatakları tüm medikal şirketlerde satışa sunulduğu gibi kimi zaman da sadece bir kaç aylığına kiralanabilmektedir. Özellikle de 4 ay ya da daha kısa vadeli kullanım durumlarında hasta ya da hasta yakınları öncelikle ya hasta yataklarını kiralama ya da ikinci el hasta yataklarının satışına yönelmektedirler. Ancak çoğu zaman ikinci el hasta yataklarının fiyat ya da kullanışlı olanlarını bulmak öyle her zaman mümkün olmadığından olsa gerek daha çok hastane yatağı kiralama konusunda araştırmalar yaparak ona göre kendilerine bir yön çizerler.

Hastane Yatakları

Aslına bakarsanız kısa süreli kullanım durumunda hastane yataklarını kiralanması oldukça mantıklı bir fikir.
Hastane yatakları çeşit çeşittir. Yukarıda biraz bahsettik aslında ama biraz daha açacak olursak, hastane yatakları 2 motorlu, 3 ya da 4 motorlu olanları, bunların bir kısmında lazımlık bulunurken bir kısmında bulunmamaktadır. Çünkü bazı hastalar kısa sürelide olsa hiç hareket etmeden yatmak zorunda iken bir kısmı ise arada sırada ayağa kalkıp kendi ihtiyaçlarını kendileri görebilmektedir. Bunlardan başka, hastane yataklarının bazıları havalı olup hastanın vücuduna göre şekil alırken bazıları ise manuel olarak ayarlanabilen uzaktan kumanda sistemi ile çalışan yatak çeşitleri ile karşınıza çıkabilmektedir.

İkinci el hasta yatakları

Ancak; bir hastane yatağı kiralanacak veya ikinci el hastane yatağı alınacak ise tüm bu saydığımız özelliklerden başka bulunması gereken en önemli özellik, hastane yataklarının oldukça hijyen ve kullanışlı olmalarıdır. Daha önceki “ikinci el hasta yatağı” adlı yazımızda bu konuya daha ayrıntılı olarak yer vermiştik. Sitemizi ziyaret eden takipçilerimize bu konu hakkında ayrıntılı bilgi almaları için yazımızı okumalarını tavsiye ediyoruz.

Hastane yatağı kiralama konusu öyle basite indirilmeyecek kadar önemlidir. Zira burada önemli olan hastanın rahatlığı olduğu kadar aynı zamanda harcanan emek ve işin ekonomik boyutudur. Sonuçta hastane yatağı kiralama alanında bir takım araştırmalar yapılır ve sonunda gereken ücret ödenir. Bu ödenen paranın boşa gitmemesi için de profesyonel kişilerden yardım almak en doğru seçim olacaktır.

Hastane yatağı kiralamak isteyenler için de bir an önce firmamızla iletişime geçerek ekip arkadaşlarımızda yardım almalarını öneriyoruz. Zira firmamız size bu alanda en geniş ve en doğru bilgileri vererek satış ya da kiralama konusunda da ödeme kolaylığı sağlayacaktır.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hakkında sizlerden gelen soru ve öneriler sonucunda bu konuda yeterli bilgi sahibi olmayan müşterilerimizi bilgilendirme amaçlı bir yazı kaleme almak istedik.

Bilindiği üzere hasta yatakları kısmen veya tamamen hareket kabiliyetini yitirmiş insanların tedavi sürecinde yardımcı bir ekipman olarak kullanılmaktadır. İnsanların hasta yatağına ihtiyaçları kısa ve uzun süreli olabilir. Uzun süreli kullanım gerektiren hasta yatağı ihtiyaçları genellikle ve mantıken satın alma yoluyla karşılanırken, kısa süreli ihtiyaçlar ise kiralama yöntemiyle karşılanır.

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır?

Bir hasta yatağı kiralama arayışına girdiğinizde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli kriterleri şöyle sıralayabiliriz: Yatakta yatması gereken hastanın rahatsızlığı, kilosu, boyu, evde hasta yatağı için ayrılmış özel bir alan ve yatağın yerleştirileceği alanın hijyen koşulları.

Bu saydığımız kriterler dışında ayrıca doktorunuzun tavsiyesi olacak ve satın alacağınız hasta karyolasında bulunması gereken bazı özellikleri de değerlendirerek bir hasta yatağı kiralama servisi araştırmaya başlayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Eğer hasta yatağı kiralama yapan bir firma bulduysanız, öncelikle bu firmanın güvenilirliğini, ikinci el ürün satıp satmadığını araştırmanız gerekir. Çünkü piyasada bu işi yapan bir çok firma herhangi bir medikal ürün satış yeterlilik belgesi olmadan yani merdiven altı tabir edebileceğimiz şekilde hasta karyolası satış ve kiralama yapıyor. Bu kişi veya kuruluşlardan sipariş vereceğiniz ürünler genellikle kullanılmış 2. el ürünler olup kesinlikle hijyenik değildirler. Bu da siz ve hastanız için enfeksiyon gibi çok büyük risklerle sizi karşı karşıya bırakır.

Firmamız medikal ürün satış ve kiralama için tüm yeterlilik belgelerine sahip olup, resmi olarak bu işi yapmaktadır.
Bir hasta yatağı kiralama veya başka bir medikal ürün satın alma veya kiralama ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişim kurarak gerekli tüm bilgileri, fiyatları öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz. Firmamızda, 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu ve ev tipi hasta yataklarının kiralama işlemleri yapılmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Kaza geçirme, operasyon geçirme gibi birkaç ay yatmak zorunda olduğunuz zamanlar olabilir. Bu zamanlarda normal bir yatakta yatmak sağlığınız açısından iyi olmayabilir. Vücudunuzun bir bölümü birkaç ay hareketsiz kalmak zorunda olabilir. Böyle durumlarda hareketsiz normal yataklarda yatmak yerine özel yataklarda yatmanızı tercih ederiz. Bu özel yatak türünün adı hasta yatağıdır. Hasta yatağı hareket edebilen ve hastayı sabit bir şekilde yatmaktan kurtaran bir yatak türüdür. Hasta yatağının hareketi motoru sayesinde olur ve bu motor elektrikle çalışır. Özellikle hareketsiz yatan hasta bu yatak sayesinde vücudunu hareket ettirebilecektir. Hasta karyolasının motor çeşidine göre hareket mekanizması farklılık göstermektedir. Hasta karyolası son derece fonksiyonlu bir karyoladır.

Hasta yatağı satışı ve kiralaması yapılan bir yatak çeşididir. Kiralık olarak genellikle birkaç aylık kullanımlar için önermekteyiz. Örneğin bir ameliyat geçirdiniz ve birkaç ay yatmanız gerekti. Bu durumda satın alma yerine kiralayarak daha az bir bedel ödersiniz. Genellikle maksimum beş aylık kullanımlarda hasta yatağı kiralama hizmeti veririz. Bu süreden fazla yatacaksınız ise kiralama yerine satın alma yapmanız daha mantıklı olacaktır. Kiralık hasta yataklarının sıfır olmasına dikkat etmeniz gerekir. İkinci el hasta yataklarını hem satılık hem de kiralık için önermemekteyiz. İkinci el hasta yataklarında bulaşıcı hastalıklar olabilir ve bu da birkaç ay da iyileşecek olan hastanızın iyileşme sürecini geciktirir.

Çeşitli sebeplerden dolayı yakınlarınızda meydana gelen hastalıklar yürümesine engel olarak onları ömür boyu yatağa mahkûm ediyor. Bu gibi hastalık durumlarında hem hasta olan kişi hem de hastaya bakan kişi için konfor oldukça önemlidir. Zorlu bir hastalık olmasından dolayı normal bir yatakta olması kalkıp oturması çeşitli ihtiyaçlarını giderebilmesi açısından oldukça zordur. Hasta yatakları son dönemlerde sıklıkla gelişen teknolojisi ve değişen özellikleri ile hastalar için daha konforlu olarak piyasaya çıkıyor.

Hasta Yatağı Kiralık

Hasta Yatağı Kiralık

Dilediğiniz Hasta Yatağını Seçebilirsiniz

Birbirinden farklı ve her bir yatağın kendine has birçok farklı özelliği olmasından dolayı sizlerin ihtiyacı olan özellikleri hasta yatakları ile karşılaştırarak seçim yapabilirsiniz. Böylelikle daha rahat bir yatakta hastanın yatmasını sağlayabilirsiniz. Hasta yatak fiyatları olarak her bir yatağın kendine ayrı bir fiyatı bulunuyor. Motorlu, ekonomik, asansörlü, ahşap gibi birbirinden farklı ve rahat yataklar mevcuttur. Her bütçeye uygun fiyat mevcuttur. Kendi bütçenize göre makul fiyatlarda olan ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı zaman da kiralama gibi seçenekte mevcuttur. Satın almak yerine kiralama işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta Yatakları İle Daha Konforlu Hayat

Daha konforlu olan bir hayat herkesin istediği hayattır. Sağlıklıyken konforlu hayatı kendi ellerinizle yapabilirken hasta olup yatağa düştüğünüz zaman bu durum neredeyse imkânsızdır. Oldukça zor bir hayatın içerisinde konforlu bir yaşam sürmek ancak kendi alanınızı yaratmakla ve sevdiklerinizin sizi düşünmesi ile gerçekleşebilir. Çevrenizde yakınlarınızda hasta olan ve yürüyemeyen kişiler var ise onlara konforlu bir hayat yaratabilmek için ilk işiniz hasta yatağı almanız olacaktır. Hasta yatağı temin ettiğiniz zaman hastanız daha sağlıklı olma yolunda ilerleyerek kendi kendine bir takım hareketleri yapabilir. Örnek olarak gösterilecek olur ise asansörlü bir yatak tercih ettiğiniz zaman yatağı tamamen yatırabilir ya da kendi yatağını yukarı ve aşağı doğru indirebilir. Yatağı tamamen yatar pozisyona getirerek koltuk haline de sokabilir.

Tercih etmiş olduğunuz hasta yatağı özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Böylelikle bu gibi kolay hareketleri yapabilmesinden dolayı kendini daha iyi hissedecektir. Daha rahat ve daha konforlu bir şekilde günlerini geçirebilir. Sizin de yakınınızda hasta yatağına ihtiyacı olan birisi varsa bizlerden bu yatakları temin etmenizde fayda vardır.

İstanbul’da Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Firmamız İstanbul içine aynı günde kurulum ve teslimat hizmeti vermektedir. Kurulum ve teslimat tamamen ücretsizdir. Kiralama süresi bittiği zaman firma personellerimiz ürününüzü evinizden yine ücretsiz şekilde almaktadır. Kiralama süresi boyunca ürününüz garanti kapsamındadır.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları

Kiralama fiyatları, yer, zaman ve kiralanacak karyolanın türüne göre değişiklik göstermekle birlikte, ortalama olarak 250 TL ile 1000 TL arasında aylık hasta yatağı kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. İki hareketli hasta yataklarının kirası en alt seviyede olup, bunu müteakip 3 ve 4 hareketli yatakların kiralama ücretleri daha yüksektir.
Firmamız, kiralama fiyatları hakkında esnek bir fiyatlandırma politikasına sahiptir. Uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralamak istediğinizde bizimle iletişime geçiniz.

Kiralık Dual Motorlu Yatak HYE-250K

Hasta yatağı kiralama hizmetlerimizde çok tercih edilen kiralık hasta yatağı ürünlerinden olan bu modelimiz ile hastanız daha konforlu ve güvenli bir iyileşme süreci geçirecektir. İstanbul’un tüm semtlerine gün içinde hızlı bir şekilde servisimiz vardır.

Kiralık 2 Motorlu Hasta Yatağı

Ürün hastanız için iki tür hareket kolaylığı sağlar. Bu hareketlerden ilki ve en çok kullanılanı yatağın sırt kısmının yüksekliğinin istenilen seviyeye ayarlanabilme fonksiyonudur. Yatağın bu işlevi sayesinde hastanızı oturur duruma getirerek yemek yeme gibi günlük elzem ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilir ve hastanıza daha iyi bakım verebilirsiniz. Yatağın ikinci hareket kabiliyeti olan ayak kısmı yüksekliğinin ayarlanabilir olması da, tansiyon dengelemesi ihtiyacı gibi durumlarda hastanıza yararlı olacaktır.

Ürün Özellikleri

 • 2 motorlu hasta yatağı
 • Korkuluklar: Demir boru profil
 • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
 • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir. Sipariş verdiğiniz aynı gün en geç 4 saat içinde kiraladığınız hasta yatağı evinize veya istediğiniz yere firmamız servis elemanları tarafından teslim edilerek kurulumu yapılacak ve elektrikli yatağın kullanımıyla ilgili size kısa bir eğitim verilecektir.

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi

İki Motorlu Hasta Karyolası

Hasta Yatağı Kiralama HYE-300K

Kiralık hasta yatağı ürünümüz HYE-300K hastanızın temel hareket ihtiyaçlarını karşılar. Karyola üzerindeki elektrik motoruna bağlı mekanizma ile yatağın sırt ve bacak yükseklik ayarı kolaylıkla yapılabilir.

2 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama HYE-300K

Bu ürün bir önceki ürünümüz olan HYE-250K kiralık hasta yatağı ürününden başlık ve yan korkulukları sayesinde ayrılır ve size daha kolay ve konforlu bir kullanım sunar. Anti bakteriyel silinebilir plastik malzemeden üretilmiş amortisörlü yan korkulukları işlevsel olup, üzerindeki buton yardımıyla kolaylıkla açık ve kapalı pozisyona getirilebilir. Hastanızın düşmesini engelleyen yan korkuluklar ise dayanıklı alüminyum malzemeden imal edilerek yine kolay kullanım için tasarlanmıştır. Hasta karyolası tekerleklidir ve sabitlenebilmesi ve kaymaması için iki tekerleğinde fren sistemi bulunmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • 2 motorlu hasta karyolası
 • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem
 • Başlıklar: Anti Bakteriyel Plastik
 • Serum Askılığı
 • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
 • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir. Sipariş verdiğiniz aynı gün en geç 4 saat içinde kiraladığınız hasta yatağı evinize veya istediğiniz yere firmamız servis elemanları tarafından teslim edilerek kurulumu yapılacak ve elektrikli yatağın kullanımıyla ilgili size kısa bir eğitim verilecektir.

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi

Kiralık 2 Motorlu Yatak HYE-350K

Satılık veya kiralık hasta yatağı olarak en çok tercih edilen ürünlerimizden biri olan 2 motorlu full abs hasta karyolası gerek başlıkları gerekse yan korkulukları ile hastanız için en yüksek düzeyde güvenlik ve konfor sağlar.

2 Motorlu Kiralık Hasta Karyolası

Kiralık 2 motorlu hasta karyolası HYE-350 ile yapabilecekleriniz: Hastanızın sırt kısmını istediğiniz yüksekliğe ayarlayarak rahatça oturmasını sağlayıp, yemeğini yedirebilirsiniz. Yine yatak aynı konumdayken hastanız oturarak yapabileceği televizyon izleme, kitap okuma gibi faaliyetlerini rahatlıkla gerçekleştirebilir. Amortisör sistemli yan korkuluklar hasta veya bakıcısı tarafından bir butona basmak suretiyle kolaylıkla açılıp kapatılabilir. Bu ürünün diğer kiralık hasta yataklarına göre öne çıkan en önemli özelliği; yatağın sırt kısmı platformu yükseltilirken aynı zamanda sırt kısmına denk gelen korkuluklarda yükselerek hastanızın oturur konumda iken de yataktan düşmesini engellemesidir.

Ürün Özellikleri

 • 2 motorlu hasta yatağı
 • Korkuluklar: Amortisörlü antibakteriyel silinebilir plastik
 • Başlıklar: ABS (Anti Bakteriyel Silinebilir)
 • Ölçüler: 207 cm x 107 cm
 • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir. Sipariş verdiğiniz aynı gün en geç 4 saat içinde kiraladığınız hasta yatağı evinize veya istediğiniz yere firmamız servis elemanları tarafından teslim edilerek kurulumu yapılacak ve elektrikli yatağın kullanımıyla ilgili size kısa bir eğitim verilecektir.

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi

Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık 3 motorlu hasta yatağı ile daha etkili ve güvenli bir evde bakım hizmeti verebilirsiniz. 3 motorlu yatakların sahip olduğu yukarı aşağı bütün yatak hareket kabiliyeti ile yatağı hastanızı transfer edebileceğiniz en düşük seviyeye kadar indirmeniz artık mümkün. Kiralık hasta yatağı HYE-700K modelimiz piston motorlarının gücü sayesinde 200 kg ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Kiralık 3 Motorlu Hasta Yatağı

Kiralık hasta yatakları ürün kategorimizde 3 motorlu hasta yatakları grubunda bulunan HYE-700K, hastaneler, huzur evleri, evler ve diğer yataklı tedavi kurumlarında kullanılabiliyor. Yan korkulukları ve baş-ayak panelleri ABS (anti bakteriyel silinebilir) plastik malzemeden üretilmiş yatak hastanız için yüksek düzeyde konfor ve güvenli bir yatma tecrübesi sunar.

Kiralık hasta yatağı ürünü lazer kesimli sıvı geçirmez kılıflı hasta yatağı şiltesi ile birlikte size teslim edilir. Firmamızdan kiraladığınız ürünlerin yerinize teslimat ve kurulumu için ayrıca bir ücret talep edilmemektedir.

Ürün Özellikleri

 • 3 motorlu hasta karyolası
 • Korkuluklar: ABS (anti bakteriyel silinebilir) plastik
 • Başlıklar: ABS (anti bakteriyel silinebilir) plastik
 • Serum Askılığı
 • Ölçüler: 211 cm x 111 cm
 • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm
 • Lazer kesim ortopedik hasta yatağı

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir. Sipariş verdiğiniz aynı gün en geç 4 saat içinde kiraladığınız hasta yatağı evinize veya istediğiniz yere firmamız servis elemanları tarafından teslim edilerek kurulumu yapılacak ve elektrikli yatağın kullanımıyla ilgili size kısa bir eğitim verilecektir.

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi

3 Motorlu Hasta Yatağı

Kiralık 3 Motorlu Yatak HYE-600K

Kiralık 3 motorlu hasta karyolası ile hastanıza daha rahat ve daha etkili bir bakım hizmeti verebilirsiniz. Asansör hareketi kabiliyetine sahip bu karyolanın yüksekliğini hastaya daha rahat erişim sağlayabilmek için ayarlayabilirsiniz. Kiralık hasta yatağı HYE-600K modelimiz 250 kg ağırlığa kadar olan hastalarınızı taşıma kapasitesine sahiptir.

Kiralık Hasta Yatağı HYE-600K

Hasta yatağı kiralama ürün kategorimizde piston motorlu hasta yatakları sınıfında yer alan bu yatak hem evlerde hem de hastaneler gibi sağlık kuruluşlarında her türlü hastanın bakımında güvenle kullanılabilir. Bu karyolanın 2 motorlu (dual motorlu) karyola modellerinden farkı; yukarı aşağı yatağın bütün olarak hareket kabiliyetine sahip olması ve 2 motorlular da 120 kg olan azami taşıma kapasitesinin bu karyolada 250 kg’a kadar çıkabilmesidir. Yatalak, felçli veya yoğun bakım gerektiren hastaların tedavi sürecinde kullanılmasını tavsiye ettiğimiz karyola modellerimizden birisi olan HYE-600K kodlu kiralık hasta yatağı ürünümüz İstanbul’un ve bayilerimizin olduğu tüm şehirlerde aynı gün içinde yerinize teslim edilmektedir.

Ürün Özellikleri

 • 3 motorlu hasta karyolası
 • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem
 • Başlıklar: Anti Bakteriyel Plastik
 • Serum Askılığı
 • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
 • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir. Sipariş verdiğiniz aynı gün en geç 4 saat içinde kiraladığınız hasta yatağı evinize veya istediğiniz yere firmamız servis elemanları tarafından teslim edilerek kurulumu yapılacak ve elektrikli yatağın kullanımıyla ilgili size kısa bir eğitim verilecektir.

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi