Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Karyolası İstanbul

havali yataklar 2

Mega şehir İstanbul bilindiği üzere oldukça yoğun bir nüfusa sahiptir. Özellikle büyük hastaneler burada olduğu için birçok insan İstanbul’a gelmek suretiyle şifayı burada ararlar. Tabii hastanede yapılan müdahale sona erdikten sonra da asıl durum ön plana çıkar. Yani evde bakım hizmeti sıradaki durumdur. Tabii bunu gerçekleştirmek için hastanın iyileşme süreci içerisinde bu dönemi rahat bir şekilde getirmesi gerekmektedir. Bunu sağlamak için ise hasta karyolası İstanbul adına tamamen kaliteli ve birbirinden farklı fonksiyonları eşliğinde tercih edilmektedir. Manuel ya da otomatik olarak üretimleri gerçekleştirilmiş olan birbirinden farklı hasta yatakları İstanbul’da tüm değişik adreslere ulaştırılmaktadır.

Adrese Teslim Birbirinden Farklı Hasta Yatakları

Özellikle günümüz teknolojisi ile birlikte büyük bir rahatlığa kavuşturan ve birbirinden farklı modelleri bulunan hasta yatakları, İstanbul şehri adına en çok motorlu yataklar ön plana çıkmaktadır. Bu tıbbi yataklar hastanın gün içerisinde yapması gereken birtakım işleri rahat bir şekilde gerçekleştirmesi adına büyük bir kolaylık sağlar. İstanbul şehri için tüm farklı adreslere ürünlerimiz teslim edilmektedir. Bu hizmetimiz tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tekerlekleri bulunan ve aynı zamanda yan korkulukları sayesinde büyük bir güven altında hastaların yatabileceği yatakları adresinize teslim ediyoruz.

Keyifli Bir İyileşme Süreci

Özellikle hastaneden çıkmış olan kişilerin iyileşme sürecini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi adına hasta yatağı İstanbul şehri için tüm farklı adresleri sorunsuz bir şekilde yataklar teslim edilir. Bunun yanında sağladığı birçok değişik avantajı sayesinde hastalar rahat bir dönem geçirebilir. Özellikle yemek yenmesi gerektiği zamanlarda ve ilaç saatlerinde katlanabilir yataklar büyük bir avantaj vermektedir. Sevdiğiniz insanlara çok uygun fiyatlar altında alacağınız hasta yatakları sayesinde büyük bir konfor imkanı verebilirsiniz.

Hastalık Döneminde En İyi Yatak Tasarımları

Tedavisi yatarak yapılacak olan hastalar ya da yaşlılığa bağlı olarak daha rahat yatmak isteyen kişilerin ergonomik bir şekilde tedavi edilebilmesi ve rahat etmesi için özel olarak tasarlanan yataklara hasta yatağı adı veriliyor. Hasta yatakları sıradan yataklara nazaran birçok fonksiyonu bulunan yatak modelleridir.  Bu yatakları hasta olan kişilerin rahatlığını düşünerek üretiyoruz. Motorlu ve kumandalı olarak tasarlanmış modeller sayesinde hasta bakımı gün geçtikçe daha da kolaylaşmaktadır.

Hasta Karyolasının Önemli Faydaları Nedir?

Hastaların tedavisi boyunca rahat etmesi ve iyileşme sürecini hızlandırmak için tercih edilen hasta karyolası birçok özelliği bir arada barındırabilen yataklardır. Yatan hastaların hastane, ev gibi tüm yerlerde rahatça tedavi edilebilsin diye manuel ve elektrikle çalışan çeşitleri olmak üzere birçok modelde bulunmaktadır. Barındırdığı mekanizmalar sayesinde hastaların daha rahat ve güvenli bir şekilde tedavi edilebilmesine olanak sağlar. Kolay kullanımı sayesinde birçok kişi elektrikli yatakları kullanmayı tercih ediyor. Ekonomik olmasını isteyen ya da elektrik kesintileriyle ilgili problemlerin sıkça yaşandığı yerlerde oturanlar da manüel yatakları tercih etmektedirler.

Hasta Yatağı Kiralama İşlemi Neden Yapılır?

Tedavisi belirli bir süre sürecek olan hastalar, için yatağı satın almak yerine kiralama işlemini tercih edilmektedirler. Hastanın rahat edebileceği fonksiyonları barındıran hasta yatakları, hem hastalar hem de hasta yakınları için tedavi süresince oldukça büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hasta yatakları, özellikle ameliyat sonrası kullanacak hastalar için büyük rahatlık sağlıyor. Bu yataklar havalı yatak ve yemek masası ile de tamamlanarak hastaya her türlü kolaylık sağlanmaktadır.

Hasta yatağı kiralama işlemi yalnızca evde tedavi edilecek hastalar için değil, hastane, sağlık merkezi, fizik tedavi merkezleri, bakımevi ya da huzur evi gibi birçok yerde kullanılabilmektedir. İstenilen her yerde hastanın rahat etmesi için kullanılabilen hasta yatakları, gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Genellikle hastalar için tercih ediliyor olsa da yaşlılıkla birlikte kişilerin hissettiği ağrıları azaltmak ve daha rahat etmesi için yaşlılar için de tercih edilmektedir. Yatağı kullanan kişiler, yatağı kendi rahat ettiği ve dilediği gibi baş, ayak ve yatak yüksekliğini ayarlayabilmektedirler. Hasta yatağı fiyatları içerdiği fonksiyon ve modeline göre değişse de sanıldığı kadar fiyatlar değildir. Dilediğiniz modeli incelemek ve görseline bakmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön