Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Felçli Yatağı

hasta karyolasi 3

Felçli Hasta Yataklarının Özellikleri Nelerdir?

Günümüz teknolojisi ile birlikte birçok farklı fonksiyonu yanında getiren felçli yatağı sayesinde artık refakatçiye bile gerek olmadan rahat bir şekilde bakım ihtiyacı gerçekleştirilebilmektedir. Başlı başına bir hastane olarak ön plana çıkan ve hiçbir şekilde ayağa kalkmaya gerek olmadan tüm bakımlar rahat bir şekilde yapma fırsatı felçli hasta yatağı sayesinde yapılabilmektedir. Bez ihtiyacına gerek olmadan rahat bir şekilde felçli yatağı ile tuvalet ihtiyacı rahatça giderilebilecek şekilde özel olarak tasarım yapılmıştır. Aynı zamanda el ve yüz yıkamak için de yine musluk ile ayna takımı eksiksiz bir şekilde yatağın kenarına yerleştirilmiş ve bu sayede felçli hasta yatağı ile hasta hafif ayaklanarak ellerini rahatça yıkama şansı bulabilmektedir.

Büyük Bir Rahatlık Sağlayan Felçli Hasta Yatağı Çeşitleri

Hem hastalar için hem de ona bakanlar adına büyük bir rahatlık getiren felçli yatağı seçenekleri tamamen kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı uzun yıllar kullanılabilirken sağlam iskeletiyle tüm farklı ağırlıkları da kolayca taşıyabilmektedir. Üstelik ister evde ya da hastanede veya bakım evi ile birlikte huzur evlerinde de rahatça konulabilen bu felçli hasta yatağı çeşitleri aracılığıyla herhangi bir kokunun da ortaya çıkmasına önlem alınmış durumdadır. Diğer yandan anti bakteriyel özelliğe sahiplerdir ve ayrıca motor güçleri sayesinde farklı noktalardan hareket ederek hastanın rahatça ilaç içmesine ver yemek yemesine de yine olanak tanımaktadır.

Felçli Hastalara Büyük Bir Destek İmkanı

Vücudun farklı noktalarından felçli bir hale gelmiş olan ve hatta büyük bir kısmını da yine kaybetmiş olan hastalar için hayata yeniden dönüş anlamı taşıyan ve çok fonksiyonlu olan felçli yatağı özellikle de acil yardım butonu sayesinde hastanın anlık durumlarda hemen yardım istemesine olanak tanımaktadır. Yine klozet, sifon, kumandalı yatak, lavabo ve gece lambası ile birlikte çağrı butonu gibi daha birçok değişik özellik sayesinde felçli hasta yatağı çeşitleri hem hastalar için aynı zamanda da onlara bakan kişilerin de büyük bir avantaj sağlayan ve kolaylık veren bu yatak modelleri çok uygun fiyatlar altında satın alınabilir.

Felçli Yatağı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön