Satılık Hasta Yatağı

Satılık Hasta Yatağı

Elektrikli Kumandalı Satılık Hasta Yatağı

Hasta yatakları hastaların sağlıklı bir şekilde rahat etmeleri ve konforlu bir biçimde yataklarında uyuyabilmeleri için son zamanlarda birçok teknik yeniliklerle tasarlanıyor. Bu teknik tasarımlar bakımından düşünüldüğü zaman hasta yatağı modellerinin motor sistemli ve elektrikli olarak üretildikleri hemen göze çarpan yenilikler arasında gelmektedir. Bu yenilikler bakımından son derece dikkat çeken tüm unsurlara yer verildiği zaman gerçekten de tamamen farklı özellik tiplerinde hasta yatakları üretimleri yapılmakta olduğu bilinmektedir. Bu anlamda satılık hasta yatağı uygun fiyat anlayışları çerçevesinde satışa sunularak müşterilerle buluşturuluyor.

Ahşap Tipi Ev İçin Hasta Karyolası

Hasta yatakları olarak yeni bir model olması yönüyle ahşap tipi ev karyolası satılık hasta yatağı arasında en fazla rağbet görenlerden birisini oluşturmaktadır. Bu anlamı düşünüldüğü zaman tamamen önde gelen bir karyola sistemini oluşturması nedeniyle süreklilik esasında daima kullanım özelliği barındırmaktadır. Barındırmış olduğu tüm bu kullanım özellikleriyle de dünden bugüne kadar süreklilik çerçevesinde sunulan başlıca temel satılık hasta yatağı modelleriyle satılmaktadır.

Tuvalet Özellikli Hasta Yatakları

Hastaların tuvalet ihtiyacını gidermeleri için genellikle hasta bakıcılarına dayanarak gitmeleri gerekmektedir. Fakat bazen hiç istenmeyen kötü durumlarla karşı karşıya kalınarak söz konusu ihtiyacın kirlenmelere yol açtığı da bilinmektedir. İşte bu nedenle düşünüldüğünde hasta yataklarının yanında tuvalet aracı bulunan bir şekilde üretilerek tasarlandığı özellikler de satışa sunularak daima müşteri memnuniyeti hizmet güvencesiyle bir satılık hasta yatakları çalışmalarının yürütüldüğü bilinmektedir. İşte tüm bu yönler dikkat çektiği zaman gerçekten de son derece önde gelen ürünler adına birbirinden değişik özellikler taşıyan ve tamamen birbirinden farklı niteliklere yer veren bir anlayış sergilendiği hemen bilinmektedir. Tüm bu bilinen anlayışlara yönelik olması nedeniyle de bir süreklilik anlayışı çerçevesinde tamamen farklı ve tamamen değişik bir anlayış tarzında hasta yatağı satışları yürütülmektedir.

Elektrikli Hasta Yatağı

Elektrikli Hasta Yatağı Kimler İçindir?

Teknoloji alanında yürütülen yenilikler ve elektrik ham maddesinin artık her mobilyada ve çeşitli derecelerde kullanılması ile birlikte hasta ve hasta yakınlarını düşünen yeni üretim noktaları da oluşmuştur. Bunun en güncel ve modern örneği ise elektrikli hasta yatağı ürünlerinde kendini göstermektedir. Elektrikli battaniye ve elektrikli yatak icatlarından sonra hastaların sağlığını ve konforunu düşünen elektrikli hasta yatağı ürünleri en modern ve profesyonel çalışma hacmiyle medikal ürün satan mağazalarda ve online satış merkezlerinde satışa sunulmaktadır. Bu yüksek teknolojili ve donanımlı hasta yatakları genelde kalıcı ve yatalak hastalar için tercih edilmektedir.

Uzun süreli hastalar için de tercih edilebilir. Ancak elektriksiz modelleri geçici hastalar için daha uygun ve ekonomik bulunduğu için daha yüksek oranda tercih sebebidir. Bununla birlikte elektrikli hasta yataklarının kiralanması az durumda iken satışa çıkarılması daha yüksek ihtimaldir.

Elektrikli Hasta Yatağı Ürün Özellikleri

Günümüz teknolojisi ve tıp sektörü dahilinde elektrikli hasta yatağı modellerinin yanı sıra yarı elektrikli modeller de mevcuttur. Bunu otomatik ve yarı otomatik olarak değerlendirmek de mümkündür. Yatağın eğim hareketleri, indirilip kaldırılması elektrik vasıtasıyla otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda manuel modellere göre sirkülasyon gücü daha hızlı ve pratiktir. Motor sayısına göre hasta yataklarında eğim gücü azalıp artmaktadır. Buna göre isteyenler için 2 motorlu, isteyenler için de 3 ve 4 motorlu ayrı elektrikli hasta yatakları biçimleri vardır. Daha üst modellerde ise asansörlü bölümleri olan yatak modelleri de mevcuttur. Kimi modeller ise bazalı olarak üretilmiştir. Son çıkan ürünlerde ise hastalığın durumuna uygun olarak ahşap üretimler söz konusudur. Tüm elektrikli hasta yatakları full abs sistemi ile çalışmaktadır. Yüzde yüz güvenli olup uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir.

Emek Hasta Yatakları

Hasta Yatağı İstanbul

Emek Sağlık’ta Hasta Karyolası Kampanyası

Hasta karyolasında dev kampanya. İhtiyacınız olan tüm hasta karyola çeşitlerine farklı özellikler ve ürünler ile birlikte oldukça avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Pek çok hastane, klinik ve ev tiplerine uygun hasta karyolaları paket halinde aradığınız konfor ve rahatlığı sunmaktadır. Özenle yapılan üretim sonucunda tüm hastalar için uygun koşullarda karyola ve paket halinde hastane ürünleri yer almaktadır. Bu kampanya paketleri hem hastaların rahat bir şekilde iyileşme sürecini geçirmesi için hem de hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla imal edilmektedir. Farklı özellik ve motor tiplerine göre üretimi yapılan hasta yatakları AR-GE çalışmaları sonucunda tasarlanıp, ihtiyaca en uygun şekilde hitap etmektedir.

Hasta Karyolası Paket Kampanyaları

Hasta karyolası için müşterilere sunulan en avantajlı paketler pek çok farklı ürünü de içerisinde barındırmaktadır. Özellikle, 2 ve 3 motorlu hasta karyolası başta olmak üzere hastane ve hasta kişiler için gerekli olan tüm gereksinimleri de müşterilerine sunmaktadır. Kampanya, dev paket halinde olup 4 farklı ürünü kapsamaktadır. 4 ürün tüm hastane ve ev için gerekli hasta bakımını en iyi şekilde yapmak için uygun nitelikler taşımaktadır. İlk dev kampanya paketinin içeriğinde, 2 motorlu hasta yatağı, havalı yatak, hastaların rahatlığını sağlayan 4 ayrı alt yatak ve hastaların tüm gereksinimlerini sağlamaları için hasta yatağına uygun şekilde tasarlanmış yemek masası bulunmaktadır. İkinci dev pakete ise, 3 motorlu full abs hasta karyolası, yine hastaların konforu için havalı yatak ve 4 ayrı alt yatak buna ek olarak yemek masası paket içeriğinde yer almaktadır. Tüm bu tasarımlar bir hastanın gerek ev içinde gerekse hastane gibi kurumsal sağlık merkezlerinde ihtiyaç duyduğu konforu yansıtmaktadır. Dev paket kampanyası dahilinde bulunan hasta yatakları firma ile iletişime geçilerek, en uygun şekilde temin edilebilir. Aradığınız tüm fiyat avantajına ve uygun hasta yataklarına en etkili çözümlerle birlikte firma aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Kampanya Dahilindeki Hasta Karyolasından Sağlanacak Avantajlar

Kampanya dahilinde yer alan 2 ve 3 motora sahip hasta yatakları öncelikli olarak hastaların tüm koşullarda rahat bir iyileşme süreci geçirmesini sağlamaktadır. Başta sırt ve kemik dokusu üzerinde ortopedik yataklar aracılığı ile konfor sağlanmaktadır. Uzun süre iyileşme süreci olan kişiler motorlu yataklar sayesinde kolay dik ve yatay pozisyonları alabilmektedir. Hasta karyolasında bulunan konumlandırma seçenekleri ve yan kısımlardaki tutuşlar hastaların güvenliğini de sağlamaktadır. Bu tutuşlar sayesinde hasta yatağı özellikle taşıma konumunda oldukça güvenli hale gelecektir. Paket içerisinde yer alan diğer ürünlerle birlikte hastalara uygun bakım ve kontrollerin yapılmasın konusunda da oldukça büyük avantajlara sahiptir.