Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Beyoğlu

hasta yatak modelleri

Hasta yatakları, yapı ve özellikleri gereği; hasta ya da özel bakıma muhtaç olanların ve bu hastaların bakımını gerçekleştirenlerin kullanım ihtiyaçlarına özel üretilmiş yataklardır. Genel olarak hastane ve ev tipi olarak üretilmiş olsalar da, bir takım özelliklerin hepsinde bulunması gerekmektedir. Emek Yatak firması olarak sunduğumuz hasta yatakları, model ve ekipmanlarında tüm bu ayrıntılar ön planda tutulmuştur. Hasta yatağı taleplerinde sunduğumuz hizmet sadece satış olmayıp; hasta yatağı kiralama Beyoğlu ve diğer bölgelerden gelen yatak kiralama taleplerine de; 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Kendi İmalatımız Olan Ev Tipi Hasta Yataklarının Genel Özellikleri

Hastanın yaşam kalitesi ve konforunu en üst seviyede tutan, hasta bakan için kullanım kolaylığı sunan ev tipi hasta yataklarımızın ortak özellikleri;

  • En ideal tasarıma sahiptirler
  • Kaliteli malzemeden üretilen yataklarımızın kullanımı ve temizliği kolaydır
  • Yatak tekerlekleri için kilit sistemi olduğundan, yatak bulunduğu yerde sabitlenebilir
  • Elektrikli modellerde, sıkışmayı önleyici sistem olduğundan, yatak pozisyonu güvenli şekilde değiştirilebilir. Elektrik kesintisi durumunda yedek güç kaynağı ile de çalıştırılabilir.
  • Yatak korkulukları, herhangi bir düşmeyi önleyecek ancak hareket kabiliyetini kısıtlamayacak şekilde düzenlenmiştir

Hasta yataklarının maliyeti düşünüldüğünde ya da hasta yatağına ihtiyaç süresinin belli olamadığı durumlarda; kiralamak çok daha uygun bir çözüm olarak görülmektedir. Bu ihtiyacı karşılamak için; hasta yatağı kiralama Beyoğlu bölgesi, diğer İstanbul ilçeleri ve başka şehirlerden gelen taleplere en hızlı şekilde cevap verecek uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Hasta yatağı kiralama talebinizde; yataklar tarafımızdan ücretsiz olarak yerinde monte edilmekte ve periyodik bakımları yapılmaktadır.

Hasta Yatak Çeşitleri

Farklı ihtiyaca göre hazırlanmış başlıca hasta yatak çeşitlerimiz ve özellikleri şunlardır;

  • Havalı hasta yatakları: Uzun süreli yatalak ya da felçli hastalarda görülebilecek yatak yaralarının oluşumunu en aza indirgeyen yataklardır ve pek çok farklı özelliğe sahip modelleri bulunmaktadır.
  • Lazımlıklı yataklar: Tuvalet ihtiyacını gideremeyecek hastalar için üretilmiş yataklardır. Ancak karyolasının da bu yatağa uygun olarak üretilmiş olması gerekmektedir.

Yatak Kiralama

İhtiyaç duymanız halinde; hasta yatağı kiralama Beyoğlu ve diğer bölgelerden, 7/24 hizmet veren müşteri temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz. Yatak kiralama talebiniz en kısa sürede işleme alınarak adrese teslimat işlemleri gerçekleştirilecektir. Ayrıca, sizin ya da hastanın durumuna özel talepleriniz olması durumunda, uzman ekibimiz bunun için gerekli desteği sağlayacak ve çözüm odaklı hizmet verecektir.

Bunun dışında; sunduğumuz hasta yatak çeşitleri, ekipman ve diğer destek hizmetlerimiz konusunda bizlerden ya da internet sitemizden bilgi edinebilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Beyoğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön