Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Eyüp

kumandasi tamir edilmis hasta yataklari

Yatağa bağlı olarak yaşamını devam ettirmek zorunda olan hastalar için hasta yatağı olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Çünkü hasta yatakları hastaların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ölçülerde üretildiği için kişinin yaşamını kolaylaştırmaktadır. Bu yüzden evlerde veya hastane ortamlarında kişinin hasta yatağı kullanması gerekmektedir. Bu noktada aileler hasta yatağı kiralama veya satın alma konularında yardım almak amacı ile emek yatak firmamızı tercih edebilirler. 10 yılı aşkın bir süredir Eyüp ilçesinde hasta yatağı kiralama konusunda müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Uzun Yıllardır Eyüp’te Hizmet Veriyoruz

Hasta yatağı kiralama Eyüp ve çevre ilçelerde emek yatak firması olarak müşterilerimize hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır Eyüp ilçesinde yatak üretim, kiralama ve satma işleri ile uğraşıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet sunuyoruz. Hasta yatağı kiralama Eyüp ilçesinde sıkça yapılmaktadır. Bu işlemde de müşterilerimiz gerek güvenilir olmamızdan gerekse birçok ihtiyaca cevap verebilecek hasta yataklarına sahip olmamızdan dolayı bizi tercih etmektedir. Hasta yatağı kiralama ve satılması konusunda müşterilerimize birçok avantajlı seçenek sunmaktayız. Müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden veya Eyüp’teki firmamızdan yatak kiralama işleminde bulunabilir.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerimiz Nelerdir?

Hasta yatağı kiralama Eyüp ilçesinde ve çevre ilçelerde yaşayan hastalar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Çünkü aileler hasta yatağı satın almak yerine daha ucuz olduğundan dolayı hasta yatağı kiralamayı tercih ediyor. Firmamız üzerinden hasta yakınları istedikleri özelliklerde hasta yataklarını uygun fiyatlara kiralayabilir. Firmamızda 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu hasta karyolası ve yatağı bulunmaktadır. Hareket kabiliyetine sahip ve lazımlıklı olan bu hasta yatakları kişinin kendini rahat hissetmesini sağlamaktadır.

Dolayısı ile de aileler firmamızı tercih ederek bu yataklardan herhangi birini kiralamaktadır. Aileler hasta yatağı kiralamak için Eyüp ilçemizde bulunan firmamıza gelebilirler. Firmamızdan kiralanan hasta yataklarının hastanın bulunduğu ortama taşınması ve yatağın kurulması konularında uzman ekiplerimiz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz hasta yatağını istenilen ortama getirip yatağı kullanacak olan kişiye yatağın kullanımı hakkında detaylı bilgi vermektedir.

Eyüp’de Kiraya Verilen Hasta Yatağı Çeşitleri

  • 2 motorlu yataklar
  • 3 motorlu asansörlü yataklar
  • 4 motorlu trendelenburg fonksiyonuna sahip yataklar
  • Lazımlıklı ve ahşap modellerimiz kiraya verilmemektedir.

Bunun dışında ekiplerimiz kiralanan yatakların bakım işlemleri için belli zaman aralıklarında hasta yakınları ile iletişime geçmektedir. Böylece hasta yataklarının bakımları zamanında yapılarak herhangi bir problemin ortaya çıkması engellenmektedir. Bunun dışında hasta yataklarında beklenmeyen bir durum ortaya çıkması durumunda profesyonel ekiplerimiz hemen duruma müdahale etmektedir. Hasta yatağının bakım ve kargo işlemleri kiralama ücreti içinde yer alıp hasta yakınlarından ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Eyüp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön