Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Felçli Hasta Yatağı Standartları

hasta yatagi fiyatlari

Tedavi süreçleri oldukça zorlu ve uzun olabilmektedir. Bu süreçlerin biraz da olsa daha rahat ve iyi geçmesi için özel yatak modelleri bulunmaktadır. Firmamız tarafından da bu yatak modelleri kullanıma sunulmaktadır. Hasta yataklarının birtakım standartları bulunmaktadır. Firmamız da bu standartlara uygun olarak çok kaliteli ürünler ortaya koymaktadır. Sunduğumuz bütün yatak modelleri, belirli standartların altına inilmeyerek hazırlanmıştır. Malzeme kalitesi, yapı ve kullanım şekli olarak tamamen standartları göz önünde bulundurarak üretim yapmaktayız ve hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından üretimi yapılan bütün hasta yatağı modelleri, sağlam malzemelerden yapılır.  Bu sayede de yataklarımız çok kaliteli olmaktadır. Tasarımlar da tedaviyi destekleyici bir şekilde olmaktadır. Serum koyma bölümü, kumandalı kontrol, rahat yatak karyolası ve benzeri şeyler ile tamamen standartlara uyum sağlarız ve bu standartların üzerine çıkarız.

Felçli Hastalar İçin Özel Olarak Tasarlanmış Yatak Modelleri

Felçli hastalar, tedavi süreçleri boyunca özel yataklara ihtiyaç duyabilmektedir. Firmamız tarafından da bu özel yataklar hem üretilir hem de kullanıma sunulur. Kullanıma sunmuş olduğumuz özel yatak modelleri, çok kullanışlı ürünlerdir. Belirli standartlara göre üretilen modellerimiz, tamamen sağlıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Felçli hastalar için sunduğumuz hasta yatakları motorlar sayesinde uzanma ve oturma gibi hareketlerin yapılabilmesini sağlar. Bu sayede hastanın tedavi sürecinde pozisyonları ayarlanabilir. Aynı zamanda aşağı ve yukarı hareket edebilme özelliği de çok kullanışlıdır. Bu özellikleri felçli hastalar için çok kullanışlı olmaktadır. Tedavi sürecinin daha verimli ve iyi geçmesi için yatak modellerimiz tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra sadece satın alma ile değil, kiralama yolu ile de kullanım imkânı vermekteyiz. Bu sayede hizmetlerimizi oldukça geniş bir kitleye sunmaktayız.

Felçli Hastalara Sağlığa Zararsız Hasta Yatakları

Felçli hastalar için tasarlanan yatak modelleri, tedavi sürecini kolaylaştırmaktadır. Bazı pozisyonları yapabilme imkânı veren yatak modelleri, malzeme türü ve kalite standartları ile de dikkat çekmektedir. Üretimde kullandığımız malzemeler kanserojen maddeler içermez. Bununla birlikte boyama işlemi için kullandığımız boyalarda da herhangi bir kanserojen madde bulunmamaktadır. Bu sayede yatak modellerimiz sağlığa zararsız olmaktadır. Firmamız tarafından felçli hastalar için kullanıma sunulan yatakların bir diğer özelliği ise anti bakteriyel olmasıdır. Anti bakteriyel olan yataklar, tedavi süreci boyunca çok kullanışlı olmaktadır. Üretimde kullanmış olduğumuz bu malzemeler hem kalitesi hem de sağlığa zararsız olması ile çok fazla yararlı olmaktadır. Firmamız tarafından verilen bu hizmet tamamen standartlara uygundur. Üretim yaparken sağlık standartlarına büyük önem vermekteyiz. Aynı zamanda kaliteli malzeme kullanımı da çok önemlidir. Kaliteli malzemeler hem kullanım ömrünü artırır hem de daha kullanışlı ürünler ortaya koyulmasında etkili olur. Bu sayede birçok hasta için özel yataklar sunmaktayız.

Yüksek Kalite Standartlarına Sahip Hasta Yatakları

Hastaların tedavisi için tasarlanmış olan ve kullanıma sunulan yatak modellerimiz, kalite bakımından oldukça iyidir. Yüksek kalite standartlarına sahip olan bu ürünler hem etkili bir şekilde kullanılabilir hem de uzun kullanım ömrüne sahiptir. Üretim yaparken standartların üstünde kaliteye sahip olan yatak modelleri hazırlamaktayız. Bu sayede de çok fazla kişi tarafından tercih edilmekteyiz. Felçli hastalar için sunmuş olduğumuz yatak modelleri hem satın alma hem de kiralama yolu ile kullanılabilmektedir. Böylece geniş bir kitle için hasta yataklarımızı sunmaktayız. Tedavi süresi belli olan hastalar için kiralama hizmetimiz çok faydalı olmaktadır. Yüksek kalite standartlarına sahip olan yataklarımız çok kullanışlı ürünlerdir.

Felçli Hastalar İçin Kullanışlı Karyola

Firmamız tarafından felçli hastalar için üretilen yatak modelleri, fiyatları ile dikkat çeker. Çünkü oldukça iyi fiyatları olan yatak modelleri, her bütçeye uygun olabilmektedir. Firmamız tamamen müşterileri düşünerek fiyat belirlemektedir. Çeşitli hasta karyolası modellerimiz hem rahat bir yapıya sahip olması hem de rahatlığı ve sağlıklı yapısı ile çok kalitelidir. Firmamız bütün hasta yataklarını sağlık ve kalite standartlarının üstünde olacak şekilde tasarlar.  Aynı zamanda fiyat standartlarına göre de uygun bir düzey belirlemekteyiz. Bu sayede en iyi hasta yataklarını sunmaktayız. Çeşitli modellerimiz gerek kullanışlı özellikleri gerekse sağlam malzeme kalitesi ile felçli hastaların tedavisinde çok etkili olan ürünlerdir. Firmamız bu ürünlerin imalatını, bakımını, satışını ve kiralamasını profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Felçli Hasta Yatağı Standartları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön