Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Bakım Yatakları

ortopedik hasta yataklari 3

Firmamızda üretilmekte olan, sağlık sorunlarından dolayı bir tedavi süreci geçirme durumunda kalmış olan hastalara çeşitli fiziki ve de sosyal anlamlarda yardımcı olmakta olan hareketli şekilde tasarlanmış olan karyola modellerine genel isim olarak hasta yatakları denilmektedir. Genellik ile hastaların yatakları baş kısımlarının kaldırılması, baş kısımlarının indirilmesi ve de ayak kısımlarının kaldırılıp aynı şekilde indirilmesini kapsamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra firmamızın özellikle tasarımına önem verdiği, hastalar için de üretilmiş olmakta olan adı hasta yatağı olan yatak modellerinde bu tarz hastaların düşmesini bir şekilde engelleyen yan biçimli korkuluklar bu tarz üretilmiş hasta yataklarının olmazsa olmazları olarak bilinmektedir. Hem nasıl ki bu tarz bir hasta karyolası için yan korkuluk kısmı olmaz ise olmazlarından ise, aynı şekilde hasta yatakları içinde bulunması gereken serum askıları ve de hasta karyolasının tekerlekleri de bu yatakların olmaz ise olmazlarından sayılmaktadır. İşte bundan dolayı firma olarak eksiksiz bir hizmet verebilmek için her geçen gün ürünlerimize yeni eklemeler yapıyoruz.

Hasta Bakım Yatakları Çeşitleri

Hastaların yatakları sınıflandırılması gerektiğinde, bu sınıflandırma hasta yataklarının hareket kabiliyeti, hasta yataklarının fiziksel aparatları gibi birtakım özelliklere göre yapılabilmektedir. Bunlar ile birlikte hasta yataklarını hareket kabiliyeti durumlarına göre kısa bir biçimde manuel olan hastaların yatakları ve de motorlu olan hastaların yatakları olarak iki bölümde incelemek gerekir.

Hasta Bakım Yatağı Çeşitleri

Firmamızda bu amaçla ürünleri farklı tiplerde üretmekteyiz. Motorlu olan hasta yatakları ise kendi içinde tek motorlu olan hastaların yatakları, iki motorlu olan hasta yatağı şekli, üç motorlu olan hastaların yatakları ve de dört motorlu olan hastaların yatakları olarak dört başlık altında incelenebilir. Hastaların yataklarını fiziksel aparat ve görünüm açısından ise hastane tipinde olan hasta yatağı ve de ahşap görünümünde olan hastaların yatakları olarak ikiye ayırıp incelenebilir.

Adının ifade ettiği gibi manuel olan hastalar için üretilmiş yataklar el ile yapılan hareketlerin kabiliyetini kazandırmış olan karyola modelleri arasında yer almaktadır. Hastaların mevcut standart ihtiyaçlarını karşılamakta olan manuel şekil hasta karyolaları modelleri her ne kadar kaliteli olacak şekilde üretilir ise üretilsin bunlar birçok kişi tarafından tavsiye edilmemektedir. Manuel şekilde olan hasta yatak modelinde bu hasta yatak tipi için hareket kabiliyeti kazandırma amacı ile el ile çevirme sistemi tarzında bir sistem ayarlanmıştır el ile çevirmenin esnasında hareketlerin kabiliyeti durumu için çok önemli bir olay olan rulman kullanılmaktadır.

Hasta Yatağı Fiyatları

Son derece sağlam ve aynı zamanda kaliteli olan rulman kullanımı yapılmasına rağmen bu rulmanlar yıllar içinde aşınma problemi ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu tarz aşınma problemleri de büyük arızalara sebebiyet vermektedir. Bu problemlerin asıl kaynağı sürtünmedir. Bu olumsuz durumdan dolayı firmamız tarafından, mümkün mertebe manuel tip hasta yatak modeli tavsiye edilmemektedir. Ayrıca fiyat açısından düşünüldüğünde de firmamızda da geçerli olan fiyatlar düşünüldüğünde, manuel tip hasta yatak fiyatı ile motorlu tip hasta yatağı fiyatları arasında büyük farklar bulunmamaktadır.

Hastanın konforu için hasta yatağı fiyatları çok problem edilmemelidir. Bu şekilde hasta yatağı fiyatları açısından ekonomik olması göz önünde bulundurulduğunda manuel tip yatak tercih etmek mantıklı bir fikir olarak kabul edilemez. Firmamızda tüm bunlar ile birlikte manuel tip hasta yatak olayında bulunan bir dezavantaj ise bu yatağı hasta bakıcının kullanması gerektiğidir. Çünkü bu yatak tipinde kumanda kullanımı bulunmamaktadır. Firma olarak en uygun fiyat seçeneklerini sunmaktayız.

Hasta Bakım Yatakları Özellikler

Bir şekilde hasta için yatak almak istenildiği taktirde yapılması gereken en doğru ve de en güvenilir bilginin nereden ya da nasıl şekilde alınması gerektiğinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Çünkü hasta yatak tiplerinin çeşitli özellikleri bulunmaktadır ve temin edilirken bu özelliklere dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu tarz bir durumda yanlış bir olay ile karşı karşıya kalmamak için bir doktora veyahut bir eczacıya danışmak gerekmektedir. Bunu ile birlikte bu yatakları satın almadan öne internet üzerinden d detaylı bir araştırma yapmak faydalı olacaktır. Bu araştırmalar sonucunda ihtiyaca ve isteğe göre en uygun ürünler ve bu ürünlerin temin edileceği yerler hakkında bilgi sahibi olunulur.

Hasta Yatağı Kiralama

Firmamız sektörün önde gelenlerinden olup hem sunduğu fiyat hem de kalite seçenekleriyle siz müşterilerine en iyisini sunmaktadır. Özellik ile de hasta yatağı kiralama konusunda bu işlemin etkisi çok büyüktür. Çünkü hasta yatağı kiralama araştırma yapılmadan gerçekleştirilmesi mümkün olmayan bir durumdur. Başlıca bilinmesi gereken durumlardan biri de hasta için yatak alınması durumundan önce üretici firmadan temin etmeye özen göstermektir. Aynı şekilde hasta yatağı kiralama için de üretici firmaları tercih etmek mantıklı bir fikir olarak ortaya çıkar.

Tüm bunlar ile birlikte hasta yatak alımında firmalar öncelik ile satış yapılan her ürün için ayrı olacak şekilde komisyon talep etmektedir. Bu sebepten dolayı müşteriler genellik ile ihtiyacı olandan ziyade komisyon açısından uygun olana yönlendirilmektedirler. Bu tarz bir durum ile karşılaşmamak için ya da yanlış bir ürünü temin etmek için de ihtiyacınızın olduğu ürünü öncede belirlemeniz yararlı olacaktır. Ayrıca firmaların bu tarz hasta yatak tipi üretimi ve de satış konusunda uzmanlaşmış olup olmadıklarına da dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmamız bu konuda çok titiz davranmaktadır.

Netice için de bu tarz ürünlerin alınacağı firma tarafından, aynı şekilde uzun süreli yatmakta olan bir hasta açısından ne türden rahatsızlıklara sebep olabileceğinin bilinmesi ve de ona göre önlemlerin alması gerekir. Sizler de firmamıza gelerek bu açıdan en iyi ürünlere sahip olabilirsiniz.

Hasta Bakım Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön