Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı İmalatçısı Emek Sağlık

hasta yatagi tamiri

İlerleyen teknoloji ile birlikte geliştirilmiş olan hasta yatağı ürünleri sayesinde artık hem hastalar hem de ona bakan yakınları için daha rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Hasta ihtiyaçlarına en pratik çözüm önerisini sunan ve onların hem konforu hem de sağlığı için tüm detaylar göz önünde bulundurularak tasarlanan hasta yatağı ürünleri, dünya standartları kalitesine uygun olarak üretilmektedir.

Hatasız olarak üretimi gerçekleştirilen ve en ekonomik fiyat seçenekleri ile birlikte satışa sunulan hasta yatağı seçenekleri, aynı zamanda tercihe göre kiralama yolu ile de sizlere ulaştırılmaktadır. İstanbul’dan verilen siparişleri ücretsiz olarak adreslere ulaştıran ve kurulumunu gerçekleştiren hasta yatağı imalatçısı firması, kullanıma hazır hale getirdikten sonra sizlere teslimini yapmaktadır.

Hasta Yatağı Özellikleri

Farklı hastalıklar göz önüne alınarak tasarlanan ve hastaların tedavi süreçlerinin olumlu bir şekilde devam etmesine olanak sağlayan hasta yatakları, sahip olduğu birçok özellik ile birlikte hastalara daha konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Yüksekliği ve eğimi istenildiği gibi ayarlanabilen hasta yatakları, yatakta tedavi gören hastalar için oldukça önemli bir görev üstlenmektedir. Hastaların sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm ekipmanlar göz önünde bulundurularak üretimi yapılan hasta yatağı modelleri, yüksek ağırlık kapasitesine sahiptir ve kaliteli yapısı ile sorunsuz bir kullanım olanağı sunar.

Hasta Yatağı Hizmeti

Hasta karyolası imalatçısı üretimlerini taleplere uygun olarak manuel ya da elektrik motorlu olarak gerçekleştirebilmektedir. Hastanın daha rahat hareket etmesi ve konforu için farklı pozisyonlarda ayarlaması yapılabilen hasta yatağı ürünleri, yatağın kolayca bir yerden başka bir yere götürebilmesi için yükseklik ya da alçaklık ayarının yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

Hasta yatağı imalatçısı tarafından farklı motor tipi tercih edilerek üretilen hasta yatakları, her hastanın ihtiyacı için en verimli sonuçların alınmasına olanak tanımaktadır.

Hasta Yatağı İmalatçısı Emek Sağlık

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön