Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Karyolası Hangi Hastalıklarda Mecburidir?

hasta yatagi tasarimlari 3

Hasta karyolası üretimi özel olan bir karyola tipidir. Felçli hastalar için özel üretilen bu karyola türü yatağa bağımlı hastaların kesinlikle ama kesinlikle kullanması gereken bir üründür. Ayrıca skolyoz ya da kifoz gibi omurga rahatsızlığından dolayı ameliyat olmuş ya da korse kullanan kişilerinde kullanması önerilmektedir. Ayak ya da bacak kısmından rahatsız olan hastaların da bu yatakları kullanılması önerilir. Son olarak da kalp ameliyatı geçiren ve kalbinde sorun olan vatandaşlarımızın da bu yatakları kullanması mecburidir.

Hasta yatakları elektrikli bir motorla çalışmaktadır. Bu nedenden dolayı felçli, omurga rahatsızlığı ya da ayak bölgesinde sorun olan, kalp hastalığına sahip kişilerin bu yatakları kullanmasını önermekteyiz. Hasta yatağı elektrikli motoru sayesinde kumandasıyla beraber ayak ve baş kısmını hareket ettirir. Bu sayede ayağı ağrıyan bir hasta ayağını dinlendirebilir. Felçli bir hasta yemek ihtiyacını karşılayabilir. Omurga rahatsızlığı olan bir hasta ise yatağın baş kısmını kaldırarak omurga bölgesindeki ağrıyı azaltabilmektedir. Hasta yataklarını sigorta karşılamamaktadır. Siz kendiniz hasta yatağı satan yerlerden alabilirsiniz. Hastanelerde kullanılan rahat yataklarının aynısını evinizde de kullanma lüksüne sahipsiniz.

Hasta yatağını tıp ki hastanelerde olduğu gibi evinizde çok fazla yer kaplamadan kullanabilirsiniz. Evinizin en küçük odasında bile rahatça hasta yatağını kurdurabilir ve hastanızın daha rahat bir yatakta yatmasını sağlayabilirsiniz. Hastanızı rahat bir yerde yatırmak ayrıca hastanızı mutlu da edecektir. Hastanızın hastalık stresini biraz olsun atmasına yardımcı olacaktır. Üç farklı çeşit motorlu yatağımız bulunur. Bu modeller iki motorlu, üç motorlu, dört motorludur. Bu modeller hakkında ki bilgileri sitemizi ya da firmamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Tüm hasta yataklarını kendi firmamızda kendimiz imalat etmekteyiz. Hastanıza en uygun karyolaları firmamızda düşük fiyatlarla alma şansına sahipsiniz.

Garantili Hasta Karyolası Ve Hasta Yatakları

Hasta yataklarımızın tamamı garantili olarak size verilmektedir. Herhangi bir problem olduğu zaman bizi arayarak probleminiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 7 gün 24 saat karyolanızın problemi hakkında bizi arayabilir ve hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz. Hastalarınızın kullanmakta  zorunlu olduğu bu ürünlerin kalitelisini ve sağlamını firmamızda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hasta yatağı genelde hastanelerde kullanılan bir yatak çeşidi olmakla beraber artık insanların evlerinde yatmak istemesi üzerine evlerde de kullanılmaya başlayan bir yatak çeşididir. Bununla birlikte huzurevi, bakımevi vb yerlerde de kullanımı oldukça artmıştır. Eğer hastanız yatalaksa ya da yaşından dolayı artık yürümekte zorlanıyorsa onun hasta karyolası kullanması zorunludur. Çünkü normal bir yatak üzerinde yatan bir yatalak hasta rahat bir dinlenme geçirmez. Bu tür yataklarda hastanın sırt bölgesinde yaralar da çıkabilir ve hastanın vücudunda terleme oldukça fazla olur. Bu sebepten bahsettiğimiz çeşitteki yatakları kullanmak hastanın sağlığı için zorunludur.

Hasta Yatağı Kullanmak Zorunlu Mudur?

Devletimiz ve sağlık bakanlığımızda ayrıca bu yatakların kullanılması konusunda teşviklerde bulunmaktadır. Vatandaşlarımız artık bu ürünlerin kullanımında eskiye göre daha çok bilinçlenmektedir. Hijyen bakımından bu tür yataklarımız sıradan bir yatağa göre daha iyidir. Artık insanlar hastalarını bu yataklar üzerinde daha fazla yatırmaya başlamıştır. Çünkü insanımız artık bilinçlenmiştir ve sağlık açısından bu ürünlerin kullanımının zorunlu olduğunu bilmektedir. Ekonomik anlamda da çok maliyetli olmayan bu ürünler her vatandaşımızın alabileceği fiyatlarda satılmaktadır. Sadece felçli hastalar değil üç dört ay yatmak zorunda olan kişiler de bu tür yataklara kullanmalıdır. Onlar içinse satın almak yerine kiralama işlemi daha mantıklı olmaktadır.

Hasta yatağı şekil olarak normal yataklara göre oldukça farklı olarak üretilmektedir. Normal bir karyola da sabit bir şekilde sadece yatarken hasta yataklarında ise yatak üzerinde çeşitli pozisyon şekillerinde oturabilir, dinlenebilir, ihtiyaçlarını giderebilir. Birçok çeşidi bulunan hasta yataklarının hastanız için özel üretildiğini unutmayın. Hastanızın iyileşme sürecini erken çekmek ya da daha da kötüleşmesini engellemek için özel parçalarla üretimi yapılan bu yataklar siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Genellikle yataklarımızın motoru bulunmaktadır. Bu motorla beraber ürünlerimiz hareket etmektedir. Tüm ürünlerimizde hava kanalları bulunmaktadır. Bu hava kanallarıyla hastanın terlemesi en aza düşürülür ve vücutta yara oluşumu bir nebze olsun azaltılır. Vücuttaki terlemeyi ve yara oluşumunu tamamen engellemek için hasta yatağınızın yanında havalı yatak kullanmanızı da öneririz. Havalı yataklar sayesinde terleme ve yara tamamen engellenmektedir.

Hasta Karyolası Hangi Hastalıklarda Mecburidir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön