Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kadıköy

evde hasta yatagi

Dünyanın çeşitli ülkeleri gibi ülkemizin de son yıllarda en büyük sorunlarından birisi de hastalıklardır. Özellikle çeşitli kanser hastalıklarının artması, insanlığın ilerideki yıllar için olumsuz düşüncelere kapılmasını ortaya koymaktadır. Ancak yüzlerce farklı hastalıkların ortaya çıkması ile birlikte her gün gelişen sağlık sektörü, bu kötü düşüncelerin birazda olsa azalmasını mümkün kılmaktadır. Uzun yıllar tedavi edilmesi gereken hastaların, en önemli ihtiyaçlarından birisi ilaç temini olmakla beraber, kaliteli ve konforlu yataklar olarak bilinmektedir.

Sıradan evlerde kullanılan yataklar, daha çok yatalak hastaların konforlu şekilde tedavi edilebilmesinin önüne geçtiğinden, özel hasta yataklarına oldukça gereksinim duyulmaktadır. Söz konusu olan durumlar için hizmet vermekte olan firmamız, İstanbul’un farklı ilçelerinde hasta yatağı üretimi yapmakta ve bu yatakları satışa sunmaktadır. Sıfır olarak satışa sunmuş olduğumuz hasta yatakları, genellikle fazla ücretli olarak görülmektedir. Bu durumda maddi durumu çok iyi olmayan kişiler, farklı alternatiflere yönelmektedir. Hastaların daha konforlu yataklara ulaşabilmesi adına sıfır olarak satışa sunduğumuz yataklar için aynı zamanda ikinci el satış işlemlerini de mümkün kılmaktayız.

Küçük Evlerde Kullanılabilen Hasta Yatağı Çeşitleri

Sektörde yıllardan beri varlığını sürdüren firmamız hastane, bakım evi, huzur evi ya da sıradan evlerdeki yaşlı ve hastaların rahat şekilde bakılabilmesi için kaliteli yatak çeşitlerinin üretimini sağlamaktadır. Üretim sırasında kullanılan yatak parça malzemelerinin, sağlık kurallarına uygun olmasına özen gösteren kadromuz, bunun dışında hastaların daha kolay oturmaları ve kalkabilmeleri içinde yatakların üst teknolojik cihazlar ile donatılmasına dikkat etmektedir. Satışa sunulan yataklar 2 motor, 3 motor ya da 4 motorlu olarak görülmekte ve hastalığın çeşitlerine göre kullanım hakkına sahip olmaktadır. Özellikle felçli hastalar için üretilmiş olan 4 motorlu hasta yatağı Kadıköy ve çevresinde olduğu kadar, İstanbul’un farklı semtlerinde de satışa sunulabilmektedir.

Bahsedilen yatak çeşitlerimiz, yalnızca hastanelerde ya da bakım evlerinde değil, aynı zamanda evlerde de kullanılabilmektedir. Evlerde hastalarına bakmak ve uzun yıllar hastalarının daha kaliteli yataklarda durmasını isteyen müşterilerimiz için özel ev hasta yatağı ürünleri üretilmektedir. Daha çok ahşap görünümlü ve malzemeli olarak üretilmiş olan ev hasta yatağı çeşitlerinde, aynı zamanda serum takılabilen ve diğer ilaç ya da cihazların konulabilmesi için özel alanlarda mevcuttur.

Hasta Yatağı Çeşitlerinde Yer Alan Fiyat Aralıkları

Yalnızca kişilere evlerinde kullanmaları için satış işlemlerine yer vermeyen firmamız, aynı zamanda hastaneler ya da huzur evi gibi işletmelere de toplu olarak satış işlemlerine yer vermektedir. Özellikle yaşlıların sonsuza dek kalmış olduğu huzur evlerinde, en temel ihtiyaçlardan birisi olan hasta yatakları, yaşlılığa bağlı olarak meydana gelebilecek olan farklı hastalıklar için üretilmiştir. Hem hastanın, hem de hastaya bakıcının daha kolay işlemleri yapabilmesini sağlamakta olan hasta yatakları, çeşitli fiyatlar üzerinden satışa sunulmaktadır. Yatakların boyutları, kullanılan malzemeler, motor sayıları ve özelliklerine göre çeşitlilik gösteren fiyatlarda, toplu alımlar için indirim ya da kampanyalar da yapılmaktadır.

Hasta Yatakları Kiralanabilir Mi?

Hizmetlerimiz arasında yalnızca hasta yataklarının satılması değil, aynı zamanda yatakların belirli süreler için kiralanması işlemlerine de yer verilmektedir. Haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralama işlemleri sağlayan firmamız, sıfır olarak satın almak yerine daha ucuza yatakları kullanabilmenize imkân tanımaktadır. Özel hastanelerde, evlerde ya da bakım evlerinde kullanılmak üzere kiralayabilecek olduğunuz yataklar, kiralama sürelerine göre farklı ücretler ile sizlere sunulmaktadır.

Hasta Yatağı Kadıköy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön