Emek Hasta Yatakları

Hasta yatağı satışı ve kiralama hizmetleri

Hasta Yatağı Kiralama Fiyat

yatan hasta yataklari

Hastalık hayatın bir gerçeğidir ve insan hiç istemese de hayatının bir diliminde muhakkak onun semtine uğramaktadır. Ne yazık ki, bazı rahatsızlıklar neticesinde insan belirli bir süre veya hayatının sonuna kadar bir yatağa bağımlı kalabilmektedir. Bu da insanın hayatında bir takım ilave tedbirler alınmasını gerektirmektedir. Bu tedbirlerin başında hastanın, gün içerisinde vaktinin çoğunu geçireceği normal yatağı profesyonel bir hasta yatağı ile değiştirmektir. Hasta yatağı almak, hem hastanın kendisi hem de ona bakmakla yükümlü olan yakınları için hayatı kolaylaştırıcı bir tedbirdir.

Kısa Süreli İhtiyacı Olanlar İçin Kiralama Opsiyonu

Geçirilen rahatsızlığın tedavi süresine göre kişiler, hasta yatağını satın alma veya kiralama seçeneklerini gözden geçirmektedirler. Firmamız kısa bir tedavi süreci olan hastalarımız için, uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralama seçenekleri sunmaktadır. Bu büyük bir kolaylıktır. Çünkü hasta yatağını geçici durumlar için satın almak; müşteri için hem evde bir kalabalık, hem de daha fazla maddi harcama anlamına gelmektedir. Hasta yatağı kiralama fiyat olarak, daha uygun ve fonksiyonel bir çözümdür.

Zor günlerinizde yanınızdaki en büyük yardımcınız olan Emek Yatak, hasta yatağı kiralama fiyatları aralıklarını da sizler için piyasa ortalamalarına göre son derece düşük tutmaktadır. Zaten sağlık harcamalarının yoğun olacağı bir dönemde; siz değerli müşterilerimize, ekstra mali külfetler oluşturmamak için en uygun fiyat avantajlarını sunmaktayız. İnternet üzerinde kısa bir “hasta yatağı kiralama fiyat” araması yapıldığında fiyatlarımızın piyasa ortalamasına göre daha uygun olduğunu göreceksiniz.

Hasta Yatağı Alırken Fiyat Kalite Endeksine Bakılmalı

Hasta yatağı kiralama fiyat analizi yaparken, tabii ki kalite fiyat endeksine odaklanmak en doğrusudur. Aynı kaliteyi en uygun fiyatla veren firmaları bulmak önemlidir. Bazı firmalar düşük fiyatlar sunabilmekte, ancak kaliteyi de düşürmektedir. Hastanın konforu ve bütçesi için optimal çözüm Emek Yatak’tır.

Firmamız bünyesinde kiralayabileceğiniz 5 çeşit hasta yatağı bulunmaktadır. Hasta yatağı kiralama fiyat aralığı da kiralanacak yatağın özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kiralama Opsiyonu Olan Hasta Yatağı Modellerimiz

Kiralık hasta yataklarımızdan birincisi 3 motorlu HYE-700K modelidir. 200 kiloya kadar taşıma kapasitesine sahip bu yatağımız, anti-bakteriyel ve silinebilir kumaştan üretilmiş olup yüksek konfor sunmaktadır. Ayrıca sıvı geçirmez kılıfı mevcuttur. Ev kullanımının yanı sıra huzur evleri, hastaneler ve diğer sağlık kuruluşlarında kullanılabilmektedir. İkincisi, 2 motorlu HYE-250K modeli hasta yatağımızdır. Bu yatağımızın baş ve ayak kısımlarının açıları ayarlanabilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyat

Yemek yendiği sırada ve diğer ihtiyaçlar için baş kısmı kaldırılabilirken, tansiyon dengelenmesi ve benzeri ihtiyaçlar için de ayak kısmı ayarlanabilmektedir. Üçüncüsü, 2 motorlu HYE-300K modelidir. Bu model HYE-250K modelinden başlık ve yan korkuluklar olarak farklıdır. Yan korkulukları açılır kapanır şekilde fonksiyonludur. Dördüncüsü, 2 motorlu HYE-350K modelidir.

Bu modeli diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise; sırt kısmı yükseltilirken, sırt kısmındaki korkulukların da eş zamanlı olarak yükselmesi ile hastanın güvenliğinin sağlanmaya devam etmesidir. Beşinci ve son kiralık hasta yatağı modelimiz 3 motorlu HYE-600K’ dır. Bu model yukarı-aşağı yatağın bir bütün halinde hareket edebilmektedir. Azami taşıma kapasitesi ise 250 kilogramdır.

Emek Yatak, hasta yatağı kiralama fiyat konusunda oldukça uygundur. Bu fiyatlarda bu kaliteyi asla bulamazsınız. Ayrıca hasta yatağı kiralama fiyat toplamına, İstanbul ve bayiliğimizin olduğu şehirlerde nakliye ücreti dahil değildir. Çünkü sizden nakliye ve kurulum ücreti almıyoruz. Sizde ihtiyaçlarınız için en profesyonel ve en uygun fiyatlarla, güleryüzlü müşteri hizmetleri personeline sahip Emek Yatak hizmetlerinden faydalanmak istemez misiniz? Hemen sitemizdeki iletişim kanallarından personelimizle irtibata geçebilir ve hasta yatağı kiralama fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön