skip to Main Content
Hasta Yatağı Kiralama Esenyurt

Hasta Yatağı Kiralama Esenyurt

Mega şehir İstanbul yoğun nüfusu ile birlikte buna paralel olarak her gün hastaneden taburcu olan insan sayısı da oldukça fazladır. Tabii hastaneden çıkmakla birlikte tam olarak iyileşmiş olunmuyor. Özellikle birçok hastanın yeniden ayağa kalkabilmesi ve sağlıklı olabilmesi için, mutlaka evde de bakım yapılmasının önemi çok büyüktür. Doğru bir bakım gerçekleştirmek ve hem fiziksel hem de ruhsal olarak yeniden güçlü olabilmek için tam donanımlı şekilde, özellikle hasta yatakları günümüze büyük bir önem taşımaktadır. Bu konuda sizlere sağladığımız profesyonel destek ile İstanbul adına, hasta yatağı Esenyurt ilçesi için bütün farklı adreslere söz verilen zaman içerisinde istediğiniz ürünü ulaştırmaktayız. Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan profesyonel kadro, kısa süre içerisinde ürünü montajını da gerçekleştirmektedir. Hastanın durumuna bağlı olarak satın alma ya da hasta yatağı kiralama Esenyurt adına firmamız bünyesinde çok uygun fiyatlarla elde edilebilir.

Tam donanımlı hasta yatakları

Farklı sebeplerden dolayı insanlar hastane çıkışı evlerde belirli bir süre bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu durum uzun süreli olabilir ya da kısa süreli gerçekleştirilebilir. O yüzden hastanın bakıma ihtiyaç duyduğu süreye bağlı olarak, kiralama ya da satın alma işlemlerini tam donanımlı seçenekler altında; üretimleri gerçekleştirilmiş hasta yataklarını firmamızdan elde edebilirsiniz. Kaliteli malzeme yapısı ile fabrikadan doğrudan halka satış ve kiralama seçeneği sunuyoruz. Hasta yatağı kiralama hizmetimiz Esenyurt ilçesi ve tüm mahalleleri için geçerlidir. Sağlam iskelet yapısı ve hasta bakımı için tüm gerekli olanakların bulunduğu parçalarla hazır hale getirilmektedir. Uzun yıllar güven içerisinde kullanabilir, satın alma ya da hasta yatağı kiralama Esenyurt adını her iki seçenekten birini tercih edebilirsiniz.

Elektrikli motor sistemleri ile kaliteli yataklar

Özellikle teknolojinin desteğiyle uzaktan kumandalı bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilen ve rahatlıkla kontrol edilebilen hasta yatakları, değişik sayıdaki motor sistemlerine bağlı olarak üretilmektedir. Kişisel isteklere bağlı olarak hastanın durumuna göre 2 ya da 3 ve 4 sayıdaki motor sistemleri altında bu kaliteli ürünleri tercih edilebilir. Bizden elde ettiğiniz ürünleri söz verilen zaman içerisinde hasta yatağı Esenyurt ilçesi için, kısa sürede ulaştırmakta ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Esenyurt için hasta yatağı çeşitleri

Emek Yatak firması olarak profesyonel bir anlayış içerisinde ürün ve hizmet sağlıyoruz. Güçlü bir alüminyum profilden oluşturulmuş yan korkuluklar, serum askısı ve 360 derece dönebilen güçlü tekerlekli ile sunulmaktadır. Ayrıca ayak ve baş bölgesinden hareket yeteneği olan, asansör sistemi ile de rahat bir kullanım imkanı veren hasta yatağı kiralama Esenyurt ilçesi adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.