Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Havalı Yatak Fiyatları

kaliteli hasta yatagi tasarimlari

Hasta yataklarının kullanımı her geçen gün artış gösteriyor. Yataklarımız ortopedik ve sistematik bir düzen çerçevesinde yapılmıştır. Yatak montaj yapılarak birleştirilebilir ve her alana taşınabilir. Son teknoloji ürünü olan yatak; belirli aralıklar ile pozisyon değiştirebiliyor. Ürün, gri ve beyaz renklerden meydana geliyor. Boya kokusuzdur ve kimyasal özellikler taşımadığı için hastaya zarar vermez. Yatak yükseklik olarak 20 santimetreden oluşuyor. Hastayı taşıma kapasitesi 120 kilogram ağırlığındadır. Hasta havalı yatak fiyatları her bireyin bütçesine uygun olarak satışları yapılıyor. Yatak yüksekliği hastanın boyu ile uyum içerisindedir. Lazer kesim ile yapılmıştır ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Yatak İçerisindeki Hava Akımı Nasıl Sağlanıyor?

Yatağın içerisinde düzenli bir aralıkta dolaşan hava akımı bulunuyor. Hava akımı sayesinde; yatak hareketli bir yapıya sahip oluyor. Yatağın iç noktalarında yer alan hava kanalları sayesinde, ısı dengesi sağlanıyor. Hava akışı, terleme ve hasta olmanın önüne geçiyor. Nemsel buharın hastanın sağlığı açısından ayarlanması gerekiyor. Yatak nemsel açıdan hem kuru olup aynı zamanda da serindir. Yatağın her alanında, değişik basınç alanları bulunuyor. Yatak sağa ve sola dönebileceği gibi yukarı ve aşağıya çıkan hareketlerde yapıyor. Bu sayede; beden üzerinde bası yaraları olarak adlandırılan yaralar meydana gelmiyor. Morarma ve yaralar kişinin acı çekmesine neden olur. Havalı hasta yataklarımız, bedensel yakınmaların tamamen önüne geçiyor. Hasta havalı yatak fiyatları yatağın özellik ve işlevine göre aynı aralıkta kalmıyor. Yatak çeşitleri için bilgi sahibi olunmasında, kişi adına fayda vardır.

Hasta Havalı Yatak Modeli

Hasta Yatağı İle Biyolojik Sağlık

Yatak, kişinin bedeninde hem biyolojik hem de psikolojik açıdan fayda sağlıyor. Biyolojik açıdan bakıldığı zaman, merkezi sinir sistemi aktif bir aralıkta çalışıyor. Kişi gün boyunca bedenini dinlendirdiği için sinirleri yıpranmıyor. Doğal olarak psikolojik ruh sağlığı da iyileşmiş oluyor. Yatak içerisinde ısı ve havasal yalıtım yapabilen bir kılıfı bulunuyor. Ebat açısından incelendiğinde; 80×190 cm arasındadır ve yüksekliği 42 santimetre aralığında değişiyor. Çift kademe olmak üzere,tabanca korkuluğu bulunuyor. Yatak; baş, boyun, bel, bacak ve ayak kısımlarının rahat edebilmesine yardım ediyor. Başlık kısımlarında oval bir alan vardır ve görsel açıdan bakıldığında şık bir tasarım meydana getirir.

Hasta Yatağı ve Düzenli Uyku

Yataklarımız, kişinin düzenli aralıklar uyumasında yardımcı oluyor. Uyku, bir hastanın iyileşebilmesi için çok önemlidir. Düzenli uyuyamayan bireylerde; hastalıklar daha da artış gösterir. Düzenli uyku doğru nefes alıp vermeyi de beraberinde getiriyor. Akciğerler derin bir şekilde oksijeni alır ve dışa aktarır. Yatağın mekanik özelliği 45 ve 90 derece aralıklarındaki pozisyonlara gelebilmesini sağlıyor. 90 derecelik açıda kişi oturur pozisyonda kalır ve rahat bir şekilde yemeğini yiyebilir. 45 derecelik açı ise tamamen kan dolaşımı ile ilgili olan bir süreçtir: Kan dolaşımı düzenli bir aralıkta devam ettiği için, damar tıkanmalarının önüne geçilmiş olur. Yatağın herhangi bir parçası bozulur ise,yenisi ile değiştirilebiliyor. Havalı hasta yatak fiyatları hakkında bilgi alıp yataklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Düzenli Uyku İçin Hasta Yatakları

Yatağın Anti Bakteriyel Özellikleri

Yatak antibakteriyel özelliklere sahip olduğu için, her daim temiz tutuluyor. Hava akışı sayesinde kişi konforlu zaman geçirebilir. 4600 Newtonluk olup, ağırlık ile temas ettiğinde yıpranmaz. Yatağın korkuluk kısımları sağ ve sol yönlerden istenildiği zaman çıkarılabilir ve takılabilir. Yapım esnasında 250 derecede fırınlama yapıldığı için bakteri barındırmaz. Fakat hasta korkuluklar ile devamlı olarak temas halindedir. Bu nedenle de korkulukların yerinden çıkarılıp kaynar su ile dezenfekte edilmesi gerekiyor. Sonuç olarak temiz korkuluklar yerine takılır ve kişi temiz bir yatakta zaman geçirir. Yatağın örtüsü ve şilte kısımları bulunduğu için, her gün değiştirilmelidir. Aksi takdirde; mikroskobik canlılar yatak içerisinde yaşar ve kötü bir koku odada dolaşır. Hem hasta hem hasta yakınları için çok rahatsız edici bir durumdur. Bu nedenle de temizlik düzenli olarak yapılmalıdır. Firmamız hasta yataklarının satışlarını yapıyor, almak isteyen kişiler irtibat halinde olabilirler.

Firmamızda satılık hasta yatağı ve hasta yatağı kiralama hizmetleri verilmektedir. 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Hasta Havalı Yatak Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön