Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Karyolası ve Yatağı Uyumlu Olmalı

hasta yataklari nedir

Hasta karyolasının yatağı da özel bir yatak çeşididir. Hasta karyolası felçli ve yatalak hastalar için üretimi yapılan özel bir karyola çeşididir. Hasta karyolasının motor, yan korkuluk, başlık ve şilte (yatak) gibi özel parçaları da bulunur. Bu parçalar hasta karyolasını diğer yataklardan ayrı bir yere koymaktadır. Hasta yatakları elektrikle çalışan ve hareket edebilen yataklardır. Hasta yataklarının yan korkuluk ve başlıkları antibakteriyel parçadan oluşurken motoru oldukça güçlüdür. Hasta karyolasının şiltesi yani yatağı da oldukça kalitelidir. Hasta karyolası ve hasta yatağının birbiriyle uyumlu olması oldukça önemlidir. Eğer hasta karyolasında hasta yatağı kullanılmaz ise hastanın rahatlığı ve konforu pekiyi olmayacaktır.

Hasta Yatağı Şilteleri

Hasta karyolasının şiltesi arasında en ekonomik modelimiz dört parçalı şiltedir. Dört parçalı yatağımız karyola ile beraber ücretsiz olarak verilen bir yataktır. Bu yatak sünger bir yataktır ve hastanın sağlığı için önemlidir. Karyola ile beraber herhangi bir ücret ödemeden bu yatağı da alabilirsiniz. Şilte türlerinden bir diğer türümüz ise lazer kesimli şiltedir. Bu şilte sıvı geçirmez özelliğe sahiptir ve tuvalet ihtiyacını gideremeyen hastalarımız için tercih edilen bir üründür. Lazer kesimi sayesinde hava alma özelliğine sahiptir. Kılıfını silinebilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir. Hastanın yatış pozisyonuna göre şekil alabilen bir yatak çeşididir. Sıvı geçirmez özelliği sayesinde yatağınız sürekli temiz kalacaktır ve yatağınızı rahatça temizleyebileceksiniz.

Hasta Karyolası

En Kaliteli Yatak Visco Yataktır

Bir diğer şiltemiz ise visco hasta yatağı şiltesidir. Bu şiltemiz de yıkanabilir ve temizlenebilir kılıfa sahiptir. Visco şiltemizin özelliği ise hastanın ağrılarını yatağın merkezine eşit dağıtmasıdır. Bu sayede hastanın ağrıları biraz olsun azalmaktadır. Visco modelimizde şekil alabilme özelliğine sahiptir. Şilteler arasındaki en kaliteli ve konforlu şilte modelidir. Şilte hasta için oldukça önemli bir parçadır. Fakat hastanın vücudundaki yara oluşumunu engellemek ve terlemeyi önlemek için şilte eksik kalmaktadır. Hastanın yara oluşumunu engellemek ve terlemesini önlemek için havalı yatak kullanmanızı öneririz. Havalı yatak hasta karyolası şiltesiyle beraber kullanılan bir üründür. Hastanız sürekli yatar durumda ise şiltenin yanında havalı yatak da kullanmanızı öneririz.

Emek Yatak Hasta Yatağı Satış ve Kiralama

Emek Yatak firmamız hasta yatağı satış ve kiralama alanında hizmet veren bir firmadır. Hasta yatağı felçli ve yatalak hastaların daha kaliteli ve sağlam bir yatakta yatması için üretilen ve son yıllarda ülkemizde talebi oldukça artan bir yatak çeşididir. Hasta yatakları sayesinde felçli ve yatalak hastalar eskiye göre daha sağlıklı bir tevdi süreci geçirmektedir. Hasta yatakları sayesinde hastalar fiziksel ve psikolojik açıdan da daha sağlıklı ve rahat bir süreç geçirmektedir. Hasta karyolası hem satın alma hem de kiralama yapılabilecek bir karyola türüdür. Kısa süreli ihtiyaçlarınız için kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Sürekli kullanımlarda ise hasta yatağı satın almak daha mantıklı olacaktır.

Hasta Yatağı

Emek Yatak olarak yirmi yılı aşkın süredir bu sektörde hizmet veren bir firmayız. Firma olarak kaliteli ve sağlam hasta yataklarının satış ve kiralamasını yaparız. Satışını ve kiralamasını yaptığımız hasta yatakları elektrikle çalışmaktadır. Elektrikle çalışması sonucu hasta yatakları hareket etme özelliğine sahip olmuştur. Hasta yataklarının bu kadar çok tercih edilme sebeplerinden biri de hareket etme özelliğine sahip olmasıdır. Hareket etmesi hasta yataklarının en önemli özelliklerden biridir. Özellikle felçli ve yatalak hastalar hayatlarının birçoğunu yatakta geçirdiği için hareket eden hasta yatakları onlar için oldukça önem arz etmektedir. Felçli ve yatalak hastalar hareket edebilen hasta yatakları sayesinde daha kolay bir tedavi süreci geçirir.

Hasta Yatağı Kiralama Şartları

Emek sağlık olarak kiralık hasta yataklarını en az iki ay süreyle kiralıyoruz. Kiralama süresi boyunca kiralık hasta yataklarımız garantili olarak hizmetinize sunulur. Hem kiralama da hem de satın almada hasta yatakları sıfır yani hiç kullanılmamış yataklardır. Hasta yatağının yan korkuluk, başlık gibi özel parçaları da bulunmaktadır. Bu parçalar hastanın güvenliği ve konforu için oldukça önemlidir. Hasta yataklarının hareketini sağlayan parça motordur. Bu motor oldukça güçlü olup bazı modelleri iki yüz kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Emek sağlık olarak kaliteli ve sağlam hasta karyolasını siz değerli müşterilerimiz için oldukça ekonomik fiyatlarla ve garantili olarak hizmetinize sunmaktayız.

Hasta Karyolası ve Yatağı Uyumlu Olmalı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön