Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Hakkında Bilgi

rahat ve konforlu hasta yataklari

Her geçen gün gelişimlerini sürdüren ve farklı özellikleri kapsamında seçim yapılarak satın alınan birbirinden değişik hasta yatağı modelleri, bu özellikleri altında farklı fiyatlar ile satın alınabilmektedir. Üstelik artık sadece satın alma değil aynı zamanda kiralama sistemi sayesinde de herkes bütçesine uygun bir şekilde hasta yatakları arasından bir tercih yapmak suretiyle farklı yerlerde hastalar için güzel bir bakım imkânı elde edebilmektedir. Bunlar içerisinde hasta yatakları dendiği zaman hiç şüphesiz farklı avantajlarından bahsetmek gerekir.

Günümüzde en fazla her ne kadar hastanelerde kullanılsa da yine de yaşlılar için huzur evleri ile birlikte bakıma muhtaç insanlar adına bakım evlerinde ve günümüzde artık en çok da evlerde insanlar sevdiklerine rahat bir şekilde bakma şansını elde edebilmektedir.

Farklı özellikleri altında hasta yatağı modelleri

Bu konuda birçok değişik hasta yatağı çeşitleri adına öncelikle hastaların durumlarına göre özelliklerinden bahsetmek daha doğru olur. Örneğin felçli hastalar için daha kapsamlı modeller ön plana çıkarılmakta ve kaliteli bir malzeme yapısı altında fabrikasyon bir üretim şeklinde piyasaya sunulmaktadır. Üzerine eklenen özellikler kapsamında en fazla tercih edilenler lavabo seçenekleri ile birlikte WC tasarımı ve aynı zamanda çağrı düğmesi sayesinde bakıcıları çağrıma olanaklıdır. Tabii bu konuda her ne kadar fiyatları da özelliklerine göre değişse de yine de felçli hastalar ile birlikte yatalak insanlar ya da ve hareket edemeyen yaşlar için bu hasta yatakları büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Farklı eklemeleri altında hasta yatak çeşitleri

Birbirinden değişik hasta yatağı modelleri özellikle eklemeleri sayesinde büyük bir avantaj vermektedir. Bu eklemeler arasında en başta sağlam bir yapıya sahip olan tekerleklerinden bahsetmek gerekir. Bu şekilde hastalar ayağa kaldırılmadan veya başka bir yatağa geçirilmeden rahatlıkla değişik bir odaya götürülebilmektedir. Bunlara artı olarak serum askısı ile birlikte yemek masası ve yan korkulukları da eklenebilir.

Tabii tüm bunların ötesinde hiç şüphesiz hasta yatakları adına en büyük özellik olarak değişik motor sistemleri söylenmelidir. Ayak bölümü ile birlikte sırt kısmından farklı açılarda hareket yeteneği sayesinde hastalar günlük yapılması gerekenler rahatça gerçekleştirebilmektedir.

Hasta Yatağı Hakkında Bilgi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön