Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Bakımında Teknolojik Yatak Dönemi

havali hasta yataklari 13

İnsan hayatı değişken durumlarla karşısında her zaman risk altındadır. Gerek çevresel koşullar, gerekse kişinin kendi beden yapısından kaynaklı özellikler sebebiyle, yaşam dengesinin korunması çoğu zaman oldukça zordur. Bu sebeple, yaşanabilecek herhangi iç veya dış faktör kaynaklı problemde, sağlık kolaylıkla yitirilebilir ve tekrar kazanılması uzun zaman alabilmektedir. Sağlığın tekrar kazanılması ise, kişinin; zaman, para ve emek gibi ciddi maliyetlere maruz kalmasına neden olacaktır.

Hastaları Rahat Ettiren Çok Özellikli Yataklar

Hastalıklar, kazalar ve bunların sonucu oluşan sakatlıklar, insanoğlunun var olduğu ilk günden beri mevcuttur. İnsan, hayatı boyunca pek çok hastalıkla, geçici veya kalıcı sakatlıkla mücadele etmek zorunda kalmıştır. Yaşadığı bu sağlık problemleri ise, onun ömründe zorunlu molalara sebep olmuş, yaşam süresini kısalttığı gibi, yaşam kalitesini de olumsuz etkilemiştir. Bu nedenle geçmişten günümüze, yaşanılan sağlık sorunları için pek çok tedavi yöntemi denenmiş ve geliştirilmiştir.

Günümüzde, hemen her konuda olduğu gibi insan sağlığı da, modern bilimin ve teknolojinin etkisi altındadır. Yapılan araştırmalar ve klinik testler, geçmişte milyonlarca insanın hayatına mal olan hastalıkları ortadan kaldırdığı gibi, modern zamanların tedavisi imkânsız görülen hastalıkları için de tüm hızıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu nedenle; yeni ilaçlar, yeni tedavi yöntemleri ve teknolojinin imkânları kullanılarak üretilen tıbbi cihazlar geliştirilmektedir.

Hasta Yatakları

Hasta Yatağına Neden İhtiyaç Duyulur?

İnsan sağlığı, çeşitli nedenlerle bozulduğunda kişi, günlük yaşam aktivitelerinin dışında kalmaktadır. Özellikle neredeyse tüm rahatsızlıklar, halsizlikle beraber gelen vücudun belirli kısmının veya tamamının rahat hareket ettirilememesine neden olmaktadır. Bu nedenle, sağlık sorunu yaşayan kişi, gerek işi ve sorumluluklarından geri kalmakta, gerekse beslenme, temizlenme veya tuvalet gibi kişisel ihtiyaçlarını gidermekte büyük zorluklar yaşamaktadır.

Bu gibi zorluklar, sıradan yataklarla giderilemeyeceği gibi, hastanın bu gibi yataklarda tedavi edilmesi veya bakımı hem çok zor hem de tıbbi açıdan sakıncalı olmaktadır. Başta günlük kişisel ihtiyaçlarda hastanın hareket etmesi gerektiğinden ve hastalık dolayısıyla hareket etmenin zorlukları ve riskinden dolayı hasta yakını veya bakıcısına ihtiyaç duyulabilmektedir.

Tıbbi Yatak Modellerinde Yeni Gelişmeler

Hasta karyolası adı verilen ve özel tekniklerle geliştirilen tıbbi yataklar, hastanın günlük ihtiyaçlarını gidermesinde ve uzun süreli tedavi ve bakımında çok etkili olan cihazlardır. Bu yataklar, özel bir tasarıma sahip olup, insan vücudunun anatomisine son derece uygundur. Hasta yatakları son derece ergonomik olduğundan, insan vücudunun şekline ve hareketlerine uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Yatağın belirli kısımları veya tamamı, belirli açılarla yükseltilebilir, alçaltılabilir veya 90 derecelik bir açıyla dik konuma getirilerek hastayı oturma pozisyonunda sabitleyebilmektedir. Bu durum, hastanın gerek gündelik kişisel ihtiyaçlarının kolaylıkla giderilebilmesi sağlamakta, gerekse tedavi kalitesini yükselterek hastaya tıbbi faydalar sağlamaktadır.

Hasta Yataklarının Ekonomik Faydası Nedir?

Pek çok kişi, bu yatakların teknolojik gelişmişliği sebebiyle herkesin kolaylıkla sahip olamayacağını düşünmektedir. Firmamız, hastalarımızın yaşadığı sağlık sorunları kadar, ekonomik durumlarını da göz önünde bulundurduğundan, hemen her bütçeye uygun yataklar üretmektedir. Hasta yatağı fiyatı, en temelde yatağın sahip olduğu özelliklere bağlı olduğundan, yaşanılan sağlık sorunu doğrudan yatağın fiyatını da belirleyecektir. Yataklarımız, yaşanılan sağlık sorununun gerektirdiği ihtiyaçlara göre dizayn edildiğinden, her ölçüde ve farklı sağlık problemlerine uygun modelimiz mevcuttur.

Ekonomik Hasta Yatakları

Ayrıca, bazı durumlarda, kalıcı olarak hasta yatağı kullanımı gerekli olmayıp, geçici ihtiyaç olarak değerlendirilmektedir.

Firmamız, hastalarımızın bu ihtiyacını göz önünde bulundurarak, hasta yatağı kiralama hizmeti sunmaktadır. Böylelikle hastalarımız, geçici bakım ve tedavilerinde, sunduğumuz kaliteli ürünleri, satın almadan da rahatlıkla kullanabilmektedir.

Farklı İhtiyaçları Karşılayan Hasta Yatakları

Farklı ihtiyaçlara uygun hasta yatağı modellerimiz bulunmaktadır. Bunlar arasında elektrik motorlu ve pilli modellerden, dekorasyon açısından ev kullanımına uygun ahşap kenarlıklı modellere kadar geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur. İstenilen ölçülerde yatak üretimimiz mevcut olup, yataklarımız hem hastanelerde hem de evlerde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Havalı hasta yatağı modelimiz özellikle felçli hastalar için çok uygundur.

Yataklarımız kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, lazımlık ve serum asılacak aparatlarla kullanımı çok daha işlevsel hale getirilmiştir. Türkiye geneline ücretsiz gönderim hizmetimiz olup, istenildiği takdirde evlerde ücretsiz yatak montajı hizmeti de vermekteyiz. Müşterilerimizden gelen olumlu geri bildirimler, kalitemizin açık bir göstergesidir.

Hasta Bakımında Teknolojik Yatak Dönemi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön