Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Gaziosmanpaşa

hastalik surecini kisaltan hasta yataklari

Farklı sebeplerden dolayı bakıma ihtiyaç duyan hastalar için, mutlaka sağlıklı şekilde ayağa kalkabilmesi adına doğru araç gereçler gerekmektedir. Özellikle bu konuda hasta yatağı çeşitleri büyük bir önem taşıyor. Üzerine montajı gerçekleştirilen, farklı olanaklara sahip özellikler hem fiziksel hem de ruhsal olarak hastaların kısa süre içerisinde iyileşmesine olanak tanımaktadır. Üstelik satın alma ya da kiralama fırsatları sayesinde, kısa süreli bakımı yapılması gereken hastalar ile birlikte; yaşlılar ve felçli hastalar için de alternatifler değerlendirilebilir. Günümüzde hastanelerde ve huzur evleri ile bakım evlerinin yanı sıra, özellikle evlerde hasta yatakları yoğun şekilde değerlendirilmektedir. İyileşme sürecini daha hızlı bir seviyeye taşıyan ve bakıcıların da kolaylıkla hastalarla ilgilenmesine fırsat veren yataklar, şimdi bu kaliteli firma bünyesinde güven içerisinde sipariş verilebilir. Tamamen fabrika çıkışlı birbirinden kaliteli hasta yatağı Gaziosmanpaşa bölgesi adına, çok uygun fiyatlarla satın alma ve kiralama seçenekleri dahilinde sunulmaktadır.

Motor sistemleri ile kaliteli hasta yatakları

Çok uygun fiyatlarla elde edilebilecek olan ve farklı alternatifleri yanında getiren hasta yatakları için hemen site üzerinden iletişim kurulabilir. Üretim hattından adrese getirme ve montajına kadar uzman bir kadro ile gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde, sizin tek yapmanız gereken hastanızın en kısa zamanda ayağa kalkmasına yardımcı olmaktır. Özellikle hasta yataklarının üzerine profesyonel bir çerçevede montajı gerçekleştirilen motor sistemleri büyük bir önem taşımaktadır. 2 veya 3 ve 4 motor sayılarına bağlı olarak hasta yataklarına montajı yapılan bu sistemler, gün içerisinde hastaların gerçekleştirmesi gerektiği aktiviteleri rahatlıkla yerine getirmesine fırsat vermektedir.

Bunlar içerisinde özellikle ilaç ve yemek saatleri tam zamanında keyifle hastalara verilebilir. Ayak ve başka bölgesinden hareket yeteneği sayesinde, manuel ya da uzaktan kumanda eşliğinde yataklar oturur pozisyona getirilebilir. Bu da hastanın ayrıca günlük olarak televizyon seyretme ya da kitap okuma gibi farklı aktiviteleri gerçekleştirmesine fırsat vermektedir. Tabii asansör sistemlerini de unutmamak gerekir. Aşağı ve yukarı hareket yetenekleri sayesinde hastanın gün içerisinde ayağa kalkmasına ve yürümesine fırsat sunar. Tabii bakıcıların da fazla eğilmesine gerek olmadan, rahatlıkla günlük bakımın yapılmasına olanak verilmektedir.

Farklı özellikleri ile hasta yatakları

Motor sistemlerinin yanı sıra hasta yatakları, birçok özel avantajları sayesinde de hastaların gün içerisinde rahatça günlük aktivitelerini gerçekleştirmesine fırsat vermektedir. Bu bağlamda özellikle dört farklı noktasındaki serum askısı ve yemek masası büyük bir rahatlık sunmaktadır. Ayrıca sağlam ve 360 derece dönüş yapan ayak tekerlekleri sayesinde, yataklar arzu edilen bütün değişik odalara kolayca taşınabilir. Tabii güçlü bir Alüminyum-demir tasarımı altında hazırlanan yan korkuluklar ise, hastanın düşmesine engel olarak rahatça uyumasına ve dinlenmesine fırsat verir.

Gaziosmanpaşa için güvenle kullanılabilecek hasta yatakları

Gaziosmanpaşa bölgesi adına bütün farklı adreslere söz verilen zaman içerisinde ulaştırılan ve çok uygun fiyatları olan birbirinden farklı özellikteki hasta yatakları, bu kaliteli firma üzerinden güvenle sipariş verilebilir. Firma portföyünde bulunan kendi imalatı yatak çeşitleri, hastaneden çıkmış ve mutlaka düzgün bir bakıma ihtiyacı olan hastalarınız adına; tüm özel olanakları sunmaktadır. Değişik özelliklerine bağlı olarak ve kullanım süresine göre kiralama ve satın alma opsiyonlarını değerlendirebilir, yakınlarınızın kısa süre içerisinde ayağa kalkmasına fırsat tanıyabilirsiniz.

Hasta Yatağı Gaziosmanpaşa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön