skip to Main Content
Hasta Karyolası Tavsiyesi

Hasta Karyolası Tavsiye

Hasta yataklarında rahatlık ve konfor, tercih edilen hususlar arasındadır. Hangi firmalardan hizmet alınmalıdır? Kaliteli hasta yatakları nasıl olmalıdır gibi sorular, yatak hizmeti almadan önce aydınlatılacak sorular arasındadır.

Hasta karyolası tavsiye edilecek firmalarda aranan özelliklerin başında, kurumsal çalışan ve model çeşitliliği olan firmalar gelecektir. Hasta karyolasında her zevke hitap eden model zenginliği tercih edilen unsurlardır.

Yatan hastaya moral verecek hasta karyolası tavsiye konusunda, görsel açıdan şık tasarımlar öne çıkacaktır. Hastanın rahat edeceği, yaşına ve rahatsızlığına uygun yataklar kadar şık modeller de tercih sebebidir. Hastanın kendi yatağına yakın tasarımlarda modellere yönelmesi, moral ve huzur sağlayacaktır. Firmamız, bu konuda uzman kuruluşlar arasındadır.

Hasta Karyolası Emek Yatak
Hasta Karyolası Emek Yatak

Hasta Karyolalarının Verdiği Moral Desteği

Hasta karyolalarının hastaya sunduğu moral desteği, iyileşmelerine de olumlu yönde katkı sağlayacaktır. Hasta karyolası tavsiye edilecek kurumlar arasında firmamız, ilk sıralarda yer almaktadır. Kumandalı çalışan modellerde, hastanın rahatı ve konforu düşünülmüştür. Yemek yeme ve televizyon izleme gibi faaliyetlerde el kumandası ile yatağı farklı açılara getirmek mümkün olacaktır. Hasta yataklarında ahşap görünüm sunan modeller, son zamanlarda en çok tercih edilen tasarımlar olmuştur. Bunun en önemli nedeni, ahşabın yatan kişiye sunduğu sıcak ve samimi havadır. Huzurlu olan hastalar da hastalık süreçlerini çok daha rahat atlatacaklardır. Motorlu çalışma prensipleri ile yatağı farklı açılara ayarlamak mümkün olmaktadır.

Hasta Karyolasında Ekonomik Seçenekler

Ekonomik hasta karyolası tavsiye konusunda verilecek adreslerin başında, firmamız gelmektedir. Hasta yataklarında her bütçeye uygun yatak tasarımımız bulunmaktadır. Bazı modeller, firmamızın kendi ürettiği tasarımlardır. Bu modeller ekonomik hasta yatakları şeklinde adlandırılmaktadır. Motorlu çalışma ilkesine sahip olup, rahat hareket edebilecek türde yataklardır. Hasta yataklarında firmamızın sunduğu bir diğer hizmet te kiralık yatak seçenekleridir. Hasta yatağını satın almaya nazaran oldukça düşük maliyetli bir yöntemdir. Kısa sürede iyileşecek olan hastalar için önerilecek yöntemlerin de başında gelmektedir. Hasta karyolasında ekonomik modeller içerisinde yer alan kiralık yatakların kurulumu, firmamızca yapılmaktadır. Bakımı ve temizliği yapılan hasta yataklarının işi bittikten sonra, adresten teslimini de firmamız yapacaktır.

Şık ve Kullanışlı Hasta Yatakları

Firmamız hasta yatakları şık olduğu kadar son derece de kullanışlı modellerdir. Asansörlü hasta yatakları, iki, üç ve dört motorlu hasta yatakları, belli noktalarda hareket rahatlığı sunacaktır. Bel, omur ve ayak kısımlarında yatağın hareket edebilmesi, hastanın günlük aktiviteleri açısından oldukça önem taşımaktadır. Hasta yataklarında konfor sunacak modeller içerisinde olan motorlu çalışma prensibi, kumanda ile hareket edecektir. Pilli veya elektrikli çalışma ilkeleri sayesinde hasta yatakları, elektrik kesintilerinin olduğu yerlerde de pille çalışacaktır. Hasta yatağı alırken dikkat edilecek hususların başında, kaliteli sünger kullanımı gelmelidir. Hastanın cilt ve iskelet sistemine uygun sünger kullanımı tercih edilmelidir. Ortopedik hasta yatakları her zaman tercih sebebi olacaktır.

Kullanışlı Hasta Yatakları
Kullanışlı Hasta Yatakları

Kaliteli Hasta Yatakları

Hasta yataklarında kalite standartlarına uygun malzeme kullanımına önem vermek gerekecektir. Paslanmayan malzeme kullanımı, hem yatağın uzun süre kullanımını sağlayacak hem de hastaya zarar vermeyecektir. Dayanıklı malzemeden üretilen hasta yatakları, güvenlik önlemlerinin alınmış olduğu modeller son derece önem taşımaktadır. Hasta yataklarında yatan kişiye emniyet sağlayacak yatak kenarı korkulukları oldukça önemlidir. Hasta yatağının rahat hareket etmesini sağlayan tekerleklerde bulunan otomatik fren sistemi de hastanın emniyeti için oldukça güvenlidir. Özel bakım gerektiren hastalara uygun havalı yataklar da firmamızın yatak çeşitleri arasındadır. Yaşlı hastaların cilt yaralarının açılmasını önleyecek özellikler içermesi bu yatak türüne tercihi arttırmıştır.

Teknik Servis Hizmetinin Önemi

Hasta yataklarında teknik servis hizmetinin önemi oldukça fazladır. Hasta yatağı satışı sonrasında oluşabilecek en ufak bir arızada firmamız, teknik servis hizmeti sunacaktır. Teknik servis hizmetinde deneyimli ekibimiz, kısa sürede arızayı çözecek niteliktedir. Firmamız satın alınacak veya kiralanacak hasta yatakları için yerinde kurulum hizmeti sunacaktır. Talep olduğu takdirde farklı bölgelere hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti sunulacaktır. Müşteri ilişkilerinde güler yüzlü hizmet ve kaliteli yatak satışı yapılmaktadır. Hasta yatağı hizmeti alacak kişiler için de gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Hasta yatağı alırken, firmamız hakkında basında çıkan haberler de hep olumlu yöndedir. Kaliteli ve güvenilir hasta yatağı hizmeti için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.