Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

ev tipi hasta yataklari 8

Hasta yatağı alırken, profesyonel hizmet sunan firmaların tercih edilmesi, önem taşır. Yatak alırken, hastanın yatma süresi ve hastalığın özellikleri önem taşır. Hastalığın iyileşme sürecinde, serum ve lazımlık gibi aparatların yatağa monte edilmesi gerekebilir. Buna olanak sağlayan hasta yataklarının alınması gerekecektir. Hasta yatağı alırken, yatağın yapıldığı malzemenin kalitesi de önem taşıyan hususlar arasındadır. Hasta yataklarında kullanılan malzeme, paslanmaz yapıda olmalıdır. Dayanıklı malzeme kullanımı da önem taşıyan hususlar arasındadır.

Hasta Yatağı Almak İsteyenler İçin Farklı Alternatifler

Hasta yatağı almak isteyenler için farklı alternatifler de tercih edilebilir. Şayet yatan hastanın iyileşme süresi kısa ise bu durumda tercih edilecek yöntem, kiralama hizmetidir. Firmamız hasta yataklarında kiralama hizmeti de sunmaktadır.

Hasta Yatakları İstanbul

Hasta yatağı kiralama hizmeti, oldukça talep görmektedir. Hasta yatağı satışlarından istenen rakamlara nazaran, oldukça uygun maliyetlerdedir. Hasta yatağı kiralayacak kişiler, kiraladıkları yatakları temiz olarak teslim alacaklardır. Her türlü bakımı ve hijyenik koşulları sağlanmış olarak teslim almış olacaklardır. Hasta yataklarının satışında sunulan her türlü hizmet, hasta yatağı kiralama hizmetinde de sunulacaktır. Bu nedenle, pek çok kişi firmamızın sunduğu kiralama hizmetine yönelmektedir. Hasta yatağı fiyatları ve kiralama ücretleri İstanbul ilimizde 300 TL den başlayarak 6500 TL ye kadar çıkmaktadır.

Hasta Yatağı Modellerinde Farklı Fiyatlar

Hasta karyolası almak isteyenler için, sektör bazında en farklı tasarımları firmamız sunacaktır. Hasta yataklarında şık ve farklı tasarımlar için, firmamızın ziyaret edilmesi önerilir. Hasta yataklarındaki her türlü konfor, zevkli tasarımlarla da birleşince ortaya çok şık modeller çıkmaktadır. Hastanın fiziksel rahatlığı kadar, ruhsal rahatlığı da önem taşımaktadır. Hastaların kendilerini, mutlu ve huzurlu hissetmeleri, hastalık süresini daha çok atlatmalarına neden olacaktır. Hastaların en çok talep ettikleri hasta karyolalarının başında, ahşap görünümlü olanları gelmektedir. Ahşap tasarımlı yatak karyolaları hem sevimli hem de şık tasarımlardır. Kişiyi kendi evinde, yatağında yatıyor hissi uyandırması nedeniyle, bu tasarımlara olan talebi arttırmıştır. Hasta yatağı fiyat konusunda firmamız müşterilerine gereken kolaylığı sağlamaktadır.

Hastalar İçin Yatak Seçiminin Önemi

Bazı hastalar için, yatak seçimi oldukça önem taşır. Özellikle yaşlı hastalar, küçük çocuklar ve uzun süre yatan hastalar bu kategoride yer alırlar. Yaşlı hastalar için seçilecek hasta yatağı mutlaka, havalı hasta yatağı olmalıdır. Havalı hasta yataklarının en önemli özelliği, hava kanalları sayesinde sürekli bir hava akışının sağlanmasıdır. Bu durum, yatan hastaların kan akış hızları için önem taşır. Havalı hasta yataklarında öne çıkan rahatlık, ortopedik olmasından ve özel sünger kullanımından da ileri gelmektedir. Havalı hasta yatakları hem sağlıklı tasarımları hem de anti bakteriyel ve rahat özellikleri ile tercih edilirler. Uzun süreli yatan hastalarda en çok gözlemlenen şikâyet, sürekli yatmaya bağlı olarak, ciltte yara açılmasıdır. Ciltlerinde yara açılan hastaların pek çoğu, ileri yaş grubuna bağlı hastalardır. Bu hastalar, yaşın getirdiği deride incelme özelliğine bağlı olarak, cilt yaralarına maruz kalmaktadır. Bu durumun önüne geçmek için tercih edilecek yöntem, havalı hasta yatağı seçimidir. Havalı hasta yatağı fiyatları, ürünün yerli veya ithal olmasına göre değişiklikler gösterir.

Hasta Yatağı Alırken Kaliteyi Uygun Fiyatla Temin Etmenin Önemi

Hasta yatağı fiyatı, hasta yatağı satışı yapan firmalarda farklı rakamlarda yer almaktadır. Burada dikkat edilecek husus, kaliteli ürünün, en uygun fiyata temin edilmesidir. Bunun için, hasta yatağı alacak kişilerin sektör bazında fiyat araştırması yapması ve kaliteli ürünlerin karşılaştırılmasıdır. Hasta yataklarında sunulan hizmete karşılık istenen fiyat, diğer firmalara nazaran oldukça ekonomiktir. Bu husus, tercih edilmemiz için önemli bir kriterdir.

Hasta Yataklarında Herkese Uygun Fiyatlar

Hasta yatağı satışı yapan firmamızda herkes için uygun çözümler bulunur. Her hasta için gerekli olan yatak özelliği farklıdır. Hasta yataklarındaki iki, üç ve dört motor özelliği kullanım rahatı sunacaktır. Hasta yataklarında kumanda sistemi mevcuttur. Oturur pozisyonda bile farklı açılara ayarlanma özelliği sunması, hasta için büyük konfor yaratacaktır. Hasta yataklarında, yan korkuluklar, yatan hastanın emniyeti için oldukça önemlidir.

Hasta Yatağı Satışında Kurulum ve Teknik Servis Hizmeti

Firmamız, hasta yatağı satışında kurulum ve teknik destek hizmeti sunacaktır. Hasta yataklarında, her gün ve her saat teknik destek ekibimiz yardımcı olacaktır. Şikayet olan bölgeye ulaşım da kısa süreler içerisinde gerçekleşmektedir. Hastanın bulunduğu bölgede hasta yatağının kurulumu da bünyemizde çalışan personellerimiz tarafından sağlanır. Hasta yataklarında, kurulum ve teknik servis konularında, her türlü ilgi ve titizlik üst seviyededir. Hasta yatağı almak isteyenlere, kaliteli ve güvenli hizmet için firmamız önerilmektedir.

Başa dön