skip to Main Content
Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları İstanbul

Hasta yatağı kiralama hizmetimiz İstanbul ilimizde firmamız tarafından ekonomik fiyatlarla sağlanmaktadır.

İstanbul ülkemizin yatak üretim kapasitesinin yarısını karşılayan bir potansiyele sahiptir. Aynı zamanda yatak ihracatında da en yüksek paya sahip il İstanbul’dur. Hasta yatağı İstanbul üretim alanlarında üretilen ve bu üretim kapasitesinin de en büyük pay sahibi şehridir. Hasta karyolası olarak da bilinen bu ürünler, ağır ve ileri düzey hastalıklarda, hastanın tedavisi sırasında sürekli yatması gerektiğinde kullanılan ürünlerdir. Hastanın tedavi süreçlerini destekleyen, hareket edemeyen hastaların belirli ölçüde hareket etmelerini sağlayan hasta yatakları, tedavi sürecinin daha verimli geçirilmesini sağladığı gibi, hastaya da ileri düzey bir konfor sağlar.

Kiralık Hasta Yatakları

Kiralık hasta karyolası ey-151
Kiralık hasta karyolası ey-151

Kiralık hasta karyolası ey-152
Kiralık hasta karyolası ey-152

Kiralık hasta karyolası ey-152-a
Kiralık hasta karyolası ey-152-a

Kiralık hasta yatağı
Kiralık hasta yatağı

4 motorlu hasta yatağı kiralama
4 motorlu hasta yatağı kiralama

Hasta Yatağı İstanbul

Hasta yatağı İstanbul ilinde üretilen en önemli yatak örneklerinden biri olarak tüketicilerin hizmetine sunuluyor. Çeşitli hastalıkların tedavisine evde veya hastanede uzun süreli yatak istirahati gerekebilir. Bu uzun süreçler içerisinde hastaların yatakta yatmalarının gerekmesi, hastanın hareketsizliğine, vücudunun aynı bölümüne aşırı yüklenmeye ve temel ihtiyaçlarını karşılarken çeşitli sorunlar yaşamasına neden olur. Hastaların tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek özelliklerde üretilen hasta karyolaları ise tedavi sürecinin desteklenmesinde çok önemli bir işlev üstlenir. Aynı zamanda hastanın konforunun artmasını da sağlar. Hareketsizlikten kaynaklanan sorunların üstesinden gelebilmeniz için belirli ölçülerde harekete kabiliyetine sahip olan ürünler, hastaların istenildiği zaman belirli ölçülerde hareket etmelerine de yardımcı olur.

Yüksek teknoloji ve kalite ile hazırlanan ürünlerden biri hasta yataklarıdır. Firmamız hasta yatağı kiralama hizmetleri ile pek çok kişiye rahatlık sunmaktadır. Konforlu yatak çeşitleri ile firmamız bu hizmeti vermektedir.

Ergonomik ürün seçenekleri ile ayarlanabilir yatak kiralamak oldukça kolay hale gelmektedir. Ayarlanan yataklar hastanın kendisini rahat hissetmesi için özel olarak tasarlanmaktadır. Uygun fiyat güvencesi ile firmamız üzerinden kolaylıkla istenilen boyutta hasta yatağı kiralama işlemleri tamamlanmaktadır.

Kiralık Hasta Yatağı

Hasta yatağı kiralama işlemleri firmamız ve sitemiz tarafından yapılmaktadır. Kaliteli yatak tasarımları ile yatakların tümü ayarlanabilir özellik sunmaktadır. Kiralık hasta yatağı ile hastalar gün boyu konfor içerisinde yatmaktadır. Özellikle kemik ağrıları için özel tasarlanan bu hasta yatakları ergonomik ürünlerden biridir.

Havalı hasta yatakları, içerisinde bulunan hava kanalları sayesinde vücudun rahat uyku çekmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda cilt için en uygun şekilde tasarlanarak uyku boyunca rahatlık hissini devam ettirmektedir.

Kiralık hasta yatağı
Kiralık hasta yatağı

Uygun Fiyat ve Kalite İle Hasta Yatağı Kiralama

Uygun fiyatlı hasta yatağı kiralamak isteyen kişiler ilk olarak sitemizi ziyaret etmektedir. Kalite ve fiyat güvencesi ile hasta yatakları en uygun şekilde ayarlanmaktadır. Özellikle hastaların cilt yapısına uygun hava kanallı teknoloji ile geliştirilen bu yataklar yüksek konfor sağlamaktadır.

Hem kullanışlı hem de uygun fiyatlı şekilde hazırlanan bu hasta yatakları farklı boyutlarda tasarlanmaktadır. Ürünlerin tamamı özel destekli ve ergonomik şekilde geliştirilerek kullanıma sunulmaktadır.

Kiralık hasta karyolası
Kiralık hasta karyolası

Hasta Yatağı Üretiminde İstanbul

İstanbul, yatak ve hasta yatağı gibi daha ileri özelliklere sahip yatak üretiminde, ülkemizin en büyük üreticisi şehirdir. Çağımızın ileri teknolojisi ve gelişmiş teknik birikimi kullanılarak, inovatif üretim malzemeleri kullanılarak üretilen ürünler, yaşam standartlarımızın yükselmesinde çok önemli bir rol oynar. Hasta yatağı, yatan hastalar için en önemli üretim örneklerinden biridir. Gelişmiş özelliklere sahip olan hasta karyolaları, uzun süreli yatış gerektiren hastalıkların tedavisinin daha kolay ve daha hızlı yapılmasına büyük bir katkı sağlarlar. Bu türlü hastaların tedavi süreçleri, hem hasta bakıcılar ve hem de hastalar açısından çok çeşitli zorlukların ortaya çıkmasına neden olur.

Hasta Yatağı İstanbul
Hasta Yatağı İstanbul

Bu sorunların ortadan kaldırılmasını sağlayan Hasta yatağı İstanbul şehrinde, en yoğun üretim kapasitesine sahip ürünlerdir. Hastaların konforunu arttırmasının yanında, hareket edebilmelerini de sağlar. Çeşitli ek özellikleri sayesinde, gereken tedavilerin uygulanmasına yardımcı olacak şekilde geliştirilmiş olan ürün, hastaların tedavi süreçleri açısından vazgeçilmez katkılar sağlarlar.

Bir tür medikal ürün olan hasta yataklarının üretimi, özel üretim koşulları ve bu alanda teknik birikime sahip olmayı gerektirir. Hasta yataklarının karmaşık ve bütünlük yapısı, tedavi süreçlerinin desteklenmesini sağlayan önemli bir unsur olmalarını sağlayacak şekilde olmalıdır.

Tedavi süreçleri uzun olan hastalıklar da, hastaların çok uzun süreli hareketsiz bir şekilde yatmaları ihtiyacı ortaya çıkar. Bu durum hastanın tedavisini zorlaştıran bir etken olmasının yanı sıra, hastanın hareketsizliği nedeniyle daha fazla ve daha farklı hastalıklarla baş etmesi sorununu ortaya çıkarır. Emek markalı bir  hasta yatağı bu aşamada vazgeçilmez medikal ürünler olarak kullanılır.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul

Hasta yatağı kiralama fiyatları İstanbul ilimiz sınırları içerisinde 500 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. 2 motorlu hasta yataklarının aylık kiralama ücreti 500 TL den başlayıp 750 TL ye kadar çıkmaktadır. 3 motorlu hasta yataklarının kirası ise 850 TL ile 1000 TL arasındadır.

Hastalık ne zaman kimin başına ne şekilde geleceği bilinmeyen bir durumdur. Hastalık halinde insanlar kısa süreli ya da uzun süreli yatağa bağlı kalabilirler. Bu dönemler hem çok sıkıcı hem de çok üzücü geçmektedir. Bir kaza sonrasında ya da yaşlılıktan kaynaklı hastalıklar insanları yatağa mahkûm edebilmektedir. Hayatın ne zaman ne getireceği bilinmediği gibi bu durum uzun mu kısa mı sürecek bilinmez. Hastalık aşaması hem hasta için hem de hasta yakınları için oldukça yorucu ve zorlu bir süreçtir.

Hastalar bir süre hastanede yattıktan sonra hastalık uzun süreli ve tedavi evde de uygulanabilecek şekilde ise hasta evinde tedavilerine devam eder. Hasta yakınları bu süreçte hastalarına en iyi şekilde bakmaya ve onu rahat ettirmeye çalışır. Bunun içinde ilk önce hasta yatağının rahat ve kaliteli olması sağlanır. Hasta en çok yatakta zaman geçireceği için rahat bir yatak en çok ihtiyat duyulan araçtır. Hasta yatağı kiralama fiyatları firmamızda en uygun seviyeleri ile hasta yakınlarına ekonomik destek sağlıyor.

Hasta yatağı kiralama
Hasta yatağı kiralama

Rahat Kullanım Ve Uygun Fiyatlarla Kiralık Hasta Yatakları

Hastalık olmadık bir zamanda insanların başına gelebilir kısa süreli bir yatma tedavisi de gerekli olabilir. Belirli süreli hastalıklarda evde uygulanabilen tedavi imkânları sağlandığında hasta yatakları hastalık süreci geçinceye kadar kiralanabilmektedir. Hasta yatağı kiralama fiyatları, hasta yatağı satışı ve kiralaması işini yapan firmalar tarafından belirlenmektedir. Hasta yakınlarına kolaylık sağlayacak şekilde bu fiyatlar düzenlenmektedir. Hastalık sürecine bir nebze yardımcı olmak adına fiyat konusunda indirimli tarifeler sunmaktadır. Zorlu süreçlerde maddi manevi yıpranan hasta ve hasta yakınlarına bu vesile ile maddi anlamda bir parça olsun yardımda bulunmayı amaçlayan firma ucuz fiyatları ile bunu sağlamaya çalışmaktadır.

Hastanın belli bir süre yatması gerekiyorsa en uygun fiyatlara kiralık yatakların tercih edilmesi bütçe anlamında yardım sağlar. Bakım ve dezenfektesi yapılmış hasta yatakları hastanın rahat bir hastalık süreci geçirmesine göre ayarlanmış o şekilde hazırlanmış olarak verilir. Yerinde ayarlamalar yapılır ve hasta konforlu bir şekilde hastalığının iyileşmesini bekler. Ayak kısmı kalkan, baş tarafı oturur pozisyona gelecek şekilde ayarlanabilen yataklar hasta içinde hasta bakımını üstlenen kişiler içinde kolaylık sağlar.

Konfor sağlayan hasta yatakları
Konfor sağlayan hasta yatakları

Kiralık Hasta Yataklarında Konfor Ve Sağlıklı Kullanım

Hastalık bedenen ve psikolojik olarak yoran ve üzen bir durumdur. Hastalık süresi uzadıkça hasta yorgunluğu artarak büyür ve hasta yakınları da çok sevdikleri yakınlarının bu durumda olmasına üzülerek ona maddi manevi yardımda bulunmaya çabalar. Çok sevdikleri anne baba ya da diğer yakınlarını hastalığı sürecinde yalnız bırakmayarak manevi destek sağlanmış olunur. Yatak konforu ilaçlar ve diğer ihtiyaçların giderilmesi maddi bakımdan gerekli olur. Yatak ihtiyacında hasta yatağı kiralama İstanbul merkezli firma çeşitli yataklarla hasta yakınlarına yardımcı oluyor.

Havalı yataklar, motorlu klozetli, asansörlü gibi yatak çeşitleri hastalıkların biraz daha kolay atlatılmasına ve hasta bakımının daha rahat yapılmasına olanak sağlar. Evlerde yapılan bakımın daha bir dikkat gerektirdiği herkes tarafından aşikârdır. Zorlu geçen hastalıklar vücutta kırık çıkık ya da yaraların olduğu durumlarda yatak konforu ciddi önem arz etmektedir. Vücutta yara oluşumları varsa havalı yatak hasta inip çıkmakta sıkıntı yaşıyor ise asansörlü yatak belli kırık ve çıkıklarda ayarlanabilir yatak çeşitleri gerekli işlevi görmektedir. Antibakteriyel yataklar steril edilmesi ve sağlıklı kullanımları nedeni ile hastalıklarda çok yararlı olabilir.

Hastalara Deva Olması Amaçlı Üretimler

Hastanın yatma süresi uzun ya da belirsiz ise bir yatak alınabilir. Belirli bir süre yatması gereken hastalar için kiralık hasta yatağı belli bir süre kiralanıp sonrasında geri iade edilebilir. Hastalık hastane giderleri ilaç giderleri olarak maddi anlamda oldukça zorlamaktadır. Bu zorluklarla savaşan hasta yakınlarının belli bir süreliğine yatak kiralaması düşük maliyetli bir çözüm olmaktadır. Hasta yakınlarının bu yolla biraz olsun rahat etmesini amaçlayan firma hastaya uygun yatağı verip yerinde ayarlamaları yaparak hasta bakımına destek sağlar.

Yatağında rahat ve konfor sağlanan hastalar daha konforlu bir hastalık süreci geçirebilir. Manen de yanında olmak yalnız hissetmesine engel olmak adına ve yalnız olmadığını bilmesi bakımından önemlidir. Hastalık ne zaman kime geleceği belli olmayan davetsiz bir misafirdir. Yatağa bağlı olan hastaların yatak konforu önemli ve dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Hasta yatağı kiralama hizmeti almak için bizi 0212 615 0588 numaralı telefonumuzdan günün 24 saati arayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

This Post Has 0 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir