Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Karyolası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

hasta yatagi kiralama hizmeti

Güzel bir hasta karyolası çeşidi satın alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar mevcuttur. Özellikle ilk olarak bunlar içerisinde herkes hastasının durumuna göre özelliklere sahip olan yatak çeşitlerini tercih etmelidir. Bazı hastalar tamamen yatalak bir şekilde farklı bölgelerinden felçli olarak bulunmakta bazı hastalar ise hastaneden yeni çıkmış olmakta ve çok kötü olmamakla birlikte kısa bir süreliğine bakıma muhtaç halde bulunmaktadırlar.

Ayrıca bunun yanında yaşlılar ve çocuklar da yine olabilir. O yüzden bu tür durumlar için hasta karyolası satın alırken onlara yardımcı olacak değişik ve özellikleri bulunan modeller arasında seçim yapmak büyük bir önem taşımaktadır. Bu sayede günlük olarak yapılacak olanlar rahat bir şekilde gerçekleştirilirken hasta karyolası modelleri de bunlar açısından büyük bir destek sağlamaktadır. Günümüzde çok uygun fiyatlar kapsamında üretimleri yapılıp satışları gerçekleştirilen bu hasta yatakları, satın alırken mutlaka tüm bu kriterleri baz almak suretiyle seçimi yapılması önerilmektedir.

Hasta karyolası alırken dikkat edilmesi gereken farklı unsurlar

Mutlaka güzel bir hasta karyolası satın alırken fiyatlarına da bakmak büyük bir önem arz etmektedir. Yüksek fiyatları olmadan uygun bir bütçe dahilinde satışları gerçekleştirilen yerlerden bu yatak modelleri satın almak oldukça kolaydır. Farklı teknolojileri ile birlikte üretimleri gerçekleştirilen bu hasta karyolası modelleri, eski dönemlere göre artık çok daha uygun fiyatlar kapsamında satın alınabilmektedir. Tabii güzel bir hasta karyolası satın alırken mutlaka kaç motorlu olup olmadığına bakılmalıdır.

Her ne kadar motor sayısına göre hasta karyolası çeşitleri fiyat açısından birtakım değişiklikler gösterse de, yine de bu konuda ortalama 2 tane motor sayısı bulunan yataklar büyük bir kolaylık sağlayabilmekte ve uygun fiyatlar altında alınabilmektedir. Özellikle sırt ve ayak bölümlerinden değişik açılara girerek hastaların günlük yapmaları gereken yemek veya ilaç saatler ile birlikte bunun gibi değişik durumlar kapsamında büyük bir kolaylık sağladığından dolayı, bu özellikler mutlaka yatakları üzerinde bulunmalıdır. Tabii bunlar da fiyat değişikliği yaratabilmektedir. Hatta bunlar içerisinde asansör sistemleri kapsamında da yine 3. motor sayısını da eklemek gerekir.

Ek Ürünler Kapsamında Hasta Karyolası Fiyatlarında Değişiklikler

Özellikle bu bağlamda hasta karyolası modelleri farklı eklemeler ile de fiyatları değişebilmektedir. Örneğin kaliteli tekerlek çeşidi eşliğinde yatağını her yer rahatça taşınması için ek olarak yapıldığından dolayı fiyatlar değişebilir. Aynı zamanda serum askısı ile birlikte yemek masası ya da özellikle felçli hastalar adına wc yeri veya lavabo gibi daha birçok değişik eklemeler hasta karyolası fiyatları konusunda farklılık yaratabilmektedir. Fakat bütün bu özellikler haftalar açısından iyileşme sürecini çok daha hızlı bir hale getirmekte ve hasta karyolası modelleri ayrıca onları bakan kişiler adına da büyük bir rahatlık fırsatı sağlamaktadır.

Genel anlamda bakılacak olursa özellikle bu imalatı yapan firmalardan satın alındığında çok daha uygun fiyatlar kapsamında kaliteli bir iskelet yapısı altında elde edilebilir.

Hasta Karyolası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön