Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Karyolası Tekerlekleri

cocuklar icin hasta yataklari

Özellikle hasta farklı odalara taşınmak istendiği zaman birbirinden değişik özelliklere sahip olan ve tamamen dayanıklı bir malzeme yapısı altında ve üretimleri gerçekleştirilmiş hasta karyolası tekerleği büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle her yöne rahatlıkla dönüş imkanı sağlayan bağlantı aksanı mutlaka düzenli bir şekilde rahatlıkla kullanılacak bir özelliğe sahip olarak tasarlanmalıdır. Yön kilitli serbest teker bir tasarım ile hazırlanması, hastanın hastanelerde ya da evleri ile birlikte bakımevi ve huzur evlerinde rahatlıkla farklı olarak taşınmasına imkan tanımaktadır. Değişik şartlara sahip olarak farklı ölçüler dahilinde gerçekleştirilen hasta yatağı tekerleği modelleri, farklı seçenekler dahilinde güven içerisinde yatakların altında kullanılma şansını vermektedir.

Kaliteli malzeme ile hazırlanmış hasta yatağı tekerlekleri

Tüm farklı darbelere doğuran dayanıklılık gösteren ve aynı zamanda taşıyıcı gövdesinin üstün bir malzeme altında üretimleri gerçekleştirilmesi, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım şansını da hasta karyolası tekerleği seçeneği kapsamında imkan vermektedir. Ayrıca tekerleklerin lastik bölümlerinin farklı engellerde esneyerek rahatlıkla çıkmasına olanak tanıyacak bir yapı altında hazırlanması, hastaların herhangi bir titreşim anında rahatlık duymalarına fırsat verir. O yüzden günümüzde birbirinden değişik özellikler kapsamında üretimleri yapılan hasta karyolaları adına hasta yatağı tekerleği çeşitleri, mutlaka büyük bir mukavemet gösterecek seçenekler altında hazırlanmalıdır.

Rahatlıkla dönüş sağlayan hassas bir yapı

Özellikle rahat bir dönüş sağlayacak hassas rulman yapı altında yataklara yerleştirilen, dizme misketli şeklinde üretimleri yapılan hasta karyolası tekerleği, daha rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle kilit sistemi sayesinde hasta ayağa kalkarken herhangi bir şekilde hareket etmediğinden dolayı, büyük bir güven sunmaktadır. Tabii burada değişik yokuş seçenekleri dahilinde de yeni tekerleklerin hareket edip hastanın zarar görmemesi adına hasta yatağı tekerleği mutlaka özel kilit sistemi kapsamında montajı yapılmalıdır. Firmamızda hasta karyolası başlıkları da satılmaktadır.

Hasta Karyolası Tekerlekleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön