Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Çeşitlerinde İndirim

bakteri tutmaz yuzeye sahip hasta yataklari

Uzun süreli veya belirli bir süre yatmak zorunda kalan hastalar için daha rahat, konforlu ve güvenli hasta yataklarına sahip olabilirsiniz. Yatakları sadece satın almak yerine kiralama imkanı da bulunmaktadır. Kiralamak için belirli bir gün, hafta veya ay sınırlaması bulunmuyor. Doktorun önerdiği istirahat süresince kiralamak da mümkün. Ayrıca kiralama yapmak isteyen hastalar veya hasta yakınları için yataklar talep ettikleri yere firma personelince getirilerek monte edilmekte. Bu avantajı sayesinde sadece telefonla yatak siparişi verebilir ve hemen hasta yatağı kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta Yataklarındaki İndirimlerden Yararlanın

Her özellik için farklı fiyatlandırmalar olsa da, hasta-yataklari.com hasta ve hasta yakınları için hem indirim, hem de ödeme kolaylığı sağlıyor. Birçok hasta yatağı satan firma yatak haricindeki bazı ekipmanlar için ayrıca ücretlendirme yapmaktadır. Zaten belirli bir tedavi süreci ve masrafı yapan hastalar ve hasta yakınları için her bir parça malzemenin kıymeti bulunuyor. Hasta karyolanızı ve yatağınızı hasta-yataklari.com adresinden sipariş ettiğinizde ortopedik yatağın şiltesi, serum için askı ve kumanda pilleri gibi yan aparatlar ücretsiz olarak yatağınızla birlikte teslim ediliyor. Firma, satışını veya kiralamasını yaptığı tüm yatakların ses çıkarmaması için plastik tekerlek kullanıyor. Aynı zamanda farklı zeminlerde kolay çekilebilir ve yer değiştirilebilir olması için gerekli hassasiyet yataklarda gösterilmiş.

İndirimli Hasta Yatağı

Yatak Satın Alırken ve Kiralarken Yetkili Firmaları Tercih Edin

Her medikal ürünlerde olduğu gibi hasta yatağı da hasta sağlığı açısından önemli bir unsurdur. Kullanılan malzemelerin kalitesi ve sağlıklı ürünlerden oluşması birinci seçenek olmalıdır. Yatakların hava alan sistemlere sahip olması, korkulukların güçlendirilmiş malzemelerden imal edilmesi, garanti, bakım onarım gibi işlemler için doğrudan yetkili firmalardan alışveriş ve kiralama yapılması önem kazanıyor. Korsan olarak aracı firmaların satmaya veya kiralamaya çalıştığı yataklardan kaçınmak gerekiyor.

Hasta Yatağı Nasıl Olmalıdır?

Öncelikle hastanın tedavi sürecine uygun bir yatak olması gerekir. Yatak özellikleri hastaneden taburcu olmadan önce doktorla görüşülmeli ve nasıl bir yatak ihtiyacının olduğu öğrenilmelidir. Çünkü yatakların ayaklardan, belden veya baştan kaldırılabilmesi, motorlu olması, yemek için uzanabilir sehpasının olması ve kumanda gibi özellikleri bulunuyor.

  • Hasta ve bakıcı için kullanım kolaylığı olmalıdır.
  • Güvenlik için gerekli tüm ekipmanları monte edilmiş olmalıdır.
  • Ortopedik ve bası yarasına yol açmayacak yataklar kullanılmalıdır.
  • Kolay temizlenebilir özellikte baş ayak setleri ve korkulukları olmalıdır.
  • Kolayca yeri değişimini sağlayan tekerleklere sahip olmalıdır.

Nakliye ve Yerinde Kurulum Hizmeti

En büyük kolaylıklardan biri, hastaları için endişe duyan ailelerin ve hasta yakınlarının bir an önce sağlıklı bir yatağa kavuşmalarıdır. Bunun için nereden ve nasıl alınacağı, nasıl kurulumunun yapılacağı sorun olmaktadır. Hastalık ve tedavi sürecini çok iyi anlayan firma yetkilileri, hasta yakınlarının bu endişelerini gidermek için her türlü hizmeti veriyor. Öncelikle nasıl bir yatak almanız gerektiği konusunda sizi bilgilendiren müşteri hizmetleri, satın almak veya kiralamak istediğiniz modeli kedi araçları ile ister evinize, isterseniz hastaneye getiriyor. Hasta sırtında ve bacaklarda herhangi bir yara oluşmaması için gerekli özelliklere sahip yatakları, karyola ile birlikte kurarak size teslim ediyor. Bu yatak kiralama veya satın alma ücretinden başka hiçbir şekilde ek maliyet çıkarılmıyor.

Hasta Yatağı Çeşitlerinde İndirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön