Medikal Hasta Yatağı

Medikal Hasta Yatağı

Hasta yatağı alırken, kaliteli ve kullanışlı olması oldukça önemlidir. Hasta yataklarında kaliteli tasarımlarımız her zaman tercih edilecektir. Yatakların rahat kumanda edilebilme özelliği, pratik kullanım sağlayacaktır. Hasta yataklarında hem fonksiyonel hem de rahat olması, aranan özelliklerin başındadır. Rahat hareket edebilen, farklı pozisyonlara ayarlanabilen hasta yatakları, yatan kişi için kolaylık sunacaktır. Televizyon izlerken, gazete okurken, farklı eğimlere ayarlanabilmesi tercih edilir. Tüm hasta yataklarımızda bu özellikler mevcuttur. Çok geniş bir hizmet ağımız bulunur. Paslanmayan yapısı sayesinde kaliteli ve uzun ömürlüdür. Hasta yatağı alan kişilerin olumlu yorumları da bunun en büyük göstergesidir.

Hasta Yatağı Kiralamanın Avantajları

Hasta yatağı kiralama, pek çok yönden avantaj sunacaktır. Bunların başında, ekonomik maliyetli oluşu gelmektedir. Kısa süreliğine yatacak olan hastaların, yatak satın alması, pek mantıklı olmayacaktır. Bu durumlarda hasta yatağı kiralama seçeneğinden yararlanmak en doğrusudur. Yatağın kullanım süresi sonunda, firmamızca iadesi söz konusudur. Kiralanan hasta yatakları da üretimden yeni çıkmış medikal hasta yatakları kadar sağlam ve temizdir. Temiz ve son derece bakımlıdır. Yeni alınan hasta yataklarından hiçbir farkı yoktur. Hijyen bakımı yapılmıştır. Oluşabilecek teknik bir sorun halinde de firma yetkililerimiz yardımcı olacaktır.

Medikal Hasta Yatakları
Medikal Hasta Yatakları

Hasta Karyolası Seçiminde Model Zenginliği

Hasta karyolası seçerken bazı kriterler önem taşır. Bunların başında kullanışlı olmasının yanı sıra, görsel açıdan zevkli tasarımların olması gelir. Yatan hastanın kendini ev ortamında hissetmesi oldukça önemlidir. Kişisel kullanım eşyalarının sıcaklığı, samimiyeti, hastaya huzur verecektir. Kendini odasındaki yatağında yatıyor hissi uyandıracak türde modeller, bu nedenle tercih edilir. Firmamızın hasta yatakları ve karyolalarında çok fazla çeşidi bulunur. Bu çeşitlerin başında, ahşap görünümlü olanları, en çok satılan ve beğenilen modellerdir. Ahşabın sıcak dokusu, yatan kişide huzur uyandıracaktır. Pek çok hastalığın iyileşmesi, psikolojik etkenlerle yakından ilişkilidir. Ruhen mutlu ve huzurlu olan hastaların iyileşme süreci de oldukça kısa sürede olmaktadır. Bu amaca hizmet etmesi bakımından hasta yataklarımız, tercih edilecek tasarımlardır.

Havalı Hasta Yataklarının Hastalar Üzerinde Olumlu Tesirleri

Havalı hasta yatağı, özellikle ileri yaş hastaları için önerilecek yatak türlerindendir. Felçli ve uzun süre yatağa bağlı kalacak kişiler için de tercih edilecek yatak türleri içerisinde yer alırlar. Havalı hasta yatakları, içlerindeki borular yardımı ile hava geçişini sağlarlar. Bu durum, yatan yaşlı hastalar için önem taşır. Bu hastaların cilt yapıları, oldukça incelmiştir. En ufak bir tahriş, hastada onarılmaz yaralara yol açabilir. Kan akışını hızlandırması bakımından, havalı hasta yataklarının tercih edilmesi gerekir. Diğer hasta yatakları gibi fonksiyonel ve ortopedik yapıdadır. Kumanda ile hareket ettirilebilir.

Medikal Havalı Yataklar
Medikal Havalı Yataklar

Medikal Hasta Yatağı Fiyatlarında En Ekonomik Çözümler

Medikal hasta yatağı fiyatı, pek çok hasta yakını için önemli bir sorun teşkil eder. Hem hastanın rahatını ve sağlığını sağlayacak hem de uygun maliyetli olacak çözümler aranır. Firmamızın sunduğu çözümler çok çeşitlidir. Kendi tasarımımız olan hasta yatakları kumanda ile hareket ettiği gibi oldukça da uygun fiyatlıdır. Firmamızın bir diğer hizmeti de hasta yatağı kiralama hizmetidir. Kiralanan hasta yatakları da oldukça ekonomik çözümlerdir. Diğer hasta yatağı satışı yapan firmalara nazaran kuruluşumuz, kaliteli ürünleri uygun fiyata sunacaktır. Bu bakımdan, hasta yataklarında hem kaliteli hem de ekonomik çözümler için firmamız ile iletişime geçilmesi önerilir.

Hasta Yataklarında Müşteri Memnuniyeti

Firmamızdan hizmet alanlar, hasta yatakları ve firmamız hakkında olumlu yorumlarda bulunurlar. Bunun en önemli nedeni, kurumsal bir firma olmamızdır. Müşteri memnuniyeti ve beklentileri bizler için çok önemlidir. Bu nedenle telefonla arandığımız takdirde, hemen dönüş yapmaktayız. Kaliteli ve hızlı çözümler sunarız. Hasta kadar, hasta yakınlarının da bu zorlu süreci rahatlıkla atlatması için gereken özen gösterilir. Medikal hasta yataklarının kurulum hizmeti, firmamızca verilir. Hasta yataklarında oluşabilecek teknik bir arıza halinde de hemen uzman personelimiz yerinde müdahale edecektir.

Hasta Yataklarında Model Çeşitliliği

Hasta yataklarında herkese uygun bir model bulunur. Hastanın yaşı ve hastalığının türü de seçimde önem taşır. Hasta yataklarında farklı modellerimiz mevcuttur. Motorlu çalışan hasta yataklarında, el kumandası ile hareket etme özelliği bulunur. Belden ve sırttan ayarlama özelliği bulunan yataklarda, farklı eğimlere rahatlıkla getirilebilir. Medikal hasta yataklarında güvenlik önlemleri de üst seviyelerdedir. Yatağın yan tarafındaki güvenlik parmaklıkları, hastanın emniyeti için önemlidir. Hasta yataklarımız oldukça kalitelidir. Uzun süre bozulmadan kullanılabilirler. Rahat, güvenilir ve kaliteli hasta yatakları için, firmamızdan hizmet alınması önerilir.

Medikal Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Medikal Bir Ürün Müdür

Aslına bakılırsa buna kesinlikle evet cevabı verilebilir. Özellikle de bu hasta yatağı çeşitlerinin birçok farklı fonksiyonu göz önüne alındığı zaman ve hastalara iyileşme süreçleri içerisinde büyük bir rahatlık sunduğu da düşünüldüğünde, kesinlikle bu yatak çeşitleri medikal ürün olduklarını söylemek mümkündür. Peki burada medikal ürün nedir önce ona bir bakalım. Bunu özellikle de hasta yatağı çeşitlerini baz almak suretiyle anlatmak gerekirse; bakıma ihtiyaç olan insanlar ile birlikte yaşlılar ya da felçli kişilerin yanı sıra hastaneden yeni çıkmış kişiler için de yine belirli bir tedavi sürecinin içerisinden geçmesi gerektiği durumlarda, bu zaman içerisinde hastanın tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık verebilecek ürünlerin medikal ürün olarak söylemek mümkündür.

Örneğin yan korkulukları sayesinde hastalar rahat bir şekilde sağa ya da sola dönebilirken aynı zamanda sağlam iskelet yapısına sahip olan tekerlekleri kapsamında da bu hasta yatağı çeşitleri her yere götürebilir bir imkan sunduğundan dolayı, fiziksel durumun yanı sıra psikolojik açıdan da hastaların iyileşme süreçlerinin hızlanmasına olanak tanımaktadır.

Motor Sistemleri Hasta Yataklarının Medikal Ürün Olduğunu Gösterir

Birtakım sebeplerden dolayı evde ya da bakım evleri ile birlikte huzur evleri ya da hastanelerde bakılması gereken insanlar adına hasta yatağı çeşitleri farklı fonksiyonlar kapsamında üretilmektedirler. Bunlar içerisinde özellikle de motor sistemleri ve sayıları kapsamında hastalar için büyük bir rahatlık sunulmaktadır ve bu motor sistemleri göz önüne alındığı zaman, hasta yatağı çeşitlerinin kesinlikle bir medikal ürün olduğunu söylemek mümkündür.

En çok tercih edilen durum genel olarak sırt bölgesi ile birlikte ayak kısmının yukarı doğru farklı açılar kapsamında ve değişik hızlarla açılıp kapanmasıdır. Bu da hastaların belli bir egzersiz yapmalarına rahat bir imkan tanırken özellikle de yemek yeme ve ilaç içme işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirilmesini olanak tanımaktadır. Tabii diğer taraftan hasta yatağı çeşitleri bu motor sistemler ile birlikte hastaların gazete okunmasına televizyon seyretmesine veya telefon ile ilgilenmesine de olanak vermektedir. Bu da hasta yatağı çeşitleri kapsamında fiziksel durum ile birlikte ruhsal açıdan da hastaların iyileşmesi süreçlerini hızlandırmaktadır.

Tabii bu motorlar kapsamında asansör sistemlerine de unutmamak gerekir. Hastaların ayaklarını zemine rahat bir şekilde değmesine olanak tanırken, ayrıca ona bakan insanların da sorun yaşamadan eğilip kalkmasına ve hastalarına bakmasına fırsat vermektedir.

Hastalara Büyük Bir Rahatlık Sağlayan Farklı Hasta Yatakları

Çok uygun fiyatlar kapsamında tamamen medikal bir ürün olarak fabrikasyon şekilde üretimleri gerçekleştirilen ve satışları yapılan hasta yatağı çeşitleri özellikle felçli hastalar için büyük bir önem arz etmektedir. Tuvalet sistemleri ile birlikte lavabo ve çağrı düğmesi gibi durumlar sayesinde bu hasta yatağı modelleri, hastalara onlara bakanları da rahat bir şekilde çağırmasına ve işlemleri gerçekleştirmesine imkan tanımaktadır. Bunlar gibi daha birçok değişik fonksiyon yatağın çevresinde yerleştirilmiş durumdadır ve bu sayede felçli hastalar hayata daha güzel bir şekilde tutulma şansını elde edebilmektedir.

Üstelik bu hasta yatakları havalı yatak çeşitleri ile birlikte de bütünleştirildiği zaman, hastaların vücudunun farklı noktalarında meydana gelebilecek olası yaraların da önüne geçmesine imkan tanımaktadır. Bu sistemlerin yanı sıra ayrıca yemek masası ile birlikte dört tarafına eşit bir şekilde yerleştirilmiş serum askısı da yine bu hasta yatağı modellerine düzgün bir biçimde dizayn edilmektedir. Özellikle günümüzde medikal bir ürün olarak ön plana çıkan bu hasta yatakları uygun bütçeler dahilinde kişisel isteklere göre ve hastanın durumuna bağlı olarak satın alınabilmekte ya da kiralama işlemi de yine gerçekleştirilebilmektedir.