skip to Main Content
Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

Hasta Yatağı Kiralama Bağcılar

Hasta Yatağı Kiralama

Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte farklı türlerde hasta yatakları bulunmaktadır. Firmamız tarafından farklı tür ve özelliklere sahip hasta yatakları kiralanmaktadır. Hasta yatağı kiralama Bağcılar sayesinde birçok hasta ve yakını rahat bir şekilde hasta yatağı kullanımı sağlamaktadır. Hastaların belirli hastalık seviyeleri ve durumlarına göre hasta yatakları çeşitleri tercih edilmektedir. Satın alma durumunda oldukça maliyetli olan hasta yatakları firmamız tarafından ekonomik bir şekilde kiralanmaktadır. Hasta olan bireylerin rahat bir alanda dinlenmesi gerekmektedir.

Aynı şekilde hasta yakını ya da bakıcılarının da rahatlıkla işlem yapabilmeleri hasta yatakları sayesinde kolaylaşmaktadır. Hasta yatağı özelliği göstermeyen yataklar hastanın eklem, sırt ve belirli alanlarda rahatsızlıklar yaşamasına sebep olabilmektedir. İyileşme süresinde hasta yatakları hastalara ve hasta bakıcılarına oldukça kolaylık sağlayan sistemlere sahiptir. Rahat bir yatış sağlayan hasta yatakları hareketli sistemleri ile sağlıklı bir iyileşme sürecine yardımcı olmaktadır. Hasta yatakları hastaların rahatsızlık dereceleri ve türlerine göre seçilebilmektedir. Hastalık türlerine göre sert ya da yumuşak olarak oluşturulan hasta yatakları önemli derecede rahatlık sağlamaktadır.

Hasta Yatağı Türleri

Hasta ve hasta bakıcılarına yardımcı yataklar farklı özellikler ile çeşitlenmektedir. 2 motorlu hasta yatakları, 3 motorlu hasta yatakları, 4 motorlu hasta yatakları ev tipi hasta yatakları hasta yatak türlerindendir. Aynı şekilde hasta karyolası türleri, havalı hasta yatakları da kiralama hizmetimiz içerisindedir. 2 motorlu hasta yatağı türleri içerisinde çocuk hasta yatakları, lazımlıklı hasta karyolası ve ev tipi hasta yatakları en çok tercih edilen türlerdir. Çocuklara özel tasarımı ve boyutu ile çocuk hasta yatakları serum askısına, hareket kabiliyetine sahip yatak türlerindendir.

Tekerlekli sistemi ile birlikte rahat taşınması sağlanmaktadır. Hastalık türüne göre hasta yatak özellikleri farklılaşabilmektedir. Lazımlıklı hasta yatakları hareket engeli yaşayan hastalar için özel olarak üretilmektedir. Baş ve ayak kısımlarının hareket ettirilebilmesi ile hastanın vücudu için iyileşme süreci sağlanabilmektedir. Lazımlık sistemi ise hastanın en kolay şekilde kullanabileceği bir tasarımla üretilmiştir. Ev tipi hasta yatakları ise ev tipi ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmesi ile bilinmektedir. Dayanıklı yapısı ile birlikte uzun dönemler boyu arızalanmadan kullanılabilmektedir.

Hasta Yatağı Faydaları

Hasta yatak üretiminde öncelikli dikkat edilen nokta hastanın rahatlığı olmaktadır. Çeşitli rahatsızlıklara sahip bireyler için farklı özelliklerde hasta yatakları kullanılmaktadır. 360 derece tekerlekli sistemleri ile kolay taşınma sağlanmaktadır. Hastaların hastalık derecelerine göre hasta yatak sistemleri sert ya da yumuşak şekilde ayarlanmaktadır. Hastaların çocuk ya da yetişkin olmasına göre de farklı yatak türleri tercih edilmektedir.

Hastalar kadar hasta yatakları hasta bakıcılarına da kolaylık sağlamaktadır. Kullanışlı ve sağlam yapıları ile hasta ve hasta bakıcılarına uzun bir süre hizmet verebilmektedir.

Firmamız tarafından kiralanan hasta yatakları hastaların hareket yetenekleri, hastalık durumları gibi özellikler göz önünde bulundurularak kiralanmaktadır. Kaliteli ve verimli hizmet sunan firmamız gerekli yatak türünü kiralamada danışma hizmeti de sunmaktadır. Motorlu hasta yatağı kullanımı günümüzde oldukça tercih edilen bir sistem olmaktadır. Hastanın sürekli kullanım sağladığı yatak türlerinden olan motorlu yatakları özenle üretilmektedir. Hastaların kolaylıkla taşınmasını sağlayacak sisteme sahip yataklardır. Rahat ve konforlu yatak türleri ile hastanın belirli aralıklarla hareket edebilmesi sağlanmaktadır. İyileşme sürecini etkileyecek durumlar hasta yataklarında göz önünde bulundurularak üretilmekte ve kiralanmaktadır.

Siz de Bağcılar’da ikamet ediyor ve bir hasta yatağına ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.