Ev Tipi Hasta Yatakları Özellikleri

Bazalı ev tipi hasta yatağı modelimiz hasta yatakları arasında en çok tercih edilen bir ürünümüzdür. Hastanelerde, huzur evinde ve evlerde kullanılan ev tipi ahşap hasta yatağı şık duruşa sahip olduğu için evinizin dekorasyonuna da uyum sağlar. Bazalı olarak üretilen ahşap ev tipi hasta yatağımız hastaların rahatlığını düşünerek kaliteli hasta yataklarımızın arasında olan motorlu hasta yatağıdır. Ahşap ev tipi hasta yatağımız hastaların uzun veya kısa süreli iyileşme dönemlerinde hastalara hem maksimum rahatlık hemde görünümü bakımından psikolojik olarak olumlu etkilemektedir. Bu hasta yatağı modelimiz baş ve ayaktaki motoru sayesinde hastanın isteğine göre indirilip kaldırılır hasta bakıcı içinde kolaylık sağlar.

Ev Tipi Ahşap Hasta Yatağının Özellikleri

  • Firmamızda bulunan ev tipi ahşap hasta karyolası hem manüel olarak hem de motorlu olarak çalışma özelliğine sahip bir hasta yatağıdır.
  • Bazalı ve ahşap görünümlü olduğu için ev ortamına uyduğu için hasta yatakları arasında en çok tercih edilme sebebidir.
  • Hasta ve hasta bakıcı için kolaylık sağlayan ayak ve baş ucundaki motorlar hastanın istediği pozisyona getirilmesini sağlar.
  • Yatağın üst kısmında delikler vardır ve bu delikler sayesinde hasta terlemesini önler hasta yatakların oluşumun önüne geçilmiş olur.
  • Ev tipi ahşap hasta yatağımız tekerlekleri 360 derece dönebildiği için yatak istenilen yere kolay taşınır ve tekerlekler kilitlenerek sabitlenir.
  • Ev tipi hasta yatağı modelimizin her iki tarafında alüminyum korkuluklar bulunduğu için hasta güvenilir bir şekilde uyur.
  • Bu hasta yatağında hastaların iyileşme döneminde yatağın dört tarafında serum takma aparatı bulunduğu için tedavi sürecinde iyileşmesi için serum kullanılabilir.
Ev Tipi Bazalı Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Fiyatları

Bünyemizde bulunan hasta yatakları modellerimiz hastaların farklı ihtiyaçlarına göre tasarlanmaktadır. Firmamızda ki hasta yataklarını istediğiniz modeli kiralayabilirsiniz. Hasta yatağı fiyatları, modelleri, markası ve özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. Kaliteli malzemelerden üretilen hasta yataklarımız her bütçeye uygun satış ve kiralama yapılır. Firmamızda ki işinde profesyonel ekipmanlarımız ile 7/24 size satışta, kurulumda ve bilgi vermek için hizmet vermekteyiz. Hasta yataklarımız çok fonksiyonlu olup hastaların hem fiziksel olarak hem de iyileşme döneminde psikolojik ve fiziksel olarak her zaman yanında olmaktayız.

Yatalak Hastalar İçin Hasta Yatak Seçimi Neden Önemli

Yatalak hastalar uzun süre yatağa bağlı yaşamak zorunda olduğu için hasta yatağı seçimi son derece önemlidir. Hasta yatağının rahatlık  ve konfor sunması hastanın rahat etmesini sağlayacaktır. Ayrıca günümüzde hasta yatakları ileri teknolojik özelliklerle tasarlanarak satışa sunulduğundan hasta ve bakıcılar hasta yatakları modelleri sayesinde daha rahat ederler.

Hastalar İçin Hasta Yatağı Seçiminin Önemi

Sürekli olarak yatakta yaşamını sürdürmek zorunda olan hastalar, yatakta rahat etmek ve konforlu bir şekilde hayatını devam ettirmek ister. Bu nedenle hasta yatağının yeni nesil özelliklere sahip olması hastanın yatağın birçok noktasını kumanda ile kontrol edebilmesine olanak sağlamaktadır. Hasta yatakları aynı zamanda vücudun deri ve etlerine rahatsızlık vermeyecek özelliklere sahip olması gerekir. Hasta yatağında seçim yaparken bu detaylara dikkat etmeniz gerekir.

Bakıcı İçin Hasta Yatak Seçiminin Önemi

Hayatını yatalak olarak devam ettirmek zorunda kalan hastaların bakımlarını üstlenen kişilerin hasta yatağının birçok noktasını kumanda edebiliyor olması gerekir. Bakımını üstlendiği süre zarfında rahat bir şekilde hastanın ihtiyaçlarını karşılaması modern ancak yeni nesil hasta yatakları ile mümkündür. Siz de eğer hasta bakımını üstlendiyseniz, seçiminizi yaparken yeni nesil iki motorlu, üç motorlu ve dört motorlu hasta yatakları arasından seçim yaparak bakım süreci boyunca rahat edebilirsiniz.

Hasta Yatakları Özellikleri Nelerdir Ve Nerelerde Kullanılır?

Farklı özelliklere sahip hasta yatağı çeşitleri evlerde ve sağlık kurumlarında kullanılıyor. Bu kapsamda siz de hasta yatak seçimini yaparken farklı özelliklere sahip hasta yataklarını seçerken, faklı özelliklere sahip ürün seçeneklerine bakarken siz de bu ürünleri firmamızın ürünlerine bakarak seçebilir ve temin edebilirsiniz. Sağlık kuruluşlarının olmazsa olmazı olan hasta yatakları hastanın ihtiyacına ve bakım yapacak kişinin rahat etmesine imkan sunacak özelliklerde olması gerekir.

Her ürün özelliğine göre farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunulmakta olup, siz de hasta yatakları fiyatları araştırmasını internetin gücünü kullanarak yapabilirsiniz. Kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak kiralayabilir ya da satın alarak ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için siz de web sitemiz üzerinden ve iletişim numaralarımızdan firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. https://www.hastayataklari.co web sitemizi ziyaret ederek de ürünlerimizi daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yeni Yorum

(0 Yorum)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir