Hasta Yatağı Fiyatları

Hastaların tedavi süreçlerini destekleyen hasta karyolası modelleri; karyola, yatak ve gerekli özel donanımlardan oluşur. Normal yataklara nazaran çok daha konforlu ve tedavi hedefli olan hasta karyolası fiyatları sahip olduğu özellikler ve kullanım süresine göre belirlenir. Baş ve ayakucu kapalı olan modeller hastaların veya yaşlıların yataktan düşmesini engeller.

  • En Çok Tercih Edilen Hasta Yatakları Hangileridir?
  • Baş ve ayak kısmı hareketli yataklar,
  • Asansörlü sistemler,
  • Tekerlekleri 360 derece dönebilen karyolalar ve fren sistemli yataklar sayılabilir.

Yenilikçi modeller; manuel, 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, yoğun bakım ve ev tipi ahşap karyola olarak gösterilebilir. Kumandalı olan modeller istenen hareketlerin güç sarf edilmeden gerçekleşmesini sağlar. Bu tür özellikler hasta yatağı fiyatları belirlenmesinde önemli kriterler olarak ön plana çıkar. Hastanın konforunun artması ve tedavi sürecinin hızlanması için tasarlanan karyolalar; pozisyon veren havalı yataklar, lazer kesim modeller, 4 kırımlı hasta yatakları ve visko çeşitlerle birlikte güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Karyolaların büyüklüğü ve parça sayısı göz önünde tutularak kullanılacak havalı yataklar sayesinde; hasta yarası riskinden korunma sağlanacağı gibi sürekli aynı pozisyonda durmaktan ortaya çıkacak sıkıntıların da önüne geçilebilir. İhtiyaca özel olarak hazırladığımız ayağa kaldırılan hasta yatakları sayesinde tedavi boyunca yatan hastalar hiç zorlanmadan ayağa kalkabilir. Hekimler tarafından onay almış hastaların, bulundukları ortamdan uzaklaşarak ev ortamında kendilerini konforlu ve güvenli hissetmeleri için tasarladığımız hasta karyolası fiyatları kiralama süresi göz önünde tutularak hesaplanır.

Yardıma İhtiyaç Duymadan Güvenilir Yaşam Hizmetleri

Sağlık açısından önünde herhangi bir engel bulunmayan hastalar, durumlarına özel olarak hazırladığımız yataklar sayesinde kendi öz bakım becerilerini istedikleri kalitede sürdürebilirler. Herhangi bir yardımcıya ihtiyaç duymadan kalkmayı başaran hastaların kendilerine olan inancın artması tedavi sürecinin de olumlu etkilenmesine yardımcı olur. Yemek esnasında ihtiyaç duyulan sehpa ve TV bağlama üniteleri hasta yatağı fiyatları belirlenirken hesaba katılan kriterler arasında sayılabilir.

Hasta Karyolası Fiyatları
Hasta Karyolası Fiyatları

Bunun dışında gelen özel taleplerde hasta karyolası fiyatları kademeli olarak artar. Hastanın sağlık durumuna en uygun ürünün belirlenebilmesi konforun artmasını ve karyolanın gerekli olduğu süre boyunca güvenle kullanılmasını sağlar. Bu nedenle karyola ve yatak seçilirken ekiplerimizden öneri ve fikir alınması en doğru uygulama olacaktır. Hasta karyolası hizmetimiz hasta konforunu artırmakla kalmaz aynı zamanda refakatçinin sağlığı ile de direk alakalıdır.

Hasta karyolalarının havalı yastıklarla kullanılması yaşanacak sağlık sorunlarının minimum seviyelere inmesini için son derece önemlidir. İhtiyaca göre verilen siparişler Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargolar aracılığıyla kısa sürede gönderilir. Kurulum kitapçığı sayesinde kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelecek olan yataklar için ekstra ücret karşılığında ekiplerimiz tarafından kurulum hizmeti de verilir.