Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Arnavutköy

yatan hasta yataklari

Artık hastanelerde gerçekleştiren üst düzey bakım, hastane dışındaki farklı yerlerde de güven içerisinde uygulanabilmektedir. Kısa süreli bakıma ihtiyacı olan hastalar ile birlikte, felçli ve yaşlı hastalar için de duruma bağlı olarak tercih edebilecek hasta yatakları bulunmaktadır. Bunlar huzur evlerinde ya da bakım evleri ve özellikle evlerde artık çok fazla değerlendirilmektedir.

Antibakteriyel özellikleri ve hijyenik yapısı sayesinde sağlıklı bir şekilde, hastanın iyileşme sürecini atlatmasına fırsat sunulmaktadır. Sağlam iskelet yapısı ise hastaların gün içerisinde yatakta rahat hareket etmesine ve güven içerisinde dinlenmesine fırsat vermektedir. Tabii yataklara yerleştirilen değişik fonksiyonel yapıları ve elektrikli motor sistemleri ile birlikte, yakınlarımızın yeniden eski sağlığına kavuşmuş şekilde ayağa kalkmasına fırsat verebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek için ise Emek yatak firması olarak, uzun yıllardır bu üretimleri gerçekleştirilen birbirinden kaliteli yataklar içerisinden; güvenle seçim yapabilirsiniz.

Hasta yatağı kiralama hizmeti

Özellikle kısa süreli bir bakımı tam donanımlı şekilde gerçekleştirmek adına hasta yatakları önemli bir fonksiyonel avantaj sunmaktadır. Farklı süreler dahilinde kiralama işleminin gerçekleştirilebileceği yatak çeşitleri, bütçeyi zorlamadan haftanın en iyi şekilde bakımlarının yapılmasına olanak tanımaktadır. Özellikle gün içerisinde kolayca değerlendirilebilecek yemek masası ve serum askısı ile alüminyum tasarım altında hazırlanmış yan korkuluklar, hastaların tüm aktivitelerini güvenle gerçekleştirmesini olanak tanımaktadır.

Tabii kilitlenebilir, 360 derece dönebilen ve büyük bir sağlamlığa sahip tekerlekler; yatakların arzu edilen her yere rahatça taşınmasına fırsat sunmaktadır. Tüm bu özellikler altında üretimleri sağlamış ürünlere sahip olmak için, hasta yatağı kiralama Arnavutköy adına Emek Yatak firması ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Bölgeye tamamen hakim olan firma bünyesinde, adresinizi sunabilir ve kısa süre içerisinde ürünün gelmesine fırsat verebilirsiniz. Titiz bir işçilik ile fabrika üretimleri gerçekleştirilen ve doğrudan halka kiralama ile satış işlemleri doğrultusunda ulaştırılan hasta yatakları, aynı profesyonellik içerisinde montaj işlemleri de sağlanmaktadır. Ayrıca ileriki zamanlarda herhangi bir durum söz konusu olur ise hemen firma ile iletişim kurabilir ve yine profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Elektrikli motor sistemleri ile hasta yatağı kiralama hizmeti

Hastaneden sonra iyileşme sürecini en doğru şekilde atlatabilmesi adına, yakınlarınız için hasta yataklarını temin etmeniz doğru bir tercih olur. Özellikle günlük aktivitelerin güvenle gerçekleştirilebilmesi adına motor sistemleri büyük bir rahatlık sunmaktadır. Değişik sayılara sahip olan olarak yataklara montajı gerçekleştirilen bu sistemler, manuel olarak ya da uzaktan kumandalı şekilde kontrol edilebilmektedir. Ayarlanabilir ayak ve baş hareketleri sayesinde oturur pozisyona gelen yataklar, hastanın günlük tüm aktivitelerini zorlanmadan yapmasına fırsat vermektedir. Aynı zamanda asansör sistemleri gibi farklı hareket yetenekleri ile hem hastalar hem de onlara bakanlar, bu dönemi rahatlıkla atlatma şansı bulunmaktadır.

Çok uygun fiyatlarla hasta yataklarını kiralama imkanı

Belirli bir süre için hastaneden yeni çıkmış yakınlarına en doğru ve sağlıklı biçimde bakmayı arzu edenler için, birbirinden özel fonksiyonel yapılarına sahip yatak çeşitleri en doğru seçenektir. Nitekim uygun fiyatları ve farklı süreler dahilinde elde edilebilecek kiralama sistemindeki hasta yatakları, bütçeyi zorlamadan hastaların iyileşme süreçlerini daha kısa bir süreye çekmektedir. Bu özel avantajlardan yararlanabilmek için hemen Emek Yatak firması bünyesinde iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Arnavutköy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön