Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir

kiralik hasta yatagi 3

İstanbul Ataşehir’de Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Hayatımız her zaman tek düze ilerlemez. Günlük yaşam akıp giderken bir sağlık sorunu ile karşılaşabiliriz. Bazı tedaviler ayakta yapılabilirken, bazen kendimizin ve ya yakınlarımızın yaşadığı bir sağlık probleminden dolayı hasta yataklarına ihtiyaç duyarız. Hasta yatakları sıradan yataklara nazaran daha donanımlı olmalıdır. Çünkü gerek tedavi sürecinde gerekse iyileşme sürecinde hastanın konforu ve hastaya refakat edecek kişilerin daha rahat hareket edebilmeleri için düzenlenmiş bu yataklar farklı özelliklere sahip olmalıdır. Gelişen ve her ihtiyaca göre kendini güncelleyen hasta yatağı çeşitlerimizin son halini ve birbirinden fonksiyonel işlevlerini aşağıda sizler için belirtiyoruz.

Donanımlı Hasta Yatağı Modelleri

2018 yılında hasta yatağı ve medikal yardımcı malzemelerde teknolojinin geldiği boyutlar oldukça güzel ve hastalarımız hayatını bir hayli kolaylaştıracak nitelikteler. Biz de bu anlamdaki tüm teknik donanımız ile hasta yatağı kiralama Ataşehir firması olarak yedi gün yirmi dört saat bize ulaşabileceğiniz iletişim numaralarınız ile hizmetinizdeyiz.

Yatak özelliklerimize baktığınızda; abs başlık, alüminyum korkuluk, hasta karyolası modellerimizin tamamında en kaliteli markaların motor teknolojilerini kullanıyoruz. Böylelikle uzun yıllar dayanıklı ve arıza ve fonksiyon kaybı gibi sıkıntılarla karşılaşıldığında motor tamiri ve ya değişimi yapılarak aynı yatak tekrar kullanılabiliyor. Motor sistemler dayanıklı kaldırma kapasitesine sahip olduğu için çok kilolu hastalarımız için de son derece ideal kullanım kolaylığı sağlıyor. Abs yatak teknolojilerimiz bu ismi barındırdığı fonksiyonlarından alıyor. Yatağı hem hastanın, hem de hasta bakıcıların rahat bir şekilde kullanması için tasarlanan kumanda teknolojisinde fonksiyonel tuşlar ise işinizi bir hayli kolaylaştırıyor. Tuşlar yardımıyla hastanızı dilediğiniz pozisyona getirebilir, oturtarak yemek yedirebilir, yatağın ayak kısmını kaldırarak bölgesel pozisyonlar aldırabilirsiniz. Böylelikle vücuda kan akışı yönünde pozisyon verdirerek, hastanın daha sağlık bir şekilde dinlenmesini sağlayabilirsiniz.

Kiralık hasta yataklarımızın bir diğer özelliği ise yatak kenarı koruyucularıdır. Bu koruyucular sayesinde olası düşme, çarpma, hareket ve manevralar sonucu hastanın kayması gibi durumların da önüne geçilmiş olur. Hastanın kendi başına kaldığında güvende olabilmesi için son derece önemlidir. Diğer taraftan hastanın sağlık kurumlarında kaldığı süre içerisinde farklı sağlık birimlerine ve ya kurumlarına taşınması sırasında güvenli transfer sağlaması bakımından derece işlevseldir.

Hasta yataklarını tamamen satın almak yerine kiralamak, hem ekonomik açısından hem de hastanın bu yatağa ihtiyacı kalmaması halinde kalabalık yapmaması açısından daha avantajlı bir seçenektir. Bizden kiraladığınız hasta yataklarına 2 ile 4 yıl arasında garantili olduğu için kiralamaya ya da sürekli olarak satın almanıza müsaittir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerinde Diğer Unsurlar ve Sipariş

Hastaların konforuna göre üretilen farklı modellerdeki tüm yatak kiralama hizmetlerini de tarafımızdan alabilirsiniz. Bunlar arasında havalı yatak kiralama, hasta karyolası, yedek parçaları ve yatak ve yastık tedariki gibi diğer medikal malzemelerin hem temini hem de kiralanması ile alakalı hizmetleri de bizden temin edebilirsiniz. Türkiye’nin tüm noktalarına perakende ya da toplu bir şekilde yatak kiralama hizmeti firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Hizmetlerimiz konusunda daha fazla bilgi almak, merak ettiğiniz konulara satış temsilcilerimize bizzat sorularınızı yöneltmek ve daha fazlası için sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön