skip to Main Content
Hasta Bakım Yatakları

Hasta Bakım Yatakları Nerede Satılır

Hasta olan kişilerin rahat ve konforlu bir şekilde uyuması veya uzaması gerekmektedir. Yatağa mahkum bir şekilde duran hasta birinin, yattığı yerde rahat olamaması, o kişinin ağrılarının artmasına ve acı çekmesine sebep olmaktadır. Hastalık sahibi birinin rahat etmesi için üretilen, yüksek konforda bulunan ve iyileşme dönemi zorluklarını en aza indirmek için tasarlanmış olan hasta bakım yatakları, yüksek ölçüde bulunan ağırlıkları bile taşıma kapasitesine sahiptir. Buna ilişkin olarak hasta olmuş kişiyi bulunduğu yerden başka bir yere taşımada da büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır. Elektrik motoru veya manuel olan bu yataklar, enteresan yüksek seviyede konfor sağlayarak dayanıklı yapıları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Emek yatak firması olarak, hasta bakım yatakları hizmetinde sizlere uzun süreli ve sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sunmaktayız. Görünüş olarak estetik bir yapıya sahip olan ve evinizde kesinlikle kötü bir görüntüye imkan tanımayacak, bu ürünümüz sayesinde hastanızın bütün bakım ve ihtiyaçlarını, onlara hiçbir rahatsızlık vermeyecek şekilde yapmanızı sağlayacaktır. Hasta bakım yatakları olmak üzere herhangi birine sahip olmak için sizlere sunmuş olduğumuz satın alma veya kiralama gibi yöntemlerden herhangi birisini tercih edebilmektesiniz.

Bir Çok Konuda Destek

Kiralama, satış ve teknik destek hizmetleri ile göz dolduran emek yatak firmamız hasta yatağı konusunda oldukça yüksek ve kalite bir hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Sizlere bizimle çalıştığınız müddet içerisinde memnuniyet garantisini de vermekten gurur duymaktayız. Yirmi çeşit üzerinde bu yataklardan imal edip kiralık ve satılık olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Hasta bakımında kolaylık sağlayan ve kişinin konforunu yüksek seviyelere çıkartan yatakları mükemmel tasarımlar ve son derece yüksek değerde bir işçilik ile imal etmekteyiz.

Hasta yakını iseniz, yakınının tedavisi için hasta yatağı almak yerine evde çekyat veya standart bir yatakta yatarak, tedavi süreci içinde ona eziyet etmekten kaçınmalısınız, çünkü bu kişiler sizlerin değer verdiği önemli kişilerdir. Aynı şekilde sizin hastalarınızın daha konforlu ve daha ağrısız, acısız bir şekilde tedavi olması emek yatak olarak bizler içinde son derece önem taşımaktadır. Hastanızın rahatı için hasta karyolası satın alarak onlara vermiş olduğunuz değeri bir nebze daha olsun göstererek onları sevindirebilirsiniz. Artık çok pahalı olmayan ve küçük bir meblağda bulunan sağlam ve güvenli yapıya sahip olarak satılan bu ek parçaya sahip olabilirsiniz.

Emek Hasta Yatakları
Emek Hasta Yatakları

Emek yatak firmamız olarak hastanızın daha rahat ve güvenli bir şekilde tedavi sürecini atlatmasına yardımcı olmak ve hastanızın yaşam kalitesini daha da arttırmak amacıyla imal etmiş olduğumuz bu yatakları ve ürünleri, araya medikal şirketleri ve ya başka satış birimlerini koymadan, birebir sizlere ve hastalarınıza uygun bir fiyat ile vermekteyiz. Bunların yanı sıra hizmetlerimizde sınır tanımayıp, satın almış olduğunuz veya kiraladığınız yatağı hiçbir ücret talep etmeden evinize getiriyor ve kurulumunu da kendimiz yapıyoruz. Sözün kısası bizim için çok değerli olan sizler ve hastalarınızın bünyemizde bulunan bütün ürünlere hiçbir zahmete düşmeden ulaşmasını ve faydalanmasını sağlamaktadır. Hasta yatağı konforlu ve güvenlik açısından önem taşımaktadır.

Emek Yatak Olarak Her Daim Yanındayız

Hastanızın nasıl bir özellikte yatağa ihtiyaç duyduğunu ve aramış olduğunuz tüm çeşitli özelliklere sahip olan yataklarımızı emek yatak firması olarak stoklarımızda mutlaka bulundurmaktayız. İhtiyaçlara göre 2 motorlu ya da 3 motorlu gerek duyulursa da lazımlıklı yapıya sahip havalı ve piyasaya bakıldığı zaman yapılan araştırmalar sonucunda bizden başka bir yerde ulaşamayacağınız yatak çeşitlerimiz ile günün her saatinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlere ihtiyaç duyduğunuz yatakları kiraladığınız veya satın aldığınız zaman, firmamız ile olan irtibatınız kesilmiyor olup, hastanızın yatağında herhangi bir sorun veya arıza çıkması durumunda hemen imdadınıza koşmak durumunda oluyoruz. Bu şekilde bütün mağduriyetleri ortadan da kaldırmış olmaktayız.

Profesyonel bir kadroya sahip olarak sadece ürün değil büyük ölçüde hizmette üretmekteyiz. Sizlerin kesesini kesinlikle zorlamayacak biçimde kiralama ve satışlar için uygun bir fiyat listesi hazırlayıp hasta yatağı satış ile bu sorunun da üstesinden gelmekteyiz. Aynı fiyat listesi kiralama hizmeti içinde hazır bulundurulmaktadır. Kiralama konusunda değineceğimiz bir diğer konu ise, bu fiyat listesinde bulunan fiyatların giderek azaldığına şahit olmanızdır. Hem satış hem de kiralama fiyat politikamız, yüklü ve ağır şartlara sahip olan hastane masrafları altında ne yapacağı hakkında bir fikri kalmayan ve bu şartlar altında oldukça ezilen sizler ve hastalarınızı bir nebze de olsun rahatlatmayı hedefliyoruz.

Hasta Yatağı Satış

Hasta yatağı satış konusunda oldukça fiyatlarımızı en aza indirerek o anki sıkışık durumunuza anlayış gösteriyor ve yanınızda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. SGK aracılığıyla devletimizin sağlamış olduğu desteklerden haberi olmayan ve ne yapacağı hakkında bilgisi olmayan hasta ve yakınlarına da ne yapmaları konusunda ve bu destekten nasıl yaralanacağına da yardım ediyoruz. Sizlerde hasta yakını veya hasta iseniz hasta yatağı satış noktamıza gelerek emek yatak ayrıcalığıyla ihtiyaç duyduğunuz yatak cinsine sahip olabilirsiniz. Sizlere karşı daima güler yüzle yaklaşıyor ve ne ihtiyacınız var ise teknik yönden de desteklerimizi sunmaktan kesinlikle geri durmuyoruz. Emek Yatak firması olarak sağlığınıza dikkat etmenizi ve herhangi bir hastalığa yakalanmanızı istemiyor ve sizlerin sağlıklı kalmasını diliyoruz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir