Satılık Hasta Yatakları

Hasta Yatakları Emek Yatak’ta Satılır

Hasta yatağı ve diğer sağlık ürünleri imalatçısı olan Emek Yatak firması, yıllarca yaptığı; hasta karyolası imalatı, satılık hasta yatakları, kiralaması ve havalı yatak konusunda bir çok hizmeti hasta ve hasta yakınlarına sunmaya devam etmektedir. Firma 20. senesini medikal sektöründe doldurmuş ve hasta yatağı konusunda her geçen gün kendini geliştirmiş bir firma niteliği taşımaktadır.

Kalteliyiz.

Emek Hasta Yatağı denildiğinde ilk akla gelen firma özelliğini de yapısında bulunduruyor. Hasta yatağı bilindiği üzere, yatağa bağımlı hastalar ile yatak tedavisi görmesi gereken hastaların kullanması gereken önemli bir medikal sağlık ürünüdür. Bu nedenle hasta yatağı satın alırken firma önceliği ve araştırılmasının iyi yapılması gerekmektedir. Çünkü hastalarımızın yakınları olarak onları en iyi şartlarda en konforlu şekilde tedavilerinin olmasını isteriz.

Hasta yatağını Emek Yatak’tan tercih etmemizin nedenlerinden biri olarak imalatçı firma olmasını göz önünde bulundurabiliriz. Firmanın gelişen yenilenen teknoloji sayesinde üretimlerine kattığı yenilikler açısından en kaliteli, en uygun fiyatlı hasta yatağı üretmekteki misyonunu hala devam ettirdiğini görmekteyiz. Donanımlı personeli ile üretim ağından satış ağına kadar teslim ve teknik desteğe kadar zincirleme bir iş modeli oluşturmuş firma, medikal piyasasında en önemli özelliklere sahip olmasına sebep olmuştur.

Hızlıyız.

Hızlı teslimat gibi hastaların ve hasta yakınlarını işini kolaylaştırarak hem satış konusunda hem de hastanın mağduriyet yaşamadan tedavi sürecine destek olmaya yardımcı olmaktadır. Emek Yatak bir aile şirketi olarak bütünsel bir satış politikası sergileyerek yıllarca yaptığı hasta yatağı üretimini hastaların öncelikle sağlık aşamasında olumlu bir tedavi süreci yaşamalarına anlam katmayı da hedeflemiştir.

Konfor sunuyoruz.

Emek Yatak firmasından alacağınız bir hasta yatağı kaliteli ve konforlu en iyi fiyat kalitesini oluşturan bir paket satın alacaksınız demektir. Bu nedenle önerilen imalatçı firmalar açısından en ön sırada olan firma özelliğini taşıyan Emek Yatak, ar-ge departmanı dediğimiz (araştırma geliştirme departmanı) dediğimiz farklı bir departman bünyesinde oluşturarak deneyimli ve eğitimli personeli ile en iyi şartlarda en kaliteli ve en teknolojik hasta yatağı üretimini yapmaya devam etmektedir.

Emek Yatak firması uzun yıllara dayanan deneyimi sayesinde yurt içi ve yurt dışı satışlarını da gerçekleştirmektedir. Hasta yatağı sadece hastane, bakım evi, huzur evi veya diğer kurumlara satışının gerçekleştirilmesinden ziyade evlerde kullanılabilecek ve aynı zamanda evimizde kullandığımız yatakların görünüm ve ölçüleri aynı olup içsel mekanizma olarak aynı bir hastaneden tedavi oluyormuşçasına imkan sağlayacak hasta yatakları üretimini de gerçekleştirmektedir. Bu nedenle hasta yatağı satın alırken düşüneceğimiz ilk fikir bir imalatçı yani üretici firmadan satın almak olmalıdır. Sevdiklerimizin ve yakınlarımız hatta hasta çocuklarımızın, tedavilerinin kısa olması hayat kalitelerinin daha üst standartlarda olmalarını sağlayacak ve onlara destek olacak kişiler bizler olduğumuz için, hasta yatağı kullanması gereken bir hastanın ne denli önemli bir gereklilik olacağını da unutmamak gerekir.

Satılık Hasta Yatağı

Satılık Hasta Yatağı

Elektrikli Kumandalı Satılık Hasta Yatağı

Hasta yatakları hastaların sağlıklı bir şekilde rahat etmeleri ve konforlu bir biçimde yataklarında uyuyabilmeleri için son zamanlarda birçok teknik yeniliklerle tasarlanıyor. Bu teknik tasarımlar bakımından düşünüldüğü zaman hasta yatağı modellerinin motor sistemli ve elektrikli olarak üretildikleri hemen göze çarpan yenilikler arasında gelmektedir. Bu yenilikler bakımından son derece dikkat çeken tüm unsurlara yer verildiği zaman gerçekten de tamamen farklı özellik tiplerinde hasta yatakları üretimleri yapılmakta olduğu bilinmektedir. Bu anlamda satılık hasta yatağı uygun fiyat anlayışları çerçevesinde satışa sunularak müşterilerle buluşturuluyor.

Ahşap Tipi Ev İçin Hasta Karyolası

Hasta yatakları olarak yeni bir model olması yönüyle ahşap tipi ev karyolası satılık hasta yatağı arasında en fazla rağbet görenlerden birisini oluşturmaktadır. Bu anlamı düşünüldüğü zaman tamamen önde gelen bir karyola sistemini oluşturması nedeniyle süreklilik esasında daima kullanım özelliği barındırmaktadır. Barındırmış olduğu tüm bu kullanım özellikleriyle de dünden bugüne kadar süreklilik çerçevesinde sunulan başlıca temel satılık hasta yatağı modelleriyle satılmaktadır.

Tuvalet Özellikli Hasta Yatakları

Hastaların tuvalet ihtiyacını gidermeleri için genellikle hasta bakıcılarına dayanarak gitmeleri gerekmektedir. Fakat bazen hiç istenmeyen kötü durumlarla karşı karşıya kalınarak söz konusu ihtiyacın kirlenmelere yol açtığı da bilinmektedir. İşte bu nedenle düşünüldüğünde hasta yataklarının yanında tuvalet aracı bulunan bir şekilde üretilerek tasarlandığı özellikler de satışa sunularak daima müşteri memnuniyeti hizmet güvencesiyle bir satılık hasta yatakları çalışmalarının yürütüldüğü bilinmektedir. İşte tüm bu yönler dikkat çektiği zaman gerçekten de son derece önde gelen ürünler adına birbirinden değişik özellikler taşıyan ve tamamen birbirinden farklı niteliklere yer veren bir anlayış sergilendiği hemen bilinmektedir. Tüm bu bilinen anlayışlara yönelik olması nedeniyle de bir süreklilik anlayışı çerçevesinde tamamen farklı ve tamamen değişik bir anlayış tarzında hasta yatağı satışları yürütülmektedir.

Elektrikli Hasta Yatağı

Elektrikli Hasta Yatağı Kimler İçindir?

Teknoloji alanında yürütülen yenilikler ve elektrik ham maddesinin artık her mobilyada ve çeşitli derecelerde kullanılması ile birlikte hasta ve hasta yakınlarını düşünen yeni üretim noktaları da oluşmuştur. Bunun en güncel ve modern örneği ise elektrikli hasta yatağı ürünlerinde kendini göstermektedir. Elektrikli battaniye ve elektrikli yatak icatlarından sonra hastaların sağlığını ve konforunu düşünen elektrikli hasta yatağı ürünleri en modern ve profesyonel çalışma hacmiyle medikal ürün satan mağazalarda ve online satış merkezlerinde satışa sunulmaktadır. Bu yüksek teknolojili ve donanımlı hasta yatakları genelde kalıcı ve yatalak hastalar için tercih edilmektedir.

Uzun süreli hastalar için de tercih edilebilir. Ancak elektriksiz modelleri geçici hastalar için daha uygun ve ekonomik bulunduğu için daha yüksek oranda tercih sebebidir. Bununla birlikte elektrikli hasta yataklarının kiralanması az durumda iken satışa çıkarılması daha yüksek ihtimaldir.

Elektrikli Hasta Yatağı Ürün Özellikleri

Günümüz teknolojisi ve tıp sektörü dahilinde elektrikli hasta yatağı modellerinin yanı sıra yarı elektrikli modeller de mevcuttur. Bunu otomatik ve yarı otomatik olarak değerlendirmek de mümkündür. Yatağın eğim hareketleri, indirilip kaldırılması elektrik vasıtasıyla otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda manuel modellere göre sirkülasyon gücü daha hızlı ve pratiktir. Motor sayısına göre hasta yataklarında eğim gücü azalıp artmaktadır. Buna göre isteyenler için 2 motorlu, isteyenler için de 3 ve 4 motorlu ayrı elektrikli hasta yatakları biçimleri vardır. Daha üst modellerde ise asansörlü bölümleri olan yatak modelleri de mevcuttur. Kimi modeller ise bazalı olarak üretilmiştir. Son çıkan ürünlerde ise hastalığın durumuna uygun olarak ahşap üretimler söz konusudur. Tüm elektrikli hasta yatakları full abs sistemi ile çalışmaktadır. Yüzde yüz güvenli olup uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir.