Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Denizli

kontrol karti olan hasta yataklari

Son yıllarda dünyada ve ülkemizde görülen salgın hastalık, sağlık sistemlerinin değişmesi ve güncellenmesi noktasında etkili olmuştur. Denizli’de de bu tür hastalıkların olması, genç, yaşlı herkesin yaşamlarını etkiledi.

Covid-19 ve diğer hastalıkların yayılmasından sonra sağlıkta da personel alımlarına daha fazla önem verilmiştir. Özellikle hastalar için ek hastaneler yapıldı. Bir dönem salgın hastalıkların çoğalmasıyla, çoğu insanların ölümüne neden olmuştu. Çoğu yaşlıların rutin hastalıklarının yanında, salgın hastalığına yakalanması ölümle sonuçlandı.

Hasta yatağı kiralama Denizli bölgesinde kişilerin evlerinde ağır hastası olanlar veya yataklı hastası olan yataklardan kiralarlar. Firmalar özellikle Uzun süreli yataklı hastalar için, özel farklı fonksiyonlarda yatak üretimi yapmışlardır.

Hasta Yatak Çeşitleri

Denizli’de  insanların  geçirdiği kaza sonrasında oluşan kırık, çıkık hastalar için, farklı çeşitlerde hasta yatakları yapılmıştır. Hasta yatak çeşitleri olarak, ahşap görünümlü olan hasta yatağı, kullanımına uygun korkulukları indirildiğinde, baza olarak kullanılma özelliği vardır.  Diğer çeşitleri ise; ev tipi hasta yatakları, havalı hasta yatağı ve motorlu hasta yatakları vardır. Bu yataklar;  Özel Motorlu hasta yatağı, 1 motorlu, 2 motorlu, 3 motorlu, 4 motorlu ve karyola yatakları olarak ayrılmıştır. Hasta yatağı kiralama Denizli de Hastalar için, hasta yatağı modeli  ekonomik olmakla hastanın hayatını kolaylaştıran yatak modelleridir. Manuel yataklar refakatçi yardımıyla pozisyonu değiştirilir olmadığında hastalara motorlu yataklar önerilir. Yatakların kullanışında baş, sırt, ayak kaldırma  pozisyonu veren yatak modelidir.

Hasta yatak çeşitleri

Hasta Yataklarının Özellikleri

Hasta yatağı kiralama Denizli ilçesinde  yasayan insanların kaza sonucu her tür ağır yatalak hastaları için, rahat olmalarını sağlayan  ev tipi hasta yatakları kiralarlar. Hasta yataklarında, ev tipi hasta yatakları olarak, birçok fonksiyonu olan otomatik  şişme özelliğine sahip yataklardır. Bu yatakların özelliği gereği ayaklarında tekerlekleri vardır. Bu tekerlekler sayesinde, yatağı başka odaya  gitmesini rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca sabitleyerek  hasta yatağını bulunduğu yerde kilitleyebilirsiniz.  Hasta yataklarında birçok model ve özellikleri bulunuyor. İki motorlu hasta yatakları sayesinde hastanın baş, ayak kısımlarını hareket ettirerek yemek yemesini sağlayabilirsiniz. Yatma ve kalkma hareketlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Hastane  ortamındaki   hasta yatakları gibi ev tipi hasta yataklarının yan kısmında güvenliğini sağlayan  korunakları vardır.

Denizli Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmeti ile firmalardan alınan hasta yatakları tamamen hijyeniktir kullanım açısından işlevsel özelliklere sahiptir. Kiralık hasta yatakların yapımı aşamasında dayanıklı ve Kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Hastanın yatağı  ortopedik olduğundan, bedeninin daha rahat etmesine yardımcı olur. Hasta Yatağın fonksiyonel olmasıyla, rahat hareket edebilir özelliği vardır. Hastanın, bedeninin her bölgesi hareket ettiğinden masaj yapıldığını hisseder. Hasta, yataktaki pozisyonunu değiştirmek istediği zaman rahatlıkla sağ ve sol yönlere dönüş yapabilir. Dönüş esnasında acı hissetmez bedeni tamamıyla rahatlar. Havalı hasta yatağı kiralama Denizli ilçesinde kiralama fiyatı, yatak modeline göre farklılık gösterir. Bu nedenle yatak çeşitleri hakkında araştırma yapılması kişi açısından önemlidir.

Hasta Yatağı Kullanım Koşulları

Hasta yatağı kiralama Denizli ilçesinde oturanlar ev tipi ve hastane yatakların kullanım koşulları birbirlerinden farklıdır. Örneğin motorla hasta yatağı en az 3 boru tipine sahiptir motorlu hasta yatağın içerisinde ise 4 motor gücü bulunuyor. Motor gücü motorlu Yatağın çok programlı ve ayarlanabilir özelliği ile pozisyon aralıkları değişim gösteriyor 90 ve 45 derece aralıkları sayesinde damar tıkanıklığı belli boyun ağrıları önlenmiş oluyor. Hastanın bu zaman zarfında yerinden kalkamadığında yapılan  masaj sayesinde hareketli bedene sahip oluyor. Yatağın işlevini kolaylaştıran kumanda sistemi sayesinde yatakla etkileşim kuruyor. Hastalar motorlu kumandası olan odanın her noktasından pozisyon değiştirmesiyle hasta yatağında daha rahat oluyor.

Kiralanan hasta yataklarında Kullanım Kolaylığı

Hasta yatakları hastalar açısından kullanım kolaylıkları vardır. Yataklarda bulunan tekerleklerin sayesinde istenilen yere götürülebilir. Bunun için yapılması gereken yatağın güvenlik kilidinin açılmasıdır. Tekerlek kullanıma kapandığında  güvenliği için tekrar kilitlenir. Hastaların rahatlığı ve güvenliği için bu yataklar yapılış gereği 5 katmandan oluşuyor. Hasta yatağı kiralama Denizli ilçesinde değişen maliyet aralıklarında hasta yatağı kiralayabilirler. Bireyler kendi bütçesine uygun bu yataklardan kiralayabilirler. Ayrıca yatağın kullanım süresi kişiden kişiye değişebilir. Bireyin hastası ömür boyu yatağa bağlı kalacak durumda ise, yatak da  ömür boyu kalabilir. Yalnız hastanın kolu kırık ve çıkık olduğunda ufak operasyon geçirmesiyle hasta kısa süreli yatakta kalabilir.

Kiralık hasta yatakları Denizli

Denizli Hasta Yatağı Fiyatları

Denizli’de bazı firmaların bünyesinde modern teknoloji imkanıyla üretilen hasta yataklar firmadan uygun fiyatlarda kiralayabilirler. Hasta yatakları; hasta kaydolası, ev tipi hasta yatağı, motorlu hasta yatakları gibi çeşitleri mevcuttur. Kişiler hastasının durumuna göre yatak kiralamak istediğinde Denizli de satış noktası bulunan yerlerden uygun fiyatlardan kiralayabilirler. Hasta yatağı Denizli ilinde bu yataklardan kiralamak istediğinizde, bu yatakları kiralamadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri güvenlik ve dayanıklılık dereceleri olmalıdır. Bu yatakların  marka ve kalitesi önemlidir. Firmadan veya satış şubelerinden almanız en doğrusudur.

Hasta Yatağı kiralama Denizli bölgesinde  bireylerin hastalık durumlarına göre yatak çeşitleri mevcuttur. Bu bölgede, hasta yatağı kiralamak isteyen kişiler firmanın web sitesinden ev tipi yatak ve her model yatak  fiyatlarına bakabilirler. Hasta yatağı kiralama işlemleri aylık yapılmaktadır. Hastanıza uygun yatak modeli seçebilmek için firma sitesinden ürünlerin özelliklerini ve görsellerini inceleyebilirsiniz. Firma ile  direk iletişime geçerek de bilgi alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Denizli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön