skip to Main Content

Hasta yatağı araştırma yolculuğunuzu bizimle paylaşın.
Yardımcı ekibimiz ve kalite planlarımız bunu kolaylaştırır.

Sağlığın bedeli, insanoğlunun yeryüzünde var olduğu ilk andan itibaren yaşadığı fiziksel ve zihinsel acılarla kendini hiç unutturmayacak şekilde tanıtmıştır. Yaşanılan en basit bir rahatsızlıkta bile insan vücudu ve bilinci, rahatsızlık yaşadığı bölgeye odaklanmış, başka bir şeyle ilgilenemez hale getirmiştir. Bu gerçek, hayatın her alanında insana kendini sık sık hatırlatmaktadır. Bu amaçla, her sorunun kaynağını bulmaya yönelik araştırmalar yapılmakta ve nihayetinde elde edilen bulgularla modern çözümler ortaya konulmaktadır. Hasta yatağı, bu çözümler içinde işlevleri belki de en faydalı olan tıbbi cihazların başında gelmektedir.

Müşterilerimiz bizi seviyor.

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren bir firmayız. Bunun doğal sonucu olarak da insanlarla sürekli iletişim ve temas halindeyiz. Gerek ürünlerimiz gerekse hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimiz bize geri dönerek olumlu görüşlerini ve önerilerini bildiriyorlar. Bu bildirimler bizim kendimizi geliştirmemiz ve bunun sonucunda sizlere daha kaliteli ürün ve hizmet sunmamızı sağlıyor. Emek Yatak, sağlık ürünleri endüstrisinde hasta yatağı üreticisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Çok çeşitli hasta karyolası kataloguna sahip olmamızın sebebi, her gelir düzeyine uygun fiyatlarla hitap ederek, insanların hasta yataklarını lüks bir dayanıklı tüketim malı olarak düşünmelerinin önüne geçmektir.

82%
Müşteri Hizmetleri
89%
Plan Kapsamı
92%
Hak Talebi Süreci
96%
Genel Memnuniyet

Biz her zaman sadece bir telefon uzaktayız.
Bilgili ekibimiz ihtiyacınız olan her şeyde size yardımcı olabilir.

Ürünlerimizle ilgili her türlü bilgi, destek, satın alma ve kiralama ile ilgili sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Haftanın yedi günü İstanbul ili ve ilçeleri başta olmak üzere, Tüm Türkiye illerine teslimatımız vardır. Yataklarımız 2 yıl servis olmak üzere 10 yıllık garanti kapsamındadır. İhtiyaç duyduğunuz hasta yatağı konusunda firmamız, son teknoloji ürünü ve çeşitleriyle sizlerin hizmetindedir.

Nükhet Sarıca

Müşteri Temsilcisi

Meltem Demir

Planlama

Erdoğan Karaca

İmalat Müdürü

Cemal Türker

Pazarlama Müdürü

Kaliteli hasta yataklarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hasta Yatağı İmalatı

Her ölçü ve özellikte hasta yatağı firmamızdan satılık veya kiralık olarak temin edilebilir. Satış sonrası servislerimizden tüm müşterilerimiz ücretsiz faydalanabilir. Tüm ürünlerimiz 2 yıl servis ve 10 yıl yedek parça garantisi ile satılır. Hasta karyolası imalatını ihtiyaçlara göre yapan Emek Sağlık ev tipi modelleri sayesinde de evde daha rahat hissettirecek hasta yatakları geliştirmiştir.

7/24 Teknik Destek

Ürünlerimizle ilgili her türlü bilgi, destek, satın alma ve kiralama ile ilgili sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Haftanın yedi günü İstanbul ili ve ilçeleri başta olmak üzere, Tüm Türkiye illerine teslimatımız vardır. Yataklarımız 2 yıl servis olmak üzere 10 yıllık garanti kapsamındadır. İhtiyaç duyduğunuz hasta yatağı konusunda firmamız, son teknoloji ürünü ve çeşitleriyle sizlerin hizmetindedir.

Misyon Ve Vizyon

Misyonumuz; yatan hastaların tedavi süreçlerinde en önemli yardımcı ekipmanlardan birisi olan hasta yatağı imalatı ve insanlar için daha fazla fayda sağlayacak hasta karyolaları geliştirme prensibiyle hareket ederek halkımıza maksimum fayda sağlamaktır. Ar-ge çalışmalarımız ile takip ettiğimiz gelişen teknolojik imkanları üretimini yaptığımız hasta yataklarını daha da geliştirmek için kullanarak sağlık sektörüne ve evde bakımı yapılan hastalara en kullanışlı ürünleri uygun maliyetlerle ulaştırmak vizyonumuzdur.

Son Teknoloji Ürünler

Firmamız, hasta yatakları konusunda en son teknolojiyi, en uygun koşullarda kullanmaktadır. Kendi üretimimiz olan hasta karyolaları içerisinde 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu kadar seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca tuvaletli hasta yatağı, ev tipi ahşap hasta yatağı ve çocuk hasta yatağı gibi çeşitlerimiz bulunduğu gibi, yataklarımızda serum takma aparatı gibi işlevsel aparatlar da bulunur.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yataklarımız sıfır ürün olup, ikinci el yatak satmıyoruz. Uzun süreli ihtiyaç duyulmayan hasta yatağı ihtiyacı için, hasta yatağı kiralama hizmetimiz de mevcuttur. Firmamızın hasta yatağı fiyatları, her kesimin bütçesine uygun olacak şekilde çeşitlilik göstermektedir. Ayrıca satın aldığınız yataklar için ücretsiz servis hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Yataklar

Elektrik motorları sayesinde yatağın belirli bölgelerinin yükseltilip alçaltılması ve istendiğinde yatağın dik konuma getirilerek hastanın oturma pozisyonuna getirilebilmesi, hasta bakıcıları, hasta yakınları ve hasta açısından inanılmaz kolaylıklar sağlamaktadır. Bu özellikler, hastanın kısıtlı hareketlerinde büyük bir kolaylık sağlamakla kalmayıp, hastanın kişisel temizliği veya tuvalet ihtiyaçlarını da zahmetsizce gidermesine olanak tanır.