Gelişmiş Yatak Tasarımları

Gelişmiş Yatak Tasarımları ile Sağlık

Pek çok insan, sağlığın ve sağlıklı olmanın değerini, ancak hastalandığında fark etmektedir. Bilinen bir gerçekle, kaliteli bir yaşamın en önemli şartı, sağlıklı olmaktan geçmektedir. Ancak, hayatın her anı insanın gerek vücuduna gerekse psikolojisine olumlu ve olumsuz etkilerde bulunacak pek çok unsurlarla doludur. Bu unsurların oluşturacağı riskler, bazı tedbirlerle önlenebiliyor olsa da hayatın her anını ve her şeyi kontrol altına almak mümkün değildir. Yaşanacak hastalıklar ve sakatlıklar, ister geçici isterse kalıcı olsun, belirli bir süre tedavi ve bakım gerektirirler. Her iki durumda da hasta yatağı gibi modern teknolojinin çözümleri, etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Hasta Bakımı ve Hasta Yatağı

Eski insanlar yaşadıkları çağda, doğa ile çok daha yakın ilişki içine girmişlerdir. Bu durum, çeşitli yararlar sağlamakla birlikte, dış dünyanın o zamana kadar bilinmeyen etkilerine çok daha fazla maruz kalmışlardır. Örneğin, farelerden yayılan; veba, kuduz ve çeşitli rahatsızlıklar, sayısı milyonlara varan insan hayatına mal olmuşken, günümüzde bilimsel bilgiler ve araştırmalar ışığında bu hastalıklar, tarihe karışmış durumdadır. Tıp bilimi, modern araştırma ve gelişmelerden büyük ölçüde faydalanarak değişim geçirmiş, bu durum yeni tedavi ve bakım tekniklerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Örneğin hasta karyolası tıbbın, modern mühendisliğin imkanlarından yararlanması ile doğmuş, etkili bir bakım cihazıdır.

Hasta Bakım Yatakları

Hasta Bakım Yatakları

Özel Bakım ve Tedavi Gerektiren Rahatsızlıklar

Hastalıklar ve sakatlıklar meydana geldiğinde, hayatın rutini bir anda bozulmakta ve yeni duruma uygun yöntemler uygulanmak zorunda kalınmaktadır. Örneğin, işe gitmek gibi günlük hayat aktivitesi, hastalığın ortaya çıktığı anda önce işte verimliliği azaltmakta daha sonra da çalışılan gün sayısına olumsuz etkilere yol açmaktadır. Bunun dışında, felç gibi çoğu zaman kalıcı sağlık sorunlarında ise, kişi hayatın pek çok alanından mecburi olarak uzaklaşmakta ve kişisel ihtiyaçları için düzenli ve titiz bir bakım alması gerekmektedir. Hastalık ve sakatlıklarda, uygulanacak doğru tedavi kadar, kaliteli bir bakım da iyileşme sürecine olumlu katkı sağlayacaktır.

Hasta Bakımı Zor Mudur?

Hasta bakımı, pek çok açıdan özel bir dikkat ve özen isteyen bir durumdur. Sağlık sorunu yaşayan kişilerin durumları, sağlıklı bireylerden her zaman farklıdır. Bu fark, zamanla hastanın psikolojisine de etki etmekte, hastanın bakım ve tedavi sürecini de zorlaştırabilmektedir. Hasta bakımı, ister sağlık merkezlerinde isterse evde yapılıyor olsun, bakımı gerçekleştiren kişinin konu hakkında mutlaka eğitim almış olması gerekmektedir. Bilinçsizce yapılacak uygulamalar, hastanın çok daha fazla acı çekmesine ve mevcut rahatsızlığı nedeniyle bu durumu ifade edememesi gibi durumların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bunun yanında, kaliteli bir bakım hizmetinin olmazsa olmazı, bakımı üstlenen kişinin empati yapması yani kendini hastanın yerine koyarak bakımı gerçekleştirmesidir. Bu durum, hastaya güler yüzlü ve anlayışla yaklaşılması adına çok önemli bir husustur.

Farklı Rahatsızlıklar İçin Farklı Yatak Modelleri

Firmamız, hasta yatağı çözümlerinde, her şeyden önce hastalıkların sebep olduğu kısıtlanmaları, teknoloji yardımıyla aşma veya sıkıntıları kolaylıkla giderme amacını taşımaktadır. Bu amaçla ortaya koyduğumuz ürünler, hem hastaya konforlu bir bakım imkanını sağlarken, hem de ona bakan kişilerin en az emekle en kaliteli bakım hizmeti vermelerini de sağlamaktadır. Bu düşünce temelinde ortaya koyduğumuz ürünlerimiz arasında; havalı hasta yatağı, elektrikle hareket eden motorlu yatak, çocuk hastaların boyuna ve kilosuna uygun model ve diğer modeller yer alır. Her bir ürün modeli, farklı ihtiyaçları gidermek amacıyla özel olarak şekillendirirken, ortak özellikleri, hastaya ve yakınlarına sağladığı kolaylıklardır.

Kiralama Seçeneği Var Mıdır?

Firmamız, çeşitli modeller sunarak hastalarımıza sağladığı konforlu bakım olanağını, satış konusunda da göstermektedir. Model çeşitliliğimiz, hasta yatağı fiyatı üzerinde de etkiye sahiptir. Manuel hareket eden bir yatak modeli, iki veya 4 adet elektrik motoru sayesinde otomatik hareket imkânı sağlayan bir yatak modeli ile elbette farklı fiyatlara sahip olacaktır.

Bunun yanında satın alma, kullanım konusunda tek seçenek olmayıp, istenildiği takdirde hasta yatağı kiralama fırsatından da yararlanılabilir. Bu durumda satın alma maliyetinden çok daha düşük olan kiralama bedeli ödenerek, hizmet kalitesinden faydalanmak mümkün olmaktadır. Yatak modellerimiz, ülkemizin her yanına ücretsiz gönderilmekte ve İstanbul içinde aynı gün teslimi yapılmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir