Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

HASTA YATAĞI HASTA KARYOLASI HAVALI HASTA YATAKLARI

kiralik havali hasta yataklari

Hastalık hepimizin yaşadığı zorlu bir süreçtir. Doktorun tavsiyelerine uymak ve dinlenmek bu süreçte çok önemlidir. Bu süreçte sağlıklı ve kişiye uygun bir yatağın tercih edilmesi iyileşme süresini daha kısa bir zaman dilimine çektiği için oldukça önem taşımaktadır. Sağlıklı bir uyku için de doğru yatak seçmek gerekmektedir. Buna paralel olarak da yatak fiyatları belirlemek gerekmektedir. Bütçenizi zorlamayacak ama bir o kadar da kaliteli olan yatakları temin etmek mümkün olabilmektedir. Hasta yatağı kiralama İstanbul firması olarak hastalarımızın uygunluğuna göre kaliteli yataklarımızı mağazamızda sizlerin beğenisine sunmaya devam etmekteyiz.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları Ve Özellikleri

Hasta yatağı kiralama bütçe açısından önemlidir. Satım alım işlemine göre yatak kiralamak daha uygundur. Nerede ise yarı yarıya fiyatta düşme söz konusu olmaktadır. Yataklar şişme yatak, havalı yatak, asansör özellikli yatak, otomatik yatak gibi pek çok kategoriye ayrılabilmektedir. Yatak özellikleri konusunda tercihi yapmak adına ürünler ile ilgili minik bir araştırma yapmak yeterli olacaktır. Özellikle hasta yatağı kiralama fiyatları İstanbul bölge olarak ürün çeşitliliği açısından çok zengin bir bölgedir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları Tercihi Yatak Seçiminde Önemli Midir?

Hasta yatağı kiralama fiyatları İstanbul yatak alırken ne istediğinize göre araştırılması gereken araştırılması gereken konulardan biridir. Bu aşamada önemli olan bir konu ise fiyat içeriğinden ziyade yatağın hastanın durumuna göre olmasıdır. Elbette yatak fiyatının bütçeyi zorlamaması önemlidir. Ancak çok düşük fiyata alınan yataklar fayda sağlamak yerine zarar vermektedir.  Yatak seçiminden önce ilk tercih edilecek konu yatağın hastaya uygun olmasıdır. Hasta yatağı kullanımı hastanın rahat bir uyku ve rahat bir dinlenme süreci yaşamasında çok önemlidir. Özellikle yatağa bağlı yaşayan hastalar için uygun olarak yapılmış olan ürünler hasta kas yapısı için çok önemlidir. Bu tür yataklar hasta kişinin daha rahat etmesini sağlamaktadır. Yatalak olan hastaların daha hızlı iyileşmesine katkı sağlayacaktır. Yatalak olan hastalar sürekli yatmaya bağlı olarak ağrı ve acı duyabilmektedir. Bu tür yatak seçimleri ise hasta olan kişinin ağrısını azaltarak rahat etmesine yardım edecektir.

Ev Tipi Hasta Yatağı

Hasta yatakları tercihi hasta yakını için önem taşımaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyatları İstanbul seçeneklerinde ne istediğini bilmek doğru tercih etmede oldukça etkendir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İstanbul Ve Çeşitleri

Hasta yataklarında rahatlık önemlidir. Bunun yanı sıra kolay kullanım da hem zamandan hem de gün içinde rahat çalışmadan dolayı artı değer kazandıran bir durum olmaktadır. Hasta yataklarının dizaynı hastaların rahat etmesine yönelik olmalıdır.  Firmamızda pek çok hasta yatağı tercih edecek olan kişilerin aradığı yatak özelliklerine göre olmaktadır. Özellikle yatalak hastalar için en çok kullanılan havalı ve baklava modelli yataklarımız en sık öneride bulunduğumuz özellikte olan yataklarımızdır. Havalı yataklar yatalak olan hastalarda bası yarasını en aza indirmeye yardımcı olan özellikte dizayn edilmiştir. Hasta yatağı kiralama fiyatları İstanbul bölgesinde müşterilerimizin talebine çeşitliliğimizi arttırmaya devam etmeyiz.

Hasta Yatağı Kiralama Ve Yatak Kullanımı

Hasta yataklarının kullanımı oldukça kolaydır. Yataklar teknolojik bir sistem üzerine kurulduğu için rahat hareket kabiliyeti, kumanda ve düğme sistemine göre çalışma özelliği gibi rahat kontrol etme özelliğine sahiptir. Bu durum hem hasta yakını için hem de hastanın kendisi için yatağın kolay kullanımında etkendir. Yatak alırken yatağın nasıl kullanılacağını firma yetkililerinden detaylı bir şekilde öğrenmek işinizi daha da kolaylaştıracak bir seçim olacaktır.

Ev İçerisinde Kullanılan Hasta Yatağı Kiralama Fiyat Seçenekleri

Evde bakımı yapılan hastalar için yatak seçimi özenli bir şekilde yapılmalıdır. Yatağa bağlı olan hastalarda sıradan bir yatak ile bakım doğru bir tercih olmayacaktır. Bu nedenle ev konforunda kullanılan hasta yatağı kullanımı bu anlamda önemlidir. Ev tipi yataklar hem hasta için hem de evde hastaya refakat edecek kişi için doğru bir tercih olacaktır. Yatalak hastalar için dizayn edilmiş olan bu yataklar kolaylık sağladığı gibi hastanın yaşam kalitesinde de ciddi bir artış sağlamaktadır. Hasta yatağı fiyatları ve diğer yatak çeşitleri fiyatları konusunda bizden bilgi alabilir ve detaylı olarak yatak çeşitlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Tüm hasta yatağı kiralama fiyatları İstanbul tercihi konusunda da firmamız ile bağlantıya geçebilir yatak kiralayabilir ve ekonomik anlamda bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Havalı Hasta Yatağı Fiyatları

Havalı hasta yatağı fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.  Ancak her bütçeye hitap etmesi açısından hasta yatağı satan firmalar, hasta yatağı kiralama hizmetleri sunarak hasta yataklarını daha ekonomik hale getirmiştir. Hastanın konforunu ve güvenliğini sağlayan bir tasarıma sahip olduğundan dolayı havalı hata yataklarına rağbet çoktur. Hastanın tedavi sürecinde yanında olacak kişilerde göz önünde bulundurularak, üretilen hasta karyolaları da havalı hasta yatağının önemli bir parçasıdır. Aynı zamanda havalı hasta yatakları yalnızca hastaya değil, aynı zamanda basta bakıcısına ya da refakatçisine de büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle havalı hasta yatağı seçimi de çok önemli bir konu olmaktadır. Ancak havalı hasta yatağı seçimleri doktor ile iş birliği içerisinde olup, hasta için en ideal havalı hasta yatağını seçmek daha doğru olmaktadır.

Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Havalı hasta yatağı fiyatları yanı sıra bu yatağın özellikleri de çok sık merak edilen konular arasında yer almaktadır. Havalı yataklar felçli vs. sürekli yatmak zorunda kalan hastalar için özel olarak tasarlanmış elektrikli sistemlerdir. Havalı yatak sistemleri istenilen ısıyı otomatik olarak dengeler ve vücudun her yerine eşit aralıklar ile havlı dağılımı verir. Hareketsiz hastalar ya da hareket etme kabiliyeti kısıtlı olan hastalar için üretilen havalı hasta yataklarının büyük bir kısmı pozisyon sağlayabilen niteliklere sahiptir.

Havalı Hasta Yatağı

Havlı Hasta Yatağı Özellikleri

Havalı hasta yatağı hastanın iskelet yapısına uygun farklı bölgelerden oluşmaktadır. Yatağın bölmeleri hava ile şişirildiğinden dolayı havalı hasta yatağı adını almıştır.  Hava akışlı yatak olarak da isimlendirilen bu yatakları gelen özellikleri şu şekildedir;

  • Kolay temizlenebilirdir. Temiz beyaz bezle sabunlu ılık su ile silinerek kolaylıkla temizlenebilir.
  • Hastayı nemden korurlar.
  • Kılıfları çıkartılabilirdir.
  • Hastanın yatış sırasında kaymasın ya da düşmesini engeller.
  • Yastık sistemi güçlü masaj etkisine sahiptir beraberinde kullanılacak ekipmanlar için bölmelere sahiptir.
  • İdeal hava akşını sağlamak için birden fazla bölmeye sahiptir.

İki parçadan oluşan ve bu halde satılan havalı hasta yataklarını şişirmek için şişme aparatı ve motoru ile kullanımınıza sunulmaktadır. Hastanın yatış pozisyonuna uygun hale getirmek için şişirme aparatı ile saniyeler içinde şişirip hazırlayacağınız bu yatakların kullanım ömrü de oldukça uzun zamanlıdır.

Havalı Yatak Çeşitleri Nelerdir?

Günümüzde 3 tip havalı hasta yatağı çeşidi vardır. Bunlar baklava tipi havalı yatak, boru tipi havalı yatak ve pozisyon aldıran havalı yatak diye isimlendirilmektedir.

Baklava Tipi Havalı Yataklar

Baklava tipi havalı yatakları baklava dilimi hava kanalları ile tasarlanmıştır. Hastaya doğal masaj etkisi veren gözeneklere sahip olması sayesinde yatış sırasında vücudun ısı dengesini de korunmaktadır. Hastanın her yönü ile rahat edebilmesi için özel olarak taşlanan baklava tipi havalı hasta yatakları yatış sırasında hastanın vücudu hava almakta ve bu sayede vücutta bası yarası gibi sorunlar meydana gelmemektedir.

Boru Tipi Havalı Hasta Yatakları

Hava kanalları birbirine paralel boru şeklinde tasarlanan boru tipi hasta yatakları kendi aralarında A+B ve A+B+C şeklinde iki guruba ayrılmaktadır. En çok tercih edilen türü is A+B+C havalı hasta yatağıdır.  Aynı zamanda vanilasyon özellikli hasta yatağı çeşidi de bulunmaktadır. Bu yatak da hastanın yattığı bölgeye üfleme etkisi yaparak hastanın yatış sırasında, terlemesini engelleyip, vücudun yatak ile temas eden bölgelerde yara oluşmasını engeller. A+B+C boru tipi havalı yataklar da 4. derece yarayı iyileştirme kapasitesine sahiptir.

Pozisyon Veren Havalı Hasta Yatağı

Pozisyon Veren Havalı Hasta Yatakları

Sürekli yatmak zorunda kalan hastalar ve felçli hastaların oturup doğrultup kaldırmak ya da sağa sola çevirmek oldukça güçtür.  İşte pozisyon veren havalı hasta yatakları tüm bunları insan gücü olmadan tek kumanda ile yapmaktadır. Hastanın kendisi ya da hasta bakıcısı hiç kimseye ihtiyaç duymadan istediği zaman tek kumanda ile kendini istediği pozisyon getirebilmektedir. Bası yaralarını bile iyileştiren pozisyon veren havalı havalı hasta yatağı fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olmaktadır.

Havalı Hasta Yatağını Nasıl Satın Alabilirim?

Havalı hasta yatağı fiyatları ve satın alma işlemleri için kurumsal firmamızla iletişim sağlamanız yeterli olacaktır. Firmamız bünyesinde her tip havalı hasta yatağı ve ekipmanları uygun fiyatlar ile sizlerin kullanımına sunuluyor. İhtiyacına uygun hasta yatağı çeşitlerini firmamız bünyesinden ister kiralama isterseniz de satın alma seçenekleri ile temin edebilirsiniz.

Yatalak Hasta Yatağı

Yatalak hasta yatağı ya da pozisyon veren havalı hasta yatakları hastaya üst düzey konfor sağlayan ve hastanın ihtiyaç duyduğundan hiçbir kimsenin yardımı olmadan oturabilir pozisyona getirip sağa sola döndürebilen bir sisteme sahiptir. Hem yatmakta olan hastanın bakımı hem de hasta bakıcısının işlerini hafifleten bu yataklar aynı zamanda hasta da oluşan 4.derece yarayı bile kısa zamanda yok edip, yara oluşumunu engellemektedir.  Bunu dışında lazımlıklı, lazımlıksız, korkuluklu ve korkuluksuz olmak üzere farklı türlerde yatalak hasta yatağı mevcuttur.

Pozisyon Veren Havalı Yataklar

Yatalak hasta yatağı arısında yer alan pozisyon veren havalı hasta yatağı ileri teknoloji ile tasarlanarak imal edilmektedir. Bu yatakları amacı yatmak zorunda olan hastayı insan gücü olmadan, belli açılarda sağa sola dönebilmesini sağlayıp, bu sayede hastanın vücudunda yara ve ağrıların oluşmasını engelleyerek rahat ve güvenli bir yatış imkânı sunmaktır.

Yatalak Hasta Yatakları Özellikleri

Yatalak hasta yatağı sürekli yatmak zorunda klana hastalar için özel olarak üretilen ve hareket edebilen tasarıma sahiptir.  Son dönemlerde ülkemizde çok sık bir şekilde kullanılan yatalak hasta yatakları tercih edilmesindeki en önemli sebep hareket edebilme özelliğine sahip olmasıdır. Karyolası ile satın alnına ya da kiralanan hasta yatakları hastaya bütün gün üst düzey konfor sağlar ve hastanın tedavi sürecine büyük katkı sunar. Tek bir kumanda ile hareket edebildiğinden dolayı hasta oturma pozisyona gelerek yeme vs. ihtiyaçlarını rahatlıkla giderir ve sırtı veya vücudunda istemeyen ağrılar oluştuğunda da sağa sola dönerek, vücudunu dinlendirme imkânı bulabilirler.

Korkuluklu Yatalak Hasta Yatağı

Yatalak hasta yatağı çeşitleri arasında yer alan korkuluklu havalı hasta yatağı, yatalak hastaları boyunda ağı tarafı tutmadığından dolayı yatarken düşebiliyorlar. Hastaların düşmesini engellemek ve güvenliğini sağlamak için yatalak hasta yatakların büyük bir bölümünde korkuluklar bulunmaktadır.

Yatalak Hasta Yatağı Sistemi

Yatalak hastalar için özel olarak üretilen hasta yatakları, hastanın pozisyon almasını sağlayan özel mekanizma ve motora sahiptir. Elektrik ile çalışan motor, yatağı tek tıkla istenilen pozisyona gidererek, zorluk çekmeden hastanızın ihtiyaçlarınız giderme imkânı bulunur. Modeline göre motor sayısına sahip olan bu yatakların bir diğer özelliği ise lazımlıklı olmasıdır.

Yatalak Hasta Yatağı

Lazımlıklı Yatalak Hasta Yatağı ve Karyolası

Yatalak hastaya bakmak oldukça güçtür. Özellikle tuvalet ihtiyaçları giderememeleri hasta bakıcının işini daha da zor hale getirmektedir. Lazımlıklı yatalak hasta yatağı ve karyolası bu açıdan hem hastaya hem de hasta bakıcısına büyük kolaylık oluyor. Çünkü yatağın tam orta kısmında bulunan açık bölme sayesinde hastanız tuvalet ihtiyacını rahat ve güvenli bir şekilde giderme olanağı bulunuyor. Yatağın ortasındaki bölme yıkanıp temizlenebilir özelliğine sahip olduğundan dolayı ortam koku yaymıyor hasta tuvalet ihtiyacını giderdikten hemen sonra bölmeyi çıkartıp yıkayarak temizleyip ve sonra tekrar yerine takabilirsiniz. Ayrıca lazımlıklı yataklara ek olarak, lavabo ve çağrı düğmesi gibi alternatifler de eklenebilmektedir.  Bu sayede gün içinde hastalar ihtiyaç duyduğu her anda bakıcısından yardım isteme imkanı bulmaktadır.

Yatalak hasta Yatağı Sistemi Nasıl İşler?

Felçli hastalar için özel olarak üretilen pozisyon veren hasta yataklarını hareket etmesini sağlayan parça yatağın karyolasında takılı olan motordur. Elektrik sistemi ile tasarlanan bu motor sayesinde hastanızın ihtiyaçlarını tek bir düğme ile giderebileceksiniz.  Yatağı modeline göre farklı sayıda motora sahip olan motorlu hasta yatakları, hastanızı yatağında 90 drece açıya kadar, oturma pozisyonuna getirebiliyor. 90 ile 190 cm arasında değişen ölçülere sahip olan bu hasta yataklarını evinizde ve istediğiniz her yerde güvenle kullanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Yatalak Hasta Yatağı Fiyatları ve Satın Alma işlemleri

Yatalak hasta yatağı fiyatları ve satın alma işlemleri için kurumsal firmamızın satış uzmanları ile iletişim sağlamanız yeterli olacaktır. Her ihtiyaca uygun hasta yatağı ve medikal ürünlerinin satışını yapan kurumsal firmamız, vermiş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde medikal sektörünün lider firmalarından birisidir. Hastanızın ihtiyaçlarına yönelik uygun yatak modellerini uygun fiyatlar ile kullanımınıza sunan firmamızı, kiralama seçenekleri ile de kısa dönemli hasta yatağı ihtiyaçlarınızı ekonomik olarak giderebilme imkânı sunuyor. Firmamız bünyesinde yer alan bütün hasta yatağı çeşitleri ileri teknolojinin imkânları kullanılarak profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanıp, kaliteli malzemeler ile üretilip, sizlere sunulmaktadır.

HASTA YATAĞI HASTA KARYOLASI HAVALI HASTA YATAKLARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön