Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hangi Durumlarda Hasta Yatağı Kiralamak Gerekebilir

kiralanabilir yatak modelleri

Hasta yatakları evde, tedavi görülen hastanede ya da bakım evlerinde hastanın ve hekimin tercihi doğrultusunda kullanılmaya devam ediliyor. Hasta yatakları hastanın iyileşme sürecine olumlu etki sağlayarak hastaya ve refakatçiye kolaylık sağlamaktadır. Rahat ve konforlu bir yatak hastaya moral verir, iyileşme sürecini hızlandırır. Bakım yapan kişilerin işini kolaylaştırır ve hastanın kendini iyi hissetmesini sağlar.

Uzun süreli yatağa bağımlı yaşaması zorunlu hale gelen hastalar için yatak satın alınması kaçınılmaz bir durum olmakla beraber, kısa süreli yatması veya dinlenmesi gereken hastalar için hasta yatağı kiralama hizmetlerinden yararlanmak daha avantajlı oluyor. Yatak firmaları, hasta yatağı satışının yanında, evde tedavi sürecinin tamamlayacak olan hastalar için hasta yatağı kiralama imkanı sunuyor.

Online olarak, estetik görünüm, sağlamlık ve konfor yönünden en iyi modelleri ve en uygun hasta yatağı kiralama fiyatları ile hasta ve hasta yakınlarına hizmet veriliyor.

Felçli Hastalar İçin Hasta Yatağı

Bu tür hastalar uzun süre yatağa bağımlı yaşayacakları için hasta yatağı kiralama yöntemi yerine doğrudan satın almak daha akıllıca görünmekte. İmalatçı firmalar kalite ve fiyat açısından her zaman diğer tedarikçilere göre daha avantajlıdır. Felçli hastalar için imal edilen yataklar diğer standart yataklardan oldukça farklıdır. Evde kullanımı çok basittir. Çok kolay ve pratik bir kullanıma sahip olup, özel bir kumanda yardımı ile kontrol edilebiliyor. Kumanda ve mekanizma ile vücudun belli başlı yerlerinin hareketi sağlanabilmekte ve hastanın bilinci yerinde ise bu yatağı kendi evinde ve kendi odasında rahatça kontrol edebilmekte. Kişinin kendi evinde alacağı tedavi görüntü ve moral açısında hastane ortamından daha çok motive etmektedir. Kendi evinde ve odasında tedavi görmek, hastayı moral ve motivasyon açısından oldukça rahatlatır. Satın almak kadar hasta yatağı kiralama fiyatları da oldukça ekonomik olmaktadır.

Cerrahi Operasyonlardan Sonra Hasta Yatağı

Kiralık Hasta Yatağı

Kısa süreli zamanlarda yatağa bağlı yaşamak zorunda kalanlar için hasta yatağı kiralama daha ekonomik mantıklı görülmekte. Birçok cerrahi operasyon geçiren hastanın belirli bir dönem yatarak tedavi edilmesi gerekmekte. Doktorun öngöreceği süre zarfında hasta çoğu zaman yatağa bağlı kalmaktadır. İyileşme sürecine bağlı olarak yavaş yavaş yürüme ve hareket etme imkanı tanınır. Birkaç hafta veya birkaç ay yatakta tedavisi sürecek hastalar için yatak kiralama hizmetinden yararlanmak mümkün. Süre konusunda kısıtlama getirmeden ve ön şart koşmadan istediğiniz süre kadar hasta yatağı kiralama hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. Bu konuda hastalara ve hasta yakınlarına piyasa koşullarına göre en uygun hasta yatağı kiralama fiyatları sunuyor. Yatakları belirtilen adrese kendi araçları ve personeli ile getirerek kuran firma, kiralama sonrası da teknik destek vererek hastaları mağdur etmiyor.

Hasta Yatağı Kiralamak Artık Çok Kolay

Kısa bir süre tedavi olacak hastaların kullanımı göz önünde tutularak farklı türlerde ürünler imal eden, satış ve kiralamasını yapan firmalarda, motorlu sistemlerle çalışan ürünler mevcut. Kiralanan yataklar sadece bu tür hastaların rahatı hem de konforu için tasarlanmış. Gerektiğinde tuvalet ihtiyacını göremeyenler için lazımlıklı modeli olanlar bile var. Hastanın yattığı yerden serum ve ilaçlarını alabilmesine olanak sağlayan ekipmanlar mevcut. Belirlenen süre zarfına göre hasta yatağı kiralama fiyatları değişmekte ise de, uzun süreli kiralamalarda indirimler sunan firma, piyasa koşullarına göre en uygun ücretlendirme yapmakta.

Hasta Yataklarının Montajı ve Destek Hizmetleri

Satın alınan veya kiralanan tüm hasta yatakları firma araçlarıyla belirtilen adrese getirilerek montajı yapılıyor. Teknik personel bu konuda tecrübeli olduğu için hasta yakınlarının ne hissettiklerini iyi bilmektedir. Yaptıkları işi sadece ticari bir iş olarak görmemekte, hastaların ve hasta yakınlarının moral düzeylerini de yüksek tutmak için çalışırlar. Montajı yapılan yatakların sorunsuz bir şekilde çalışması için bütün fonksiyonlar tek tek kontrol edilmekte ve hasta yakınlarına gerekli bilgiler verilmekte.

Firmanın kiraladığı yataklar daha önce hiç kullanılmamış yataklardan oluşmakta. Yani daha önce hiçbir hastanın kullanmadığı yataklar. Dolayısıyla tüm hastalar yeni üründen oluşan yatakta güvenle ve huzurla yatabilirler. Yataklar havalanabilir özellikte ve antibakteriyel ürünlerden oluşmakta. Yine firma, hastaneden taburcu işlemi yapılan hastanın kiralık yatağı aynı gün evine teslim edilerek iyi bir hizmet vermekte. Yemek yeme, doğrulma, dönme gibi fiziksel hareketlerin ne kadarına doktor izin verdiyse, kiralık olarak önerilerek yatak da ona göre değişmekte. Firmanın müşteri memnuniyeti anlayışı, sadece satış ve kiralama hizmeti değil, aynı zamanda hasta yatağı kiralama fiyatları açısından da hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini kazanmak olarak tanımlanabilir.

Hangi Durumlarda Hasta Yatağı Kiralamak Gerekebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön