Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Karyolası Fiyatları

evde hasta yataklari 2

Hastaların tedavi süreçlerini destekleyen hasta yatağı modelleri; karyola, yatak ve gerekli özel donanımlardan oluşur. Normal yataklara nazaran çok daha konforlu ve tedavi hedefli olan hasta karyolası fiyatları sahip olduğu özellikler ve kullanım süresine göre belirlenir. Baş ve ayakucu kapalı olan modeller hastaların veya yaşlıların yataktan düşmesini engeller.

En Çok Tercih Edilen Hasta Yatakları Hangileridir?

  • Baş ve ayak kısmı hareketli yataklar,
  • Asansörlü sistemler,
  • Tekerlekleri 360 derece dönebilen karyolalar ve fren sistemli yataklar sayılabilir.

Yenilikçi modeller; manuel, 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu, yoğun bakım ve ev tipi ahşap karyola olarak gösterilebilir. Kumandalı olan modeller istenen hareketlerin güç sarf edilmeden gerçekleşmesini sağlar. Bu tür özellikler hasta yatağı fiyatları belirlenmesinde önemli kriterler olarak ön plana çıkar. Hastanın konforunun artması ve tedavi sürecinin hızlanması için tasarlanan karyolalar; pozisyon veren havalı yataklar, lazer kesim modeller, 4 kırımlı hasta yatakları ve visco çeşitlerle birlikte güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Karyolaların büyüklüğü ve parça sayısı göz önünde tutularak kullanılacak havalı yataklar sayesinde; hasta yarası riskinden korunma sağlanacağı gibi sürekli aynı pozisyonda durmaktan ortaya çıkacak sıkıntıların da önüne geçilebilir. İhtiyaca özel olarak hazırladığımız ayağa kaldırılan hasta yatakları sayesinde tedavi boyunca yatan hastalar hiç zorlanmadan ayağa kalkabilir. Hekimler tarafından onay almış hastaların, bulundukları ortamdan uzaklaşarak ev ortamında kendilerini konforlu ve güvenli hissetmeleri için tasarladığımız hasta karyolası fiyatları kiralama süresi göz önünde tutularak hesaplanır.

Yardıma İhtiyaç Duymadan Güvenilir Yaşam Hizmetleri

Sağlık açısından önünde herhangi bir engel bulunmayan hastalar, durumlarına özel olarak hazırladığımız yataklar sayesinde kendi öz bakım becerilerini istedikleri kalitede sürdürebilirler. Herhangi bir yardımcıya ihtiyaç duymadan kalkmayı başaran hastaların kendilerine olan inancın artması tedavi sürecinin de olumlu etkilenmesine yardımcı olur. Yemek esnasında ihtiyaç duyulan sehpa ve TV bağlama üniteleri hasta yatağı fiyatları belirlenirken hesaba katılan kriterler arasında sayılabilir.

Hasta Karyolası Fiyatları

Bunun dışında gelen özel taleplerde hasta karyolası fiyatları kademeli olarak artar. Hastanın sağlık durumuna en uygun ürünün belirlenebilmesi konforun artmasını ve karyolanın gerekli olduğu süre boyunca güvenle kullanılmasını sağlar. Bu nedenle hasta karyolası fiyatları seçimde baş etken olmamalı ve yatak seçilirken ekiplerimizden öneri ve fikir alınması en doğru uygulama olacaktır. Hasta karyolası hizmetimiz hasta konforunu artırmakla kalmaz aynı zamanda refakatçinin sağlığı ile de direk alakalıdır.

Hasta karyolalarının havalı yastıklarla kullanılması yaşanacak sağlık sorunlarının minimum seviyelere inmesini için son derece önemlidir. İhtiyaca göre verilen siparişler Türkiye’nin her yerine anlaşmalı kargolar aracılığıyla kısa sürede gönderilir. Kurulum kitapçığı sayesinde kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelecek olan yataklar için ekstra ücret karşılığında ekiplerimiz tarafından kurulum hizmeti de verilir.

Teknolojik Hasta Yatakları

Günümüzde insanlar, eskiye nazaran sağlık problemleri konusunda çok daha fazla bilgiye sahip olsalar da, insan vücudu bu problemlere karşı çoğu zaman savunmasız ve hazırlıksızdır. Ani gelişen bir hastalık veya beklenmedik bir kaza, kişinin uzun bir süre hayattan kopmasına veya sakat kalmasına sebep olabilir. Bu durumda ise kişi, kişisel ihtiyaçlarını tek başına gideremeyeceği için düzenli ve titiz bir bakıma ihtiyaç duyacaktır. Hasta bakımı ise bu konuda eğitim almış kişiler ve gerekli tıbbi ekipmanlarla yapılmalıdır. Bu ekipmanlar içerisinde belki de en önemlisi hasta yatağı olmaktadır.

Hasta Bakımında Yatağın Önemi

İnsanlar hasta olduğunda, gerekli tedavinin ardından istirahat için her zaman kullandıkları yatakları tercih etmektedirler. Yaşanılan sağlık sorunu eğer çabuk atlatılabilen bir niteliğe sahipse, bu tür yataklar yeterli olmaktadır. Ancak bir cerrahi operasyon, kemik kırılmaları veya ağır yanıklar gibi ciddi sağlık sorunlarında hem daha kapsamlı bir tedavi ve daha titiz bir bakım süreci gerekmektedir. Sıradan yataklarda, bu gibi ciddi sağlık sorunları yaşayan kişilerin tedavisi veya bakımı oldukça riskli olacağından hastanın gerek hareket etmesi gereken durumlar gerekse sabit bir şekilde durmasını gerektirecek durumlarda özel tasarlanmış hasta yatakları kullanılması gerekmektedir. Firmamız, ihtiyaç duyulan hasta yatakları üretimi ve tasarımında uzmanlaşmıştır.

Hasta Yatağı Fiyatı Uygun Mudur?

Hasta yatağı fiyatları gerek ülkenin ekonomik koşulları gerekse hastaların bütçeleri göz önüne alınarak belirlenmektedir. Ayrıca yatağın modeli, nitelikleri ve üretim malzemeleri de fiyatı etkilemektedir. Yataklarımız, yaşanılan sağlık sorunlarının gerektirdiği ihtiyaçlara göre tasarlanıp üretildiğinden seçilecek model, ödenecek fiyatı belirleyecektir. Her bütçeye uygun yatak modelimiz bulunmakta olup, satış öncesi ve sonrası gereken desteği sağlamaktayız. Hasta yatağı satın almak istemeyen veya kısa bir süre için bu yatağa ihtiyaç duyan hastalarımız için hasta yatağı kiralama hizmeti sunmaktayız. İkinci el yatak satışımız kesinlikle olmayıp, kiralama ve satış işlemlerinde müşterilerimize fabrika çıkış haliyle birinci el yataklarımız sunulmaktadır. Yataklarımız 2 yıllık garanti altında olup, yatak parçalarının değişmesi ihtiyacı ortaya çıkması takdirde, yedek parça için 10 yıllık garanti hizmetimiz de mevcuttur.

Başa dön