Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta İçin Konfor Sağlayan Hasta Yatakları

hasta yataklari 12

Kaliteli hasta yatakları denilince hemen akla birçok faktörü karşılayan yataklar gelmektedir. Uzun ömürlü, paslanmayan hasta yatakları, dayanıklı malzemelerden üretilmiş kaliteli tasarımlardır. Yaşlılar, çocuklar, bebekler veya obez hastalar için önerilen yataklar da farklı tiplerde olacaktır. Hastane yatağında güvenlik özelliklerinin olması da önemlidir. Güvenlik önlemleri ile hastalar gönül rahatlığı içinde yatabilirler.

Yan korkuluklar hastanın yataktan düşmesini engelleyen bir güvenlik sistemidir. Yatağın ayağını yerinde tutmak için ABS frenlerle de mümkündür. Yatağın ayak kısmındaki tekerleklerin tam dönüşü ile yatak rahat bir şekilde kullanılabilir. Hastanın yanı sıra hasta refakatinde hasta ailesinin yatağı hareket ettirebilmesi için rahatça kullanılabilecek yataklara öncelik verilmelidir.

Hasta Yatağının Sağladığı Konfor

Hastane yatağı uzun veya kısa süreliğine yatağa bağlanacak hastalar için kullanılan özel yataklara verilen isimdir. Hastane yatağı ortopedik yöntemle üretilir ve tek amaç hasta ve bakıcının bu zorlu süreçten en az hasarla çıkmasıdır. Hastane yatağı, çocuk felci hastaları, engelliler, kaza geçirenler veya ameliyat olanlar için kullanılmaktadır.

Konforlu Sağlıklı Hasta Yatakları

Geçici hastalıkları olan kişiler genellikle hastanelerde tedavi edilirken, birçok kişi evlerinde hastane yataklarını kiralayarak ya da satın alarak rahatlıkla kullanabiliyor. Firmamızın hasta yatağı kiralama veya satın alma opsiyonu bulunmaktadır. Hastane yatakları sadece hastanelerde değil, huzurevlerinde ve huzurevlerinde de kullanılmaktadır.

Hasta Yatağı ile Kendinizi Rahat Hissedin

Hastane yatakları hastalara ve bakıcılara büyük kolaylık sağlar. Hasta sıklıkla yattığı için hasta yatağı modelleri istenilen pozisyonda kullanılabilir. Rahatça yemek yiyebilir, oturabilir ve sohbet edebilir, bacaklarınızı kaldırarak tutukluk ve kas ağrısı gibi tetikleyicileri ortadan kaldırabilirsiniz. Bakıcılar hastaya bakmaktan çok yorulmazlar çünkü bakımlarındaki hasta daha rahat hissedecektir.

Hasta yatakları havalandırmalı olarak tasarlandığından hastaların terleme, ağrı ve tutukluk gibi durumları yaşamamasına da yardımcı olur. Hastanın masaja ihtiyacı olduğunda yatağımız hastaya rahatlıkla masaj yapabilir ve kasları gevşetebilir. Hasta yatakları oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Ne Tür Hastane Yatakları Var?

Hastane yatakları genellikle motorlu ve motorsuz olarak kabul edilir. Motorsuz bir hastane yatağı, motorlu bir hastane yatağı kadar donanımlı olmasa da kısa süreli hastalık sırasında hastanın rahat etmesi için yine de yeterlidir. Motorsuz hastane yatağı iki katlı olup, motorsuz hastane yatağı ile hasta başını ve arkasını rahatlıkla hareket ettirebilir. Motorsuz hastane yatağı, yatağın yanına yerleştirilen bir kolla çalıştırılır.

Motorlu hastane yatağı kademelidir. Tek kademeli motorlu yatakta hasta başını hareket ettirebilir, çift motorlu hastane yatağında hasta başını ve arkasını hareket ettirebilir ve üç kademeli hastane yatağında hasta başını, arkasını ve arkasını hareket ettirebilir.  Asansörlü hastane yatağı yoğun bakım ünitesinde kullanılmaktadır ve asansör sistemine sahiptir. Motorlu ve motorsuz hastane yatakları, hastaların sosyal aktivitelerini gerçekleştirmelerine, rahat yürümelerine ve hastalığın seyrini minimum ağrı ile atlatmasına yardımcı olur. Bu sayede hastalar ve bakıcılar içiniz rahat olur. Hasta motorsuz yatağı kullanmak için bir refakatçiye ihtiyaç duyar ancak yatağın yanında bulunan bir kol yardımıyla motorlu yatağı rahatlıkla hareket ettirebilir.

Rahat Hasta Yatağı Modelleri

Ekstra Özelliklere Sahip Hastane Yatağı

Firmamızın ürettiği hasta yatağı, lazımlık ve duş gibi birçok özelliğe sahiptir. Her biri hastalara ve bakıcılara büyük kolaylıklar sunuyor. Lazımlık fonksiyonlu hastane yatağı sayesinde hasta kalkmadan tuvalete gidebilir. Bunun için yatağın ortasında tuvalet deliği bulunur ve bu yatakların üzerinde tüm su tesisatı mevcuttur. Duş fonksiyonlu yataklar sayesinde hastalar kalkmadan duş alabilirler. Bunun için yatak bir pompa ile banyoya dönüştürülür ve gerekli tüm duşlar bu yataklarda mevcuttur. Bu özellikler, ağır hasta insanlar ve bakıcıları için çok uygundur. Aksi halde kritik hastalığı olan bir hastayı kaldırıp yıkamak çok zordur.

Hasta Yatağı Fiyatı

Hasta yatağı fiyatları yatağın özelliklerine göre değişmektedir. Motorlu, havalı yatak, elektrikli gibi farklı fonksiyonlara göre hasta yatakları bulunmaktadır. Örneğin motorlu hastane yatağı daha pahalıdır ancak hasta için daha uygundur. Daha fazla özellik eklendikçe fiyat da artar. Birçok hasta ailesi, hastanın sağlığı için ek özelliklere sahip yatakları tercih etmektedir. Rahatlık ve konfor için

4 Motorlu Fonksiyonel Özellikleriyle Öne Çıkan Yataklar

4 motorlu hasta yatağı hem hastalara hem de bakım verenlere birçok büyük avantaj sağlayan ürünlerden biridir. Yataksız yaşamak zorunda kalanlar için özel olarak tasarlanan bu ürünler birçok özelliği ile dikkat çekiyor. Bu yataklar fonksiyonel özellikleri ile hastalar ve bakıcılar için basit ve rahat bir kullanım sunar. Bu bağlamda hastane yatağı seçerken hasta ve bakıcının kendini rahat hissedeceği bir ürün seçerken internet üzerinden detayları dikkatli bir şekilde araştırmanız gerekir.

4 motorlu hasta yatağı

Rahat Uyku İçin Çok Fonksiyonlu Hasta Yatağı

Çeşitli nedenlerle, insanların bir hastane yatağında tedavi edilmesi gerekebilir. Ameliyat sonrası bakım, hareket kabiliyetini kısıtlayan ayak kırıkları, doğum sonrası bakım gibi nedenlerin kısa sürede hastane yatağında tedavi edilmesi gerekir. Zihinsel ve fiziksel engelli doğanlar ve çocuk felci gibi durumlarda hastane yataklarında uzun süreli tedavi gerekir. Hastane yatağı kullanmak hastaya gerekli bakım ve tedaviyi sağlamada size yardımcı olacaktır ki bu hem hasta hem de hasta bakıcısı için oldukça faydalıdır. Günümüzde hastalara evde gerekli bakım ve tedaviyi sağlamak için evde yataklar üretilmekte ve hastanın ihtiyacına göre farklı cihazlarla takviye edilmektedir.

Hasta İçin Konfor Sağlayan Hasta Yatakları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön