Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Bakımı Ve Hasta Yatağı Seçimi

farkli hasta yatagi modelleri

Hastalık kişinin bedenen, ruhen ve sosyal yönden rahatsızlık hissetmesidir. İnsan doğumsal, yaşlılık ya da kaza sonrası yatağa bağımlı bir hayat yaşayabilir. Bu süre rahatsızlığın ciddiyetine göre uzun süreli ya da kısa süreli olabilir. Felç gibi bir rahatsızlık sonrası uzun süreli hasta yatağında tedavi görülmesi gerekmektedir. Ameliyat sonrası bakım ise kısa süreli hasta yatağında tedavi görülmesi gereken durumlardan biridir. Hasta yatakları hastanın konforlu bir uyku geçirmesi ve hızlıca iyileşmesi için seçiminde dikkat edilmesi gereken bir üründür. Hasta yatakları hastaya bakım veren kişilerin yükünü de hafifletir. Hasta bakıcının bel fıtığı gibi istenmeyen sağlık sorunları yaşamasını önler.

Hasta Yatağı Seçerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Hasta yatağı hastanızın var olan sağlığını korurken uyku düzenini de korumalıdır. Aynı şekilde hasta yatağında iken düşme gibi istenmeyen sorunlar yaşamaması için gerekli aparatlara sahip olmalıdır. Yüksek taşıma kapasitesine sahip olmalı ve kaliteli malzemeden üretilmiş olmalıdır. Hasta yatağı antibakteriyel olmalı ve kolay temizlenmelidir. Hasta yatağı tekerlekli olup kolaylıkla istenilen yere taşınılabilmelidir. Hastanın güvenliği için tekerlekler kilitlenmelidir. Hastanızın kişisel bakımının devamı için gerekli olan tüm aparatlara sahip olmalıdır. Hastanın yatak içinde kaldığı süre içinde basınca maruz kalarak bası yarası oluşmasına engel olmak amacı ile havalı yatak kullanmalısınız. Böylelikle hastanızda bası yarası olmaz ve hücreler kısa sürede yenilenir.

Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Neden Kiralanmalıdır?

Hasta yatağı fiyatları farklılık gösterse de maddi bütçeyi yorabilecek fiyatlara sahiptirlerKısa süreli hasta yatağı kullanımı için hasta yatağı satın almak maddi bütçenizi sarstığı gibi kullanım sonrası evinizde fazlalık bir malzeme gibi kalır. Evinizde fazlalık bir malzeme olarak kalmaması ve maddi bütçenizi korumak amacı ile firmamızın hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. İhtiyaç halinde ise firmamız ile iletişim kurarak hasta yatağı kiralama süresini uzatabilirsiniz. Hasta yatağı kiralama ücretleri uygun olup her hastanın hasta yatağı hizmetinden faydalanmasını amaç edindik. Firmamız ile iletişim kurarak hastanıza uygun hasta yatağına karar vermek için bilgi alabilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hasta Yataklarının Sağladığı Kolaylıklar

Ağır hastalıklar ve bazı kazalar sonucu oluşan sakatlıklar, gerek rahatsızlığa uğrayan kişi gerekse onun yakınları için bazı zorlukları beraberinde getirebilmektedir. Bu zorlukların ana nedeni ise en temelde hastanın hareketlerinin kısıtlanması kaynaklıdır. Hastanın hareket zorluğu yaşaması onun; temizlik ve tuvalet ihtiyacının büyük zorluklarla giderilmesine ve yatak yaraları adı verilen sağlık problemini yaşamasına neden olmaktadır. Bunun için hastanın düzenli olarak hareket ettirilmesi gerektiğinden, hem hasta hem de onun bakıcısı için zahmetli bir sürecin başlamasına neden olmaktadır. Ancak, günümüzde tıp teknolojisinin sunduğu ürünlerden biri olan hasta yatağı içeriğindeki elektrik motorları ile bu hareketleri kolaylaştırmaktadır. Firmamız üretimleri esnasında hemen her hastanın faydalanabileceği yatakların üretimine önem veriyor.

Hasta Yatağı Kullanmanın Avantajı Nedir?

Pek çok hastalıkta, iyileşme süresince sıradan yataklar kullanılmaktadır. Ancak kişiyi günlük aktivitelerden uzun bir süre veya kalıcı olarak mahrum edecek tıbbi sorunlarda, kişinin temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, elektrik motorları ile otomatik hareket kabiliyetine sahip hasta yatakları kullanılması mecburiyet halini almaktadır. Hastanın kişisel temizliğinin ve tuvalet ihtiyacının giderilmesi esnasında bir veya birden fazla ve güçlü kişilerin hastayı hareket ettirmesi gerekmektedir. Bu durum sadece hasta yakınları için değil, hastanın kendisi için de oldukça zahmetli olmaktadır. Ancak elektrik motorları ile yatağın belirli bir kısmının veya tamamının yükseltilmesi veya dik konuma getirilmesi sayesinde hasta yatakları, insan gücüne gerek duyulmadan ve hastayı incitmeden bu işlemleri yapabilmektedir.

Hasta Yatakları Kiralanabiliyor mu?

Hasta yatağı ihtiyacı duyan kişiler, genellikle hasta yatakları fiyatları konusunda temelsiz bir endişe duymaktadır. Bu endişe yersiz olup, kullanıcıların ekonomik durumlarına uygun hasta yatağı modellerimiz mevcuttur. Aynı zamanda geçici bir süreliğine hasta yatağı kullanmak isteyenler ve bu yatağı satın almak istemeyen kişiler, hasta yatağı kiralama hizmetinden de yararlanabilmektedirler. Pek çok sağlık merkezinde olduğu kadar evlerde de rahatlıkla kullanılabilen bu yataklar; hasta için son derece konforlu olup, kullanım kolaylığı açısından da hasta yakınları için en az hastalar kadar idealdir. Elektrik motorlarını hareket ettiren kumandası ile kullanımları gayet kolay olup, elektrik kesintilerine karşı bünyesinde bulunan pil aracılığıyla hastanın ihtiyacı kesilmeksizin karşılanmaktadır. Yatak çeşitlerimiz hakkında firmamızdan çok daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Hasta Bakımı Ve Hasta Yatağı Seçimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön