Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Karyolası Baş Ve Ayak Ucu Panelleri

hasta yatagi hkemek1001

Günümüzde artık birbirinden değişik hasta yatakları tamamen son teknoloji cihazlar eşliğinde özel motor sistemleri ile hazırlanmaktadır. Bu şekilde hastaların gün içerisinde gerçekleştirmesi gerektiği farklı mecburiyetleri rahatlıkla yapılmasına ve hastaların hiçbir şekilde rahatsızlık hissetmemesine fırsat vermektedir. Bu kapsamda örneğin hasta karyolası başlıkları ön plana alınabilir. Kaliteli motor sistemleri dahilinde baş bölgesindeki bu kısım değişik açılarda rahatlıkla aşağı ve yukarı hareket ettirilerek hastanın gün içerisinde ilaçlarını almasına ve yemeklerini rahatça yemesine imkan atanırken televizyon veya gazete ve kitap gibi olanakları da sağlamaktadır. Bu yüzden hasta yatağı başlıkları günümüzde bütünüyle kaliteli bir motor sistemleri eşliğinde hazırlanmakta ve kullanılmaktadır.

Özel olarak tasarımları gerçekleştirilen baş ve ayakucu panelleri

Bu panellerden bahsederken mutlaka ayak ve baş bölgesindeki motor sistemlerini söylemek gerekir. Burada öncelikle hasta karyolası başlıkları altında hastaların rahatça tedavi süreçlerini geçirmesine fırsat tanınırken, aynı zamanda onlara bakanların da gün içerisinde işlerini kolaylaştırmaktadır. O yüzden günümüzde hasta yatağı başlıkları ile birlikte ayak ucuna özel olarak tasarımları gerçekleştirmiş paneller büyük bir önem arz etmektedir. Bu bağlamda kaliteli bir ürün alınırken mutlaka ayak ve baş ucu panellerine dikkat edilmesi gerekmektedir.

Kaliteli bir ürün yapısı altında özel fonksiyonlu hasta yatakları

Bütünüyle kaliteli bir sistem çatısı altında üretimleri gerçekleştirilen ve özellikle de hasta karyolası başlıkları ile birlikte ayakucu panelleri kapsamında bu ürünler, özel motor sistemleriyle hastalara büyük bir avantaj getirmektedir. Tabii bu hasta yatağı başlıkları ve ayakucu kısmına tasarım yapılmış panellerin yanı sıra, aynı zamanda asansör sistemleri de hasta yatakları üzerinde birçok avantajı yanında getirmektedir. Aşağı ve yukarı düzenli bir şekilde hareket etmesi ile hastaların gün içerisinde zemine kolaylıkla basmasına büyük bir fırsat vermektedir. Firmamızda hasta karyolası tekerlekleri de satılmaktadır.

Hasta Karyolası Baş Ve Ayak Ucu Panelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön