skip to Main Content
Hasta Yatağı Bahçelievler

Hasta Yatağı Bahçelievler

Hastanede gerçekleştirilen tedavi tamamlandıktan sonra, iyileşme süreci hastanın yaşadığı duruma bağlı olarak değişebilmektedir. Bazı hastalar çok kısa bir süre içerisinde ayağa kalkarken bazı hastalar içinse uzun bir dönemin geçmesi gerekir. Ancak tam sağlıklı şekilde hem fiziksel hem de ruhsal olarak eski sağlığına hastanın kavuşabilmesi için mutlaka ortak şekilde hasta yatakları değerlendirilmelidir. Tam donanımlı ve sağlam bir iskelet yapısı altında üretimleri gerçekleştirilen fonksiyonel bu ürünler, firmamız çatısı altında hasta yatağı Bahçelievler için çok uygun fiyatlarla güven içerisinde sunulmaktadır. Bölgenin bütün farklı adreslerine profesyonel bir kadromuz ile mobil olarak ürünlerinizi getiriyor, aynı profesyonellik içerisinde montajını da gerçekleştiriyoruz.

Hem elektrikli motor sistemleri hem de diğer donanımlarla rahat bir iyileşme süreci sunan bu ürünler, satın alma ya da hasta yatağı kiralama Bahçelievler adına tercihe göre temin edilebilir.

Eksiksiz donanımı ile kaliteli hasta yatakları

Günümüzde artık hem evlerde hem de bakım evleri ve huzur evlerinde de rahatlıkla hasta yatakları kullanılabilmektedir. Hastanın çok kısa bir süre içerisinde ayağa kalkmasına olanak tanıyan yataklar, eksiksiz bir donanıma sahip olarak fabrikamız bünyesinde üretimden geçmektedir. İstanbul’un bütün farklı semtlerinde olduğu gibi hasta yatağı Bahçelievler ilçesi adına da güvenle sunulmaktadır. Özellikle profesyonel bir anlayış içerisinde montajı gerçekleştiren elektrikli motor sistemleri, farklı hareket etme yeteneği ile gün içindeki aktivitelere olanak tanır. Oturur pozisyona getirilen bu yataklar, güven içerisinde ilaç ile yemek saatlerinin değerlendirilmesine fırsat vermektedir. İster satın alma ister hasta yatağı kiralama Bahçelievler adına tercih edildiği andan itibaren, motor sistemleri tam donanımlı şekilde bu yataklar sizlere sunulmaktadır.

Farklı donanımları ile hasta yatağı çeşitleri

Özellikle yataklar elektrikli motor sistemlerinin yanı sıra, sağladığı birçok değişik donanımı ile günlük aktivitelerin rahatlıkla gerçekleşmesine imkan tanımaktadır. Özellikle serum askısı ve yemek masası gibi olanaklar, hastanın bakımında büyük bir önem taşımaktadır. Diğer yandan sadece fiziksel değil ruhsal açıdan da hastanın her daim zinde kalabilmesi sağlanır. 360 derece dönebilen tekerlekler sağlam yapısı ile yatakların her yere taşınmasına fırsat verir. Bu konuda hasta yatağı Bahçelievler için çok uygun fiyatlarla güven içerisinde temin edilmekte ve ulaştırılmaktadır.

Sağlam yapısıyla güven içerisinde kullanım imkanı

İster kısa dönem ister uzun dönem adına bu kaliteli yatak çeşitlerini sağlam iskelet yapısı ile güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Alüminyum profilden hazırlanmış yan korkuluklar, kilitlenebilir tekerlekler ve motorlu sistemler sayesinde, hasta yatağı kiralama Bahçelievler adına fabrikadan üretimle doğrudan halka sunum eşliğinde sizlere ulaştırmaktan gurur duyarız.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.