Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Alezi Nasıl Olmalıdır?

ortopedik yatak hasta karyolasi

Günümüzde hasta bakanların en çok karşılaştığı sorunlardan biri olan, hasta yatağının rahat olması ve temiz olmasıdır. Özellikle yatağa bağlı hastaların, güç gerektiren durumlarla karşılaşılmaması için hasta yatağı konforlu ve rahat olduğu kadar, hastanın hijyeni açısından temiz tutulması da bir o kadar önemlidir.

Hasta Yatağı Nedir? 

Hasta Yatağı, yatanın rahatını sağlayabilecek, yatak yarası denilen yaraların önlenmesi amacıyla, hastaya olduğu kadar, hasta bakanın da rahatı ve kolaylığı için tasarlanmış, kademeli olarak yatış kalkış destekli özel yataklardır. Hasta yatağı kullanan kişinin hayatını oldukça kolaylaştıran fonksiyonları mevcuttur. Hasta karyolası olarak kullanılan diğer çeşidi ise, sadece yatak harici karyola olarak temin edilebilir. Özellikle mekanizması arızalanan ya da eskiyen, yatak alma durumu gerektirmeyen durumlarda sadece karyola tercih edilebilir.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Nereden Temin Edilir? 

Firmamız hasta yatağı imalatı ve hasta yatağı kiralama konusunda profesyonel olarak hizmet vermektedir. Hastanın durumuna göre, tercih etmeniz gereken karyola ve yatak çeşitleri hakkında bilgi almak için, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Temin edilme ve satın alma sürecinden, teslimat ve kuruluma kadar olan süreçte uzman ekibimiz tarafından sizlere yardımcı olunacaktır.

Hasta Yatağı Kullanımı Hakkında 

Hasta Yatağı kullanımı ve kurulumu gayet kolay ve  anlaşılır biçimde tasarlanmıştır. Ebat ve fonksiyonlarına göre hasta yatağı fiyatları değişiklik göstermektedir.

Hasta Yatağı Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Hasta yatağı alırken dikkat edilmesi gereken konular; Yatağın ebatları, yatağın kurulacağı alanın kullanıma uygun olması, hastanın tercih edilen ebatlarda rahat yatabilmesi önemlidir. Tüm yataklarımız birinci kalite malzemeden, gerekli araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda en kaliteli ürünler seçilerek üretilmektedir.

Alez Nedir, Ne İçin ve Nasıl Kullanılır? 

Hasta yatağı kullanımın da temiz tutulması için Alez kullanımı önemlidir. Yatağa bağlı hastalar da, özellikle pamuklu nefes alan kumaşlar tercih edilmesi,hastanın hijyeni açısından önemlidir. Nefes alan kumaşlar, terleme yapmasını önlerken, yatağın yeterli sertlik ya da yumuşaklık da olması da  hastanın rahatı ve yatak yaralarının önlenmesi açısından önemlidir. Duruma göre su geçirmez alez kullanılabilir. Alez yatak koruyucu anlamına gelmektedir. Yatağa çarşaf gibi serilerek, sabitlenebilir lastikleri ile yatağa geçirilir böylece hastanın altından kayması ya da dağılması önlenmiş olur. Olası kazalar da, yatağa bir şeyler dökülmesi veya damlaması esnasında yatağın lekelenmiş olmasını engeller.

Hasta Yatağı Alezi

Günümüz de bir çok hasta bakan hatta profesyonel olarak hasta bakan kurumlar dahil yatak koruyucu alez sayesinde yatağın kullanım ömrünü uzatmaktadırlar. Alez yedekli kullanımda  yıka kurut kısmında hasta bakanın  işini oldukça kolaylaştıran faktörlerden biridir. Yıkama talimatına uygun kullanıldığın da, hiç bir sorun olmadan uzun yıllar kullanmaya müsait materyallerden üretilmekte olup, genelde leke tutmaz kumaştan imal edilmektedir

Alez Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? 

Alez alırken ve seçerken de yatak ölçüleri ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Kumaş seçimi de oldukça önemlidir. Hasta Yatağı ve alez alırken lütfen  bu işi profesyonel olarak yapan kişi ve firmaları tercih ediniz. Devamlı yatan hastanın  cildinin nefes almasını engellemeyecek şekilde tasarlanmış ve üretilmiş ürünleri tercih etmelisiniz. Örneğin piyasa da fazlasıyla alez satılmaktadır, fakat bu no-name yani isimsiz markasız merdiven altı ürünlerin bir çoğu  steril olmayan şartlarda üretildiği gibi  aynı zamanda ilk yıkamadan sonra kumaşı sertleşebilir, çekme sarkma ya da ufalma yapabilir. En önemlisi terleme yapabilir. Yatağa bağlı hastaların, yatak yarası olmamasına çok dikkat edilmelidir. Bunun için hasta yatağı ve yatak koruyucu alez seçimi çok önemlidir. Aksi takdirde olumsuz durumlarla karşı karşıya kalınabilir.

Hasta bakanların oldukça iyi bildiği gerçeklerden birisi de, yatak yaralarının kolay iyileşmediğidir. İşte tam da bu sebeple  firmamız  uzun süren araştırma geliştirme çalışmaları sonucunda ortaya çıkan kaliteli ürünleri ile, tecrübeli ve uzman kişiler tarafından tasarlanmış ürünler ile hizmetinizdedir. Hijyen, güven, kalite ve konfor anlayışla çıkmış olduğumuz gönüllülük esasıyla yaptığımız üretim aşamasında öncelik hasta sağlığı ve rahatıdır. Misyonumuz ve vizyonumuz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla yolumuza devam etmektir.

Firmamız hasta yatağı, hasta karyolası, yatak koruyucu alez alımında, hasta yatağı kiralama hizmeti konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetlerle alakalı, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hasta Yatağı Alezi Nasıl Olmalıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön