Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı İle Sağlanan Konfor

ortopedik yatak hasta karyolasi

Hasta yatağı uzun ya da kısa süreli yatağa bağlı kalacak hastalar için kullanılan özel yataklara verilen isimdir. Hasta yatakları ortopedik şekilde üretilir ve tek amaç hem hastanın hem de bakıcının bu zorlu süreçten en hafif hasarla çıkabilmesidir. Hasta yatakları felçli hastalar, bedensel engelli bireyler, kaza geçirmiş kişiler veya ameliyat geçirmiş kişiler tarafından kullanılır.

Hastalığı geçici olan bireyler genelde hastanede tedavi görürken hasta yatağını kullanırken birçok kişi hasta yatağını kiralayarak ya da satın alarak evinde de rahatlıkla kullanıyor. Firmamızda hasta yatağı kiralama ya da satın alma imkânları mevcuttur. Sadece hastanelerde değil hasta bakım evlerinde ve huzurevinde de hasta yatakları kullanılır.

Hasta Yatakları

Hasta Yatakları ile Sizde Rahat Edin

Hasta yatakları hem hasta kişiye hem de bakıcıya büyük kolaylık sağlar. Hasta kişi sürekli yattığı için dilediği pozisyonlarda hasta yatağını kullanabilir. Oturma pozisyonunda rahatça yemek yiyebilir, sohbet edebilir, ayaklarını yukarı kaldırarak tutulma ve kas ağrısı gibi etkenleri ortadan kaldırır. Bakıcı da baktığı hasta daha konforlu olacağı için hastaya bakarken çok fazla yorulmaz.

Firmamızın ürettiği hasta yatakları havalı olduğu için hastaların terleme, ağrı ve tutulma gibi durumları yaşamasının da önüne geçer. Hasta kişi masaja ihtiyaç duyduğunda hasta yataklarımız kolayca hastaya masaj yaparak kasların gevşemesini sağlar. Ürettiğimiz hasta yatağı modelleri son derece kalitelidir ve uzun süreli kullanım sağlar. Satmış olduğumuz tüm hasta yatakları 5 yıl garanti kapsamı altındadır ve böylece firmamızda çalışan teknik servis elemanları sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

Elektrikli Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Çeşitleri Nelerdir?

Hasta yatakları genel olarak motorlu ve motorsuz olarak incelenir. Motorsuz hasta yatakları motorlu hasta yatakları kadar donanımlı olmasa da kısa süreli hastalıklarda kişileri rahat ettirmeye yeterlidir. Motorsuz hasta yatakları iki kademelidir ve hasta kişi motorsuz hasta yatakları sayesinde başını ve sırt bölgesini rahatça hareket ettirebilir. Motorsuz hasta yatakları yatağın yanında bulunan bir kol yardımıyla çalışır.

Motorlu hasta yatakları 4 kademelidir. Bir kademeli motorlu hasta yatakları sayesinde hasta kişi başını hareket ettirebilir, iki motorlu hasta yataklarında hasta kişi baş ve sırt bölgesini hareket ettirir, üç kademeli hasta yataklarında hasta kişi baş, sırt ve ayak bölgesini hareket ettirebilir. 4 kademeli hasta yatakları yoğun bakım ünitelerinde kullanılır ve asansörlü sisteme sahiptir.

Motorlu ve motorsuz hasta yatakları hasta kişinin sosyal aktivite yapmasına, özgür hareket etmesine ve en az ağrı ile hastalık sürecini atlatmasına yardımcı olur. Bu sayede hem hasta hem de bakıcı rahata kavuşur. Motorsuz hasta yataklarını hastanın kullanabilmesi için bir refakatçiye ihtiyacı vardır fakat motorlu hasta yataklarını yatağın yanında bulunan bir kol yardımıyla rahatça hareket ettirebilir.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Ek Özelliklere De Sahip

Firmamızın ürettiği hasta yatakları lazımlık ve duş alma gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Her biri hasta bireylere ve bakıcıya büyük kolaylık sağlar. Lazımlık özelliği bulunan hasta yatakları sayesinde hasta kişi yerinden bile kalkmadan tuvalet ihtiyacını giderebilir. Bunun için yatağın orta kısmında tuvalet deliği vardır ve tüm su tesisatı bu yataklarda mevcuttur.

Duş alma özelliği bulunan hasta yatakları sayesinde hasta kişi kalkmadan duş ihtiyacını giderebilir. Bunun için yatak bir pompa yardımıyla küvet haline getirilir ve bu yataklarda duş için gerekli tüm tesisat mevcuttur. Bu tür özellikler ağır hasta olan kişilere ve bakıcılarına büyük kolaylık sağlar. Aksi takdirde durumu ağır olan bir hastayı kaldırıp yıkamak oldukça zahmetlidir.

Hasta Yatağı Fiyatları

Hasta yatakları fiyatları yatağın taşımış olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Örnek vermek gerekirse motorlu hasta yatakları daha maliyetlidir ancak hastalara daha büyük kolaylık sağlar. Ek özellik bulunduğu zaman da fiyat artış gösterir. Pek çok hasta bireyin ailesi hastanın iyiliği için ek özellik bulunan hasta yataklarını tercih etmektedir.

Firmamızın ürettiği tüm yataklar kalitelidir ve kullanımı kolaylaştırmak için tekerlekli olarak üretilmiştir. Bu sayede hastayı istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Firmamızın web sitesinden hasta yataklarımıza ve fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Firmamızı arayarak personellerimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Sizlere kalite standartlarına uygun bir hizmet verdiğimizden hiç şüpheniz olmasın. Bu nedenle rahatlıkla firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hasta Yatağı İle Sağlanan Konfor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön