0 534 923 19 06
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ev Tipi Hasta Yatağı 2 Motorlu HYE-551

Ev Tipi Hasta Yatağı 2 Motorlu HYE-551

Ev tipi hasta yatağı modelleri sayesinde evde bakımı devam etmek durumunda kalınan veya yatalak hastalar için kullanılan hasta karyola modellerinin ev atmosferine uyumluluğu sağlanabiliyor. Böylece hasta için daha iyi bir psikolojik ortamın söz konusu olması mümkün hale geliyor.  Ahşap ev tipi karyola modelinin ev dekorasyonuna uyum sağlayan stili sayesinde hem hastanın bedensel hem de ruhsal durumu için olumlu avantajlar elde ediliyor.

Ürün Açıklaması

2 motorlu sistem ev tipi hasta yatağı modeli 2 adet motora sahiptir. Bu motorlarla baş ve ayak kısmı derecesinin ayarlanabilmesi mümkündür. Oturma ve dinlenme için uygun pozisyonun sağlanabilmesi için elektrikli kumanda sistemi kullanılabilir.  Karyola modeli birinci sınıf malzemeden imal edilmiştir. Hastanın sağlığına zarar gelmemesi için kimyasal özellikleri olmayan boyalarla renklendirme yapılmıştır. Korkuluk ve tekerlek sistemlerine sahiptir. 150 kilo taşıma kapasitesi vardır. Her türlü hasta yatağına uyumlu olarak imal edilmiştir. Havalandırma kanalları sayesinde yatağın hava almasını ve hastanın daha iyi koşullarda dinlenmesini sağlamaktadır.

Ürün Görselleri

Ürün Özellikleri

 • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem
 • Ölçüler: 205 cm x 105 cm
 • Yatak ölçüleri: 90 cm x 190 cm
 • Koyu Renk Ahşap

Ücretsiz nakliye ve kurulum

Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmetimiz İstanbul içinden verdiğiniz siparişlerde geçerlidir.

2 Yıl Garanti

2 Yıl ürün garantisi ve 10 yıl yedek parça garantisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

 1. Mahmut dedi ki:

  Ben adanadan yazıyorum .fiyatını öğrenmek istiyorum

  1. Aykut Yatar dedi ki:

   Ev tipi hasta yatağı ürünümüzün fiyatını internet sitemizde yayınlayamıyoruz. İletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

  2. Aykut Yatar dedi ki:

   Ürünümüzün fiyatını öğrenmek için iletişim sayfasındaki telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz.

 2. ÖMÜR BAYHAN dedi ki:

  Balikesir den yazıyorum. 2 tane 2 motorlu yatak almıştık. Bir tanesinin kumandası bozuldu. Baş kısmı kalkmiyor. Diğer fonksiyonları çalışıyor. Kumada nasıl temin edebiliriz

  1. Aykut Yatar dedi ki:

   Merhaba. Kumandanızın resmini 05412110322 numaralı telefona gönderirseniz teknik servisimiz size yardımcı olacaktır. Emek Hasta Yatakları sağlıklı günler diler.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?