Yazılar

Visco Hasta Yatağı

Visco Hasta Yatağı Özellikleri

Uzun dönemde tedavi olmak zorunda kalan hastaların iyileşme sürecinde en büyük yardımcıları hasta yataklarıdır. İyileşme sürecine de olumlu katkıları bulunan hasta karyolası hasta için olumlu özellik taşıdığı durumlarda hastaya hem moral olur hem de hastanın iyileşme sürecini hızlandırır.

Uzun süre yatmak zorunda kalan hastaların en büyük şikayeti hareketiz yatmaya bağlı olarak oluşan yaralardır. Sürekli yatmaya bağlı olarak vücuttaki hücreler hareketsiz kalarak ölür,  hücrelerin olduğu yerlerde de yaralanmalar baş gösterir. Kaliteli ve hastalığa uygun olarak seçilecek yataklar ile bu yaraların önüne geçmek mümkündür.  Oluşan yaralar hastaların psikolojik anlamda sağlıklarını da etkiler.

Visco Yatak Modellerinin Sağladığı Kolaylıklar

Visco yataklar hastaların iyileşme dönemi için tercih edilecek en iyi havalı hasta yatağı modelleridir.  Visco yataklar hasta yattığı zaman hastanın şeklini alma özeliğine sahiptir. Bu sayede hastanın düz pozisyonda yararken oluşabilecek her türlü iskelet ağrısının da önüne geçilmiş olur.  Yatağın iç kısmında bulunan kendinden yaylı sistem sayesinde yatak hastaya göre kendini ayarlar ve yaydığı basınç sayesinde olası yaralanma riskini en aza indirir.

Elektrikli Visco Yatak Modelleri

Elektrikli olarak tasarlanan visco yatak modelleri ile hem hastaya hem de bakıcısına kolaylık sağlamak mümkündür. Elektrikli özelliğe sahip hasta yatağı hastaların tedavi sürecini daha kolay atlatmalarına yol açar. Bakıcı acısından düşünüldüğünde de kullanışı oldukça kolay olduğundan dolayı zahmetsiz bir kullanım sunar. Tercih edeceğiniz hasta yataklarının elektrikli olması halinde bakıcılarınızın rahat etmesi sağlanarak hastanın moralinin de yüksek tutulması amaçlanmıştır. Özellikle hareket kısıtlılığı bulunan hastalarınız izin elektrikli modeller tercih ederek, hastanın da kolay hareket etmesini sağlayabilirsiniz. En azından hareket sensoru ve kumanda sistemi sayesinde hastanız hareket pozisyonlarını kendisi ayarlayarak bakıcıyı her durumda rahatsız etmek zorunda kalmayacaktır.

Visco Hasta Yatağının Genel Özellikleri

Visco yataklar her koşulda rahat ve güvenli bir kullanım sunar. Ölçüleri genel olarak en:90cm, boy:190cm, yükseklik ise 120 cm gelecek şekilde dizayn edilmiştir. Visco yataklar kesinlikle sıvı geçirmez özelliğe sahiptir. Bu nedenle ne kadar kullanırsanız kullanın, daima ilk günkü gibi temiz bir yapıda kalır. Silinebilir özelliği sayesinde de oldukça sık tercih edilir. Kolay bir şekilde Visco yatakları silerek temizlenmelerini sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak verilen bir kılıfı vardır ve bu kılıfı da rahatlıkla makineye atarak yıkayabilirsiniz. Visco yatak modelleri tamamen yaysız olarak üretilen modellerdir. Bu nedenle ortopedik bir kullanım imkânı sunar. Yaysız olmasından dolayı rahatlıkla şu ile temas ettirilebilir. Yay olmamasının bir diğer avantajı ise zamanla meydana gelebilecek her türlü eğilme ve bükülme gibi problemlerin yaşanmayacak olmasıdır. Bu nedenle Visco yatağı oldukça uzum bir dönem boyunca bozulmadan ve kirlenmeden kullanabilirsiniz.

Visco Hasta Yatakları

Visco Hasta Yatakları

Visco Yatak Modelleri Ortopedik Özelliklere Sahiptir

Ürünü daha önceden kullanan hastalar ile iletişime geçme imkânınız varsa, bu hastaların yataklardan sağlıklarına nasıl bir fayda gördükleri konusunda görüş alabilirsiniz. Visco yataklar sürekli yatak hastaların eklemlerinde ve kemiklerinde herhangi bir kalıcı hasar bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle gönül rahatlığı ile hastalarınız için visco yatak modellerinden uygun olanını tercih edebilirsiniz. Her ortama uyum sağlayan visco yataklar, sıcak ortamlarda ise özel şekil alma özelliğine sahiptir. Ortam ısısına uyum sağlama özelliği sayesinde ısıl ortamlara girerek hastayı rahat bir konuma eriştirir.

Visco özelliğe sahip yataklar ortopedik özelliğe sahip tıbbi yapılı yataklardır. Bu nedenle visco yataklar bütün medikal sektöründe de tercih edilen bir yatak modelidir. Bu yataklar uzun süreli kullanımlarda hastada bulunan boyum kireçlenmesi, dolaşım problemleri, bel fıtığı sorunları, boyun ağrısı ve sırf ağrısı problemleri gibi en temel sorunları azalma konusunda oldukça başarılıdır.

Visco Yatakları Satın Alabileceğiniz Yerler

Visco Yatakları mümkün olduğu müddetçe medikal firmalardan satın almanız tavsiye edilir. Hastanızın ne tür bir yatağa ihtiyacı olduğunu en iyi medikalciler anlar. Doktor tavsiyesi ile almanız gereken yataklarda mutlaka hastaya uygun olan ve hastalığı boyunca hastaya destek olabilecek yataklardan tercih yapmanız önerilir. Bu konuda ihtiyacınız olan her türlü desteği bizlerden sağlayabilirsiniz. Sektörde uzun soluklu bir satış firması olarak hasta yatağı fiyatı ve yataklar hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm detaylı bilgiyi sizlere sağlıyoruz.

Siz de hastalarınızın sağlığı için bizlerle iletişime geçerek uygun modellerimiz arasından hasta yatağı kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Visco Hasta Yatağı

Visco Hasta Yatağı EY-600

Visco Hasta Yatağı EY-600

Firmamız Türkiye’de hasta yatağı ve karyolası sektöründe adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Siz ve hastanız için en iyi yatak seçeneklerini sunmak adına hizmet vermektedir. Yaşanan herhangi bir sağlık probleminde uzun süreli ya da kısa süreli yatış yapacak tüm hastalarımızın konforlu bir dinlenme dönemi geçirmesi için en iyi yatak önerilerimizi 7/24 hizmetimizle müşteri temsilcilerimiz sağlamaktadır. Bel fıtığı gibi birçok probleme karşı önerdiğimiz Visco Hasta Yatağı EY-600Y modelimize ait bilgiler aşağıdaki gibidir;

Ürün Kodu: EY-600/Y

Tek Kişilik Visco Hasta Yatağı Özellikleri

  • Visco Hasta Yatağı EY-600Y, romatizma, dolaşım sorunları, boyun ve sırt ağrılarını azaltmak konusunda en ideal üründür. Kategorisindeki en iyi ürünlerden birisidir.
  • Sıvı geçirmez yüzeye sahip olması ve silinebilir olması ise temizlik açısından oldukça önemli bir husustur. İlk günkü gibi temiz kalabilen Visco yatak, aynı zamanda kirlense dahi lekeleri kolayca çıkarabildiğiniz bir kumaşa sahiptir.
  • Yatarken vücudun şeklini alabilen Visco Hasta Yatağında Visco bölümü 7 ila 9 cm arasındadır ki bu sizin için ideal bir ölçüdür.
  • Ortopedik ve yaysız olan bu ürünümüzde su ile temasta hiçbir problem yaşamazsınız ve eğilme gibi durumlarla da karşılaşmazsınız.
  • Eklem problemlerinde ve omurga sorularında azalma görülen ortopedik yataklarda muhtemel kireçlenme ve fıtık gibi oluşumlar da engellenmiş olur.
  • Visco yataklarımız tıbbi ortopedik ürünlerdendir. Vücudun her noktasını destekle. Gördüğü boşlukları doldurur ve kesintisiz bir uyku deneyimi sunar.
  • Eni 90, boyu 190 cm ve kalınlığı 15 cm olan Visco hasta yatağı EY-600Y, anti-bakteriyel dış yüzeye sahiptir ve alerjik bünyeler için oldukça ideal bir üründür.

Siz de aradığınız yatak ya da karyola çeşidini bulmak ve kısa süre içerisinde kurulumunu yaptırmak istiyorsanız firmamıza güvenebilir ve aklınıza gelen her soru içinde bizleri arayabilirsiniz.